Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32851) dragonfx


dragonfx
veterán

Happy go to balcsi.
:))

szal hétvégén nyugis közlekedés várható:)))

amugy tegnap>>újpestközpont-határ út....12 perc ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32852) Killing


Killing
addikt

Jóreggelt!
Feltámadtam a kertimunkából (képzelhetitek mennyi lehetett ha még ott is kellett aludni :DDD ).

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32853) kételkedem


kételkedem
addikt

Már csak egy órácska és nekem is vége a munkahétnek. Elég is ebből ennyi. Fűnyírás, sövényvágás, meggyrázás következik. Azután hétfőn folytatjuk, ahol abbahagytuk :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32854) ngabor2


ngabor2
nagyúr

udv mindenkinek "videki birtokaimrol". mivel a nettel max mobilon gprs sebesseggel tudnek szaguldozni, ezert asszem holnap delutanig hanyagolom ezen tevekenyseget. jo pihenest, Mindenkinek, aki teheti.

(#32855) zolynet válasza kételkedem (#32814) üzenetére


zolynet
addikt

már napsütés

és csak annyit még h 'We Are The Robots!' :)
leírhatatlan volt, eufória

ja, élünk (még) :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#32856) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

borzalmas gyerekek!

örüljetek, h nem vagytok itt.

csak a sok jó nő, hideg sör, Balaton, jó zenék...

rettenetes, sanyarú a sorsunk.. :'( :O

@zolynet: hát, az túlzás. még egy fázós néni és végünk...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32857) kételkedem válasza bolondember (#32856) üzenetére


kételkedem
addikt

jó ég, még olvasni is rettenet! kérlek legyetek erősek, tartsatok ki! :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32858) bolondember válasza kételkedem (#32857) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod, nagyon rossz...

mintha...

na ja.

mejd lesz logout bejegyzés, publikus fotókkal... de igyekszünk kitartani. csak sikerül.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32859) fokukac válasza bolondember (#32858) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi addig is betartunk... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32860) Sipi16 válasza bolondember (#32858) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezt a dumát ismerjük. Mióta is várjuk az Omegás cikket? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32861) Killing válasza Sipi16 (#32860) üzenetére


Killing
addikt

Jó hogy mondod.Én is adós vagyok még egy Londonossal. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32862) Killing válasza Killing (#32861) üzenetére


Killing
addikt

Miért mindig én nyírom ki a topicot? :O :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32863) Csyppa válasza Killing (#32862) üzenetére


Csyppa
senior tag

Neked ez a szerep jutott.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#32864) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Hamarosan felpattanok a drótszamárra és bemegyek a városba. A szokásos napi testedzés. Szeretek biciklizni. :) Más sportlehetőség amúgy sincs nyáron számomra, ha csak a kerti munkát nem tekintem sportnak.
Az élővizek "piszkosak", a strand drága, tollaslabda lehetőségről nincs tudomásom, bár szintén nagyon szeretem. Szeretem a másikkal közösen sokáig levegőben tartani a labdát, pattog és száll kettőnk között. :)
Ezért volt pocsék élmény látni, hogy a profiknál pont az a lényeg, hogy jól kitoljanak a másikkal, és ne tudja visszaütni. :((( Na, ez aztán az értelmes játék! Fúj, profi sport.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#32865) Killing válasza Algieba (#32864) üzenetére


Killing
addikt

Én kajakozok,az élővizek sajna piszkosak egy kicsit. (Itt a Tiszáról van szó.) :(
De azért néha lejárok fürödni a partra. :)
Tényleg,vannak itt kajakos fórumtárs?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32866) Algieba válasza Killing (#32865) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A vizisportokhoz túl gyenge vagyok és úszni sem tudok. :) Igazi szárazföldi két lábú vagyok. Meg aztán szúnyogokat etetni és napon leégni sem túl kellemes élmény, az izomlázról pedig nem is szólva.
Huh, de optimista vagyok. :D

Semmi bajom a kajakozással. Csak nem nekem való.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#32867) Killing válasza Algieba (#32866) üzenetére


