Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32751) Racecam válasza Bubu79 (#32750) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bubu. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#32752) Bubu79 válasza Racecam (#32751) üzenetére


Bubu79
addikt

:N

Azt a klasszikus Subaru Impreza mondja, miközben dolgozgat benne a boxer motor - az szééép :K

:D

Szia Mikulás és mindenki :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32753) NoLF


NoLF
addikt

nahát, egész kelendő a cikk, bár szerintem elég szarul sikerült mert nem fordítottam rá elég időt. mindegy, már nem változtatok (sokat) rajta :D

hogy lehet linkeket tenni a végére?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32754) Racecam válasza Bubu79 (#32752) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem Bubu? :F :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#32755) venember83 válasza NoLF (#32753) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok a valóban szép kép, ez a kulcsa az egésznek.

(#32756) Racecam válasza NoLF (#32753) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ahogy az elejére. ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#32757) pohár válasza Bubu79 (#32750) üzenetére


pohár
félisten

Nah jó, akkor ML320, vagy a 400-asból egy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32758) Bubu79 válasza pohár (#32757) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez egyre rosszabb... :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32759) ádyz válasza Bubu79 (#32752) üzenetére


ádyz
addikt

2000-es Imprezanak valoban gyonyoru a hangja.

De azert egy sorhatos, twin-turbos Skyline motorja is szepen muzsikal.

[link] es [link] es [link] es [link].

(#32760) Bubu79 válasza ádyz (#32759) üzenetére


Bubu79
addikt

A sorhat tényleg szépen szól...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32761) NoLF válasza Racecam (#32756) üzenetére


NoLF
addikt

ezzel most kisegítettél :D :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32762) ádyz válasza Bubu79 (#32760) üzenetére


ádyz
addikt

Latom, nem tetszik... ;]

Mellesleg, audi 100-as, 2.3-as sorotose is szepen szol.

[ Szerkesztve ]

(#32763) bnss


bnss
veterán

További szép estét, irány aludni. Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32764) Bubu79 válasza ádyz (#32762) üzenetére


Bubu79
addikt

Az autó nem tetszik - need for speed feelingje van, emellett a formája sem tetszős - ez van.

Jó éjt Bon3ss :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32765) venember83 válasza Bubu79 (#32764) üzenetére


venember83
nagyúr

Nissan SX 200-ra hajaz, kívülről blőd, de beülve már nem kicsit élvezetes.

(#32766) Bubu79 válasza venember83 (#32765) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet - sosem ültem még benne :)

ádyz: Nem tervezem - egyrészt mert nincs ilyen a közelemben, másrészt mert nem is vágyom - mert ahogyan említettem, nem tetszik az autó kívülről...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32767) ádyz válasza Bubu79 (#32766) üzenetére


ádyz
addikt

Probald ki. :K

(#32768) ádyz válasza Bubu79 (#32766) üzenetére


ádyz
addikt

Szoval, ha egy ferrari nem tetszik kivulrol, bele sem ulsz? :Y

(#32769) Bubu79 válasza ádyz (#32768) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne keverjük a szezont a fazonnal - a Skyline maximum csókolomot köszönhet egy Ferrarinak - nem kéne összehasonlítani vele :P

De egyébként lehet kövezni - a lovacskás, jobbára piros márkáért sem vagyok oda...

Mi több ahogyan az kicsit előrébb olvasható a kék-fehér propelleresért sem maradéktalanul :P

NoLF: Jó étvágyat ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32770) NoLF


NoLF
addikt

na akkor egészségünkre, ez a vacsorám :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32771) venember83 válasza Bubu79 (#32769) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye no, nem kell ennyire válogatósnak lenni.

NoLF: Egészségedre, ma már vacsoráztam két ilyen folyékony halmazállapotút, meg sikerült egyszer szilárd ételt is ennem este.

