Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33901) Bubu79 válasza Pisztillus (#33897) üzenetére


Bubu79
addikt

Véged van - már a nap sem süt Rád ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33902) Tim82 válasza Pisztillus (#33900) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, Te minden notebook-odat megtartod? Hány van a sufniban? :DD

Miért ne menne rajta jól az XP, még SP3-mal is? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33903) Pisztillus válasza vwpolopg (#33898) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hideg borogatást rá, ha van otthon Irix vagy Panthenol spray, azzal fújd be.

Bubu: De ha elmennek a felhők, akkor a hold még süthet... :D

Tim: Na nem mindet... :DDD Mindent összevetve heten vannak szanaszéjjel... Ez volt a patikai netes gép, csak egy kissé tele lett szemetelve. Ráfért már az újrainstall. De mivel mégiscsak ez volt az első (igaz, használtan vett) notim, most már itthon marad tartalék gépnek. Arra viszont kíváncsi lennék, vajon hány éves lehet, mert erre utaló információt sehol nem találtam rajta.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33904) Bubu79 válasza Pisztillus (#33903) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne - a holdfényt pótló alkalmatolsságot pediglen, mellyel megőrizhető a kellemes falfehér árnyalat, lunáriumnak hívják - szigorúan erős napsütéses napokra :K ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33905) Pisztillus válasza Tim82 (#33902) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő: Van pár ismerősöm, aki csak legyint a PIII hallatán, mondván lassú. Na azokat szoktam leültetni eme noti elé - van is csodálkozás. Net, office: ez a gép simán kirázza a kisujjából. Itthon sem lesz több dolga - most is erről írok.
Egyetlen hátránya - ha egy ennyi idős gép esetén lehet ilyenről beszélni - az 1.1-es USB. Annak is csak a sebessége, mert a WD Passport-ot is simán meghajtja 1 db. Na de ennél a gépnél minek a sietség? Kiérdemelte, hogy bizonyos esetekben tiszteljem a lassúságát is.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33906) ngabor2 válasza Pisztillus (#33905) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy picimacis usb-kártyát belelapátolsz, oszt csókolom...

(#33907) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megnéztem a másnaposok című filmet nagyon állat volt:DDD

(#33908) Pisztillus válasza ngabor2 (#33906) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Van olyan is, de azt csak a pendrive-k szeretik, a külső HDD-k nem. De mint mondtam, nem zavar a sebessége, kiérdemelte már a tiszteletet már csak a koránál fogva is.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33909) vwpolopg válasza Pisztillus (#33903) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi a tippet, semmi szer nincs itthon, az elmúlt években soha nem égtem le... marad a borogatás:))

(#33907) ToBeY: igen, valóban nagyon jó film, én 4x láttam eddig, tipikusan olyan film, amit akárhányszor meg lehet nézni:D Próbáld ki másnaposan is, úgy az igazi:DDD

(#33910) Tim82 válasza Pisztillus (#33905) üzenetére


Tim82
nagyúr

2000-2001-es gép lehet kb.

Jól fel is bővítetted (DVD-író, 512 MB RAM - lehet, 1 GB-ot is elbírna?).

Tualatin magos PIII-M minden, csak nem lassú, normál használathoz (minden, ami nem játék, fejlesztés, programozás stb.).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33911) Bubu79 válasza vwpolopg (#33909) üzenetére


Bubu79
addikt

Kérj rá egy gyógypuszit a párodtól :D ( Aranyeret nem illik így kezeltetni! ;] )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33912) Pisztillus válasza Tim82 (#33910) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én nem is panaszkodom rá... :D És jó is lesz még egy darabig. Kapott még egy picimaci wifi-t is, így mindent tud, amit kell. Az 1 GB-ról nem vagyok meggyőződve, a korabeli Intel asztali chipsetek (pl. 815EP) sem tudtak 512 MB-nél több ramot kezelni, valószínű, hogy a notinál sincs másként. De ennek a gépnek elég ez, így szépen megy.
Lassan 10 éves lesz - majd nézzük meg a mai műanyagcsodákat ennyi idősen... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33913) Tim82 válasza Pisztillus (#33912) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kortárs IBM-ek (Thinkpad T23, X24, A30, tehát a Tualatinnal szereltek) elbírják az 1 GB (2*512 MB PC133) SDRAM-ot. A chipset-jük pedig valószínűleg ugyanaz, mint amilyen a Lifebook-odban van.

Azt is el tudom képzelni egyébként, hogy a Lifebook-odban már van wlan - előkészítés legalább, így egy minipci-s wifikártyával is meg lehetne oldani a wireless-t. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33914) Pisztillus válasza Tim82 (#33913) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor csak én voltam lusta anno 2x512 MB SDRAM-ot szerezni... Most már nem fogok...
Annyira meg nem szedtem szét, hogy a wifi előkészítés kiderüljön - jó ez már így is. Szépen teszi a dolgát. Ez már így marad, s megy, ameddig megy. Kidobni, eladni nem fogom. Egy szép emlék arról, hogyan kerültem kapcsolatba a notebook-okkal. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#33915) pohár


pohár
félisten

Ez az öv tetszik valakinek? (rajtam kívül persze :DDD)

Diesel öv

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33916) ladybug válasza pohár (#33915) üzenetére


ladybug
őstag

Túlzottan díszes. Nekem úgy tetszene, ha csak a csat lenne rajta. A sok szegecset feleslegesnek érzem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33917) pohár válasza ladybug (#33916) üzenetére


pohár
félisten

Nekem van most egy olyan Replay övem, ami biztos tetszene neked, csak a csat meg a bújtatója van rajta, az öv végén meg belenyomva egy R betű az övbe, egyszerű de nagyszerű :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33918) ladybug válasza pohár (#33917) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, pont az ilyet szeretem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33919) RexpecT


RexpecT
addikt

Nagyítgassatok [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#33920) pohár válasza RexpecT (#33919) üzenetére


pohár
félisten

Anyám ez nagyon durva :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33921) pohár


pohár
félisten

Azt hittem ezen bepisálok annyira nevettem rajta :D :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33922) Killing válasza RexpecT (#33919) üzenetére


Killing
addikt

Nekem egyszer visszajött a csizmás kép. :D
Egyébként Jóreggelt!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33923) nike_


nike_
addikt

Huu, végre itthon...

