Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38051) Móci válasza bolondember (#38050) üzenetére


Móci
addikt

Lesz lesz... :K
De nem csak télre vannak azért...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38052) gamerkiller válasza Móci (#38049) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Itt most járműből? Bicikli.. Se.. váváváá hiányzik.. :O Van 6 macskám, meg 1 kutyám. 1 aranyhalam, és 1 harcsám (mindez egy 200 literes akváriumban..:D Ha ez a kettő is megpusztul, eladom az akváriumot..:D)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38053) fokukac


fokukac
nagyúr

ez egy ilyen ország...

A terézvárosi közterület-felügyelet vezetője a gyanú szerint havonta több százezer forint úgynevezett ösztönzési pénzt kapott, hogy a budapesti kerületben minél több kerékbilincset tegyenek az autókra. Farkas Kálmánt tetten érték, előzetes letartóztatásáról ma döntenek.

A VI. kerületben a közterület-felügyelők a kerékbilincs fel- és leszereléséhez közreműködő szervezetként a Centrum Parkoló Kft.-t vették igénybe, ami ezért a tevékenységért bilincselésenként meghatározott összegű szolgáltatási díjat kapott.

Az ügyészség azzal gyanúsítja a terézvárosi közterület-felügyelet vezetőjét, hogy 2008-ban és 2009-ben minden hónap elején - az előző havi bilincselések számától függően - 500 000-800 000 forint közötti úgynevezett ösztönzési pénzt fogadott el jogtalan előnyként.

Az átvett összegből pedig minden hónapban juttatott beosztott közterület-felügyelői részére is, ezzel is ösztönözve őket a kerékbilincselések számának növelésére.

Az ügyészség közölte azt is, hogy a gyanúsítottat a bűncselekmény elkövetésekor tetten érték. A férfit vezető beosztású hivatalos személy által, kötelezettségszegéssel elkövetett vesztegetés bűntettének gyanúja miatt hallgatták ki hétfőn, előzetes letartóztatásáról ma dönt a Pesti Központi Kerületi Bíróság.

http://www.fn.hu/baleset_bunugy/20090812/lebukott_korrupt_fofelug/

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38054) Psychonaut válasza Móci (#38051) üzenetére


Psychonaut
addikt

...hideg őszi napokra is, értjük ám. :K

(#38055) Móci válasza gamerkiller (#38052) üzenetére


Móci
addikt

Bakker 6 macska... az nem kevés!
Az ösztönzőpénzre: egy Magyarország, a viccország.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38056) gamerkiller válasza Móci (#38055) üzenetére


gamerkiller
senior tag

1 anya van, és idetojt az ajtó elé 5 kicsit..:D Múltkor is ez volt.. Idetojt !!!!6!!! macskát, bár abból 1 elpusztult, 1-en át lett menve kocsival, 2-őt elajándékoztunk, 1 eltűnt, 1 itt van, bár azt se láttam már két hete..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38057) Verus


Verus
senior tag

Juteszembe betétlap - nemrég töltöttem egyet. Ügyes kis kolléga leszántotta egy Twingo oldalát a Ducatoval, de betétlapot már nem tud kitölteni.
Ahogy elnézem az Opel sérülésmentes. Max karcolódott, de betétlapot ezért? Gondolom nagypapi nyugdíjasautója, azok ilyenek.

Egyébként meg Sziasztok! :)

Mod Gamekiller : Lehet, bár már régen nem járok ide olyan sűrűn. :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38058) gamerkiller válasza Verus (#38057) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jééé! Mi már beszéltünk éjszakai műszakban nem? Ismerős vagy, de nem tudlak hova tenni..

Megyek borotválkozni.. wáwáwáw...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38059) tope válasza Verus (#38057) üzenetére


tope
addikt

Szia Verus (meg mindenkinek)

Jó étvágyat mindenkinek

(#38060) fokukac válasza Verus (#38057) üzenetére


fokukac
nagyúr

karcolásért is kell betétlapot töltetni.
tudod, mennyibe kerül fényezni egy autót??
elemenként 25-30 ezer ft, alsó hangon. nekem 3 elemet húztak meg pár hete.

a biztosító meg csak a felét fizeti ki, mondván, hogy volt rajta másik sérülés is, ezért "avultatja a kárt", és csak a felét fizeti ki...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38061) venember83 válasza Oly (#38031) üzenetére


venember83
nagyúr

Gazdasági totálkár. :U

Üdvözletem, Verus kisasszony!

