Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23801) tlala válasza spleenszuru (#23800) üzenetére


tlala
addikt

A listádban együtt szereplő "google alapú" és a "hosszú akkuidő" teljesíthetetlen elvárás, nem létezik ilyen óra.

(#23802) spleenszuru válasza tlala (#23801) üzenetére


spleenszuru
őstag

Akkor vegyük el belőle a hosszú akkuidőt. Gondolom 1 napot csak kibír egy nem hosszú akkuidős is. :)

Malaka!

(#23803) Kbali válasza spleenszuru (#23802) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ott meg belevered a fejed az árplafonba.

(#23804) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

47mm-es garminokra van ajánlott kijelzővédő fólia?

(#23805) <Adamsky> válasza Kbali (#23803) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Egy Samsung Galaxy Watch4 (a 40mm-es) nem lenne jó neki? Ez olyan 55e környékén úgy látom beszerezhető. Esetleg használtan az 5-ös.

(#23806) Kbali válasza <Adamsky> (#23805) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha a napi töltés elfogadható...

(#23807) spleenszuru válasza <Adamsky> (#23805) üzenetére


spleenszuru
őstag

Elolvastam a tesztet, köszi. Amúgy rossznak az sem tűnik.

#23806Kbali
Hol kezdődik akkor egy elvárásokat közelítő modell?
Írnál 1-2 példát/márkát?
Utánuk néznék, megérhet-e nekem (sokkal) többet.

Malaka!

(#23808) Badboys válasza spleenszuru (#23807) üzenetére


Badboys
őstag

70 ér már vadi új SGW 6 is van igaz garancia nélkül, vagy SGW5 garanciával. Viszont az adott telefonnal nem fog minden funkció működni. A vérnyomás, EKG, ilyenek ezek csak a samu telefonjaival kompatibilisek. Mondjuk az említett 2 és a többi eü. program nincs a helyzet magaslatán. Viszont ami jó, hogy tört Healt programmal azok is működnek némi pepecselés után. Értesítések, és sport programok működnek. Viszont neked kell eldönteni mi mennyiért éri meg számodra. Nehéz eset, de lekell szűkíteni a kört és a fórumokon elolvasni a tapasztalatokat.

(#23809) MC Pite válasza spleenszuru (#23800) üzenetére


MC Pite
veterán

Kell a wear os? Ha igen, mire?
Telefonálási képesség is erős nehezítés. Ha e kettőt kivesszük, alakul.
Ha ezek kellenek, akkor kínaiak lesznek az elsők(drágábban mint a keret), ahol a sport rész szenved csorbát, nem túl pontos szenzorokkal, egészségadatokkal.
Vagy ahogy írják a samu, de az meg részrehajló.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23810) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!

Segítség kellene.
Jelenleg Huawei Watch GT3 pro órám van ezt cserélném le.
Ami elvárás lenne:
Hasonló anyaghasználat
Hasonló üzemidő
200 000 HUF alatt
Lehessen fizetni vele
IOS kompatibilitás

köszönöm.

(#23811) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elhatároztam magam...elég volt a csicsás sportok tekintetében "butus" okosórákból, és szeretnék elsősorban túrázás és bicózás monitorozárása egy komolyabb sportórát, amit nem kell 1-2 évente cserélni.

Alapvetően kettő modell között vacillálok.
Garmin Fenix 7X
Garmin Forerunner 965

Ami fontos nekem az a térkép. Hogy ne kelljen a telefont elővennem a zsebemből ha meg akarom nézni hogy épp merre kell fordulni, ezt tudtommal mindkettő remekül tudja. Mindkettőre lehet feltölteni saját túrautvonalat, amin végig is vezet, ami szintén fontos.

Amennyire tudom mindkét óra tökéletesen kielégítené az igényeimet, a bizonytalanságot két dolog okozza.
Előbbi 50K-val drágább, és tudásban ez nem nagyon mutatkozik meg (cserébe robosztusabb, ami nekem tetszik)
utübbi értelemszerüen olcsóbb, viszont abban nincs solar, ami elég hasznos lehet azt figyelembevéve hogy a túrázás, és a bicajozás is szabadtéren történik (jó esetben naposabb időben).
Ugyanakkor solar nélkül is nagyon kellemes üzemidővel rendelkezik a 965 is..

Nah hát itt tartok most! :D
Valakinek esetleg személyes tapasztalat valamelyikről, esetleg mindkettőről?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23812) xhege válasza Sirandrish (#23811) üzenetére


xhege
addikt

Egyik MIP másik amoled. Ez is fontos különbség. Érdemes lenne élőben megnézned kültérben és beltérben egyaránt.
A 7x viszont baromi nagy és nehéz. Ami alapjában lehet nem gond, de pl bringán már nagyon tud rázkódni, ami ronthatja a mérési hatékonyságot.

