Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35601) Killing válasza VoDaFoNe (#35593) üzenetére


Killing
addikt

Én se nagyon komálom a sajátomat.
Rólam lehetetlen jó képet készíteni, valahogy mindig hülyének érzem magam/ szvsz rosszul nézek ki. :(
Másnál nincs ilyen? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#35602) csapos2 válasza Killing (#35601) üzenetére


csapos2
addikt

Nálam nincs, én remekül nézek ki, és imádnak a nők.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35603) pohár válasza csapos2 (#35602) üzenetére


pohár
félisten

Fő az önbizalom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35604) Bubu79 válasza csapos2 (#35602) üzenetére


Bubu79
addikt

De most őszintén - melyik igazi nő tudna ellenállni egy ilyen színes, plüss csacsinak? ;]

Véntsont: No de akkor mire véljük a zöld köpönyeget? Álca? :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35605) venember83 válasza tope (#35554) üzenetére


venember83
nagyúr

Nicsak, egy Piroskának öltözött hím fórumozó egyed. :U

Bubu: Nyúl. :U

[ Szerkesztve ]

(#35606) csapos2 válasza Bubu79 (#35604) üzenetére


csapos2
addikt

Egy sem. Mind epekedve várja, hogy enyém lehessen.

Kócos: Csacsi az, te nem értel hozzá.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35607) zolynet válasza Bubu79 (#35600) üzenetére


zolynet
addikt

jaja, meg szedóra dinnyét, ájjunkmármeg

Réka még csak 16, óvatosan srácok me csattan a bilincs ;]
bár 1ik másik képen idősebbnek tűnt

Life is too short to stay stock!

(#35608) Bubu79 válasza csapos2 (#35606) üzenetére


Bubu79
addikt

Kivéve azok, akik még nem voltak szerencsések Hozzád és az önbizalmadhoz - le is tiltom a PH!-t gyorsan a Zasszony gépén ;] :))

Véncsont: Vérnyúl az - de csak időnként :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35609) VoDaFoNe válasza Killing (#35601) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

énmár rájöttem.
ÉN jólnézek ki, csak a pasik hülyék hogy ezt észrevegyék.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35610) csapos2 válasza Bubu79 (#35608) üzenetére


csapos2
addikt

Őket én keresem. Ne félj az asszonyod biztonságban van...még...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35611) Bubu79 válasza csapos2 (#35610) üzenetére


Bubu79
addikt

Lassan vérmedve lesz belőlem :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35612) bolondember válasza VoDaFoNe (#35609) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ób+

már nincs olyan része/fóruma/bármilye az életnek, ahol nem nők sirámait kell hallgatnom/olvasnom?! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35613) csapos2 válasza Bubu79 (#35611) üzenetére


csapos2
addikt

Na mutass fel valamit. ;-]

Rafi: Jól érzem, hogy kicsit feszült vagy?

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35614) tildy válasza bolondember (#35612) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos rossz helyen mászkálsz....
Én nem sírok..:DMegyek a is a konyhába konyhatündérkedni, hogy friss, finom meleg vacsorával várjam munkában megfáradt párom..Sálálilalálálá

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35615) Bubu79 válasza csapos2 (#35613) üzenetére


Bubu79
addikt

Sorry - ezen kívül más nem jutott fejembe, de ne vedd nagyon a szívedre, nem komoly :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35616) bolondember válasza csapos2 (#35613) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bemegyek a melóba.

-benn csopvez (jó kis bőr, bár a személyisége néha rettenetes, dehát!), ott sír a szája.

-egyik exnek sír a szája
-másiknak

-ahol szerepjátszunk, ott is a kiscsaj (Vodinál egy évvel idősebb)

-PH! fórumon

-buszon idegenek egymás közt

-csopvezhelyettesem (a pasi is és a csaj is)

-havertevék

ehh. fcuk.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35617) Tim82 válasza bolondember (#35558) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha már így kérdezed, a felsoroltakért Iránban elég komoly dolgok járnak. ;]

# 35618: nem, de mivel nem voltam gépközelben, ezért nem hirdetek ellened fatvát. Lásd, mennyire emberbaráti kedvemben vagyok. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35618) bolondember válasza Tim82 (#35617) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

páratlan a reakcióidőd - bár, ha azt mondod, hajat hidrogéneztetni voltál, akkor minden megbocsátva!!! ;] :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35619) csapos2 válasza Bubu79 (#35615) üzenetére


csapos2
addikt

Felkerültél a listámra. ;-]

Rafi: Lazíts barátom. Nem ér ennyit. :-)

A #35618-on besírtam. ;-]]]]]]]]]]]]]]]]

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35620) Bubu79


Bubu79
addikt

Megegészségesedésetekre :)

Tim: Ne hallgass az identitás zavaros bárányra, a szőkítés mostanság nagyon is menő - csak szerezz a séró mellé egy pink pólót is, úgy ütősebb ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35621) pohár válasza bolondember (#35616) üzenetére


pohár
félisten

Lehet csak egy kis seksz kéne nekik :D
Kihat ám az emberre, nézz rá tildy-re, meg volt hülyülve mikor megruda hogy 10 napig nuku kuki :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35622) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nyihihih:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35623) Tim82 válasza Bubu79 (#35620) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na mi van, itt engem mindenki csak bááááááááááááááánt?!?!?! :O Senkinek sem példaképe Dennis Rodman? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35624) Bubu79 válasza Tim82 (#35623) üzenetére


Bubu79
addikt

Az nem az a fószer, aki eleinte a kosaras tudása miatt volt hírös, utána meg a fura szokásai miatt? ;]

Csacsi: Igazad lehet - tényleg amolyan Pengés metszésű az a kép... :F

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35625) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35622) üzenetére


csapos2
addikt

Mi a mosoly tárgya, hölgyem? :-)

Így a csacsi csinálok. ;-]

Tim: Ez bizony Wesley Snipes...

