Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33051) lorcsi válasza NoLF (#33045) üzenetére


lorcsi
veterán

csak átfutottam
de nekiugrok mégegyszer és csemegézek belőlük :K

(#33052) AMD Power válasza kételkedem (#33048) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nem hangzik jól de reális sajnos..

Köszi.. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#33053) NoLF válasza AMD Power (#33044) üzenetére


NoLF
addikt

mindenképp a bankodnál érdeklődj, mindehol máshogy működnek ezek a dolgok. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33054) frame>24


frame>24
addikt

tudom, hogy egy csecsemőnek minden vicc új, etc. de Kalman bacsi igazságai csaltak pár könnyet a szemembe!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33055) Sipi16 válasza frame>24 (#33054) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha az igazságai nem is de az a "nap"szemüveg... :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33056) dragonfx


dragonfx
veterán

tudja valaki a köztársaság téren 6ig vagy 8ig kell fizetni parkolást?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33057) Bubu79


Bubu79
addikt

Uramatyám...

Rágó.

Mint olyan.

Semmi bajon vele egyébként - megesik, hogy én is csócsálom, de amit ma láttam, az több volt, mint komikus...

Ha rémlik valakinek a klasszikus amerikai katonás csámcsogós rágózás, amikor épp csak nem fröcsköl szerteszét a nyál a kérődző szájából, akkor nagyjából el tudja képzelni a képet:

Adott egy dekoratív hölgyemény kellemes arányokkal, rendben lévő toalettel és nyammog, a fent leírthoz hasonlóan kultúrátlan és visszataszító módon...

Bakker - egyszerűen kiábrándító volt a látvány - és amikor megszólalt, az még dobott a képen egyet - a kapanyél vagy 200m-re kiállt előre az orcájából, oly mívesen beszélte szegény kis anyanyelvünket :U

HP faktor 10-ből 15 ;]

Jahm - egyébiránt jónagyokat, meg egyéb közhelyek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33058) NoLF válasza dragonfx (#33056) üzenetére


NoLF
addikt

belvárosban 8ig, mindenütt. meg is szoptam vmelyik héten, 8ezrembe került...

ja vagy az a 8ker széle most nézem

hát nemtom.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33059) Sipi16 válasza Bubu79 (#33057) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy valami [ilyesmit] hagyott a P+R-ben... :U

Ilyenkor kívánja az ember, hogy inkább csak rágó nélkül látta volna amikor csöndbe van.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33060) Bubu79 válasza Sipi16 (#33059) üzenetére


Bubu79
addikt

Aztatat én nem tudhassam - de csiszolatlan volt a szentem, még ha próbált is igazi drágakőnek tűnni ;] :DDD

Az agyig betolt LÉGY típusú "napszemcsit" már nem is említem ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33061) zolynet válasza bolondember (#33043) üzenetére


zolynet
addikt

hát ezt így 100%ra megmondani, hánemtom

képekért vmikor átmozdulok majd

Life is too short to stay stock!

(#33062) dragonfx válasza NoLF (#33058) üzenetére


dragonfx
veterán

kifelé a 7es busz felé eső kis utcákban kéne tudnom...néztem 6os tábla van kinn de én abba nem bízok...

faxomba már mindig be kell állnom az arénába :W :W ...fos megközelíthetetlen gyalogosan.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33063) NoLF válasza dragonfx (#33062) üzenetére


NoLF
addikt

az automatát figyeld, a tábla mind hazugság, az is amit kérdez.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33064) dragonfx válasza NoLF (#33063) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

ide akarok bulizni menni.... :)) ....1.5 hete volt master blaster.... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33065) Killing válasza tildy (#33050) üzenetére


Killing
addikt

Nem a képről beszélek hanem dragonfx kolléga által feltett kérdésről. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33066) kételkedem válasza Bubu79 (#33057) üzenetére


kételkedem
addikt

Uramatyám...
Öltözködés.
Mint olyan.

Bejön az ügyfél.

Nők: melltarttó nincs, az emlők a gravitációnak engedelmeskedve a hasnál, köldöknél vagy csípőnél. Haspóló, amely láttatni engedi a Göncihordó méretű hasat. Csípőnadrág, melynek derekára barokkosan omlanak le az úszógumi hurkái.

