Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36351) tildy válasza 1010 (#36350) üzenetére


tildy
nagyúr

1. nem nekem kell.
2. akinek kell , okkal kell
3. van, amikor nem elég a beszéd, papír is kell róla.Ennyi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36352) pohár


pohár
félisten

Egy kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:
- Gratulálok, a hónapban Ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötvenezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!
- Ááh, kösz.
- Csak úgy kiváncsiságból, mire költi majd?
- Azt hiszem leteszem a jogsit.
Az anyósülésről megszólal a feleség:
- Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.
A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:
- Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!
Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:
- Na, akkor ez itten már a határ?

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36353) bolondember válasza pohár (#36352) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most, h sikeresen meggyilkoltad a topikot, feltennék mindenkineke gy kérdést:

nem lenne jó ötlet csinálni egy veboldalt, ahová az állásinterjúkról lehetne feltenni véleményt? Lásd: "nem szólnak vissza", stb? :F

jó8

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36354) frame>24 válasza bolondember (#36353) üzenetére


frame>24
addikt

max. egy sírótopikot ér itt...azt sem

Magyarországon az állásokat NEM valódi relevancia, tapasztalat és jártasság alapján osztják. Hanem ipam-napam alapon. Kinek vagy a lánya, kivel kocsmáztál együtt. Ez a helyzet. IGEN, vannak kivételek. Nagyon kevesen. (Volt egyáltalán kor, mikor itthon nem ez ment?)
De ezt Te is tudtad, szerintem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#36355) AMD Power


AMD Power
titán

1:15-kor már meg is jöttem az alkohol mentes bulimról..:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36356) ladybug


ladybug
őstag

Remélem jól telt mindenkinek a buli. Tegnap mi is szülinapi bulink voltunk, és igencsak jól bírták a gyerekek az ébrenlétet. Még Réka is fél 11-kor került csak ágyba, de addig egy hangja sem volt.

Amúgy meg ... szép jó reggelt mindenkinek:

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36357) hanee válasza tildy (#36341) üzenetére


hanee
senior tag

Szia Tildy!

Én az Euro-t ajánlom (én abból megyek felsőzni télen).
Ez nemzetközi, és akkreditált is. Van belőle egynyelvű és kétnyelvű is!

hanee

(#36358) zolynet válasza AMD Power (#36355) üzenetére


zolynet
addikt

hát igen, már az alkoholizálás topik sem a régi ;]

kellemes pihenős vasárnapot mindenkinek (már aki teheti)

Life is too short to stay stock!

(#36359) AMD Power válasza zolynet (#36358) üzenetére


AMD Power
titán

Őszintén szólva mostanság másra van igényem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36360) Csabee. válasza ladybug (#36356) üzenetére


Csabee.
nagyúr

étvágygerjesztő ez a kép.. de most hamburgert eszem! :)

Üdv: Csabee.

(#36361) rarri válasza Csabee. (#36360) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem még most nyiladozik a szemem.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36362) kraftxld válasza tildy (#36346) üzenetére


kraftxld
nagyúr

IELTS

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#36363) zolynet válasza AMD Power (#36359) üzenetére


zolynet
addikt

átérzem, mostanság én sem hörpintgetek, zamárdi óta 1x mentem el sörözni ... ez majd azt eredményezi h 2 korsó sörtől fejreállok ;]

Life is too short to stay stock!

(#36364) bolondember válasza zolynet (#36363) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

literes vagy másfél literes? :U

@keret>24: nem pont erre gondoltam. inkább ilyen megbízhatósági lista, mint amit a hálapénzes dokikról csináltak lapot (és a szerencsétlen ombucmanó betiltatta)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36365) Csabee. válasza rarri (#36361) üzenetére


Csabee.
nagyúr

sokáig aludtál, más már el is fáradt :DD

Üdv: Csabee.

(#36366) Csabee.


Csabee.
nagyúr

mára tudtok valami jó szabadtéri programot?

Üdv: Csabee.

(#36367) Tim82 válasza Csabee. (#36366) üzenetére


Tim82
nagyúr

strand.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36368) Csabee. válasza Tim82 (#36367) üzenetére


Csabee.
nagyúr

most nem strandra gondoltam :) vmi másabbra

Üdv: Csabee.

(#36369) Tim82 válasza Csabee. (#36368) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor rándulj ki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36370) pohár válasza rarri (#36361) üzenetére


pohár
félisten

Nekem most sikerült az ébredés... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36371) AMD Power válasza zolynet (#36363) üzenetére


AMD Power
titán

2-3 sörtél én szerintem padlót fognék..:) Pedig még egy éve ehhez 7-8dl whisky kellett..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36372) tildy válasza hanee (#36357) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36373) bandus válasza tildy (#36372) üzenetére


bandus
veterán

írtam egy postot a google-ös topikodba, szerintem megri elolvasni a linkeket ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36374) Csabee. válasza Tim82 (#36369) üzenetére


Csabee.
nagyúr

;] okéé

Üdv: Csabee.

