Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23401) MC Pite válasza robertr (#23399) üzenetére


MC Pite
veterán

Garminok szerintem sokat mutatnak, átlag méleket látom végig (I2).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23402) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék okosórát vásárolni a következő feladatokra.
Először is Samsung androidos mobillal működjön megfelelően.
Amire használnám:
- értesítéseket kapjam meg időben
- pontos és valós idejű pulzusmérés
- jó alváskövetés és monitorozás
- ha esetleg más egészség funkciókat tud az sem hátrrány

A pulzusmérés nekem kiemelten fontos, mert szívbeteg vagyok szívritmuszavarral.
Ebből kifolyólag egyelőre edzések nincsenek, de a későbbiekben is max. kirándulásra hastnálnám.

Mit ajánlotok erre a célra?
Max keret 150e forint.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#23403) xhege válasza Rogiii (#23402) üzenetére


xhege
addikt

Alváskövetés nehéz ügy, abban (és pulzus pontosságban is) az Apple Watch az egyik legjobb, de az neked nem ok. Így valami Garmint javasolnék. Ebben az árkategóriában mondjuk egy Vivoactive 5 jó lehet, és a keret sem merül ki teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#23404) Spec válasza Rogiii (#23402) üzenetére


Spec
őstag

Én a helyedben, ha szívritmus zavarod van, akkor nem állnék meg sima pulzusmérő óránál (ezt egyébként nagyon sok tudja viszonylag pontosan). Szerintem neked egy fejletteb szív monitorozó óra kellene.

Erre legjobb lenne egy Apple Watch, de az jó drága, és annyira nem is Samsung/Android kompatibilis, így ez kiesik. Jó alternatíva viszont a Samsung Galaxy Watch sorozat. Az biztos együtt működik a telóddal. Van bennük fejlett szívmonitorozás, EKG funkcióval, és esés érzékelés is, ami jól jöhet egy rosszullét esetén. Én ezt javaslom.

Ezek a típusok tudják elvileg: "The ECG function is available on the Galaxy Active2, Watch3, Watch4 series, Galaxy Watch5 series, Galaxy Watch6 series."

Innentől már csak az összegkeret szab határt, amit rá szánsz, de szerintem megéri. A Watch 6 Classic bele is fér a keretedbe.

"Egy egészségtámogató csomag, amely vigyáz rád

Csökkentsd aggodalmaidat egy szívmonitorozó csomaggal, amely nyugalmat ad neked, így a napodra tudsz koncentrálni. Az beépített fotopletizmográfia érzékelő periodikusan méri a szívverésedet és a szívritmusodat, amíg a Galaxy Watch6 Classic-ot viseled, és riasztást küld, ha a szívverésed túl magas vagy túl alacsony. Emellett értesítést is küld, ha rendszertelen szívritmus zavart érzékel, és javasolja, hogy végeztess egy EKG ellenőrzést, amely részletesebben megvizsgálja a szívritmusodat.

Biztonsági funkciók, amelyek valóban életmentőek lehetnek.

Az esésészlelés érzékeli, ha elestél, és sürgősségi segélyhívást indít, ha segítségre van szükséged. Amikor a segítség megérkezik, egyetlen gombnyomással hozzáférhetsz orvosi információidhoz a zárolt képernyőről, hogy segítsd a sürgősségi betegellátókat."

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#23405) Timer válasza Rogiii (#23402) üzenetére


Timer
veterán

Withings.

(#23406) nfsu17 válasza robertr (#23399) üzenetére


nfsu17
veterán

Én csak a Garmin Venu SQ órámon tudom letesztelni.

Küldtem magamnak egy szöveget, innen másoltam ki egy hosszabb részt:
[link]
"Mission report. Nyerő gaming telefonnal indítja 2024-et a Nubia: a Snapdragon 8 Gen 3..."
(nem másolom be az egész szöveget ide azért)

Ennyit jelenített meg:
Feladó: XY
Tárgy: valami

A 650 euró a végéről már lemaradt.

