Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35501) NoLF válasza Timocicu (#35500) üzenetére


NoLF
addikt

210-es emberek között futkorászni és ugrálni a pályán nem túl üdítő 190 centivel :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35502) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

itt vannak a népek:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35503) pohár


pohár
félisten

Nem tudja valaki hogy megy a Ferenciek teréről busz Székesfehérvárra? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35504) NoLF válasza pohár (#35503) üzenetére


NoLF
addikt

que???

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35505) pohár válasza NoLF (#35504) üzenetére


pohár
félisten

Igen, jól látod :D
Ismerős hívott, hogy nézzem már meg neki, de semerre nem találok ilyen információt :N

Helyesbítek... Stadionoktól kell az indulási idő :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35506) ádyz válasza VoDaFoNe (#35502) üzenetére


ádyz
addikt

Hello voda.

Hogy telt a szülinapod?

Utólag is boldog szülinapot.

(#35507) ngabor2 válasza Timocicu (#35495) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mindegy, már kapott. azt tudom, hogy a direkt napot kerülni kell. ráadásul a centrifuga se tenne jót neki (meg a gépnek se), úgyhogy szép csendesen csorog belőle kifele a víz... estére valszeg meg is szárad ebben a jó időben. a derékalj már száraz, mondjuk az kapott egy kevés centrifugát is.

(#35508) ladybug válasza NoLF (#35499) üzenetére


ladybug
őstag

De jó neked, hogy tudtad. Én reméltem, hogy növök még, és nem leszek ilyen töpszli. Sajnos nem így lett. Ráadásul az eredeti magaságomból is veszítettem már.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#35509) pohár


pohár
félisten

Beírtam hogy a Stadionoktól induljon a busz, erre Népligetet ír ki indulási helynek :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35510) NoLF válasza pohár (#35509) üzenetére


NoLF
addikt

mert onnan indul :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35511) ádyz válasza ádyz (#35493) üzenetére


ádyz
addikt

Valaki?

(#35512) pohár válasza NoLF (#35510) üzenetére


pohár
félisten

De akkor a Stadionoktól egyáltalán nem? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35513) VoDaFoNe válasza ádyz (#35506) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nyányinyááááá:D (agymenés)
kellemesen:D
[link]
[link]

azért csak három gyertya mert nem volt több:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35514) NoLF válasza pohár (#35512) üzenetére


NoLF
addikt

nem, a stadionoktól alig megy már busz mióta megépült az ufó, nem hiába építették a népliget autóbusz-állomást

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35515) tildy válasza pohár (#35512) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne legyél már értetlen. Ahogyan bizonyos vonatok bizonyos irányba bizonyos pályaudvarról indulnak csak, úgy bizonyos buszok, bizonyos buszpályaudvarról.
Pl. Újszászra pl csak a Keletiből tudsz menni (közv. járattal) Ecserre meg nem is ad ki átszállásost, oda csak a Keletiből megy.

Fehérvárra busz meg csak a Népligetből indul (tudom megáll még BP-en pár helyen) .
Na.

Nolf: ez azért nem igaz.
Elég sok busz megy a Stadionoktól. Csak másfelé:
Népliget: Nyugati és Déli Régió
Stadionok: Keleti-régió (Pl. Miskolc, Gyöngyös, Jászberény, Heves )
Árpád híd: Északi - Régió

Konkrétan nekem 0 db buszom van a Népligetből, ha Jászberénybe mennék.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35516) pohár válasza NoLF (#35514) üzenetére


pohár
félisten

Okés, köszi a segítséget :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35517) NoLF válasza tildy (#35515) üzenetére


NoLF
addikt

áhá, akkor csak az én szempontomból költözött át minden busz a népligetbe. bár sokat nem oszt nem szoroz, hisz elég közel vannak egymáshoz, 1es vilivel 10 p :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35518) ádyz válasza VoDaFoNe (#35513) üzenetére


ádyz
addikt

Miaú. :D

(#35519) Pisztillus válasza pohár (#35512) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy Tildy írta, a Népligettől megy Székesfehérvárra a busz. Amíg az ottani buszvégállomás nem épült meg, addig az Erzsébet térről ment, de a Stadionoktól nem. Amúgy ilyesmihez egy jó kiindulási oldal itt (de gondolom, már megtaláltad).