(#33924) Killing válasza nike_ (#33923) üzenetére


Killing
addikt

Hol jártál báránykám? :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33925) nike_ válasza Killing (#33924) üzenetére


nike_
addikt

Eraclea Mare, ITA --> bár sajna kocsival, úgyhogy hosszú volt az út, ~12 óra

(#33926) Winner_hun válasza RexpecT (#33919) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ötletes, Racecamot meg is találtam:

:D

Épp a bannolandók listáját nézi át:

:(:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33927) Killing válasza nike_ (#33925) üzenetére


Killing
addikt

Én Londonba voltam busszal.Hát oda elég hosszú volt az út. :DDD
Winner:Ötletes :D A Hehkuvát,meg ku*vának olvastam. :DD
mod*:Te rajta vagy? :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33928) Winner_hun válasza Killing (#33927) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33929) Killing válasza Winner_hun (#33928) üzenetére


Killing
addikt

Nem a Hehkuván hanem a bannolandók listáján. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33930) nike_ válasza Killing (#33927) üzenetére


nike_
addikt

Én is voltam már Londonban, de repülővel... bár odafelé 12 órát, visszafelé 3-at késett, tehát azért nem volt kevés idő míg odaértem...

(#33931) rarri


rarri
senior tag

Szép, és vidám napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Tegnap az uszodában : dél :napsütés][fél 2 sötét, vihar, lámpafény][fél 3 áramszünet ]Tök izgi volt ! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33932) Killing válasza rarri (#33931) üzenetére


Killing
addikt

Laza napod volt. :DDD Biztos finest kollégája bekapcsolta a gépet (lsd.aláírásom.) :DD
Nike:Busszal a tájból és láttam valamit,megálltunk Melkben,Brugge-ben,Passauban is útközben,tehát izgalmas volt.Jövőre,ha mindenigaz akkor Skóciába megyek,vagy busszal vagy repülővel. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33933) ngabor2 válasza Winner_hun (#33928) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez biztos, hogy nem te vagy, ennek a gyereknek kicsi az orra ;]

(#33934) csapos2 válasza ngabor2 (#33933) üzenetére


csapos2
addikt

De én az apja vagyok. Látnátok az anyukát.... ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33935) ngabor2 válasza csapos2 (#33934) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jé, egy nyuszi! jössz a táborba? most nem lesz messze.

(#33936) csapos2 válasza ngabor2 (#33935) üzenetére


csapos2
addikt

Nem a távolság a gond Gáborom, kicsit át kellett értékelnem az időmet. Akkorra már nem maradt szabim. De lehet majd felkereslek privátban, hogy mik a lehetőségek, persze, csak, ha nem gond. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33937) ngabor2 válasza csapos2 (#33936) üzenetére


ngabor2
nagyúr

várom a pü-det. hátha össze tudsz legalább 1 napot hozni.

(#33938) ngabor2


ngabor2
nagyúr

félelmetes, mennyi látens alvási igény maradt a kánikulai napokról... most, hogy jó idő lett, folyton aludnék. remélem tényleg csak attól. úgyhogy megyek is, alszok még egy órát :D

(#33939) Killing válasza ngabor2 (#33938) üzenetére


Killing
addikt

JOCCAK'! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33940) Bubu79 válasza ngabor2 (#33938) üzenetére


Bubu79
addikt

Érdekes - én leginkább a munkahelyemen érzek erős késztetést az alvásra :F

Délután alighanem kummantok is egyet :DDD

Egyébiránt pediglen az agy csodálatos szerv - amint felébredünk rögtön munkához is lát és meg sem áll, míg be nem érünk a munkahelyünkre ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33941) csapos2


csapos2
addikt

Oóóó...most nézem csak, szegény Twollah-ot megint bántják. ;-]

UFO él még?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33942) Winner_hun válasza ngabor2 (#33933) üzenetére


Winner_hun
félisten

:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33943) RexpecT válasza csapos2 (#33941) üzenetére


RexpecT
addikt

:D

(#33944) csapos2 válasza RexpecT (#33943) üzenetére


csapos2
addikt

Rosszat mondtam? ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33945) Killing válasza Bubu79 (#33940) üzenetére


Killing
addikt

Pedig most nyár van. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33946) ngabor2 válasza csapos2 (#33941) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ő? igen, él és virul.

(#33947) Bubu79 válasza Killing (#33945) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem meg hosszabb, mint zöld :-P

Lumpy: Mondtam én egy szóval is, hogy téli álomra hajtom a fejem? :P
Nem jó az alvókád, ha máris fent Vagy :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33948) ngabor2 válasza Bubu79 (#33947) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyáron téli álmot aludni?

mint mondtam, egy órát alszok csak. és annyit is aludtam :D

[ Szerkesztve ]

(#33949) Killing válasza Bubu79 (#33947) üzenetére


Killing
addikt

Nem kapcsoltál.Pontosan arról van szó amit ngabor írt az előző hsz.-ben. ;)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33950) Killing


Killing
addikt


Roadt életbe,nem működik a kép beillesztés. :W
[link]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.