Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38301) pohár válasza bolondember (#38282) üzenetére


pohár
félisten

Ebben csak reménykedsz, vagy tuti lesz? :D
Mert ha ez is ilyen jó lesz, tuti megnézem a moziban :K

De ez a "Kűdd meg!!" ütött a legjobban nekem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38302) ngabor2 válasza Killing (#38298) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és tudja, és tudja ;]

viszont húzok alszani, hogy holnap meg tudjam előzni rarrit :D

(#38303) 1010 válasza ngabor2 (#38302) üzenetére


1010
őstag

csak hiszed hogy megelőzöd ;]

(#38304) Sipi16 válasza 1010 (#38303) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy emiatt még az óráját is átállította. :U ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38305) Psychonaut válasza ngabor2 (#38302) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na majd én megelőzlek mindkettőtöket. Beírok hajnal 2-kor hogy "Gyóóóreggelt" oszt' majd csak néztek. :))

SZERK: ng ráadásul előnyben van, Debrecenben korábban világosodik mind Veszprémben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38306) neduddki válasza parandroid (#38288) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

de a kis japok nem tutak mit kezdeni az fiat valtoval:- )))

udv

neduddki

p.s. pedig ok meg jo oldalon is ulnek:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38307) 1010 válasza neduddki (#38306) üzenetére


1010
őstag

szia

te mit dolgozol?

(#38308) neduddki válasza 1010 (#38307) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hentes&Meszaros

de amugy ki vot az a gatlastalany aki aszt merte roam allitanyi hogy en dogozok???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38309) pohár válasza neduddki (#38308) üzenetére


pohár
félisten

Inkább ki nem ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38310) fokukac válasza neduddki (#38308) üzenetére


fokukac
nagyúr

mellékállásban csontkovács :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38311) Tim82 válasza neduddki (#38308) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szia! RAM? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38312) frame>24 válasza frame>24 (#37385) üzenetére


frame>24
addikt

A vacsorákat leszámítva elég *fos* hét volt ez a mostani...
De b+, hogy Örkényben mi volt!
Érted, a legtöbb helyen a bejövő szennyvíz-átemelő szabad téren van, nyilvánvaló okokból. Erre pl. fent említett helyen odaépítettek egy téglaházat a befolyó pumpa és fizikai szűrő fölé... Hát szerinted mi szag összegyűlt ott, b+ ?! És akkor még egy kurva vödröt is alig akart adni a telepvezető, azt várta, tartsam a fos kis 1 dl-es minta-edényt a 30cm átmérőjű beömlő cső alá, ahonnan csak úgy fröcsög a szaros víz minden felé! Megvártam, míg átnyomja az adagot a pumpa, és így is a vödörrel majd' könyég nyúltam abba rohadtos-fosos-gedvás falú elő-tároló medencébe...Akkor ugyanezt mégegyszer a Hernád községből jövő cuccal...
Én nem tudom, éreztem már 1-2 bűzt, (mikrobi laborban dolgozok, stb.), az egyik főnök, aki velem volt, szintén: ő még ATEV-telepen (google it) is járt, pedig annál rosszabb nincs, ott meg állati hullákat dolgoznak fel kényszerből, de ez az Örkény, ettől még ő is kikészült... Hát mindketten kis híján sugárban hányva léptünk ki onnan, haza is jöttünk a halál f*ára, a maradék 3 helyen már nem voltunk, reprezentatíve így is bőven megvolt a főváros környéki térség. Blöerf.
A debreceni telep viszont elég modern, a látottak közül a legtisztább és leggondosabb volt.
(voltunk még nagyon sok kisebb község telepein is, mozaikosan vannak tragikus és nyugtatóbb állapotok)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38313) 1010 válasza Tim82 (#38311) üzenetére


1010
őstag

lehet már itt sincs

(#38314) neduddki válasza Tim82 (#38311) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bocs de kollega meg nem kerult elo, pedig allitolg szeradn gyutt haza, v. leglabbsi kelelt vona:- )))

udv

neduddki

p.s. Kukuc eszt tobben kecsegbe vonjak es inkabb a spanyol inkvizicionak bhinak:- )))

mod: frame>24: de jo hogy latlak: merre nyomod? nem vhol a nagyvarfad ter kornyeken?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38315) Tim82 válasza neduddki (#38314) üzenetére


