Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33851) legiaap válasza tildy (#33833) üzenetére


legiaap
nagyúr

A4-es nagyságú diploma... :Y
Nálunk mindenki kicsit kapott.
Nem is láttam még nagy diplomát.
Azon filóztam múltkor, hogy több amerikai filmben be van kereteztetve a diploma. Na az enyémet nehéz lenne, mert kinyithaós és kicsi is. Nem olyan oklevél szerű.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33852) Algieba válasza Killing (#33806) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:C Igen, most nagyon rákattantam a biciklizésre. Mindennap megyek egy kört, vagyis egészen a belvárosig megyek a kertségből. Cirka 10km. Plusz vissza. Tehát kb. napi 20km-et tekerek le. De nagyon tetszik. Olyan akár a repülés. Ahogy a két kerék zümmögve gurol; andalító.
Szeretek gyalogolni is, de a gyaloglásnak más a ritmusa és lassabb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#33853) pohár válasza legiaap (#33851) üzenetére


pohár
félisten

Be lehet azt kereteztetni, csak nem tudod kinyitni :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33854) Sipi16 válasza pohár (#33853) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vagy kinyitva keretezed be, viszont akkor becsukni nem tudod... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33855) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Miért van az, hogy ha két héttel ezelőtt eltervezzük, hogy szombat este elmegyünk éjszakai fürdőzésre, mert pont akkor jó, és akkor lehet menni, akkor halálpontosan akkorra egy óriási félelmetes, beharangozott, tüzijátékos irgalmatlan kibaszott nagy jégesős felhőszakadásos hidegfront söpri szanaszét az országot? Miért?
Nem előbb, nem később, nem máskor, nem egy enyhébb, hanem pontosan akkor egy kicseszett nagy. De hét közben mikor dolgozni kell, mert muszáj, akkor semmi nem történik.
Ahogy az is vicces, hogy hetek, hónapok, de mondhatnám azt is, mert nevetségesen igaz, hogy évek óta pont hétvégén történik mindig valami gebasz az idővel. Hétköznap odabent rohadunk az irodában, ilyenkor meg jégeső meg zivatar.
Szinte mintha tényleg kibaszás lenne.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33856) tildy válasza legiaap (#33851) üzenetére


tildy
nagyúr

Bizony!
Azt mondják olyat a BSC-sek kapnak. Nekik nyomtatott van, nekünk még a régifajta kézzel írt.
magyar

angol nyelvű

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33857) Killing válasza Sipi16 (#33824) üzenetére


Killing
addikt

Mert itt vannak páran,akik főznek,takarítanak,porszívóznak,mosogatnak etc...
Én ezeket szinte soha nem művelem.:D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33858) Sipi16 válasza Killing (#33857) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem is elkezdtek már nőni a porcicáim, de akkor érdemes elkezdenni takarítani amikor az összeset egyként veszed fel. :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33859) Bubu79 válasza ngabor2 (#33842) üzenetére


Bubu79
addikt

Ebben a melegben ha mázlid van megúszod azt is, mert a mosatlan edények előbb átsétálnak a szomszédhoz ;]

Alvás után fitten, frissen - jó nagyokat :)

De most komolyan.

Nem lehetne a kazánfűtők egy részét kényszerszabira küldeni a Napon? Rakják a kazánokat inkább télen - ritka pocsék műszakbeosztásuk van... :P

tiv61us: Az egyik nagynéném képes volt még élt is vasalni a farmerbe a kilencvenes évek közepéig, sajnáltam is az unokatesómat kellőképpen akkoriban ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33860) Pisztillus válasza Bubu79 (#33859) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bubu!

Ahogy elnézem a dolgok alakulását, nemsokára arrafelé is leszakad az ég - s a kazánfűtők is csak szerda körül találják meg újra a lapátot...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33861) Bubu79 válasza Pisztillus (#33860) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Szakadjon csak, csak most ne vigye el a redőnyt az ablakból, mint cirka három éve :D

Elment a vihar én meg hozzáláttam begyűjteni az elkóborolt szegmenseket - mire a végére értem világos is lett, hogy nem csak tőlem szöktek meg az árnyékolók, hanem még vagy egy tucat ablakból :DDD

Hagytam egy cetlit a faliújságon, hogy akinek hiányzik pár redőny szegmense, az kopogjon bátran - sokan nem zaklattak miatta, úgyhogy van még egy viharra való a pincében :DDD