Ez Word szerint 53 szó.

(#23407) Rogiii válasza Spec (#23404) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Köszönöm az ajánlásokat.
IOS-ra szerintem most nem szeretnék váltani, szóval akkor marad a Galaxy Watch vagy valamelyik Garmin.
Van egy mobil EKG-m ami nagyon szépen monitorozza, ha melléütéseim vannak. Telefonra rögzíteni is lehet vele EKG-t, de ugye azt nagyon macerás magammal vinni, az óra meg csak egész nap a kezemen van.

Ha órában is elérhető ilyesmi funkció az nem lenne rossz.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#23408) robag93


robag93
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék a tapasztaltaktól. Galaxy Watch 5. Ha futás előtt benyomom a GPS-t és elindítom a futás edzést, villog a GPS jel, de Samsung Healthben az istenért sem jelenik meg a térkép. Mit rontok el? Nem talál GPS jelet? Nem villognia kellene, hanem folyamatosan jeleznie? Így ez nem túl frankó, hogy lépésből számít távolságot a GPS-es óra :DDD

(#23409) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Reggeli ébresztőhöz szeretnék vásárolni valamilyen eszközt ami a csuklómon vagy a bokámon van.
Amit szeretnék, az annyi, hogy a beállított időpontban rezegjen úgy hogy felébredjek. Semmi más elvárásom nincsen. Az időt ha látom rajta, az nem baj, illetve valami kis értesítés is lehet, de nem kritérium.
Mit javasoltok? iPhone-hoz használnám :R

(#23410) vilmose33 válasza smallmer (#23409) üzenetére


vilmose33
őstag

Kollégáim Honor illetve xiaomi okoskarkötött használnak erre a célra. Ha van rá keret akkor a legújjabb modelt venném,de jó a régebbi is.
Persze a legjobb az Apple watch, de az más árkategoria, bár ha látsz olcsón 3-ast az is több mint tökéletes. Napi-2 napi töltést számítsd bele.
Karkötők viszont elmennek hetekig is.

A jövő most van

(#23411) robertr válasza nfsu17 (#23406) üzenetére


robertr
csendes tag

Helló!

Köszönöm, hogy megnézted!

Leteszteltem én is egy Ticwatch Pro 2020-on, 44 szó és 350 karakter jött át szóközzel.
Legalább kellene 65 szó és 500 karakter. Pont a lényeg marad le az emailből.

#23401 MC Pite
Van egy Instinct 1-em, és tényleg többet jelenít meg, de a fontos infó arról is pont lemarad.
Sikerült letesztelni egy Venu 2-őt, és az még kevesebbet jelenít meg, mint a Ticwatch.

Mivel a zárt rendszerű órák, véleményem szerint kevesebbet jelenítenek meg, mint egy Wear OS, ezért vettem egy Galaxy Watch 4-et. Párosításkor ért a meglepetés, hogy Huawei telefonokkal nem lehet.

Ezeket az órákat nézegettem még:

Huawei Watch GT 3-at telefon miatt (P30),
Amazfit Cheetah Pro,
Amazfit T-Rex 2,
Xiaomi Watch 2 Pro (Wear OS)

De nem merek ismeretlenül megvenni semmit, nehogy úgy járjak, mint a GW4-el.

Ha esetleg tud valaki, email olvasásra is alkalmas órát és megosztaná velem, azt megköszönném.

Sportmódok nem fontosak. Csak legalább egy napot bírjon ki.

Köszönöm!