Annyi kiegészítés Tildy írásához, hogy az Árpád hídi végállomástól már csak a Pilis-el kezdődő helységekbe jár a busz, a szentendrei, esztergomi, váci, fóti, stb. indulásokat átették Újpest-városkapuhoz, azóta, amióta átadták a Megyeri hidat.

Amúgy meg szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#35520) NoLF


NoLF
addikt

reggel hirtelen felindulásból vettem lazacfilét, mostmár az is kiderült, mit készítek belőle estére magamnak.

Citromos lazac roston, vele sült paradicsommal
Hozzávalók :
8 szelet lazac
30 dkg (kb. 3 db)
paradicsom
15 dkg fekete olivabogyó
2 teáskanálnyi kapribogyó
1 teáskanálnyi citromlé/citrom leve
2 maréknyi friss bazsalikom
olivaolaj
színes bors

A lazacokat sózzuk be, majd tegyük félre 30 percre. Addig a paradicsomokat vágjuk cikkekre, és keverjük össze az aprított bazsalikommal, az olaj- és kapribogyóval, majd alaposan keverjük át kevés olivaolajjal. Enyhén sózzuk, mert a kapri igencsak sós tud lenni. A halszeleteket tegyük tepsibe, szórjuk meg színes borssal. Halmozzuk melléjük a bazsalikomos-paradicsomos ragut, majd toljuk 220 fokra előmelegített sütőbe 20 percre. 15 perc után fordítsuk meg a halszeleteket, locsoljuk mag a citrommal, majd süssük további 5 percig.
Krokettel és behűtött chardonnay-vel tálaljuk.

ebből csak a krokett nem fog megvalósulni, inkább gyártok hozzá pluszba egy kis salit

mmmmm :C

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35521) pohár válasza Pisztillus (#35519) üzenetére


pohár
félisten

Persze, én is ott néztem, csak csodáltam hogy kiválasztottam a Stadionokat és ahelyett a Népligetet írta ki... :U

Köszi szépen neked is! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35522) fokukac válasza ladybug (#35508) üzenetére


fokukac
nagyúr

biztos összementél a mosásban!
nem szabad annyit fürödni.
de akkor is csak kalgonnal! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35523) Pisztillus válasza NoLF (#35520) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jól hangzik... :K Jó étvágyat hozzá!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#35524) VoDaFoNe válasza ladybug (#35508) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én 164 vagyok és átlagosan 39-es cipőm va. remélem verem majd a 170-et.. olyan jó lenne.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35525) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35524) üzenetére


csapos2
addikt

Miért lenne az jó kicsi lány? :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35526) ádyz válasza VoDaFoNe (#35524) üzenetére


ádyz
addikt

Ugye most viccelsz?

(#35527) tildy válasza Pisztillus (#35519) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, pedig tavaly még Árpád hídtól mentem Fót felé.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35528) venember83 válasza NoLF (#35517) üzenetére


venember83
nagyúr

Az én szempontomból is. :U

csacsinyúl: Mert akkor nem lesz kicsi lány.

(#35529) Pisztillus válasza tildy (#35527) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ezt a merényletet olyan november körül követték el, de lehet, hogy csak idén januártól, a pontos dátumra nem emlékszem. Pedig már kezdtem örülni, hogy 2009-től a BKV bérletem a Volánbuszra is jó, így reggel ha éppen az jön, azzal is eljöhetek a metróig. Hát mégsem... :o

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#35530) VoDaFoNe válasza csapos2 (#35525) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

mert één akaroom verni a 170-et.. meg akor tökre arányos lennék.. így túl izmos vagyok.:D

ádyz: mért?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35531) venember83 válasza VoDaFoNe (#35530) üzenetére


venember83
nagyúr

Túl izmos? Mihez képest? :U

(#35532) VoDaFoNe válasza venember83 (#35531) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ennyire azért nem. :D de azért ha belegondolok abba hogy eddig a pasijaimból csak egynek volt akkora vádlija mint nekem.. azért elgondolkozok.. viszont ez nem rám nézve égő.