***

Az valami új feature, hogy időnként megjelöli nekem az Opera ( 9.64 ) a képernyő teljes szélességét áttetsző szürke alapon nyilakkal és a nyilak között szaggatott vonallal, vagy végleg meggárgyult a böngészőm? Pár napja ugyanis a linkekre kattintva nem nyit új fület, sem új ablakot, hanem a meglévőben tobzódik :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33862) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Rarri, remélem jól vagytok! Most olvastam az idokep.hu-n, hogy Veszprémen is átment ez a szépség...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33863) Bubu79 válasza Pisztillus (#33862) üzenetére


Bubu79
addikt

Veszprémen is - nagy széllel, felhőszakadással, Ajkán pedig jégeső is pusztított... :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33864) Killing válasza Sipi16 (#33858) üzenetére


Killing
addikt

Asszem egyrugóra jár az agyunk.:DDD
Én csak a gépet takarítom,azt is végszükség esetén.:D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33865) Pisztillus válasza Bubu79 (#33863) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A borulás már Óbudát is elérte... Még meleg van, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33866) Bubu79 válasza Pisztillus (#33865) üzenetére


Bubu79
addikt

Jártam egyet - beszereztem némi árpaszörpit ( egészségetekere ;) ) - borul már itt is rendesen, fullasztó a hőség, jár ugyan a levegő, de amolyan vihar előtti jelleggel csupán.

Alighanem itt van már - kérdés, hogy mennyire fog tombolni...

Breaking news: Itt van és már püföli az ablakokat a szél rendesen :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33867) Pisztillus válasza Bubu79 (#33866) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A szélvihar már ide is megjött. A felhők meg össze-vissza kavarognak...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33868) zolynet válasza Pisztillus (#33867) üzenetére


zolynet
addikt

remélem Szeged fele csak holnap jön és nem b@ssza el a mai kertipartit

Life is too short to stay stock!

(#33869) Bubu79 válasza zolynet (#33868) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne légy olyan negatív - most kiönti az ürgét az üregéből, este pedig már sistereghet is a koma alatt a tábortűz ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33870) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Hűvösebb, de viharmentes délutánt Mindenkinek!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#33871) pohár


pohár
félisten

[link]

Ajánlom figyelmetekbe a jobb felső sarkot, és tényleg ez van az oldalra kitéve :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33872) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Na itt van, teljes erejével tombol. Szélvihar, dörgés, villámlás, eső még nincs.

Szerk.: Közben itt az eső is.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33873) Timocicu válasza Pisztillus (#33872) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én küldtem! ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#33874) Bubu79 válasza Timocicu (#33873) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia Timoka :)

Az igaz, hogy egy laza kis nyári viharocska sehol nincs egy alapos tányércsapkodáshoz képest :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33875) Sipi16 válasza Killing (#33864) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerinted miért vettem laptopot? :DDD

Nem kell irígykedni itt is reggel óta szakad. :(((

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33876) pohár


pohár
félisten

Ez mekkora már :DDD
[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33877) Pisztillus válasza Timocicu (#33873) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi... :DDD Ilyen rossz voltam? ;]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33878) Timocicu válasza Bubu79 (#33874) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szia Édes Mackó!

Ajaj! Tudnék mesélni! ;]

Ehhez jön még a tv távirányító és az esküvői vhs is! ;)
De ripityára ám, biztos ami tuti! :K

Pisztillus: Azt nem mondtam, de nehogy már kimaradj a jóból! ;)

ÉKE! :B

pohár: Atya ééég! Te milyen oldalakra tévedsz ... :DD

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#33879) Bubu79 válasza Timocicu (#33878) üzenetére


Bubu79
addikt

:B :))

Az elfekvő sörkészleteket bűn lenne elpocsékolni - ajánldd fel a szegény szomjazóknak :DDD

Egyelőre ilyesmiben még nem volt részem mostanság - és remélem nem is mostanában kerül sor rá :)

Kellemes hűvös van végre - nem nagyon tombolt a vihar, bár nem tudom hogy ez most csak csönd, vagy tényleg odébbállt a "jóidő" :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33880) Pisztillus válasza Bubu79 (#33879) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy elnéztem a radarképet (www.met.hu), ez már vihar utáni csend...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33881) pohár


pohár
félisten

Jaj tegnap milyen ivászat volt itt... :D

1 üveg pezsgő, 1 üveg Fütyülős Málna, 1 üveg Mézes Meggy, 8 üveg bor, 1 üveg Finlandia, 8db Red Bull + 2 Hell, ebből maradt a pezsgő meg 2 üveg bor :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33882) Timocicu válasza pohár (#33881) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ebből mennyi fért Beléd?? ;]

Bubu: Neked abból mindig jut, hidd el ;) Ha netán erre járnál - járnátok! :K
Még egy ideig ... , de Te úgyis megtalálsz :B

Ja! Nem én vagyok ám a törős! Ez gondolom tisztán világít! :P

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#33883) ngabor2 válasza Pisztillus (#33880) üzenetére


ngabor2
nagyúr

eddig még nem ért el. és ahogy az időképet nézem, még egy vízipipa is belefér, mielőtt ideér.