[ Szerkesztve ]

(#38062) Verus válasza fokukac (#38060) üzenetére


Verus
senior tag

Hát akkor meg nyaljanak sót. Semmi értelme a biztosításnak így. Casoval még talán jobb a helyez, nálunk ez az eset áll fenn. Caso + biztosítás.
Tudom mennyibe kerül a fényezés, azt is hogy mennyibe kerül az elemek színre fújása ( nekünk ez kellett, mert végigszántották az oldalát), csak azt nem értettem soha, hogy miért nem fizetik ki rendesen.

Szia tope!

Tiszteletem VénUram! ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38063) Psychonaut válasza Verus (#38062) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tetszik az aláírásod. :U :K

(#38064) Oly válasza Verus (#38057) üzenetére


Oly
senior tag

Jól látod!

Nyugdíjas papa volt.

Nekem a múltkor hátulról jött belém a csávó. Kitöltöttük a betétlapot, majd 3 óra sorbaállás a biztosítónál és 1 hét múlva jött a levél, hogy polgári peres úton követelhetem a károkozótól a költségek vállalását, mert a betétlapra nem írta rá, hogy vállalja a felelőséget...

Köcsög biztosítók elmehetnek a picsába!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#38065) tope válasza Verus (#38062) üzenetére


tope
addikt

Ezt a kis semmiséget neked szánom :)

(#38066) Verus válasza Oly (#38064) üzenetére


Verus
senior tag

Hát ők ilyenek. Ismerős. De ha ők csinálnak valamit lapítanak, mint sz@r a fűben.

Már akkor rögtön feljelentést kellett volna tenned. Mert akkor elindul az eljárás, ugyan az is 3 hónap mire kijön a határozat. Aztán megint várakozás. Nem egy gyors ügymenet ez. Sok utánajárás van vele.

Ezért mondom én, hogy mindenhez rendőr kell, még akkor is ha elismeri, akkor is ha nem. Mert legalább nem kell akkor pereskedni.

Juuujj, most látom földim vagy :) Akkor már értek mindent. Ahogy itt közlekednek az már kabaré a köbön. Engem rendszeresen el akarnak ütni itt. :D

Psychonaut: Ez örök igazság. Bár néha már én is feladnám, mégsem teszem. De már csak 29 naaaaap. :))

Topeeee csak virágot neee :D Ilyeneket irtok a kertben :D Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38067) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! Jó étvágyat mindenkinek! :)

szerk. Szia Verus! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38068) tope válasza Verus (#38066) üzenetére


tope
addikt

Akkor ne talán-tán ilyen virág ;]

(#38069) pohár


pohár
félisten

Sziasztok! Megyek már enni, mindjárt kiszédülök a székből az éhségtől... :D

Szia Verus! Ritkán látni :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38070) fokukac válasza Oly (#38064) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, köcsögök, de ezt tényleg rá kell íratni.
meg neked is rá kell írni, hogy "védett úton közlekedtem, a felelősségem nem ismerem el"
ez van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38071) Killing válasza tiv61us (#37920) üzenetére


Killing
addikt

Csak így tovább! ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38072) Csabee.


Csabee.
nagyúr

höhö találtam egy kódolatlan wifi-t :DD most épp ingyen netezek :P

Üdv: Csabee.

(#38073) Psychonaut válasza Csabee. (#38072) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez etikátlan dolog. :P
Most olvastam az ehavi PC W***d-ben, hogy más ember kódolatlan wifijét használni etikátlan. :D

De ha cégét használod akkor nem para, az etikus. :))

(#38074) Killing válasza Csabee. (#38072) üzenetére


Killing
addikt

Nehogy így járj: [link] ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38075) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na vagyok..:D Nagyon cép lettem..:D Vettem egy ilyen bizé borotválkozás utáni krémet.. Azt írja, hogy hűsítő lapkák vannak benne.. Mindjárt lefagy a fejem olyan hideg ez a cucc..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38076) pohár válasza Psychonaut (#38073) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem magasról leszarja hogy etikus-e :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38077) fokukac válasza gamerkiller (#38075) üzenetére


fokukac
nagyúr

ilyen nekem is kell, ha melegem van, jó lesz :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38078) Killing válasza pohár (#38076) üzenetére