Férfiak: Felül semmi. Elégedetten vakargatja a hasán feszülő bőrt. Ha van valami ing vagy póló, akkor az vállravetve, vagy gombolatlanul. Koszos bermuda gatya, műanyag papucs.

Nem várható el senkitől, hogy kalapban, hosszú nadrágban ingben legyen az utcán szabadidejében. Megjegyzem Görögországban az idősebb emberek nem lépnek utcára a legnagyobb kánikulában sem trikóban-gatyában, pedig nyaranta ott sincs hideg Viszont ami nálunk elterjedni látszik, az egyszerűen gusztustalan.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33067) Sipi16 válasza kételkedem (#33066) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tavaly nyáron jött velem szembe egy család a Pólusba. Apuka persze póló nélkül. Amikor a biztiboy rászólt akkor húzta a száját, de leagalább felvette. Egy klímás helyen miért kell még vetkőzni? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33068) Bubu79 válasza kételkedem (#33066) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez biza szakmai ártalom lehet Nálad - a hely, ahol dolgozol meglehetősen vonzó a lecsúszott figuráknak, ez lehet a háttérben...

Ha valaki görögnek született, alighanem a helyi klímát is jobban bírja, de az is kétségtelen, hogy igény kérdése is a viselet :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33069) Sipi16 válasza kételkedem (#33066) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hol is dolgozol? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33070) bolondember válasza zolynet (#33061) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okéoké..

gépen fenn vannak, arckönyvre lassan elkezdenek felcsordogálni... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33071) NoLF válasza Sipi16 (#33069) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem a munkahelyén. szerinted?

:DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33072) pohár válasza NoLF (#33071) üzenetére


pohár
félisten

Ez dehülye :DDD

Skacok, Nyugatitól MOM Parkig hogy jutok el?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33073) tildy válasza pohár (#33072) üzenetére


tildy
nagyúr

4-es, 6 os vili moszkva tér, onnét meg 61es vilinger.
Killing: ja hogy ma este.. hm.. Se 25 alatt nem vagyok, se egyedül nem vagyok, de még a bmw-t sem szeretem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33074) fokukac válasza dragonfx (#33023) üzenetére


fokukac
nagyúr

veled???
:U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33075) pohár válasza fokukac (#33074) üzenetére


pohár
félisten

Ez kicsit g*ci volt, nem? :D ;]

tildy... köszöntem szépen :R
Holnap Transformers 2 :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33076) rarri válasza bolondember (#33070) üzenetére


rarri
senior tag

Egyben maradt a fényképezőgép ? :Y És el sem hagytátok ! :Y :C

Mindenkinek szép délutánt kívánok !

meló...

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33077) kételkedem válasza rarri (#33076) üzenetére


kételkedem
addikt

Kellemes műszakot, munka után jó pihenést!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33078) Killing válasza tildy (#33073) üzenetére


Killing
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááá! :W :D :D
Nem is erről beszélek.
Hanem arról hogy dragonfx nem 5-6 éve kérdezte meg azt hogy van-e itt ilyen paraméterekkel csaj. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33079) bolondember válasza rarri (#33076) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem hát.

csak a szíja szakadt el a toknak...

csütörtöki képek fenn vannak arckönyvön.

remélem nem gond belinkeli ide őket...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33080) fokukac válasza pohár (#33075) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem. ez a realitás...

(P.S. ;])

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33081) NoLF válasza bolondember (#33079) üzenetére


NoLF
addikt

hehe, ez jó móka lehetett, hogy kivörösödött az arcotok estére, lol :D
még mindig csak azt tudom mondani, hogy rohadjak meg hogy nem tudtam elmenni... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33082) dragonfx válasza fokukac (#33080) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tehetek róla ha te inkább fiókkal mennél szívesen n legalább ki mondom amit gondolok. ;)

amugy most vettem ki a hütőből a citromos gössert és szilvá kajálók meleltte azt a kicsit savanyűt félkeményet.
de fain.
minyá főzők is valamit.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33083) lorcsi


lorcsi
veterán

I_Am-el mi lett ?