[ Szerkesztve ]

(#32772) R válasza ádyz (#32768) üzenetére


R
aktív tag

meg nem venném

(#32773) Bubu79 válasza venember83 (#32771) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez van - a tökfőzeléket is utálom :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32774) NoLF válasza Bubu79 (#32769) üzenetére


NoLF
addikt

ez meg egyenesen fos, igaz? :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32775) ádyz válasza Bubu79 (#32769) üzenetére


ádyz
addikt

Biztos vagy benne?

NoLF: Pfejj, mi az a felni? :Y

R: Birom az ilyen "hangembereket".

[ Szerkesztve ]

(#32776) R válasza NoLF (#32774) üzenetére


R
aktív tag

pimp my ride feeling

(#32777) Bubu79 válasza ádyz (#32775) üzenetére


Bubu79
addikt

Annyira tudtam, hogy valami valóságtól elrugaszkodott, az utcaival köszönő viszonyban sem lévő valami lesz a linken...

Majd kinövöd Te is...

NoLF: :N Ennek autó formája van...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32778) ádyz válasza Bubu79 (#32777) üzenetére


ádyz
addikt

Ez van, na.
En meg a bomcsiket hate-elem [akarom mondani nem "tetszik"] ;] , na bumm.

(#32779) NoLF válasza ádyz (#32775) üzenetére


NoLF
addikt

nem tetszik a felnim? :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32780) venember83 válasza NoLF (#32774) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, az szép. Csak ne szúrná a szemem a hátsó dobfék meg ne tudnám, hogy automata váltós.

Kieg.: Meg az amcsi spec lágy futómű sem az igazi. Meg egy bringa se fér bele, így számomra sok hiányossággal rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#32781) Bubu79 válasza ádyz (#32778) üzenetére


Bubu79
addikt

Esetleg magyarul, ékezetekkel? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32782) pohár válasza NoLF (#32779) üzenetére


pohár
félisten

Nekem tetszik, csak sztem kicsi, egy 17-est belökhetnél előre, hátra meg egy 18-ast :D

Bubu... haggyad má', most ékezet nélkül írni a divat sok embernél... :U :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32783) Bubu79 válasza pohár (#32782) üzenetére


Bubu79
addikt

Ok - de a negyedévenkénti futómű felújítást Te állod ;]

ádyz: Kb. két kattintás - plusz ugye akarni is kéne, de az már más tészta... :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#32784) ádyz válasza Bubu79 (#32781) üzenetére


ádyz
addikt

Inglis billentyuzettel? ;]

Tudod ki fog szenvedni a z-vel meg az y-al. :D

NoLF: Szerintem nem a te kocsidra valo. Akkor mar a gyari szeletelo, vagy melyik az.

pohár: Magyar utakra? Eszednel vagy?! :F 18-as amugy sem ferne be, ultetve van az auto. De megkerdezem megegyszer: Magyar utakra? Eszednel vagy?!

[ Szerkesztve ]

(#32785) pohár válasza ádyz (#32784) üzenetére


pohár
félisten

Azt hittem Nolfi kocsija olyan mint a Vissza a jövőben a kocsi, csak addig kell neki út míg fel nem száll :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32786) ádyz válasza pohár (#32785) üzenetére


ádyz
addikt

Nem-nem, nolf bacsi okosan hasznalja a kocsijat. Legalabbis ugy remlik pesten nem nagyon hasznalja. :F

(#32787) NoLF válasza venember83 (#32780) üzenetére


NoLF
addikt

a hátsó dobfék nekem sem tetszik, de hiába kerülne szinte picsa pénzbe a cseréje, nem éri meg. mindenki azt mondja, hogy majdnemhogy rosszabb lett a fék miután gyári tárcsára cseréltek.
ezért inkább hagyom.
ja, az amcsi futómű semmivel nem lágyabb ebben az autóban mint az európaiban, s mivel meg is ültettem és hamarosan toronymerevítők is kerülnek be, meg csudajó gumikkal rendelkezem, elég komoly kanyarsebességre vagyok képes. :K

az automata pedig igen, lomha, de aki még nem ült a régiben csak ebben, azokat mind meggyőzte. nekem persze feltűnik mennyivel lassabb, de azért azt csinálja amit te akarsz, válthatok a lábam állásával koordinálva akár 2000, de akár 7000 rpm-nél is, s ezek között is bármikor.

megszokható, kényelmes, cruisin.