Killing
addikt

Mióta kajakozok,egyetlen szúnyogcsípésem sem volt. :)
Rovarok nincsenek,csak a kérész rajzáskor (ami hozzád sem ér),de az is elviselhető.
Leégés,na az van,nem is kevés,most is úgy levagyok égve mint az állat,de egy kis naptejjel megoldható a dolog.Izomláz meg csak a téli,futós,kondis napokon van,nyáron,amikor kajakozunk egyátalán nincs is,vagy csak nagyon ritkán.
Ha tudsz úszni az se árt,mert kezdőként akkor is fürüdni fogsz ha nem is akarsz,főleg K-val. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32868) bolondember válasza Sipi16 (#32860) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Az en ***va anyam,nem?:P
Ujra itt a nagyszinpaddal szemben,babzsakon.
Nyakunk mar beallt a sok forgolodastol....

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32869) Sipi16 válasza bolondember (#32868) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én nem mondtam ilyet, de lassan szabadtságot kell kivenned, hogy be tudd pótolni a lemaradásaidat a cikkek terén. :U

Ne forogj annyit. Kapj fel eggyet 'azt uccu. :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32870) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát ez érdekes egy hét volt..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32871) Csyppa válasza BlacKSouL (#32870) üzenetére


Csyppa
senior tag

Az.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#32872) bnss


bnss
veterán

Szép napot! Kellemes az idő egy jófajta baráti sörözésre, meglátjuk mi sül ki belőle... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32873) bolondember válasza Sipi16 (#32869) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Mert ha ez ilyen konnyen menne... "sajnos" ez itt a XXI.-ik szazad,itt a beleegyezes is kell.

Eppen azt beszeltuk Zolyval,h csak egyvalami hianyzik.de az NAGYON....;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32874) Sipi16 válasza bolondember (#32873) üzenetére


Sipi16
senior tag

Oldd fel a gátlásait egy kis derékszögűvel. Onnantól már nem nehéz. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32875) Bubu79 válasza bolondember (#32873) üzenetére


Bubu79
addikt

A jó zene? ;]

ÉKE :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32876) Killing válasza Bubu79 (#32875) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Elég jó? ;]
Ezért is ÉKE! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32877) Bubu79 válasza Killing (#32876) üzenetére


Bubu79
addikt

[link]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32878) Killing válasza Bubu79 (#32877) üzenetére


Killing
addikt

Hmmmm....Most nézem,egy óra hosszára te is kinyírtad a topicot.Nem csak nekem szánták ezt a mesterséget. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32879) Bubu79 válasza Killing (#32878) üzenetére


Bubu79
addikt

Van az úgy...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32880) Sipi16 válasza Killing (#32878) üzenetére


Sipi16
senior tag

8 óra fölött gyilkolás...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32881) Killing válasza Sipi16 (#32880) üzenetére


Killing
addikt

[link]
A múltkor még 6 óra volt (most meg lassan 9 :DD ). :U De különben is,nektek lassú a netetek,1-2-óra mire feltöltitek a postot! (ÉKE! :DDD )

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32882) Sipi16 válasza Killing (#32881) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hát itt csak ilyen szar 80Mbites van... :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32883) bnss


bnss
veterán

Estére egyedül maradtam, egymagamban fogyaszthatom el a finom belga söröcskét. Egészségemre! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32884) Tim82 válasza bnss (#32883) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szegényke. :P

Nálam most csak olyasféle 3 puttonyos aszú van, aminek a szidásáért nemrégiben Uj Pétert perbefogták. ;] Egy barátomtól kaptam, akinek a gépét megszereltem, hálája jeléül. :)

Ja, meg van kávélikőr is. ::U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32885) Sipi16 válasza Tim82 (#32884) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kávélikőr? Milyen hónaljtapaszokat iszol te?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32886) Csyppa válasza Killing (#32876) üzenetére


Csyppa
senior tag

[link]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#32887) Sipi16 válasza Csyppa (#32886) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez fájt. :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32888) bnss válasza Tim82 (#32884) üzenetére


bnss
veterán

Mai nap megengedhetem magamnak. :P Hány puttonyos?

