Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz rarri #36393 üzenetére

    Biztos őskövület vagyok begyepesedett gondolkodásmóddal, de nem tudom nyugodt szívvel helyeselve nézni, amint 18 év alatti nagyon menő "party arcok" végighányják az utcákat, felborogatják a kukákat, valamint az ordenáré, harsány jókedvükkel ( aminek szerves része a megb@szom a kurv@anyádat is te ribanc jellegű felkiáltások tömkelege - természetesen jó hangosan, hadd tudják meg milyen f@szacsávó/tutipin@ is vagyok ) a hozzám hasonlóan prűd és begyöpösödött agyú vénemberek nyugalmát zavarják meg.

    Tudom, a minta nem kifejezetten felel meg egy reprezentatív felmérésnek, hiszen valószínűleg a csendes többség nem ilyen, de hadd ne kelljen bólogatnom arra, hogy ez így van helyén, mer' ez most egy ilyen világ...

    A környéken sok szórakozóhely akad ahol alkoholt is árulnak - és a legdurvább, hogy a törzsközönség ránézésre 15-16-nál tuti nem több...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák

Hirdetés