(#23412) <Adamsky> válasza smallmer (#23409) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a beállított időpontban rezegjen úgy hogy felébredjek ... "
A legolcsóbb "karperecet" (pl.: link1, link2) ajánlom erre a célra. Esetleg, ha bátor és kísérletező alkat vagy, akkor vm. "csoda gyűrűt" (link1, link2)

[ Szerkesztve ]

(#23413) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Feleségemnek keresnék olyan okoskarkötőt, ami pontosan tud stressz szintet, alvásminőséget, testhőmérsékletet mérni. Szándékosan nem órát, mivel van órája és azt szereti, nem cserélné le. Ezért kellene inkább karkötő, ami kényelmes is, mondjuk szövet szíjjal, kijelző sem fontos, sőt, jobb ha nincs, lehetőleg minél hosszabb üzemidő. Melyek a pontosabb termékek?

[ Szerkesztve ]

(#23414) Throme


Throme
veterán

Helló!

Használ valaki amazfit gtr 4 órát?

Nálam is gond van a naptár funkcióval, ahogy most a neten utána olvastam másnak is.

Már meglévő google naptáras ismétlődő bejegyzést (event ) szarul szinkronizál le az óra.
Kapásból 1 órával korábbi időpontra állítja be és akkor értesít, totál megszívatott.
Ha az telefonon törlöm ezt az ismétlődő naptár bejegyzést, akkor sem törlődik az óra naptárából.
Próbáltam már párosítást törölni újracsatlakozni. Próbáltam már gyári beállításokra vissza rakni.
Új eszköznek beállítani az órát a zepp-ben.
Nem történt semmi változás, ezt az ismétlődő beállítást állandóan visszahozza.
Az órán nem lehet ezt módosítani sem törölni

Neten se találok erre megoldást.

Egyetlen megoldás, hogy a naptár szinkronizálást lekapcsolom a zepp-ben és akkor nincs naptár funkció, marad a telefon, de azért ha már van az órán naptár, jó lenne ha működne rendesen.

Még annyi ötletem van, hogy létrehozok új felhasználót és a gúgli naptárban nem lesz ismétlődő bejegyzés, majd ha kész a párosítás akkor beállítok valamit.

Köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni, hogy mit csináljak, ahhoz, hogy a gtr4-ben a naptár normálisan működjön...

(#23415) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Instinct 2x-re tudtok olyan fóliát, aminél a napelemes töltés nem romlik?

(#23416) MC Pite válasza Dr V (#23415) üzenetére


MC Pite
veterán

Inkább az Instinct topikba érdemes, de nagyon nem kellene hogy korlátozza a fólia. Enyém nem teszi, tiedre itt nem láttam, üvegben meg nem bízok, mert az I2 domború.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#23417) ozeviktor92 válasza Dr V (#23415) üzenetére


ozeviktor92
tag

Én ezt használom rajta, nem vettem észre, hogy zavarná a napelemet. :)
Kijelzővédő fólia Garmin Instinct 2X órához - Leírás | zerge.hu

(#23418) Dr V


Dr V
őstag

2X laposnak tűnik.
Kösz a zergés linket, már néztem, akkor ez lesz a befutó.

(#23419) freelanced


freelanced
addikt

Üdv,

Apple Watch-ok terén most ár/érték arány szempontjából, akár használtan, merre érdemes nézelődni, illetve ha használt milyen akkukapacitás fér bele?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#23420) Kbali válasza freelanced (#23419) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mivel az akkuidő sarkalatos és ebben az AW nem jeleskedik, mindenképpen a magasabb (90% feletti) a jobb. Funkcionális elvárásod van? Ha nincs különösebb, akkor SE sorozat újonnan. Mennyit szánsz a projektre?

(#23421) freelanced válasza Kbali (#23420) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv,

Alapvetően inkább az egészségügyi része érdekel mintsem az értesitések stb, azt olvastam hogy a pulzussal kapcsolatos mérések, az alvással kapcsolatos metrikák, sok dedikált óránál is jobbak, ráadásul még többet is nyújt, igy kerültem ide, a dedikált óráktól.
Árban új, vagy használt 100-150.