(#23813) Sirandrish válasza xhege (#23812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen azt is próbálom mérlegelni.
Az amoled színeit imádom, és persze a felbontását is...plusz sokkal élesebb és kontrasztosabb lehet (gondolom én) rajta a térkép (ami kb a legfontosabb). Cserébe ugye jobban merül, és amennyire tudom nem látszik olyan jól verőfényes napsütésbe. Persze a jelenlegi Watch 4 classicomat ha nagyon megvigyázom is 2 naponta tölteni kell, egy rövidebb túra után meg fixen naponta, szóval ha CSAK 6-8 napot bírna okosóraként a 965, az is mérföldekkel jobb lenne töltés szempontjából a jelenlegi órámnál.

A 7Xban pont az tetszik hogy nagy robosztus, meg persze jópofa a solar cucc, de pont a fentebbi dolog miatt gyakorlatilag az is csak poén lenne számomra, mintsem "gamechanger" cucc.
Egyre inkább a 965 felé tendálok egyébként :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23814) xhege válasza Sirandrish (#23813) üzenetére


xhege
addikt

En elégedett vagyok a 965-el maximálisan. 10-14 naponta töltöm. :K

(#23815) Sirandrish válasza xhege (#23814) üzenetére


Sirandrish
legenda

És hogy használod? AOD megy? Pulzusmeres? Sport?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23816) xhege válasza Sirandrish (#23815) üzenetére


xhege
addikt

AOD nincs bekapcsolva. 0-24-ben rajtam van. Folyamatos pulzusmérés, alvásfigyelés, heti 7-8 óra sport. (Súlyzós edzés, kardio, foci).

(#23817) Sirandrish válasza xhege (#23816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor 10napot nekem is kibirna valszeg, mert én a folyamatos pulzusmérést nem szoktam használni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23818) Sirandrish válasza xhege (#23816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként szoktál rá tracket tölteni? Hol érdemes azt megcsinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23819) Orgi válasza Sirandrish (#23818) üzenetére


Orgi
őstag

Én szoktam másik Garminra és itt:
[link]

(#23820) Sirandrish válasza Orgi (#23819) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi :R
Közben meg is rendeltem a 965ot, szóval remélem a jövő pénteki túrán, és vasárnapi Tiszató körön már tesztelhetem :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23821) xhege válasza Sirandrish (#23818) üzenetére


xhege
addikt

Orgi kolléga látom már segített. :)
Én egyébként folyamatosan az Apple Watch Ultra csábításának igyekszem ellenállni. Nyakig vagyok az Apple ökoszisztémában, és nagyon szerettem mikor az AW S7 volt nálam, csakhát az akksi :(

(#23822) Sirandrish válasza xhege (#23821) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a Basecampet nem probaltatok még? Azt szokták nagyon nyomatni garminon.
:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23823) Orgi válasza Sirandrish (#23822) üzenetére


Orgi
őstag

Elvileg az egy már nem fejlesztett program, ha jól olvasom, bár működik. Tervezésre pl Mapy.cz is jó, belföldön heyjoe.

(#23824) Sirandrish válasza Orgi (#23823) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mapy.cz-t használtam eddig mindig tájékozódásra, főleg mert offline is működött, de remélem már nem kellesz, mert a Garmin térképe végigvezet majd...vagyis bízom benne.
Ez a Heyjoe nagyon tetszik...részletes meg minden.
Egy olyan kérdésem lenne még hogy ezen "poit" lehet-e hozzáadni, vagy azt már az órán kell majd? Mert ugye elvileg meg lehet adni a garminnak olyan "érdekesebb" dolgokat mint vízvételi lehetőség vagy ilyesmi, és akkor azt jelzi hogy mennyi van még addig meg ilyenek. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23825) xhege válasza Sirandrish (#23824) üzenetére


xhege
addikt

Miskolc környéke? Borsod? :)

(#23826) Sirandrish válasza xhege (#23825) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szabolcsi vagyok, de a Bükkbe járok a legtöbbet, szóval Miskolc a második otthonom mondhatni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23827) xhege válasza Sirandrish (#23826) üzenetére


xhege
addikt

A “kellesz” szóra kaptam fel a fejem. :)
Én a Bükkből származom. :K

(#23828) <Adamsky> válasza Sirandrish (#23820) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

