Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35451) rarri válasza csapos2 (#35450) üzenetére


rarri
senior tag

Lehet hogy a színüket az anyjuktól örökölték... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#35452) csapos2 válasza rarri (#35451) üzenetére


csapos2
addikt

Hát éppen ez az. Az anyjuk gyönyörű fekete kanca. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35453) rarri válasza csapos2 (#35452) üzenetére


rarri
senior tag

Ne akadj fenn ilyen kicsiségeken . :U Lehet hogy festeti a szőrét..... :U

:D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#35454) csapos2 válasza rarri (#35453) üzenetére


csapos2
addikt

Lehet, de a vízvezeték szerelőnek pont ilyen színe volt, és roppant érdekes módon, mindig akkor volt gond a vizesblokkban, amikor kiküldetésben voltam. ;-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35455) rarri válasza csapos2 (#35454) üzenetére


rarri
senior tag

Paranoia... :U Csináltass tesztet.../ mónika showw ?/ :U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#35456) csapos2 válasza rarri (#35455) üzenetére


csapos2
addikt

Voltam kivizsgáláson, épp tegnap, egy csodás doktornő kezelt. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35457) rarri válasza csapos2 (#35456) üzenetére


rarri
senior tag

prosztata ? :F :D

ÉKE ! :R

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#35458) NoLF válasza pohár (#35426) üzenetére


NoLF
addikt

remélem azt is tudod hogy magyar, és kb 100 ft-ot ér minden egyes darab amit gyárt a Joli néni a karakószörcsögi textilgyárban. ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35459) csapos2 válasza rarri (#35457) üzenetére


csapos2
addikt

Az nem jött szóra, igaz nem is az volt a célterület. :-) Lehet legközlebb ilyen irányú vizsgálatra fekszem be hozzá, illetve tesztelésre. ;-]

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35460) pohár válasza NoLF (#35458) üzenetére


pohár
félisten

Egész véletlenül nem a Saxoo-ra gondolsz?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35461) NoLF válasza pohár (#35460) üzenetére


NoLF
addikt

a saxoo-ra, a sprinfieldre, a retrora, és szinte az összesre amit itthon sztárolnak és csak európa ezen részén található meg. mind magyar és itt nyomják. a retronak adtam már el gépet, láttam hogy hogy mi és miként működik, és mindig elborzadok hogy ezeket veszik meg 25-30ezerért...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35462) lorcsi válasza NoLF (#35461) üzenetére


lorcsi
veterán

Milyen gépet adtál el ?

polo minta nyomósat ?

(#35463) pohár válasza NoLF (#35461) üzenetére


pohár
félisten

Hát nem tudom... Akkor miért nem Made in Hungary van a címkén?
Mind1, elég jó minőségű cuccokról van szó, mind1 az hogy hogy csinálják őket szvsz ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35464) NoLF válasza lorcsi (#35462) üzenetére


NoLF
addikt

színeset, úgyhogy szerintem azzal nyomják rá ja :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35465) lorcsi válasza NoLF (#35464) üzenetére


lorcsi
veterán

lol :DDD
nincs de nem is lesz olyan polom

(#35466) NoLF válasza lorcsi (#35465) üzenetére


NoLF
addikt

de érted, 25 ezer egy farmerért? könyörgöm, még ha levis vagy mustang lenne akik már egy ideje a piacon vannak a termékükkel, akkor azt mondom oké, de azt se veszem meg. de ez? ez??? és szegény bnőm odavan érte, hogy jaj de szép meg jó meg stb.
aztán mikor a nyári kollekciót hirtelen ~10ért árulják, akkor megveszi. de még azon is legalább 9ezret nyernek, akkor aki 25ért veszi mennyire van lehúzva? borzalom... csak azért mert drága, minőséginek hiszik az emberek közben julinéni szenved vele 5 percet a gyárban max.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35467) tildy válasza NoLF (#35466) üzenetére


tildy
nagyúr

Hagyd, én már mondtam neki.Azt mit kaptam??? fokukac szemétkedéseit...