Megéri egyébként az új? Általában az Apple megbizható cuccokat dob piacra, szóval esélyes, hogy egy jobb állapotú használt is kiszolgál, cserébe többet kapok a pénzemért, kisebb a bukás ha eladom.

Köszönöm :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#23422) xhege válasza freelanced (#23419) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem ár/érték arányban az SE 2 talán a legjobb. Ha fontos az always on és az EKG, akkor használt 7-es vagy 8-as (de inkább 7-es). Akksi azért nem baj, ha 90% felett van.
Egyébként itt lehet több infót kapsz: Apple Watch

(#23423) Kbali válasza freelanced (#23421) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha egészség, akkor szerintem legyen egy jó állapotú, használt 8-as. Mert az SE szériánál pont ebben tud többet a normál sorozat.
Menj be valami Médiába és próbáld fel, hogy neked melyik méret a megfelelő.

(#23424) freelanced válasza Kbali (#23423) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek. Amúgy a 8 lényegesen többet tud mint a 7 egyébként?

Gondolom a 9-es most nem ajánlott árban, mivel friss.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#23425) Kbali válasza freelanced (#23424) üzenetére


Kbali
nagyúr

A 7-nél inkább az akksi lehet már gyengébb, ha használt. A 9-es azért bőven 150 fölött kapható.

(#23426) xhege válasza freelanced (#23424) üzenetére


xhege
addikt

A 8 és a 7 között a különbség: a hőmérséklet-érzékelő és a balesetek észlelése.

(#23427) féldekás


féldekás
senior tag

Sziasztok!

Tavaly már érdeklődtem okosórával kapcsolatban, bár akkor elhalasztottam a vásárlást, az Amazfit GTR 3 volt a kiszemelt.
Kicsit reálisabbá tettem az elvárásaimat.
iPhonet használok, más gyártók órái mennyire tudnak kommunikálni vele? Gondolom egészség appba nem kerülnek át az adatok. Úgyis az okosóra appját fogom követni elsősorban.
Korábban volt szó róla, hogy sokat nem érnek a monitorozási funkciók.

-Néhány értesítés lenne fontos, hogy ezeket mindenképpen megkapjam.
-Stabil bluetooth kapcsolat.
-Szóljon, ha túl sokat ülök, illetve 1-2 emlékeztető jellegű infót jó ha jelez.
-Szeretem a hagyományos órákra hasonlító analóg számlapokat.
-AOD és több napos akksiidő.
-Automatikus fényerőszabályzás és 60Hz kijelző.
-Inkább valami kisebb méretben gondolkodnék, a tenyerem M-es(8) méretű, kerülete 18cm. Passzoljon ehhez a csukló mérethez.

-Szögletes és kerek formát nem kötném ki.

Néztem az Apple óráit is, de borzalmas az akkuidő és árban is borsosak. Egy ilyen kiegészítőre nem adnék ki 100-150+ ezret, mivel néhány év alatt elavulnak, az akku degradálódik és nem cserélhető.
Főleg, hogy elsősorban az értesítések miatt kellene az óra.
Xiaominél a Smart Band 8, ami talán a legracionálisabb választás lenne, viszont a karkötő forma annyira nem tetszik. Band 8 Pro pedig nem tudom kapható-e global verzióban, kevés webáruházban kapható.
A Redmi Watch 4-et néztem, ez tetszik silver színben(bár ez lehet nagy)
Illetve még az Amazfit GTR mini fogott meg.
Mit ajánlanátok jelenleg?
Árban 40 környékéig nézelődök nagyjából, de ha van valami olcsóbb alternatíva az is szóba jöhet.
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#23428) Kbali válasza féldekás (#23427) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akár használtan nézz egy GTS4-et inkább, az méretben, tudásban megfelelhet neked. Vagy GTS3 akár sokkal olcsóbban - ismerkedni jó lesz.