JDM style.

ádyz: a felni is JDM style miatt került rá. megpróbálom a gyári dolgokat ráaggatni, s megtartani a zöld-szürke kontrasztot. ;)

mellesleg a felni csak egy fostos másolata a japán versenyfelninek, de azért rettenet erős, és könnyebb a gyári 14es alufelninél. és jó áron tudtam szerezni, és szerintem jól áll neki...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32788) ádyz válasza NoLF (#32787) üzenetére


ádyz
addikt

Ha neked tetszik, nekem is tetszik [pedig nekem nem]. :)

(#32789) venember83 válasza NoLF (#32787) üzenetére


venember83
nagyúr

A P Zero Neron én is nagyot néztem, meg ne haragudj, de komolyabb gépekre szokás tenni ezeket. Nem túl pénztárcabarát négy új P Zero Nero cseréje. Ennél húzósabb már csak a Rosso változat lenne, bár nem tudom, hogy az van-e ilyen "kicsi" méretben.

Kieg.: Megnéztem, nincs.

[ Szerkesztve ]

(#32790) fokukac válasza venember83 (#32780) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem te járjál csak inkább villamossal :P
;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32791) venember83 válasza fokukac (#32790) üzenetére


venember83
nagyúr

Annak is jó a tapadása, úgy megy, mintha sínen húznák, sőt, kanyarban nem is kifele, hanem befele dől. Különben azzal fogok holnap menni, mivel nem akarom az adóhivatal előtt hagyni a bringám pártíz percig...

(#32792) NoLF válasza venember83 (#32789) üzenetére


NoLF
addikt

PIRELLI P ZERO NERO

Bővebb információ 195/45 R16 84 V XL 18 990.- (akció)

szerintem egyáltalán nem vészes, én nem akciósan vettem 20ért darabját, amikor a boltban 23 volt.

egyébként egyelőre maximálisan meg vagyok vele elégedve. halk, peremvédős, szépen gurul, esőben nyagyon jól vizsgázott, kanyarban egyelőre verhetetlen, és fékezéskor is kiváló, áradozhatnék róla még, de minek :D

tesóm hozta ennyiért, ezt ajánlották, ezt vettem. nem bántam meg :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32793) NoLF válasza venember83 (#32780) üzenetére


NoLF
addikt

ja, teljesen biztos vagyok benne, hogy belefér egy bringa ha ledöntöd a hátsó ülést.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32794) tildy


tildy
nagyúr

Bahh , msot már értem, miért mondják, hogy nincs humorérzékem.
Értem én mit akartak bemutatni ezzela filmmel, de életem leg - emésztési végtermékebb filmjét láttam ma a moziban. Ja a Brünót néztük. Gáz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32795) pohár válasza tildy (#32794) üzenetére


pohár
félisten

Már a bemutató elvette a kedvem a filmtől... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32796) pohár


pohár
félisten

Nah léptem is aludni, holnap PH tali, rá kell készülnöm testileg-lelkileg :D

Jó éjt! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32797) R válasza tildy (#32794) üzenetére


R
aktív tag

leírod h szar, nem kell kódolnom, miközben kajálok a gép előtt, talán át is suhantam volna felette, de így :C

(#32798) tildy válasza R (#32797) üzenetére


tildy
nagyúr

Csakazértse beszélek vulgárisan. Egyébként lehet túl prűd vagyok tényleg, de kb 15 perc után elgondolkodtam , hogy kijövök a filmről.Párom miatt nem tettem csak meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32799) R válasza tildy (#32798) üzenetére


R
aktív tag

akkor csak annyi h rossz, gyenge....

(#32800) tildy válasza R (#32799) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, annál azért rosszabb. KEvés film ébreszt bennem indulatot és dühöt, ez tudott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.