Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36651) csapos2 válasza rarri (#36641) üzenetére


csapos2
addikt

Erre vágyom. :-) Meg a tízóraira, meg ebédre, uzsonnára, és persze a vacsorára. És vacsi után egy kis huncutkodásra, de azt csak úgy levezetésképpen.

Feladok egy hírdetést.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#36652) bolondember válasza tildy (#36650) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amikor utoljára néztem fullra halott volt.
masszívan.

mint egy meteorit, mely belépett a Föld légkörébe - felvillan, fényesen világít - mindenki ráfigyel, majd elhamvad és onnantól fogva senkit nem érdekel.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36653) NoLF válasza bolondember (#36652) üzenetére


NoLF
addikt

max akire ráesik... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36654) bolondember válasza NoLF (#36653) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hacsak el nem ég a légkörben, és max 2-3 szem hamu hullik az illető fejére...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36655) tildy válasza bolondember (#36654) üzenetére


tildy
nagyúr

vagy a kezét.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36656) fokukac válasza rarri (#36641) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, olyan korukra már mind vérengző vadállattá válik... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36657) rarri válasza fokukac (#36656) üzenetére


rarri
senior tag

Jó esetben igen. :D De látom , a férfiak is azok lesznek Rafit elnézve.... :DDD

Bubu: ha én azt elmesélném akkor kibannolnának innen.... :D Amúgy Sonata Artica a nyerő. ;)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36658) Bubu79 válasza rarri (#36657) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó választás ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36659) pohár


pohár
félisten

Hoppá, ádyz kibannolódott? :D
Miért?

Meg az avatarja is el lett véve? :F

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36660) csapos2 válasza pohár (#36659) üzenetére


csapos2
addikt

Le van írva a megfelelő helyen.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#36661) tildy válasza csapos2 (#36660) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak az van leírva, hogy gúnyolódott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36662) Bubu79 válasza tildy (#36661) üzenetére


Bubu79
addikt

Még mindig ugyanazon rugózott.

Csinált egy görbe tükör bejegyzést és rosszul sült el.

Sejthető volt, hogy ilyesmi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36663) tildy válasza Bubu79 (#36662) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem láttam, lehet nem is baj. személyes blogba midnenki azt ír amit akar, amíg valakit ki nem gúnyol. No viszont tőlem viszotn segítséget kértek, segíteni nem tudok, mi a modik nem bárki által olvasható elérhetősége? Fontos lenne. Philonak írtam de nem írt vissza.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36664) venember83 válasza rarri (#36657) üzenetére


venember83
nagyúr

Lesznek? :U

(#36665) Bubu79 válasza tildy (#36663) üzenetére


Bubu79
addikt

Iwiw...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36666) tope


tope
addikt

Na ez se semmi (nekattintsrálink)

(#36667) frame>24 válasza tildy (#36655) üzenetére


frame>24
addikt

Ez mekkora kamu. Jah, lyukat üt a járdába a METEOR, utána meg ott mutatja a pici darabját. Mintha nem párolgott volna szarrá az egész egy pillanat alatt, ha télleg betalál. (kezén meg van egy pici horzs, ühümm)

viszont ezen a kommentenm jót röhögtem:
"Rám meg átlagon alúli jövedelem esett. Nem tudom, kinek esik rosszabbul?! " :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#36668) Killing


Killing
addikt

[link] - figyelem, ijesztő lehet!

ilyet tényleg ne képként... - ngabor2
bővítve egy figyelmeztető megjegyzéssel - yetike

[ Módosította: 7 ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36669) Sipi16 válasza pohár (#36659) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha így folytatja akkor nem sokáig fog maradni... Gondolom már a modik is unják... Én nem is értem, hogy miért rinyál ennyit. Nem bírja feldolgozni, hogy olyan átlagos ember mint mindenki más. Jó Addikt, de itt vége is nem? Nem tudom, hogy mit tett eddig a fórumért, ha valami fontosat akkor légyszi világosítsatok föl.

Killing: Több ilyet nem kérünk... Főleg nem ebédidőben! :W

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36670) bnss


bnss
veterán

Szép napot! :)

---

Killing: légyszíves mellőzd az ilyen képeket, vagy legalább linkként szerepeljen, nem vagyok rá kíváncsi. Kösz.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#36671) Tim82


Tim82
nagyúr

Köszi a linkesítést, Kékszarvas. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36672) Killing válasza Sipi16 (#36669) üzenetére


Killing
addikt

Azt mondja hogy sokat tett a Logoutért de hogy mit azt nem tudom.