(#23429) Dwatti válasza féldekás (#23427) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha használtan veszel egy AW -5-6 vagy 7 es órát esetleg SE verziót ami olcsóbb egész jól el leszel vele.
Én egy jelenleg egy AW 5 és egy Garmin fenixet használok Garmint sportolni AW meg napközben. AW-t Este fürdés alatt töltöm elmegy 1 napot. Garmint az egészség ap felismeri .

[ Szerkesztve ]

(#23430) féldekás


féldekás
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R
Körbenéztem a használt készülékek között is, de úgy döntöttem megfelelő lesz számomra a smart band 8.
A karperec dizájn ugyan nem annyira jön be, de ennyi kompromisszum belefér, aztán ha bejön a dolog a későbbiekben lehet Apple Watchot veszek, de még meglátom.
Elsősorban értesítések miatt kell, hogy zajosabb környezetben is lássam, illetve a környezetemet sem zavarja így a több értesítés.
Ezt teljesíteni fogja jó eséllyel.

Szerintetek jó választás a szövet szíj?
Mindig fém szíjas órákat hordtam, viszont itthon általában nem hordok órát, ezt viszont tervezem hordani, így fontos szempont a kényelem is.
Néztem néhányat:
-[kép] fix méretű fonott
-[kép] állítható fonott
- [kép] tépőzáras szövet
Az óratok fekete lenne, így a fekete színt néztem, viszont a szürke változatok is tetszenek.
A fix méretűnél a csukló kerületét megmérve lehet a méretet kiválasztani. Nekem ez tetszik a leginkább.
Mi a véleményetek? Használ valaki szövet szíjakat?
Hydrogel fóliát nem teszek rá, nem egy drága készülék, így nem is féltem annyira.

(#23431) Dwatti válasza féldekás (#23430) üzenetére


Dwatti
addikt

XIAOMI SMART BAND 8 PRO már szögletes . Teszt
smart band 8. szerintem nőies.

[ Szerkesztve ]

(#23432) robag93 válasza Dwatti (#23431) üzenetére


robag93
aktív tag

Csak ebből sajna ebből nincs global. NFC felejtős.

(#23433) féldekás válasza robag93 (#23432) üzenetére


féldekás
senior tag

Jelenleg a Global verziós Smart Band 8 sem tud NFC-t.
Az angol nyelv nekem nem gond, bár az ipon leírásában van valami firmware frissítés említve, hogy lehet tudni fogja a magyar nyelvet.
Bár ha kínai piacra szánt modell, akkor nem tartom valószínűnek.
Jobban tetszik a Band 8 Pro egyébként és van ezüst is ami szintén plusz pont. Ez szóba jöhet még de feljebb már nem megyek árban.
Jár valami hátránnyal ez a modell? Nem kell trükközni régió állítással?

(#23434) robag93 válasza féldekás (#23433) üzenetére


robag93
aktív tag

Ezt nyilván neked kell eldönteni. Én Band 8 Prot akartam, de az NFC nélküliség elvette a kedvem, csak azért írtam, hogy biztosan tudatában légy.

(#23435) Dwatti válasza féldekás (#23433) üzenetére


Dwatti
addikt

(#23436) tlala válasza Dwatti (#23435) üzenetére


tlala
addikt

Az app igen, magyar nyelvű, de az óra menüje (amit sohasem használsz), az nem.
Feleségemnek van 7 pro, vékonyabb (nem olyan magas az óratest), elegáns, nőies. Nagyon szép a kijelző, jól méri a lépéseit és az alvását - ő nagyon szereti.
Fizetni nem lehet vele.

[ Szerkesztve ]

(#23437) Kbali válasza féldekás (#23433) üzenetére


Kbali
nagyúr

Honor Band 7 vagy Huawei Band 8?

(#23438) stuka20 válasza Kbali (#23437) üzenetére


stuka20
aktív tag

Sziasztok!