(#36375) pohár válasza Csabee. (#36374) üzenetére


pohár
félisten

Nem azt mondta hogy rántsál rá ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36376) Csabee.


Csabee.
nagyúr

elég jó idő van, meleg van szóval vmi szabadtéri programra mennék csajjal..:D de lehet csak egy parkba megyünk..

Üdv: Csabee.

(#36377) Bubu79 válasza pohár (#36375) üzenetére


Bubu79
addikt

Szegény kiéhezett Csupor... ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36378) pohár válasza Bubu79 (#36377) üzenetére


pohár
félisten

(sóhaj) Bizony, bizony... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36379) Bubu79 válasza pohár (#36378) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha folyton itt ücsörögsz, ne csodálkozz rajta, hogy nem marad más, csak a majomcsapda - nyomás felhajtani valami luvnyát :P

Itt a nyár és a szobában tespedsz vazze :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36380) bolondember válasza Bubu79 (#36379) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á. lehet csak nem bírja a kániKULAt... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36381) Bubu79 válasza bolondember (#36380) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha eddig volt is Benne némi hajlandóság, kedves szavaid után tutira lehervadt :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36382) bandus válasza Bubu79 (#36379) üzenetére


bandus
veterán

:K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36383) pohár válasza Bubu79 (#36379) üzenetére


pohár
félisten

Kint meleg van :( :D
De itthon amúgy sincs olyan csaj aki nem 15 éves és nem issza szarrá magát szombatonként :U

Ezért járok Debrecenbe bulizni, és mostanában Pestre, hátha összeszedek valami normális csajt :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36384) Bubu79 válasza pohár (#36383) üzenetére


Bubu79
addikt

Kifogások :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36385) rarri válasza bolondember (#36380) üzenetére


rarri
senior tag

Mi Bettikével ezt csináltuk ma ..[szitakötők] :)) A nyári táboros tanároknak lesz ajándékba.

Tegnap annyira meleg volt az uszodában, hogy ma ki sem lépünk a hűs szobából, úgy döntöttünk. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36386) bolondember válasza pohár (#36383) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

m a bajod a 15 éves részeg tinikkel?

egyszerűbb megdugni - fizetsz egy italt, ha szerencséd van már minden gátlását levetkőzte és védekezni se tud.

megjegyzés: REMÉLEM mindenkinek feltűnik a maró gúny és szarkazmus a kommentemben, mellyel kifejezem nemtetszésem a mai fiatalok életmódjával szemben?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36387) pohár válasza bolondember (#36386) üzenetére


pohár
félisten

Na látod, EZ a bajom nekem is... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36388) bandus válasza pohár (#36387) üzenetére


bandus
veterán

azt nem hallottad még, hogy válogatós f.sznak kutyában a helye? :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36389) rarri válasza bolondember (#36386) üzenetére


rarri
senior tag

Én is voltam 15 éves részeg tini, és 17 évesen még szűz voltam.... :)
Már az én koromban is megvolt ugyanez a jelenség :részeg tinik, és a 90 % -unkból normális felnőtt lett. Ez is az útkeresés egy módja../szerintem / :)

Raf, ők is csak boldogok szeretnének lenni, csak még nem találták meg a megfelelő módszert erre. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36390) bolondember válasza rarri (#36389) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez nem boldogságkeresés.

egyszerűen ezt tartják menőnek és ezért csinálják. EZ menő?

pfff.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36391) pohár válasza bandus (#36388) üzenetére


pohár
félisten

Bazdmeg :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36392) Bubu79 válasza rarri (#36389) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért az elég riasztó tud lenni, amikor pénteken este melóból hazafelé jövet ( 22:00 magassága ) betépett tinihordákkal találkozik az ember, akik épphogycsak nem erőszakolják* meg egymást a nyílt utcán, annyira jól érzik magukat :U

* szó nem lehet erőszakról, tekintve, hogy ellenkezésnek nyoma sincs

Vén pöts vagyok, meg prűd, meg ilyenek - de azért ne már...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36393) rarri válasza bolondember (#36390) üzenetére


rarri
senior tag

Elfogadom hogy te így látod.
Én a saját tinikoromból indultam ki, és azokból a beszélgetésekből, amiket Bianka barátaival beszélgettem amikor 15-16 évesek voltak. Én elmentem akkor éjszakai szórakozóhelyekre, és figyeltem a környezetet, az embereket, a veszélyforrásokat, ami érheti esetleg a lányomat . Veszprémi viszonylatról tudok beszélni, és azt kell hogy mondjam, hogy nem tapasztaltam, nem láttam vadabb dolgokat mint az én koromban.
De ez csak egy város, Budapest biztos más. Éltem ott is 17 éves koromban, és ott valóban veszélyesebb helyzetekbe is kerültem akkor.