Mindenkitől bocsi a képért. :B
Bezzeg ha csaj lett volna. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36673) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

az év aprója (hejessírásra ügyelj!):

"Eladová vált egyik kedvenc 480 turbom ..Pénz és idö miat nem tudom meg csinálni. Sajnos motorhibásan hengerfejesen,jobb oldali kerékagy bug ,hütö fojik denem azért mert lukas.a szervonál egy csövet kell cserélni mert szivárog az olaj.... Meg egy ujj aksi és kéne belle .mert igy nem indul be! Most amit rá kéne költeni az 100 ezer ft. És akkor 2évig nincs velle baj .....Én 100ezret kérek érte de enyit is kell rá költeni .de akkor van egy fiatalos vagány sport autod! Mindent le irtam ha még van más kérdésed akkor hivj.... "

:( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36674) Killing válasza bolondember (#36673) üzenetére


Killing
addikt

Volt már ennél rosszabb is. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36675) Sipi16 válasza Killing (#36672) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hát téged az ilyen speciális fogszerkezettel bírók izgatnak fel? :F

BE: Ez van. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36676) Killing válasza Sipi16 (#36675) üzenetére


Killing
addikt

Nana, ne keverd a kettőt!
Egyébként még ennek a smile-nak is jobb a fogszerkezete: :DDD
Ennek meg főleg: :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36677) Sipi16 válasza Killing (#36676) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem keverem én, de ez a kép... Én ki se nagyítottam volna. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36678) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Rég volt már ilyen, hogy ennyire nyugodt legyek. :)
Pedig jó átlag ember módjára nekem is van egy hosszú probléma listám, de megtanultam, hogy lépésben kell haladni, és időnként meg kell állni szétnézni vagy pihenni.

Sáliláb. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36679) Killing válasza Sipi16 (#36677) üzenetére


Killing
addikt

Nem is volt nagyítva. Legalább is képátméretezővel nem.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36680) pohár


pohár
félisten

Ez de kemény :DDD

the best gay hits :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36681) Killing


Killing
addikt

Csak semmi stressz! :DDD
mod: Van egy képes topicom. Ne hadjuk süllyedni!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36682) 7 válasza tildy (#36663) üzenetére


7
addikt

Privátban / adatlapon feltüntetett mailcímen tudsz csak elérni minket külön-külön, más nincs. :)

(#36683) Killing válasza 7 (#36682) üzenetére


Killing
addikt

A leleményesek megtalálnak iwiw-en. Hidd el. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36684) pohár válasza Killing (#36681) üzenetére


pohár
félisten

Én inkább hagyom... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36685) 7 válasza Killing (#36683) üzenetére


7
addikt

Engem ugyan nem. Nem vagyok fent :P

(#36686) ladybug


ladybug
őstag

Jólesik ez a kis hűvös, viszont nem felfrissít, hanem majd elalszom. :U

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36687) 7 válasza ladybug (#36686) üzenetére


7
addikt

Itthon meg dögmelegben kell glettelnem. Megyek is vissza, hogy mihamarabb a végére érjek. :)

(#36688) pohár válasza ladybug (#36686) üzenetére


pohár
félisten

Hát aludj :))
Majd a család főz magának virslit meg tojást és eszik azt vacsira :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36689) Killing válasza 7 (#36685) üzenetére


Killing
addikt

MyVip? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36690) bnss válasza 7 (#36687) üzenetére


bnss
veterán

A glettelés még nem is problémás, majd a csiszolás. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#36691) Pisztillus válasza bnss (#36690) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Előbb száradjon rendesen ki. Ami ebben a fülledt időben nem is olyan egyszerű móka... A csiszolás meg tényleg szép baleset, tanúsíthatom... :)

Amúgy meg: Szép délutánt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#36692) bnss válasza Pisztillus (#36691) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

természetesen én is így gondoltam, különben nem csiszolás lenne, hanem maszatolás. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#36693) ladybug válasza pohár (#36688) üzenetére


ladybug
őstag

A délutáni alvással az a bajom, hogy utána meg az esti megy nagyon nehezen. Meg nem igazán alszom jól délután. Mindegy, megoldottam...

Viszont a vacsira nincs gond. Tele a hűtő, csak melegíteni kell.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36694) pohár válasza ladybug (#36693) üzenetére


pohár
félisten

Jó neked, itthon semmi kaja nincs most, és éhezek mint állat, de már elmentek a többiek a nagybevásárlásra :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36695) Killing válasza pohár (#36694) üzenetére


Killing
addikt

Fogd meg a macskáidat és süsd meg. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36696) 7 válasza Killing (#36689) üzenetére


7
addikt

Ott sem :P

@Bon3ss: Tudom, már csináltam, de most nem én fogom.

(#36697) Pisztillus válasza bnss (#36692) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Tudom én azt, csak mi a belső szobánál ezzel szívtunk, egy napot vesztettünk a nem elég gyors száradás miatt. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#36698) pohár válasza Killing (#36695) üzenetére


pohár
félisten

Hááát ez elég szar volt, még viccnek is gyenge :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36699) Sipi16 válasza Pisztillus (#36697) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mi rutinosak vagyunk ma kigelttelttünk a szobát és reggel kezdünk csiszolni és utána tapétázni. :P

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36700) Killing válasza pohár (#36698) üzenetére


Killing
addikt

Akkor lehet sajtburgered is. :D
Sipi: Jó, de nálatok nincs ilyen kib*szott meleg. :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.