(#33884) Killing válasza Sipi16 (#33875) üzenetére


Killing
addikt

Én ma T-mobile mobilnetről írtam (most már nem) egy K550i-ről és nem szakadt.
A net30 opera minivel mennyire elég?
Van aki megszívta a nettel:T-mobile topicba nézz be. ;] uccsó pár hsz #2611-től nézd. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33885) Sipi16 válasza Killing (#33884) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kaka ügy.

Én szerencsére kábelen nyomom Wifivel osztva...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33886) RexpecT válasza ladybug (#33816) üzenetére


RexpecT
addikt

Én meg a mosogatást meg a vasalást nem szeretem.A porszívózást szívesen megcsinálom.

(#33887) legiaap válasza Killing (#33884) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam is szarakodott a mobilnet vagy 1 órán keresztül.
De elment az áram is, meg a lopott wifis netem is megszakadt... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33888) bnss


bnss
veterán

További kellemes hétvégét, lassan rákészülök a holnap hajnali kelésre és munkára (remélem az esőkabátot nem kell majd használni)! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#33889) ngabor2 válasza bnss (#33888) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem kell használni, legfeljebb elázol. hogy egy barátomat idézzem: na und?

(#33890) Bubu79


Bubu79
addikt

Háddevau.

Ez már a vég ( de legalábbis a kezdete ).

Animációs filmet néztem. A pihentagyú fajtából.

Kicsit olyan volt, mint a viccben - amikor a nyuszika az erdőben sétálva hatalmas ordítozásra lesz figyelmes és a hang nyomában meg is leli medve komát, amint az a "bohócot" egy fatönkre fektetve, egy hatalmas husánggal üti a saját szerszámát és közben üvölt, mint akit nyúznak...
- Mit csinálsz medve koma?
- Ütöm a lompost!
- És abban mi a jó?
- Amikor melléütök!!

Szóval a "rajzfilmet" megnéztem, de közben olyan érzésem volt, mintha a husáng a kezemben lett volna, mert szinte fájt a történet...

Ez már perverzió ;]

Az említett mű a Horton...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33891) Pisztillus válasza ngabor2 (#33883) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A radar alapján oda fog érni, de talán nem fog annyira tombolni, mint itt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33892) pohár válasza Pisztillus (#33891) üzenetére


pohár
félisten

Én nem örülnék most egy szép viharnak itt :N

ngabor... most én is eltolnék egy vízipipát, ha lenne kivel pipázni, meg lenne pipám is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33893) Killing válasza legiaap (#33887) üzenetére


Killing
addikt

Én azt írtam hogy nem szarkodott. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33894) vwpolopg


vwpolopg
őstag

áááá meghalokmeghalokmeghalok.... 1 órára mentem ki a napra sütkérezni, le is égtem mint vmi. grillcsirke...:DD mindenem fáj:D

(#33895) Bubu79 válasza vwpolopg (#33894) üzenetére


Bubu79
addikt

Az észt meg kell fizetni - ha van, ha nincs ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33896) ngabor2 válasza vwpolopg (#33894) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg ma 2x1,5 órát napoztam... semmi bajom.

(#33897) Pisztillus válasza Bubu79 (#33895) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én is kimentem a napra, de nem sütött... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33898) vwpolopg válasza Bubu79 (#33895) üzenetére


vwpolopg
őstag

jólvanna, nesszójjááábe':DDD Nem voltam én soha az a könnyen leégős fajta, most mégis sikerült... de legalább nem leszek olyan falfehér mint eddig:D

(#33899) ngabor2 válasza Pisztillus (#33897) üzenetére


ngabor2
nagyúr

biztos, hogy sütött... csak a felhők eltakarták.

(#33900) Pisztillus válasza ngabor2 (#33899) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, de olyan magasra nem mentem... :D

Amúgy meg időutazást csinálok: újratelepítettem az első notimat, ami egy FuSi Lifebook E6644 (PIII M 1 GHz, 512 MB RAM, 80 GB HDD, DVD-író). XP SP3 ment fel rá, egész jól muzsikál.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.