No, most már úgy látom mind1, de én lebeszéltelek volna 965-ről / AMOLED-ről. Pláne, ha ennyit akarsz térképészkedni.
A sztori másik fele, hogy – személyes tapasztalatom szerint – mindenre (is) elég az alap point-to-point navigáció. Ilyenkor nincs térkép, csak egy nyomvonal, ill. az utasítások, hogy itt jobbra, ott balra, stb. A Garmin – és más gyártó – térképei se lesznek sose olyan pontosak / frissek, mint a dedikált térképek (merretekerjek, turistautak, Locus Maps).
Én mindig azt csinálom, hogy Locus-on letervezem (nagyba, kényelmesen), aztán "puff", átteszem az órára (FR255), és megyek is.
Mivel az FR MIP-es, így a térképet nyomvonalat folyamatosan látom, nem kell ébresztgetni az órát. Nekem ez jött be (de nagyon). Ha valaha drágább Garmin-ra váltok, akkor is igyekszem majd a MIP kijelzőnél maradni.

" ... én a folyamatos pulzusmérést nem szoktam használni ... "
Azzal kb. agyoncsapod az egész rendszer működését. Az óra nem csak a pulzusodat regisztrálja, és kész, hanem mindenféle dolgokat számol. Innen fogja tudni, ill. fogod tudni, hogy pl. adott nap mennyire vagy terhelhető. Vagyis egy ilyen óra vagy folyamatosan a kezeden van (és mér, analizál, stb.), vagy - kis túlzással - kidobott pénz.

(#23829) xhege válasza <Adamsky> (#23828) üzenetére


xhege
addikt

Az utolsó bekezdésedet maximálisan adom. :K

(#23830) Orgi válasza <Adamsky> (#23828) üzenetére


Orgi
őstag

A személyes véleményem, hogy szerintem sincsen sok értelme a térképes résznek, én is csak az útvonalkövetést használom, mondjuk Instinct 2-n nincs is más :) Ha ismeretlen helyen vagyok, megtervezem a gpx-et, rátolom az órára/telóra és a kanyarodási értesítésekkel simán megyek, ha meg vmi nagyon nem stimmelne, akkor veszem csak elő a telót (ahol szintén Locust használok). Szóval úgy látom kb hasonlóan használjuk amúgy az óránkat...

[ Szerkesztve ]

(#23831) Sirandrish válasza <Adamsky> (#23828) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokat agyaltam ezen az amoledes témán, de leggyakrabban erdőbe vagyok ahol közvetlen napfény nem éri az órát, szóval remélem hogy azért látom majd. Be kell valljam a 20%os árkülömbség meggyőzőtt :)

Én még most keresem az igazit, mert mindhárom ajánlott tervezőt megnéztem és mind tetszik..
A Locus is jó, de abba nem látom hogy hogyan tudnék poit hozzáadni. A Mapy.cz is faja...ott poit is tudok hozzáadni, de ott meg nem tudom lementeni a gpx-et..
A heyjoe is kircsi, de poit ott se tudok hozzáadni.
Persze lehet hogy csak én nem találtam még meg a lehetőségeket, hiszen pár perce nézegetem őket... :B

A folyamatos pulzusmérést meg lehet használnám garminnál...főleg ha "fontos". Ugye Samsung óránál én nem mertem használni, mert így is iszonyat gyorsan merül :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23832) Sirandrish válasza Orgi (#23830) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a kanyarodási értesítést magán az órán kell bekapcsolni? Mert ez jópofának tűnik..
Már alig várom a cuccot...minden olyan dolgot tud amit akarok...francnak szerencsétlenkedtem eddig Samsunggal :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23833) poolbig


poolbig
aktív tag

Hali!
Vettem egy Venu 3-at, nagyon tetszik, de a fránya órával fizetés csinált egy viszonylag hosszú hajszál karcot a kijelzőre. Megbolondulok tőle. A Vivoactive 4-em nem lett karcos, pedig majdnem 2 éves, ezt meg alig pár naposan összekarcolom. Fóliát utálom, azt hittem a Vivoactive 4 után, ezzel sem lesz ilyen gondom. Én el akarom tüntetni azt a karcot és soha többé órával fizetés. :DD Van valakinek ötlete (akár fizetős) hogyan tudnék megszabadulni a karctól?
:R

(#23834) Orgi válasza Sirandrish (#23832) üzenetére


Orgi
őstag

A kanyarodási értesítést a Connect netes felületén (amit linkeltem), mikor az órára importálod a gpx-et, ott biztosan be lehet kapcsolni, én ott szoktam.

