Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33401) ádyz válasza NoLF (#33400) üzenetére


ádyz
addikt

Csak nem rá gondolsz?? ;]

(#33402) pohár válasza ádyz (#33401) üzenetére


pohár
félisten

Megeshet, mindkettőjüknek a Zala a lakóhelyük :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33403) ádyz válasza pohár (#33402) üzenetére


ádyz
addikt

Nem megeshet, ugyanis ők egy pár.

(#33404) NoLF válasza ádyz (#33403) üzenetére


NoLF
addikt

(házas-)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33405) bolondember válasza Xelo (#33397) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ajvé, ha szabad így kijelentenem...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33406) ádyz válasza NoLF (#33404) üzenetére


ádyz
addikt

Jogos, az lemaradt.

(#33407) Pisztillus válasza Xelo (#33397) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm...
Úgy tűnik, legalábbis az előttem hozzászólók postjaiból, hogy nem csak nekem volt erős ez a kifejezés. Egy bocsánatkérés rendel, szvsz.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33408) Bubu79 válasza Xelo (#33397) üzenetére


Bubu79
addikt

Cseppet mintha túlfűtött lennél - kukkants át ide, vagy ide és megmondják a tutit a problémádra ;]

De kezdetnek talán megteszi az ismerkedés a majomcsapdával is :P

ÉKE :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33409) Pisztillus válasza Bubu79 (#33408) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bubu!

Akkor nem csak nálam volt biztosítékcsapkodás... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33410) Bubu79 válasza Pisztillus (#33409) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Kicsit erősre sikeredett az adott böffentés, de talán az elkövető zsenge ifjú kora lehet a magyarázat rá :D

mediddlo: Ez biza gyilkos volt - eddig nem voltam éhes, most viszont mintha szakadék lenne a bélésem helyén... Asszem megkeresem Macit és ráuszítom a békés kempingezőkre holmi piknikes kosárért :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33411) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

eppen itt ulok 4 gep koztt es karbantartok, szipen egyiukrul a masikra es kozben tatatam ezt: Fokhagymás, rozmaringos báránygerinc, medvehagymás, gorgonzolás, krumplipürével ANYADDDDDDDD, BAZZZZZZZZZZZ aszem az osszesver egyiranyu aramlast vett fel a nyalam a foldon csopog
en befejetem elmentem haza /csak otthon nem ez van de nem baj me van 5 liter hazi gyunocsleves azzla majd karpotom amaham/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33412) pohár válasza neduddki (#33411) üzenetére


pohár
félisten

Nah meg is ölted a topicot és az embereket a kis barikáddal ;]

Nagyon guszta, anyámat ráállítom majd :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33413) bolondember válasza pohár (#33412) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

neduddkira? :F :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33414) Bubu79 válasza bolondember (#33413) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy a sültre gondolta :F

Biztos valami új verzió - göngyölt barigerinc tipródó pohárasszony módra ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33415) pohár válasza bolondember (#33413) üzenetére


pohár
félisten

Hogyisne... :DDD
Míg nincs kész a neduddki dictionary addig nem :DDD

Amúgy meg a sültre gondoltam... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33416) Xelo


Xelo
addikt

aj meg mielott valami buntit kapnek nem en voltam valami csunya ellopta az accountom, azt se tudom mirol van szo :( :D egyebkent a 2gyerekes anyuka amugy sem az esetem.. nah mind1. (tenyleg szorri :) ) ma ilyen rossz vagyok, nem kell komolyan venni

[ Szerkesztve ]

(#33417) Xelo


Xelo
addikt

rohadt ups siethetne. rendeltem par dolgot blackholeboards.com-rol, 4 sapit ( 2 fullcap 2 beanie), kulcstartot, csukloszoritot meg osszedobtam egy uj deszkat. repulo vmikor hajnalban szallt le a cuccal, 7orakor kuldtek ki a kocsit es most meg 1 van du. :F

(#33418) venember83 válasza bolondember (#33205) üzenetére


venember83
nagyúr

S miért nem vetted? Hátha megvilágosodott volna s valami értelmet csempésztél volna bugyuta kis fejébe. :)

(#33419) ladybug válasza Xelo (#33416) üzenetére


ladybug
őstag

Ugyan már, nincs probléma. A moderátor úr meg ilyen kis semmiségért nem fog akcióba lépni.