Bubu: elhiszem. De nem hiszem hogy rosszabbak lennének ezért másoknál.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36394) Bubu79 válasza rarri (#36393) üzenetére


Bubu79
addikt

Biztos őskövület vagyok begyepesedett gondolkodásmóddal, de nem tudom nyugodt szívvel helyeselve nézni, amint 18 év alatti nagyon menő "party arcok" végighányják az utcákat, felborogatják a kukákat, valamint az ordenáré, harsány jókedvükkel ( aminek szerves része a megb@szom a kurv@anyádat is te ribanc jellegű felkiáltások tömkelege - természetesen jó hangosan, hadd tudják meg milyen f@szacsávó/tutipin@ is vagyok ) a hozzám hasonlóan prűd és begyöpösödött agyú vénemberek nyugalmát zavarják meg.

Tudom, a minta nem kifejezetten felel meg egy reprezentatív felmérésnek, hiszen valószínűleg a csendes többség nem ilyen, de hadd ne kelljen bólogatnom arra, hogy ez így van helyén, mer' ez most egy ilyen világ...

A környéken sok szórakozóhely akad ahol alkoholt is árulnak - és a legdurvább, hogy a törzsközönség ránézésre 15-16-nál tuti nem több...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36395) rarri válasza Bubu79 (#36394) üzenetére


rarri
senior tag

Én sem helyeslem amit tesznek, de megértem hogy miért csinálják. És nem véletlen hogy idősebbeket nem látsz így viselkedni / csak elenyésző réteget / .A 15 évesek egyszerűen másképp látják a dolgokat./ tisztelet a kivételnek / Kell egy bizonyos társadalmi és lelki érés ahhoz, hogy ezt később másképp lássák, és ne tegyék meg azokat a dolgokat, amiket most megtesznek.
Én is bizony eldobtam annak idején a sörös, boros, stb. üveget, ahol értem. Most felnőttkoromban már sokszorosát összeszedtem annak amit eldobáltam annak idején, és a lányaimat is belevontam ebbe már kis koruk óta. Gumikesztyűvel szedjük zsákokba a szemetet a környezetünkben. És még egyik lányomat sem láttam soha semmit elhajítani csak úgy. Viszont van olyan , mint pl. a dohányzás, hogy egyszerűen nem tudtam lebeszélni Biankát sem tájékoztatással, sem rossz példák elmondásával, semmivel sem, hogy ne dohányozzon.Csak bízhatok benne, hogy belátja majd, hogy mennyire káros és felesleges ez a dolog.
szóval ez van Bubu. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36396) Bubu79 válasza rarri (#36395) üzenetére


Bubu79
addikt

Nézd - a legkevésbé sem érdekel, hogy milyen szinten teszi tönkre a fejlődő szervezetét holmi alkoholos italokkal - az ő dolga, nem nekem b@ssza szét a májamat, gyomromat, állítja falhoz a maradék kevéske agysejtjeimet a különböző szeszekkel, amiknek egy része alig valamiben különbözik a tisztaszesztől, csupán 10%-kal kevesebb az alkoholtartalma és némelyik úgy vedeli, mint jómagam egy forró napon a csapvizet.

Ami kicsapja a biztosítékot, hogy eközben mérhetetlenül pofátlan módon nyilatkozik és olybá veszi a világot, mintha ő maga rittyentette volna, az összes benne sétáló emberrel együtt.

Ez pedig már nem generációs kérdés, hanem nevelésbeli.

Voltam én is annyi idős. És most az általam leggyűlöltebb és milliószor megfogadott mondat, fog elhangzani, amit soha az életben nem akartam a számra venni - hogy bezzeg az én időmben azért volt annyi korlát bennünk, hogy nem töröltünk lábat boldog-boldogtalanban az utcán járva, csak mert vagányok vagyunk...

Szóval ez van Reni. :)

Nem tudom elfogadni a jelenséget és nem tudok vállat rándítani felette. És nem is akarok.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36397) Bubu79 válasza rarri (#36395) üzenetére


Bubu79
addikt

Megint dupla :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36398) Csyppa válasza Bubu79 (#36396) üzenetére


Csyppa
senior tag

JEPLAAAAAA!!

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#36399) Bubu79 válasza Csyppa (#36398) üzenetére


Bubu79
addikt

Ki halt meg? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36400) Bubu79 válasza Csyppa (#36398) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi van - ma egyet pötyög kettőt kap nap van :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.