Pohár sznob. ez van. majd mikro gyereke lesz, vagy kemény kétkezi munkával nagynehezen ő lapátolja össze rá a lét, akkor majd rájön. Addig meg játsza kifele a gazdag csávót.

Sosem fogom megérteni, azt , aki a címke, meg a felirat alapján vesz ruhát, nem pedig az alapján mi áll jól neki.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35468) lorcsi válasza NoLF (#35466) üzenetére


lorcsi
veterán

ez pont 5x annyi mint amennyiért venni szoktam a c&a-ban és ez is megvan vagy 3 éve, se kopás se semmi anyaghiba nincs
én sem értem...divat b.zik lehetnek csak. ezeket a divat boltokat amúgy is utálom, discos meg emos szarságokkal vannak tele...olyanok mint a hányás

(#35469) pohár válasza tildy (#35467) üzenetére


pohár
félisten

Megsúgom, neeem vagyok sznob mert van márkás ruhám :U :N
Amúgyis, a legdrágább farmerom is Philip Russel volt, farmerért sose adnék 25-30at, max 15-t... :N

lorcsi... ezeket a kockáshalálfejes emos szarokat én is rühellem, én inkább maradok a letisztultabb mintáknál...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35470) ngabor2 válasza pohár (#35469) üzenetére


ngabor2
nagyúr

"nem vagyok sznob, kérdezz meg bárkit. úgy értem bárkit, aki számít..." ;]

(#35471) pohár válasza ngabor2 (#35470) üzenetére


pohár
félisten

Ezt ismertem, ez jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35472) fokukac válasza tildy (#35467) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mondd, milyen szemétkedést kaptál tőlem ezzel kapcsolatosan?

keversz engem valakivel. én csak a koreaiautó-mániára, meg a hónaljszőr-témára szóltam be :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35473) NoLF válasza tildy (#35467) üzenetére


NoLF
addikt

engem is be lehet skatulyázni végülis, mert a ruháim 80%-a nike. de azt már kevesen tudják, hogy miért, egész egyszerűen azért, mert ez az a márka amiben már kvázi 15 éve maximálisan megbízok. minden egyes ruhadarabot gondosan kiválogatok, hogy mindig a legjobb ár/érték arányút tehessem magamévá. csak akciózott cuccot veszek, s csak olyat ami tetszik és jól is áll. minden nike cuccom megvan még, még azok is, amiket 16 évesen vettem a nyári fizumból. strapabíróak és kényelmesek, imádom őket. van nike cipőm még 97ből, még mindig fel merem venni utcára, mert nincs szétesve, pedig már jópárszor megjárta a hadak útját. próbáltam már jeans clubban és ilyesmi helyeken vásárolni, de azok a darabok hamar szétestek, nem érték meg az alacsonyabb árat, amit kiadtam értük.

így öltözünk mi :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35474) ngabor2 válasza NoLF (#35473) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hozzád jóóó nagy skatulya kell, az biztos :D el kell férnie pár rekesz/tálca sörnek is melletted...

(#35475) pohár válasza NoLF (#35473) üzenetére


pohár
félisten

Én is csak leárazott cuccot veszek meg, hülye leszek majd teljes áron megvenni, holott majd 2 hónap múlva fele annyiért dobálják... :N
Ha jól emlékszem, egy Nike pólóm van teljes áron, azon kívül, minden ruhám leértékelt cucc volt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35476) lorcsi válasza NoLF (#35473) üzenetére


lorcsi
veterán

97 óta nem nőtt a lábad?
dúrva :D

huh...az komoly, nekem csak 44 körül..és aztán jött 2 szám még :DD

[ Szerkesztve ]

(#35477) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem van két öltönyöm, abban töltöm az időm 90%-át.
amúgy egy csöves vagyok, nincsenek is ruháim... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35478) NoLF válasza lorcsi (#35476) üzenetére