Killing
addikt

Etika órán nem volt szó Wi-Fi lopásról, tehát etikus. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38079) Verus válasza pohár (#38069) üzenetére


Verus
senior tag

Na ja, ritka vagyok :P Szia Neked is:)

Tope: Hát ha saját lenne, akkor igen, használt nem kell ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38080) pohár válasza Verus (#38079) üzenetére


pohár
félisten

Jah, ritka... Ritka, mint a fehér Zorro :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38081) Oly válasza Verus (#38066) üzenetére


Oly
senior tag

Jaja... Miskolci eset volt. Fonoda udvar :)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#38082) tope válasza Verus (#38079) üzenetére


tope
addikt

Segíthetek az ügyben ?

(#38083) gamerkiller válasza fokukac (#38077) üzenetére


gamerkiller
senior tag

[link] Próbáld ki! Nagyon zsír..:D (csak így megjegyzem hogy boltba nem lehet kapni, de nálam igen.:D) Ja, de netről lehet rendelni.. csak kétszer olyan drágán..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38084) Verus válasza Oly (#38081) üzenetére


Verus
senior tag

:D Pont a Naplóba is arról a részről volt szó, csak belenéztem. Remélem Andy nem maradt ki a riportokból :D

Tope: Ebben? Mit tudnál? :) Ami megtörtént megtörtént, most már csak számolgatok.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38085) 1010 válasza Csabee. (#38072) üzenetére


1010
őstag

megkérnélek
hogy ird a be a cím sorba hogy

192.168.1.1
vagy
192.168.1.0

hagytam neked accot
user:admin
pass:admin

elaő belépés után meg kell változtatni

üdv
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38086) venember83


venember83
nagyúr

Paradicsom, mozzarella gömböcskék, bazsalikom, szőlőmagolaj. Már csak az arányokat kell eltalálni. :U

(#38087) tope válasza Verus (#38084) üzenetére


tope
addikt

Úgy gondoltam vissza utazom a múltba. :)

Hát 23-an vannak a kalapban, majdnem én is benne vagyok, az a fránya kérdés értelmezés

[ Szerkesztve ]

(#38088) pohár válasza Verus (#38084) üzenetére


pohár
félisten

Számolgatsz? Miért, talán csak nem terhes vagy? :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38089) gamerkiller válasza pohár (#38088) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor elmegyünk majd a keresztelőre? ;] Te csinálod a koktélokat! (jaaa! Ma este ismétlik a koktélos movie-t amit mondtam tegnap elött!)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38090) pohár válasza gamerkiller (#38089) üzenetére


pohár
félisten

Igen? Ááá valaki fel tudná nekem venni? :D
Nem biztos hogy TV elé tudok kerülni... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38091) bolondember válasza venember83 (#38086) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem kéne alá egy pizza esetleg?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38092) Verus válasza pohár (#38088) üzenetére


Verus
senior tag

Voltam, csak szerencsétlen véget ért a dolog.
De most számolgatok vissza a következőig. :) Mindig csak előre! :)

Tope: Nem értem :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38093) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

állatkák megetetése -> done
vasalás -> done
mosogatógép kipakolása -> done
-II- bepakolása -> done
kiteregetés - > done
ruhák beszedése -> done
saját szoba rendbetétele -> undone :O
bepakolás utazásra és edzőtáborba -> undone :O :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#38094) pohár válasza Verus (#38092) üzenetére


pohár
félisten

Jaah én azt hittem hogy véletlen terhesség volt, nem betervezett :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38095) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nini.. megvan a senior. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#38096) Oly válasza Verus (#38092) üzenetére


Oly
senior tag

Lassan mi is számolgatunk... :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#38097) gamerkiller válasza VoDaFoNe (#38095) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Grat!

Pohár..: Felveszem...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38098) venember83 válasza bolondember (#38091) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nincs mi alá. :U

(#38099) Csabee. válasza Psychonaut (#38073) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem tudom hogy céges-e vagy sem.. linksys a hálózat neve :DD de ha etikátlan is igazából nem generálok neki nagy adatforgalmat!

Üdv: Csabee.

(#38100) Verus válasza pohár (#38094) üzenetére


Verus
senior tag

Tervezett volt :) Csak a sors nem akarta.

Oly: Tervezitek? Vagy már visszaszámoltok? :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.