Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32901) Killing válasza Csyppa (#32886) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Tudom hogy régi,de attól még jó. :DDD
Egyébként pálinka alapanyagban gazdag jóreggelt! :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32902) rarri válasza tiv83us (#32900) üzenetére


rarri
senior tag

Mi is indulunk a helyi uszodába, strandra !

Boldog, vidám nyaralást kívánok mindannyiótoknak ! Kidust és Barikát is puszilom !

Mindenkinek szép napot kívánok !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#32903) Killing válasza rarri (#32902) üzenetére


Killing
addikt

Mázlista,én csak kedden megyek Majsára,utána meg valamelyiknap (pl.:Szerda ;] ) kinézek a Szikire is. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32904) old gray


old gray
addikt

Ez a topic is durva tud lenni néha. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#32905) Killing válasza old gray (#32904) üzenetére


Killing
addikt

:DD :DD :DD LoL ON LoL :DD :DD :DD :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32906) Sipi16 válasza Killing (#32905) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szép amikor újonc ver át újoncot. :U

De jó volt fél órát feküdni a forró vízben...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32907) zolynet válasza Bubu79 (#32875) üzenetére


zolynet
addikt

háááát Orbital tetszett de inkább elmegy kategória, bár volt egy számuk, tiszta Front242 volt, az nagyon rendben volt
tegnap leginkább a D'nB vonalat csapkodtuk, annak is kiíjárt egy nap (az évben) :DDD
tegnapi tiszta nap után ma sztem ami van azt megisszuk BE-vel :K

bekitartást mindenkinek

Life is too short to stay stock!

(#32908) bolondember válasza zolynet (#32907) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja...

este kis chill sörrel és naccinpaddal, majd tombol a két uccsó nagy gigen.. :)

Lemerült a telefőnöm.
fcuk. és nem tudják bevenni még. majd.

@Bubci: igazából az ardáG hiányzik, de ha kész lesz a bejegyzés, megérted miért is... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32909) BlacKSouL válasza bolondember (#32908) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ezen elsőre kibukott a neduddki-compilerem is ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32910) Killing válasza Sipi16 (#32906) üzenetére


Killing
addikt

Mindig az újoncokat kell piszkálni... :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32911) Sipi16 válasza Killing (#32910) üzenetére


Sipi16
senior tag

Csesztesselek téged is?

Rangra való tekintet nélkül basztatok amúgy. Ha valaki hülyeséget ír. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32912) Tim82 válasza Sipi16 (#32911) üzenetére


Tim82
nagyúr

Meg akkor is, ha más az ízlése? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32913) Killing válasza Sipi16 (#32911) üzenetére


Killing
addikt

És miért is cseszegetnél engem? :F
Tim:Ugyan olyan az ízlésem,elvégre érzem ha valami sós,édes,keserű.... :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32914) Sipi16 válasza Tim82 (#32912) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem ;] Maximum több hozzászólással reagálom le a meglepettségem. :DDD

Killing: Nem muszáj az újoncokat piszkálni. Téged is lehet. ;]

On topikban nem szeretek vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32915) Tim82 válasza Killing (#32913) üzenetére


Tim82
nagyúr

Talán olvass vissza. Különben sem neked szólt...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32916) Killing válasza Sipi16 (#32914) üzenetére


Killing
addikt

Kösz,nem kell.Habár nem tudom ez nálad miben nyilvánul meg. ;]
Tim:Már értem! :DD Az előző mondatom akkor E/3-ban értelmes. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32917) Sipi16 válasza Killing (#32916) üzenetére


Sipi16
senior tag

Pár ember tudna róla mesélni, de tényleg csak pár. Annyira nem szeretek vitatkozni, de 1-2 értelmetlen szakmai hsz. fel tudja nyomni a cukrom. Nem anyázva hanem szépen fejtem ki a véleményem. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32918) Sipi16 válasza Killing (#32916) üzenetére


Sipi16
senior tag

2*

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32919) Tim82 válasza Killing (#32916) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy sem túlzottan, ugyanis sikeresen összekeverted az ízlelést (mint az érzékelés egyik formáját) az ízléssel (ami pedig valakinek az egyéni preferenciáinak összességét jelenti).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32920) Killing válasza Sipi16 (#32918) üzenetére


Killing
addikt

:F
Ez mit akar jelenteni?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32921) Tim82 válasza Killing (#32920) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt, hogy véletlenül duplán kattintott a hozzászólás befejezése után és kétszer küldte el ugyanazt a hozzászólást.

Kell még valamilyen PH!-s gyorstalpaló? Végül is csak 245 napja fórumozol itt...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32922) bnss válasza Tim82 (#32921) üzenetére


bnss
veterán

De morcosnak tetszik lenni. ;]

Szép napot!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32923) Killing válasza Tim82 (#32921) üzenetére


Killing
addikt

Sejtettem,de benéztem a moderátor topicba (a hsz. írása után 20 perccel) és nem volt ott hogy kéri törölni.Ha ilyen van akkor menni kell a moderátor topicba.Nem egyszer előfordult hogy én nyújtottam be az "írásos kérelmet",mert a hsz. írója lusta volt.Gyorstalpaló meg nem kell. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32924) venember83 válasza Killing (#32923) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell.