Tim82
nagyúr

Értem, semmi gond. :)

P. S.-edre meg: "Nobody expects the Spanish Inquisition!" :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38316) neduddki válasza Tim82 (#38315) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hun van mar az aram, regen el van sikkasztva, raadsul a hzfelujitas ugyben kifojjolag lilakodom simcsmi hun van:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38317) pohár válasza frame>24 (#38312) üzenetére


pohár
félisten

Nádudvaron nem jártál? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38318) frame>24 válasza neduddki (#38314) üzenetére


frame>24
addikt

A cég Bp-i, de a mi laborunk Szekszárdon van...( :U, mer' itt óccsó bérelni a helyet)

De ha minden jól megy, nem túl soká Pécsen fogom má' nyomni... Ott több lesz a mol.biol. meló és kevesebb a klasszikus mikrobi rész.

pohár: ott nem :N

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38319) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szenvedek a Linuxszal...hogy ez milyen szokatlan... :D
Holnap Fedora jön, kiváncsi vagyok, milyen Ubuntuhoz képest. :))

(#38320) Tim82 válasza neduddki (#38316) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy kár volt odaadni tesztelni? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38321) neduddki válasza frame>24 (#38318) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mar csak az ert emrt az egyik folotteb kedves kialakitasu vegyeszlyanyka vhova nagyvarad kornyekre ment el vizetvizsgani:- )))

udv

neduddki

p.s. gondoltam felhivom ra figyelemd, de igy...

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38322) Csabee. válasza Psychonaut (#38319) üzenetére


Csabee.
nagyúr

minek teszteled? linux ultimatet teszteld :)

Üdv: Csabee.

(#38323) frame>24 válasza neduddki (#38321) üzenetére


frame>24
addikt

...azé' kösz! :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38324) pohár válasza frame>24 (#38318) üzenetére


pohár
félisten

Kár, pedig jó (szar) hely :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38325) fokukac válasza frame>24 (#38312) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd pozitívan. ebből tök jó csajozós duma lehet majd a kisszőke skandinávoknak :D "Amikor könyékig nyúltam a szarba az örkényi szennyvíztelepen"
Az én szaharai olajbányász sztorimat is imádják, pedig majd meghaltam ott :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38326) neduddki válasza fokukac (#38325) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szvorli szorijait halhassuk a kovetkezokben:- )))

udv

neduddki

mod: Tim: hat nekem nem:- ))) hat Neked DE!!!:- )))

Kukuc: az a meghalaso mejjik sztori vot? miko a jo kiallasu texasi sracok Csak Joe-t jaccotak??? /pedig mutkor kicsit maskip nyilatkozta rula:- )/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38327) frame>24 válasza fokukac (#38325) üzenetére


frame>24
addikt

ne is mondd:
minnyá szeptember, jönnek vissza régiek, + mindig érkezik új "szállítmány" is :DDD

Az olajbányász sztoridat én nem is ismerem ám, majd egyszer megírhatod a memoárodba! :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38328) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na mentem mára gyermekeim (felnőtteim?:D)...
Áldassék a nevetek és majdan ha elhaláloztok kerüljetek a Menny felhőire. :))

(#38329) 1010


1010
őstag

írok egy botot hogy hajnali 4kor köszönjön be ;]

(#38330) fokukac válasza frame>24 (#38327) üzenetére


fokukac
nagyúr

hiába, nehéz a könnyűbúvárok élete... de a nehézbúvároké se könnyű!
Ja, nem áll szándékomban emlékiratokat írni... ;)
-------------------

Annyira elegem van már amúgy. Holnap és holnap után lesz a margitszigeten egy Freddie Mercury emlékkoncert. Ilyen magyar megasztáros szárocskák fognak énekelni. Az elmúlt két hétben ez a negyedik vagy ötödik este, hogy este hattól éjfélig azt hallgatom, ahogy próbálnak. Imádom a Queen-t, de ez csak egy nagy vinnyogás, és pláne, hogy órákon kersztül, egymás után, több, egymást követő este is... én nem tudom, ezt hogy gondolták...