(#33084) tildy válasza dragonfx (#33082) üzenetére


tildy
nagyúr

citromos gösser nem rossz.
Tegnap méze s-mustáros csirkét főztem , az uram nem igazán rajong a konyhai kísérletezéseimért , bár nem főzök rosszul , a hagyományos kajákat kedveli. A reggeli üzenet szerint ízlett neki. :U
Ennek örömére a héten egyszer beiktatok egy fokhagymás kagylót is :C

Lorcsi: jogos modba szerintem. Ott jobban választ kapunk.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33085) zolynet válasza lorcsi (#33083) üzenetére


zolynet
addikt

április 1 van vagy mi történt? :F

NoLF: ha jövőre nem jössz agyonvágunk :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#33086) bolondember válasza NoLF (#33081) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

felhős volt az idő, lepirultunk... csak este vettük észre.. :DDD

@drágón: én max pénztárcával és mobillal megyek bulizni. Fiókkal SOHA. akadályoz, kényelmetlen... :U :DDD

@lorcsi: :Y :Y :Y

@tildybéjb: én a sima, szaftos kagylóra voksolok. csokival, eperrel esetleg. fokhagymával még nem próbáltam, de furin hangzik...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33087) lorcsi válasza lorcsi (#33083) üzenetére


lorcsi
veterán

itt volt az uccsó posztja

(#33088) tildy válasza bolondember (#33086) üzenetére


tildy
nagyúr

Én erre gondoltam.
Egyébként az én reakcióm is ez I_ammel kapcsolatban: :Y

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33089) bolondember válasza tildy (#33088) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor nem egy kagylóra gondoltunk... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33090) kételkedem válasza lorcsi (#33083) üzenetére


kételkedem
addikt

tréfának igen vastag lenne!
ha valóban bannolták, az még durvább! mit követett el, hogy 2000+ nap ittlét és moderátor rang után kitegyék?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33091) NoLF válasza lorcsi (#33087) üzenetére


NoLF
addikt

hmm, nagyon érdekes.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33092) bolondember válasza kételkedem (#33090) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tildybéjb linkje után én úgy vélem, saját ban lehetett.
vagy megkért valakit.

sajnálom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33093) kételkedem válasza bolondember (#33092) üzenetére


kételkedem
addikt

tildy kaját linkelt, te lorcsi linkjére gondoltál

Valóban lehet, hogy magát rakta ki.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33094) dragonfx válasza tildy (#33084) üzenetére


dragonfx
veterán

tészta, husi, tejföl, hagyma, paprika, pradicsom, steakfűszer...kb ezeket összegyúrva normális arányban ettem...kicsi olyan lecsós stíle lett de bivaly finom volt.
be is haluztam tőle sok volt a tészta kicsit.
biztosra mentem a multkori után.husi bármi lehet csirkemelltől lecsókolbászig most utobbi lett tán ezért lett jó mert természetes zsíradék is ment bele nem csak az örökké egészséges dumás floriol.

bolondember>>tényleg ápr.1 van avgy cska elgurult a gyógyszered? :DDD ..tod mire gondoltam nahh....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33095) dragonfx válasza tildy (#33088) üzenetére


dragonfx
veterán

gizdán néz ki.

majd felhívom hétvégén mizu van vele, meg tudom amugy is hol találni őt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33096) tildy válasza dragonfx (#33094) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne bántsd már bolondott, feketére leégett, látod még a feje is be van kötve :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33097) dragonfx válasza tildy (#33096) üzenetére


dragonfx
veterán

áhh nem bírom ezt a meleget lenyomom a hajam kicsire....de kár elvesztettem a nyakláncom+nem fejlődők úgy ahogy kéne...akkor lehetne mondani köcsög kopasz fuxos kigyúrt bmw.s :C :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33098) bolondember válasza tildy (#33096) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hahh, képek 60%-a fenn, már a vasárnapiak töltődnek fel.

Orbital szól.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33099) zolynet válasza bolondember (#33098) üzenetére


zolynet
addikt

nálam is Orbital 30-40%-on itt duruzsol, kellemes

Life is too short to stay stock!

(#33100) NoLF válasza zolynet (#33099) üzenetére


NoLF
addikt

akkor az összesen kvázi 100%. :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.