Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23147) Madwe válasza tothl (#23146) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk szerintem pont ui/ux szempontból ver köröket egy tévés plex app egy bármilyen lejátszóra... volt nálam sokféle, a popcorn hourtól kezdve medéken át mindenig...
Egyszerüen sokkal gyorsabb, gördülékenyebb, kényelmesebb, nomeg elég 1 táv :D

A pc/nas erőforrásait valóban eszi, de nem nagyon, főleg ha amúgy is járó nasról beszélünk. Beállítani meg egyszer kell.
Mi bajod a minőséggel? nem ront javít rajta semmit... Én meg a postprocess-es képbe belenyúlok dolgoktól vagyok ki, nekem azt mutassa, amit kitaláltak. A tévén se használom (ahogy gondolom senki sem) a dinamikus kontrasztot meg élsimítást meg egyéb ördögi dolgokat...
Tekintve h virágbolti dologról van ilyenkor ált. szó, nem baj az sem h egy helyen van a server a torrent kliensel. S miután a torrent is jellemzően folyamat megy, miért ne menjen mellé...

Sávszélt meg zabálja igen, de azért gigabiten kényelmesen elfér mellette sokminden - főleg h webos esetén pl még a gigabiten is spóroltak és 100mbitesek a csatik :D nade még azon is átfér minden, egyedül egy db hdr ripre emlékszem ami nem fért át rajta - az egyébként 5ghz ac wifin átment - igen, wifi gyorsabb tud lenni a tévében mint a kábel :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.