(#23835) Sirandrish válasza Orgi (#23834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom azt majd csak akkor látom (GPX feltöltéssel együtt), ha már csatlakoztattam az órát a Connecthez.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23836) <Adamsky> válasza Sirandrish (#23831) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... leggyakrabban erdőbe vagyok ... " – ilyen körülmények között lehet akár még jobb is lehet az AMOLED, bár más kérdés, hogy szürkületben, szobában, lámpa fényénél is egészen jól látható a MIP. Vagyis én ritkán, tényleg szinte csak sötétben "kapcsolok világítást", de akkor meg ugye már nem sportolok. Na, mindegy!

Navigálás: nem vagyok pro kincskereső geocacher, és úgy általában a navigálási utasításokkal is kb. azóta kezdtem el foglalkozni, hogy az órát (is) használom erre. Én gyakorlatilag mindig úgy csinálom, hogy vagy valamilyen külső forrásból beszerzek egy tcx-et vagy gpx-et, és azt betöltöm a Locus-ba, vagy "kattintgatom" össze az útvonalat. Az eredményt kiexportálom gpx-be, ami aztán megy fel az órára.

Egyébként ha ezt a navigálást egy picit profibban akarod csinálni mint az egyszeri a körútról az erdőbe kiszabaduló ember, akkor nem árt, ha (legalább) egy útvonaltervező mellett leteszed a garast, és abba picit jobban beleásod magad. Én az OruxMaps-al kezdtem, de a Locus-nál kötöttem ki.

Utóbbi – ha tervezel egy útvonalat, akkor – eleve tesz bele navigációs pontokat, de ezeket te is átszerkesztheted. Ha a gpx más forrásból van, vagy egy tcx a kiindulási alap, akkor eleve érdemes belenézni / nyúlni, ha azt szeretnéd, hogy – teszem azt – rezegjen a kezeden az óra, ha irányt kell váltanod.

A POI-s dolgot nem tudom, hogy hogyan szeretnéd, de Locus-ba, ill. a gpx-be tehetsz ilyen "köztes pontot", amihez odaérve szintén kapsz jelzést.

Továbbiak esetére: Locus Map (Free és Pro) ;)

(#23837) Sirandrish válasza <Adamsky> (#23836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig úgy csináltam a navigálást az elmúlt néhány évben hogy egész egyszerüen itt összeraktam(https://turistautak.openstreetmap.hu/turautvonalk.php) egy túrát, és megjegyeztem fejbe amennyire csak tudtam. Ezután a helyszínen mapy.cz offline térkép segítségével navigáltam. Maga az útvonal megvolt fejbe, de nyilván azt azért meg kellett néznem hogy egy aktuális kereszteződésbe merre is forduljak hogy jó legyen!

Ezt szeretném most kiváltani az órával.
Alapba hogy ne kelljen a telefont elővenni ha elágazáshoz érek, plusz ha még konkrétan jelzést is kapok, az már hab lenne a tortán.
Poi alatt olyasmire gondolok hogy pl tudom hogy van olyan hely ahol vízet lehet vételezni, vagy épp egy látnivaló van, és mondjuk azok elé 100-200 méterrel beraknék egy jelzést hogy szóljon az óra, és akkor tudnám hogy nah most kell figyelni :)

Egyébként én mindenképpen gépen szeretném összekalapálni a túráimat, és azokat lementve gpx-be ráküldeni az órára.
És egyáltalán nem vagyok a fizetős programok ellen...ha megéri, akkor simán hajlandó vagyok fizetni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23838) tobias40


tobias40
veterán

Hi!
Van egy Vivoactive4-em és már csak 1-1,5 napig bírja az akksi benne.
Lehet ezt cserélni vagy vennem kell újat?
Kb. max 2 éve van meg és sosem bírt 2-3 napnál többet,igaz állandó pulzus mérés van beállítva rajta.

(#23839) <Adamsky> válasza tobias40 (#23838) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Lehet ezt cserélni vagy vennem kell újat?"
Szerencsére nincs ilyen jellegű tapasztalatom, de ha lehet is, biztos nem lesz olcsó. Persze egy új óra se az ...
Én itt érdeklődnék a helyedben.

"Kb. max 2 éve van meg és sosem bírt 2-3 napnál többet ..."
Na, akkor azt már az elején vissza kellett volna vinni. Ahogy elnézem 7-8 napot bírnia kellett volna ...

#23837 Sirandrish
Nem ismerem a mapy.cz-t, de ez nem tűnik épp egy túrázós térképnek. Én azért kezdtem anno az Orux-al, mert már - legalábbis úgy rémlik - az alá is be lehetett húzni a turistautak.hu térképét. Addig pedig míg nem volt megfelelő netem, ezzel az alkalmazással meg lehetett azt csinálni, hogy kivágtad a térkép egy részét (amerre túráztál) és azt le tudtad menteni offline-ba ...
A Locus-nak van fain (igaz pénzes, de pár száz forint) térképe, de az alá is be lehet tenni a turistautak.hu térképét. Míg nem volt ilyen órám, addig a mobillal navigáltam.