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35533) NoLF válasza VoDaFoNe (#35532) üzenetére


NoLF
addikt

a testalkattal elég nehéz mit kezdeni. nagyon sok kosarastársam fele akkora vádlival sem rendelkezett mint én, pedig ők is 9 évig edzettek heti 5 napon át 6szor, hétvégenként 2 meccsel.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35534) venember83 válasza NoLF (#35533) üzenetére


venember83
nagyúr

De ezek az illetők magasabbak is voltak nálad, nem? Alacsonyabb embereknél valahogy szélesebb az izomzat ugyanolyan edzésmunka mellett. Mintha ezt látnám sportolóknál.

(#35535) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

a baj az, hogy tökre mutatnék egészalakos képet, ahol elég jól látszik a vádlim, csak ezek a képek eléggé khm.. kompromitálóak... :B :U

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35536) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35535) üzenetére


csapos2
addikt

Hát takard ki azokat a részeket, amiket nem szeretnél megmutatni. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35537) VoDaFoNe válasza csapos2 (#35536) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ezen a gépen nincs fotobolt:D

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35538) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35537) üzenetére


csapos2
addikt

Szóval nem akarod megmutatni. Na jól van... ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35539) pohár válasza VoDaFoNe (#35537) üzenetére


pohár
félisten

Akkor hát így jártál :D :P

Így sose tudhatjuk meg milyen is a vádlid... :O :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35540) VoDaFoNe válasza csapos2 (#35538) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

félreértés neessék, nem szégyellem a testem de ezek a képek nem idevalóak:D
ennyire megszeretnéd nézni őket?:D ;]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35541) csapos2 válasza VoDaFoNe (#35540) üzenetére


csapos2
addikt

Ehhh már nem is érdekel... hát már, hogy a fenébe ne szeretném látni. :-))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35542) zolynet válasza VoDaFoNe (#35537) üzenetére


zolynet
addikt

ms paint .... fotóbolt, nahiszen :DDD

szerk.: ne könyörögjetek érte és akkor tuti megmutatja ;]

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#35543) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

na örüljetek. találtam 2 nem kompromitálót.:D

[link]
[link]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#35544) ádyz válasza VoDaFoNe (#35530) üzenetére


ádyz
addikt

Mert.

Így vagy tökéletes. ;)

Szerk.: Nekem nagyobb a vádlim. [5 év foci powa] És szőrösebb is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35545) pohár válasza VoDaFoNe (#35543) üzenetére


pohár
félisten

Nekem nagyobb a vádlim, mint neked :P

De szómiszó, szép lábad van :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35546) ádyz


ádyz
addikt

El.

(#35547) zolynet válasza VoDaFoNe (#35543) üzenetére


zolynet
addikt

szép kombináció a felső testtel ... szimpatikus arcod van :K

Life is too short to stay stock!

(#35548) NoLF


NoLF
addikt

na akkor el bolt, mert a chardonnay hiányzik a palettáról...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35549) zolynet válasza Pisztillus (#35529) üzenetére


zolynet
addikt

hágyásra van vami 'gyors' gyógymódod, bnőm hazajött, aza már elé kellett menni mert szarul volt és 2. wc járata volt :( :O
egy rennie-t próbaltáltam az volt itthon, sztem az most kijött, bár az nem lenyelős hanem elszopogatós tabletta

tuti a déli kajája a ludas :(((

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#35550) bolondember válasza zolynet (#35549) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jikesch.

jobbulást nekije.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.