Egészségünkre! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32889) Tim82 válasza bnss (#32888) üzenetére


Tim82
nagyúr

3. Sajna... :U

Sipi16: ki mondta, hogy iszom? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32890) Sipi16 válasza Tim82 (#32889) üzenetére


Sipi16
senior tag

Senki, de én nem írtam volna ki hogy vagy ilyen is otthon. Az egy dolog, hogy a sörben női hormonok vannak, de az legalább nem női ital... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32891) bnss válasza Tim82 (#32889) üzenetére


bnss
veterán

Azért csak meg lehet inni... ;)

Sipi16: női ital, és akkor mi van? Fel nem tudom fogni, hogy mire fel ez a megbélyegzés. Tegyük fel, hogy megkívánom a Baileys-t, és iszom is. Mennyivel leszek rosszabb ember ezután? Kitagad a férfi társadalom? Ne vedd személyeskedésnek, csak komolyan érdeklődöm. (Azt hiszem kezd indulatossá tenni a söröcske.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32892) Tim82 válasza Sipi16 (#32890) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Senki, de én nem írtam volna ki hogy vagy ilyen is otthon."

Miért is? Szégyellnem kellene, hogy néha szeretek édes piákat inni, mint kávé- és tojáslikőr, illetve meggysör? Én például a legtöbb pálinkát utálom, a whiskey-t sem szeretem, pedig azoktól biztosan nőne a tesztoszteronszintem, hiszen "férfiitalok", csak éppen szerintem a legtöbbjüknek egyszerűen undorító íze van. :P "Női ital"? Miféle hülyeség ez? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32893) Sipi16 válasza Tim82 (#32892) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem csak furcsa volt. Engen ezekkel az edesekkel lever kikergetni å vilagbol... Lever-lehet csak nem safarival nyomom es Vakon iroN.

Bo 3oss: Ezek szerint rossz tarsasagba Jartam.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32894) tildy


tildy
nagyúr

Na padlószőnyeg megvan, megvetük , hátra van a szekrény meg az ágy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32895) bnss válasza Sipi16 (#32893) üzenetére


bnss
veterán

Nem tudhatom, hogy milyen társaságba jártál... ;) Erről jut eszemben, társaságban a sör és a tömény a kedveltebb.

Pl. néha jól tud esni jégkockákkal dúsított Baileys. Mondjuk most nem innám meg semmi pénzért, némi pezsgőre és a néhány Leffére. :)

szerk.: no lassan megyek, és kipihenem a gondolatot, hogy ismét öregebb lettem. Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32896) Sipi16 válasza tildy (#32894) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mikor rakjátok le?

Bon: Valami ilyen társaság volt. Mostanába alig iszok és 1 sör kiüt. :(

Nå megyek aludni! God natt!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32897) Sipi16 válasza tildy (#32894) üzenetére


Sipi16
senior tag

2*

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32898) tildy válasza Sipi16 (#32896) üzenetére


tildy
nagyúr

Már levan. Én vágtam méretre.
Felraktuk az üvegtapétát is.
Hm, most de gáz képeket csinált a w910im...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32899) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

itt szoktak/tunk gyilkosost játszani? még fenn..de már lefelé

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32900) tiv83us


tiv83us
veterán

Nos, nehany oraja 11 ora vezetes utan megerkeztunk Karolinabol Floridaba, pontosabban Orlandoba.
Egy seggel lenyomtam, gyorsan elszallt az ido.
Viszont feltunoen huvos van, alig van 28-29C.
De azert a medencet celba vettem, lassan bevetem magam egy par doboz sorrel a jacuzziba is :K
Aztan meg felhivom Bash-t, hogy tolja fel a kepet Orlandoba, mert ha en megyek le erte...:U
Szoval az elkov ket hetben szansajn, palmafak, medence, sor, meg az anyosek kedveert egy kis Disney Land, aztan vissza Kentucky-ba 14 ora vezetes :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.