"Ezt szeretném most kiváltani az órával." – erre írtam / írtuk, hogy tök elég lett volna egy point-to-point navigációt tudó óra. Ha nagy eltévelyedés van, akkor úgyis a telefonhoz nyúl az ember.

" ... és mondjuk azok elé 100-200 méterrel beraknék egy jelzést ... "
Ezt ilyen köztes ponttal tuti meg lehet oldani, de van lehetőség saját POI-k felvételére, de ebbe annyira nem mélyültem el.

(#23840) Sirandrish válasza <Adamsky> (#23839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Bükkbe és a Zemplénbe is számtalanszor elnavigáltam vele (mapy-cz), szóval működik. Le lehet szedni térképet (túristajelzésekkel), és akkor offline is működik, olyan helyeken is ahol ugye nincs térerő.

Locust látom, 11 dollár, de az telós app nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23841) <Adamsky> válasza Sirandrish (#23840) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... elnavigáltam vele (mapy-cz), szóval működik."
Nem azt állítom, hogy ne működne, és hogy azzal csak eltévedni lehet, csupán azt, hogy van jobb / pontosabb / részletesebb (főleg Magyarországra).

Igen a 11$-os a "classic", "telós app" (nem is tudok másról). Én is azt használom. Az újabb (de a classic-ot is fejlesztik!) a 4-es még többet tud, de az már ilyen subscription-ös.
Szerintem - mielőtt vásárolnál - előbb nézegesd meg. A free is sok mindent tud. Ott van az OruxMaps is (lehet az neked jobban bejön).

(#23842) Sirandrish válasza <Adamsky> (#23841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Holnap arra is ránézek :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23843) MC Pite válasza Sirandrish (#23820) üzenetére


MC Pite
veterán

Akkor már kb késő, de a fit és outdoor vonal közötti különbségekről: [link]
Amiled nálam bringán bukó volt, 2 nap múlva ment vissza az Epix. Gyalog jó.

Egyébként most a FR955 lett eladó, nekem nem adott annyit hozzá a nyomvonalhozna térkép. Órán meg még mindig rohadt kényelmetlen navigáltatni, úgyis connect vagy explore appal küldöm inkább rá.

Én a mapy.cz-t szeretem jobban.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23844) Sirandrish válasza MC Pite (#23843) üzenetére


Sirandrish
legenda

14 napig vissza tudom küldeni, szóval annyira nem parázok :)
Ha minden jól megy ki tudom próbálni túra alatt és bicaj alatt is, hiszen pénteken túra, vasárnap bicó lesz. :))
Egyébként bicajon elég ha rögzít, mert ahhoz van egy Bryton computerem is :B :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23845) tobias40 válasza <Adamsky> (#23839) üzenetére


tobias40
veterán

Ha resetelem az órát(hátha észhez térne) BT kapcsolat nélkül és utána bekapcsolom a BT az órán és a telefonomon akkor visszatölti az előző beállításokat-adatokat a telefonról?
Vagy erre nincs lehetőség?
Főleg a bankártya adazok érdekelnének hogy megmaradjanak...

(#23846) Kbali válasza tobias40 (#23845) üzenetére


Kbali
nagyúr

Bankkártyát biztosan újra kell digitalizálnod.

(#23847) tobias40 válasza Kbali (#23846) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor hagyom egyelőre,mostanában szinte ccak arra használom meg nézem az egészségügyi adatokat,habár azokkal eléggé szkeptikus vagyok...

(#23848) <Adamsky> válasza tobias40 (#23847) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Akkor hagyom egyelőre ... "
... de ez miért akkora para? Én törölném az app-ból a helyedben reset előtt. Nem lehet vele gond.

(#23849) poolbig válasza poolbig (#23833) üzenetére


poolbig
aktív tag

Na, úgy látom itt senkit nem zavar némi karc az óráján. :D

(#23850) Sirandrish válasza poolbig (#23849) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én hamarabb rendelem meg az üveget rá, mint magát az órát :DDD
A jelenlegi órámon is első pillanattól kezdve van üveg :B

Egyébként egy gyors keresés után találtam valamit... Polywatch..
Elvileg van külön plexihez és üveghez is..ha jól sejtem, neked üvegre kéne..

Több videót is megnéztem...valahol csodaszernek néz ki, valahol sz*rt se csinál...

Én adnék neki egy esélyt azért :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.