nem elég a másik oldalról a Sziget, még ez is.
kiborító.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38331) 1010 válasza fokukac (#38330) üzenetére


1010
őstag

annak a zenekarnak vége is lett mikor meghalt feredi
mint a terminátornak,a 3.résszel

[ Szerkesztve ]

(#38332) pohár válasza fokukac (#38330) üzenetére


pohár
félisten

De jó hogy itt olyan csönd van hogy csak na :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38333) neduddki válasza fokukac (#38330) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en iden meglatogattam :

de mar az eredeti emekkoncert is kiabrandiot volt /1-2 kiveteltol eltekintve/ ez inkabb felejtos:- (((

udv

neduddki

mod: 1010: azt a szart szadra NE vegyed:- (((

Psychonaut: jobb gomb tutajdonsagok?:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38334) Psychonaut válasza neduddki (#38333) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hol van ez a szobor?

(#38335) fokukac válasza fokukac (#38330) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát bazmeg, ma már hatodszorra nyivákolják a sómásztgóant.
visítok. valaki lője már le a tótverát4!!!!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38336) neduddki válasza fokukac (#38335) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szid le a zsirjat:- )))

udv

neduddki

mod: Kukuc: elegetnyi??? akkor emg aze ri a szad em budos van:- ))) soah nem jo Nked semmi:- )))

varja ruhat:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#38337) pohár válasza neduddki (#38336) üzenetére


pohár
félisten

Úúú hogy lehetsz ilyen közönséges :W :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38338) fokukac válasza neduddki (#38336) üzenetére


fokukac
nagyúr

;]
visítok :DD

Ui. inkább elégetni nem lehet?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38339) fokukac


fokukac
nagyúr

na mindegy elmegyek aludni.

küldök egy jóccakátvideót, vegyetek vindóóóózt, csak 99 dollár!
;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38340) dave93 válasza fokukac (#38330) üzenetére


dave93
őstag

Vazz én szombaton arra megyek :D Kaptam 2 jegyet. Majd szólok nekik, hogy halkabban :D

[ Szerkesztve ]

(#38341) fokukac válasza dave93 (#38340) üzenetére


fokukac
nagyúr

azt mondd meg nekik, hogy a tornateremben próbáljanak.
freddie sem énekelt egy héten át az üres stadionnak....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38342) pohár válasza fokukac (#38341) üzenetére


pohár
félisten

Persze, hogy összedőljön szerencsétlen épület? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38343) tiv83us válasza fokukac (#38341) üzenetére


tiv83us
veterán

Aze, mer o tudta, hogy tud enekelni...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38344) fokukac válasza tiv83us (#38343) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja.
de lehet, hogy brian may addig otthon azért guitar hero-zott! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38345) NoLF


NoLF
addikt

sikerült eggyel hamarabb hazaérni.

de a fáradtság standard, úgyhogy megpróbálok tenni ellene.

egyébként a sziget még mindig fertő, de legalább hallottam valamit fatboy slimből a színpad háta mögött, ahol vagyunk. aki a nagyszínpad felé jár, még mindig betérhet egy pacsira amíg tart ez a fos.

gunnájt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#38346) bolondember válasza NoLF (#38345) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fetbojslim?

szaszaszaszabószilviszabószilvi?

:DDD

Kitartást mindenkinek, letekerünk Szovátára, üccevatok! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38347) ngabor2


ngabor2
nagyúr

gyógyreggelt fiatalok.

(#38348) rarri


rarri
senior tag

Nahát ! Megelőztél ! :Y Meg Raf is ! :Y :D :K :C

Neked is szép napot kívánok ! :)

Raf : Jó utat ! :)

És mindenkinek szépet, vidámat, nyugodtat !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38349) ngabor2 válasza rarri (#38348) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ugye, hogy sikerült :D

(#38350) Psychonaut válasza ngabor2 (#38349) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mázlid volt csak.

Én megyek fodrászhoz... :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.