(#32925) Sipi16 válasza Killing (#32923) üzenetére


Sipi16
senior tag

Par napja itt vagyok es meg sose szoltam, ha ilyen problemam volt.

Csinaltam egy kv-t erra 3 korty utan adtam neki sallert. Fasza gep lekapcs rongy elo azt takaritas. Csak a fel asztalt csinaltam meg. Holnapra is kell hagyni valamit. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32926) ádyz válasza Killing (#32923) üzenetére


ádyz
addikt

Ennyire nem kell benyalni a modiknak. ;]

(#32927) Killing válasza ádyz (#32926) üzenetére


Killing
addikt

Nem nyalok nekik."Tiszta udvar rendes ház". ;]
vénember:Ha a dupla hírdetés után be kell szólni,akkor mi van a dupla hsz.-el?Persze nem kötelező,csak szvsz illik.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32928) Sipi16 válasza Killing (#32927) üzenetére


Sipi16
senior tag

Egy hirdetes meg egy sima hsz kozott van kulonbseg. nem? :F

Menj nezze vad angyalt ne az en hsz-emen lovagolj!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32929) venember83 válasza Killing (#32927) üzenetére


venember83
nagyúr

Dupla hirdetést nem véletlenül szokás feltenni. Dupla hsz pedig általában a véletlen szüleménye. Be lehet szólni a modkerbe, de nem kell.

Sipi16: Vad angyal? Hmm, valahogy nem a sorozat ugrott be először. :U

Szerk.: Jó ez a "lista elejére hozom ezt az oldalt" funkció. :K

[ Szerkesztve ]

(#32930) Sipi16 válasza venember83 (#32929) üzenetére


Sipi16
senior tag

Rossz az aki rosszra gondol... :U

Ne cekszlapon csorgassa a nyalat. Sorotatot neki! (Csak ilyen spanyol, brazil vagy mittomén milyenek vannak meg.)

Asszem le kene cserelni a mopszot egy [Ilyenre].

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32931) Killing válasza Sipi16 (#32928) üzenetére


Killing
addikt

Majd holnap este a barátok köztöt. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32932) Killing válasza Sipi16 (#32928) üzenetére


Killing
addikt

Aszonták maradjon,mert vannak erre vonatkozó hsz.-ek.Szerencséd van. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32933) Sipi16 válasza Killing (#32932) üzenetére


Sipi16
senior tag

Na akkor megnyugodtal?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32934) venember83 válasza Sipi16 (#32933) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, ezzel csak jobban felidegesítették a k*cs*g moderátorok. ;]

(#32935) Sipi16 válasza venember83 (#32934) üzenetére


Sipi16
senior tag

Végülis itt pattogot, hogy majd megmondja az okosat erre a modik leállították. :DDD

Killing ez még nem genyózás. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#32936) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hazaérkeztem. volt valami?

(#32937) kételkedem válasza ngabor2 (#32936) üzenetére


kételkedem
addikt

:N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32938) ngabor2 válasza kételkedem (#32937) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor jó.

(#32939) tiv61us válasza tiv83us (#32900) üzenetére


tiv61us
őstag

a mars expediciot mutasd meg nekik
hazafele meg tartsatok pihenot
az nem 14 ora
az legalabb minimum 16-18

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#32940) venember83


venember83
nagyúr

Néha még megmosolyogtató is tud lenni a fórum. :))

(#32941) tildy


tildy
nagyúr

Leamortizáltam magam. Hugival összekaptunk, jóm kis méretek sebek vannak a kezemen :S
MEg padlószőnyegvágás, bútorpakolás....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32942) pohár


pohár
félisten

Én meg megjöttem Tóalmásról (az Opel talinak álcázott ivásról és grillpartyról :DDD), kissé megpirult a banda a strandon, jah és Winner-rel aludtam egy ágyban... :U ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32943) venember83 válasza pohár (#32942) üzenetére


venember83
nagyúr

Opel tali, Winner, egy ágy, nem álom volt az véletlenül? :U

(#32944) ádyz válasza pohár (#32942) üzenetére


ádyz
addikt

Aludt egyaltalan? Nem kereste a makkot vagy mit?

(#32945) pohár válasza venember83 (#32943) üzenetére


pohár
félisten

Hát ő is csak odatévedt, és befogadtuk :DDD

ádyz...nem nagyon mocorgott este, ha mocorgott volna biztos oldalba rúgtam volna hogy hagyjon aludni végre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32946) ádyz válasza pohár (#32945) üzenetére


ádyz
addikt

(#32947) pohár válasza ádyz (#32946) üzenetére


pohár
félisten

Te beteg vagy hallod :DDD :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32948) ádyz válasza pohár (#32947) üzenetére


ádyz
addikt

Nezd meg a tobbit is, ha van ra idod. :)

(#32949) pohár válasza ádyz (#32948) üzenetére


pohár
félisten

Nagyon jók vagytok cizoe-val! :DDD :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32950) ádyz válasza pohár (#32949) üzenetére


ádyz
addikt

nonamenek koszonhetoen remek kis tarsasag jott ossze.

Es ha netan valami gebasz lenne, mindent mentettem! :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.