Amúgy meg zokon vettem a kijelentést, miszerint a 2 gyerekes anyuka nem az eseted. Honnan tudod hogy nézek ki? Azért, mert anyuka vagyok, már nem lehetek csinos? Pff. A héten ez már a második. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33420) NoLF


NoLF
addikt

kicsit kezd elegem lenni hogy mindenki kint sörözik én meg dolgozom mint a málhás szamár...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33421) venember83 válasza NoLF (#33420) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem, ha ez megnyugtat. :U

ladybug: Nem lehet, hogy gyerekallergiája van s azért nem az esete a kétgyerekes anyuka, legyen az bármilyen csinos is? Vagy csak nem szereti a kettes számot... :U Persze nem ismerem a hátteret, csak járnak az ujjaim itt a bemeneti eszközön.

[ Szerkesztve ]

(#33422) ladybug válasza NoLF (#33420) üzenetére


ladybug
őstag

Én dinnyét ettem, és nemrég fejeztem be a mosogatást, előtte pedig 1,5 órán át vasaltam. Elhiheted milyen jó volt ebben a melegben.

venember: Passz. A korát nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33423) neduddki válasza ladybug (#33419) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"ár nem lehetek csinos?" NEM!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33424) ladybug válasza neduddki (#33423) üzenetére


ladybug
őstag

Szeretlek. :P

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33425) NoLF válasza ladybug (#33419) üzenetére


NoLF
addikt

csinos vagy.

2:1 ;)

pitschába, meddidlo elrontotta. 3:1... :(((

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33426) Bubu79 válasza ladybug (#33424) üzenetére


Bubu79
addikt

És eme lángoló kijelentést mindjárt egy nyelves puszival meg is koronázod - micsoda érzelmek, micsoda tűz! :R

:D

P.s.: Most elmegyek dolgozni, de a fél szemem Rajtatok lesz - csak semmmi malackodás ;] :DDD

Egyébiránt kép alapján 3:1 az állás eddig ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33427) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Ilyen is régen esett meg, hogy elbóbiskolok délután. Úgy látszik a kánikula lemeríti az akkuimat. :N

szerk.: kimegyek 5 perce egy szál rövidnadrágban az udvarra, és megtámadnak a szúnyogok. A szemetek a hátamon támadtak, még vakarózni sem tudok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#33428) pohár válasza ladybug (#33419) üzenetére


pohár
félisten

Én nem tudom hogy nézel ki, de biztos csini vagy :N :K :D

Nekem pl a volt ofőmnek van két gyerek, de úgy néz ki a volt ofőm, hogy... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33429) NoLF


NoLF
addikt

na csak előkerült egy kis sör a hűtőből, hogy jobban menjen a munka :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33430) Xelo válasza ladybug (#33419) üzenetére


Xelo
addikt

az a resz csak a tobbiek megnyugtatasara szolgalt, tobbit majd privatban :D h egy kis komolysagot belevigyek volt olyan angoltanarom aki 30as eveiben jar es 2 gyereke van, nem gyenge kulsovel (meg mielott valaki rosszra gondolna, termeszetesen no). egyebkent 17

[ Szerkesztve ]

(#33431) ladybug válasza Xelo (#33430) üzenetére


ladybug
őstag

Hogy ne áruljak zsákbamacskát. Abszolút friss kép rólam.