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35626) tildy válasza pohár (#35621) üzenetére


tildy
nagyúr

Még nem telt le:U :O Najó nem hiszti. NEhogy bolond azt mondja rám, hogy... na itt az onban is nyígnak a csajok :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35627) Tim82 válasza csapos2 (#35625) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, gyanús is volt, hogy nem szőke. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35628) VoDaFoNe válasza csapos2 (#35625) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

bolondembert röhögtemki:D megfilózok mikor lesz ph tali a tábor után. csak mert kéne már menni:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35629) Bubu79 válasza Tim82 (#35627) üzenetére


Bubu79
addikt

Fotóboltot neki és már orvosolva is van a probléma ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35630) bolondember válasza Tim82 (#35623) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem baj, de legalább megpróbáltad... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35631) pohár válasza tildy (#35626) üzenetére


pohár
félisten

Tudom én, de itt még nem annyira nyöszörögtél :D
Mennyi van még? 2-3 nap? Addig boldogít drága Esmet kis deepthroat-tal :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35632) Tim82 válasza bolondember (#35630) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem annyira egyformák. ;]

pohár: jó, hogy nem ATM-et emlegetsz, itt vannak kiskorúak is, az erkölcseikre meg vigyázni kell. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35633) csapos2 válasza pohár (#35631) üzenetére


csapos2
addikt

Nyöszörgött? Nem félsz, hogy letörik valamid? ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35634) Bubu79 válasza Tim82 (#35632) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi baj történhet bank automatánál egy kiskorúval? ;]

Csacsi: Valahogy így? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35635) pohár válasza Bubu79 (#35634) üzenetére


pohár
félisten

Benyeli a kártyanyílás :D
De nem vágom mi az ATM másik jelentése... De az első betűt szerintem sikerült megfejtenem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35636) venember83 válasza bolondember (#35616) üzenetére


venember83
nagyúr

Sírjanak a férfiak? Azt nem illik... :U

(#35637) Tim82 válasza Bubu79 (#35634) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az egyik bankkártyás kolléga szerint volt olyan ügyfél, aki azzal telefonált be hozzánk, hogy "szemenköpte az automata a kártyájával". ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35638) tildy válasza pohár (#35631) üzenetére


tildy
nagyúr

kb. Egyelőre ezzel boldogítom:

Ez egy incsifincsi dióval töltött tallér. Olyan mint a gombóc.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35639) csapos2 válasza Bubu79 (#35634) üzenetére


csapos2
addikt

Én nem tudhatom ki milyen agresszív. ;-] De tartok tőle, hogy közel jársz az igazsághoz.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35640) bolondember válasza venember83 (#35636) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szoktak, maradjunk annyiban.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35641) pohár válasza tildy (#35638) üzenetére


pohár
félisten

Váccdisz?
Olyan sütiszerű, eltaláltam?
Vagy olyan mint a túrógombóc, olyan kis ruganyos :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35642) Bubu79 válasza Tim82 (#35637) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kicsit lehetett mélynövésű a figura - gondolom kellőképpen jól el volt látva kisebbrendűségi érzésből fakadó elfojtott, vagy kevéssé elfojtott agresszióval is :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35643) Bubu79 válasza Tim82 (#35637) üzenetére


Bubu79
addikt

Dupla...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35644) Tim82 válasza pohár (#35641) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Harmadik típusú találkozásokban ez vitte el Richard Dreyfus-t.

Bubu: elképzeltem, hogy miközben telefonál a csóka, valahogy úgy nézhet ki, mint Benicio Del Toro a Sin City-ből. Csak épp pisztolycső helyett bankkártya áll ki a homlokából. ;]

Bubu megint: az íze. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35645) VoDaFoNe válasza csapos2 (#35633) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

most csináljak neked nem kiöltözős sszemből képet vagy öltözzek ki?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35646) venember83 válasza bolondember (#35640) üzenetére


venember83
nagyúr

Most írjam be, hogy Nem is!, majd nyomjak utána egy síró szmájlit? Nem. Inkább megyek zuhanyozni.

(#35647) Bubu79 válasza Tim82 (#35644) üzenetére


Bubu79
addikt

A súlya, vagy az íze volt ennyire határozott? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35648) Bubu79 válasza Tim82 (#35644) üzenetére


Bubu79
addikt

Az biza jó anyag lehetett akkor ;]

Látod, ojtépés automatánál ilyesmi tutira nem történik meg - időnként úgy kell kibűvölni a kártyát az olvasóból, olyan megfontoltan halad kifelé :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35649) Pisztillus válasza zolynet (#35596) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na, akkor csak átmeneti volt a probléma. De attól csak óvatosan, nem szabad hirtelen leterhelni a gyomrát. Apropó, frontok mászkálásakor nem szokott fájni a feje?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#35650) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35645) üzenetére


csapos2
addikt

Váúúú.. választhatok? Akkor kiöltözőst kérek. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.