NoLF
addikt

bezony, 15 évesen már 46-os volt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35479) Killing válasza zolynet (#35449) üzenetére


Killing
addikt

Majd meglátogatom. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#35480) tildy válasza fokukac (#35472) üzenetére


tildy
nagyúr

Nomeg az angol ruha boltra :P
Tessék :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35481) fokukac válasza tildy (#35480) üzenetére


fokukac
nagyúr

mutasd meg, arra mikor szóltam be.
linket!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35482) ngabor2


ngabor2
nagyúr

1 kérdés háziasszonyokhoz: gyapjútakarót mosás után kell/érdemes öblítővel öblíteni? csak mert ugyebár a mosáshoz is eleve spéci gyapjúmosószert (perwoll balsam) használok, nem tudom, hogy "szereti-e" a normál öblítőt (silan sensitive).

(#35483) bolondember válasza fokukac (#35481) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

annyi karakter nem fér be egy hsz-be... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35484) tildy válasza bolondember (#35483) üzenetére


tildy
nagyúr

nem gonoszkodik. Bár most lehet van valami a levegőben, netán "bolond"gombát ettek a pasik, hajlamosak ugyanis beszólogatni. Esmtől tegnap ilyet kaptam, aú , ez fülön rúgott!! az agyad bammeg... Gonosz valaki.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35485) Killing válasza tildy (#35484) üzenetére


Killing
addikt

A férfiak szeretnek beszólni. Nincs ebben semmi különös. :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#35486) NoLF válasza tildy (#35484) üzenetére


NoLF
addikt

határokat feszegetni jó :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35487) pohár válasza NoLF (#35478) üzenetére


pohár
félisten

Azzzzziggggen, jól tolod öcsém :D
Nekem most 46-47, nemhiszem hogy tovább nőne már :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35488) pohár


pohár
félisten

Egész olcsó az új iPhone...

[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35489) Killing válasza NoLF (#35478) üzenetére


Killing
addikt

Nekem 14 évesen 46-47. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#35490) NoLF válasza Killing (#35489) üzenetére


NoLF
addikt

akkor te szép nagyra fogsz nőni. hány centi vagy most?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35491) fokukac válasza bolondember (#35483) üzenetére


fokukac
nagyúr

mennyi?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35492) ngabor2 válasza Killing (#35489) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azokhoz a cipőkhöz már alapból jár az evező is?

(#35493) ádyz


ádyz
addikt

Youtube-ról hogy a picsába lehet 130x97-es thumbnail-t leszedni?

(#35494) pohár válasza NoLF (#35490) üzenetére


pohár
félisten

160 :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35495) Timocicu válasza ngabor2 (#35482) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem nem kell, levegőn szárítsd meg kint a szabadban, de ne a tűző napon. :N

Kellemes napot Mindenkinek!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#35496) lorcsi válasza pohár (#35494) üzenetére


lorcsi
veterán

hobbit :Y

(#35497) Killing válasza NoLF (#35490) üzenetére


Killing
addikt

178 cm. :K
ngabor:Nem. De ezt nem egészen értem. :F Egyébként kajakozok, most megyek edzésre. :D
lorcsi:Kabbe! :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#35498) ádyz válasza lorcsi (#35496) üzenetére


ádyz
addikt

Inkább giant...

(#35499) NoLF válasza Killing (#35497) üzenetére


NoLF
addikt

akkor 2 méteren felül leszel. 16 éves korod körül legkésőbb beáll a lábméreted, de lehet inkább 15. ha 48 körül lesz, a 2 méter garantált. én ezért maradtam kicsi, már tudtam 16 évesen hogy nem leszek 190nél több... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35500) Timocicu válasza Killing (#35497) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Akkora cipő az már csónak, amihez kell evező is! ;] ;]

Erre ment ngabor célzása szerintem. :K

NoLF : Miért, a 190cm az kevés?? :N

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.