Amúgy meg: Huh, de fiatal vagy. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33432) NoLF válasza Xelo (#33430) üzenetére


NoLF
addikt

tehát mielőtt valaki 17 lenne, akkor az egy rossz nő, és angoltanár. 30 évesen meg minimum 2 gyerek kell, akiknek nem gyenge a külsejük.

jól értelmeztem a mondanivalód? :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33433) fokukac válasza Xelo (#33430) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na vigyázz, kisfiam, az óvónéni majd lekezel... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33434) fokukac válasza ladybug (#33431) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak, hogy oszlassam a kételyeid : csini vagy ;)

de ha rám hivatkozol, vagy meglátja a nőm, én letagadom! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33435) fordfairlane válasza Xelo (#33430) üzenetére


fordfairlane
veterán

Na kérem, így kell kiprovokálni egy fotót egy nőtől. Ügyes! :)

x gon' give it to ya

(#33436) ádyz válasza ladybug (#33431) üzenetére


ádyz
addikt

Biztos, hogy két gyerek van?

Abszolút nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#33437) ToBeY válasza fokukac (#33433) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Majd jól a sarokba állítja? :D

(#33438) NoLF


NoLF
addikt

3:3 nemde?

basszus, sárkány van a konyhában... :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33439) fokukac válasza NoLF (#33438) üzenetére


fokukac
nagyúr

Sárkány van nálad, és nem félsz használni? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33440) ladybug válasza fokukac (#33434) üzenetére


ladybug
őstag

Természetesen én is. Sőt, azt sem tudom ki van a képen. Meg egyáltalán, ki linkelte?
Jah, bocs, valaki használta a gépem mialatt fürödtem. :U

Azt lesheted. Nem vagyok már 17. Azt iwiwre illik feltenni, nem?

NoLF: Épp akartam kérdezni, hogy finom-e a sör. ;)

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33441) fokukac válasza ladybug (#33440) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor várjuk a fürdőszobai képeket. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33442) NoLF válasza ladybug (#33440) üzenetére


NoLF
addikt

bizony, nem rossz. válság van, akciós sört kell vennem. Dreher classic, hidegen nem olyan rossz :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33443) ádyz válasza ladybug (#33440) üzenetére


ádyz
addikt

Ja, oda illik. Azoknak, akik 14-15 évesek.

Tisztelet a kivételnek.

(#33444) fokukac válasza ladybug (#33440) üzenetére


fokukac
nagyúr

jöhet privátban is... :DDD

Nolf : az én söröm lassan elfogy.... :O

Ui. tök jó, hazajöttem, mindenkinek beszóltam a fészbúkon, meg itt is, asszem most már mehetek is aludni. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33445) Csabee.


Csabee.
nagyúr

máshol is szúnyog invázió van? nem lehet kimenni locsolni sem mert 5perc alatt ellep a szúnyog :W

Üdv: Csabee.

(#33446) ladybug válasza fokukac (#33444) üzenetére


ladybug
őstag

A te címedre vagy a barátnődére? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33447) fokukac válasza ladybug (#33446) üzenetére


fokukac
nagyúr

Természetesen az övére, aztán majd ő eldönti, hogy megnézhetem-e... :D

én csak művészi aktokat nézhetek egyedül... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33448) ToBeY válasza Csabee. (#33445) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem rég jöttem haza sétából a dunapartól, nem lehet lent megmaradni annyi szúnyog van.

(#33449) pohár válasza Csabee. (#33445) üzenetére


pohár
félisten

Itt (még) nem, szerencsére nincs gond a szúnyogokkal, csak a legyekkel... :(

Ennek örömére meghámoztam 7db krumplit, most főnek, jó lesz a csülökpörkölt mellé ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33450) Csabee. válasza ToBeY (#33448) üzenetére


Csabee.
nagyúr

valami kegyetlen.. nem tudom budafokon még nem votl ilyenre példa hogy kinn ne lehessen a szúnyogoktól megmaradni..

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.