Lecserélném poco watch okosórámat, mert már megörjít, hogy 2-3 hónapot bír a szíja és folyton cserélni kell. Semmi probléma nincs az órával, elég sok mindent tud, a pulzus mérése is pontos volt, gps is van benne, mutatja az üzeneteket, ki hív stb. De már nincs kedvem rendelgetni a szíjakat.. Üzemidője is 10+nap.

Hasonló órát keresek, bár amit kinéztem az kicsit nagy előre lépés lehet, főleg árban...
A szögletes forma kicsit jobban tetszik, de kör formájú még nem volt.

Garmin venu 3-at néztem ki. Nem szeretném 2 vagy 3 év után lecserélni.

Fontos az üzemidő, a pontos pulzusmérés, a gps, (lássam a térképen merre jártam pl kerékpározás utan stb) de ezeket gondolom mind mind tudja..

Csak egy megerősítés kell, hogy nem e lövök mellé vagy ilyesmi. :)

Szerk.: új hozzászólás akart lenni, felrenyomtam telefonon :)

[ Szerkesztve ]

(#23439) féldekás


féldekás
senior tag

Kicsit utána jártam a típusoknak.
Elvileg fog jönni egy Global verzió a Xiaomi Smart Band 8 Pro-ból, várhatóan február végén, Xiaomi Pay NFC verzió.
Bár ha jól olvastam akkor a CN verzió sem jár sok hátránnyal, egyedül az NFC nem működik, illetve az óra nyelve angol. De már nem kell mókolni vele, mint a korábbi kínai piacos változatokkal.
Alin egyébként 22ezer a kínai 8 Pro ára.
Valószínűleg megvárom mostmár a global verzió megjelenését, remélhetőleg február végén bemutatják.

(#23440) camrom


camrom
újonc

Szasztok,
Carneo Adventure Hr+ 2 Gen, ezt nézegetem mostanában van benne magyar nyelv és az alkalmazásban is, eléggé jól néz ki, de olcsónak drága, jónak meg kicsit olcsó 40 000 körül lenne valaki ismeri? Fő szempont a viszonylag pontos egészségügyi mérések, vérnyomás stb.

(#23441) <Adamsky> válasza stuka20 (#23438) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... 2-3 hónapot bír a szíja ... " - na, ilyenről sem hallottam, hogy valaki emiatt cserélne órát (ha minden más egyébként OK). :F
Egyébként mi történik a szíjjel? Elrohad? Ali-n annyiféle szíj van (pl. link1, link2), ami nem úgy tűnik, hogy csak 2-3 hónapot bírna.

De, ha mindenáron cserélni akarsz, akkor én nem foglak lebeszélni egy Garmin-ról. Max. a Venu 3-ról. Ha jól látom (nekem FR255 Music van) a Garmin "legcsúcsabb" GPS-e a "Multi-band GPS", nincs benne. Point-to-point navigációt se tud, ill. AMOLED (nálam ez kizáró ok).

(#23442) robag93 válasza <Adamsky> (#23441) üzenetére


robag93
aktív tag

Amoled kizáró ok:F

(#23443) stuka20 válasza <Adamsky> (#23441) üzenetére


stuka20
aktív tag

Aliról rendeltem én is őket, de mindig ugyan annál az oldalon fáradt el az illesztés vagy mi. Ilyen mágnes féle összepattintós.

Na meg hogy szedem szét? A fentieknél külön van a belső.

De amúgy is szerettem volna garmint. :)

(#23444) Dwatti válasza stuka20 (#23443) üzenetére


Dwatti
addikt

Jó a Venu 3 csak nem kimondottan Sport óra .
De 4-5 napos üzemidő meg van.

(#23445) stuka20 válasza Dwatti (#23444) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nem kifejezetten sport órát keresek, mert nem sportolok annyit (sőt..). De mivel leginkább a sportolóknak gyárt órát, amihez pontos értékeket kell mutatnia, ezért is gondolom azt, hogy a garmin egy jó választás lenne. Persze van több más óra márka is, ami talán tudja hozni ezt a szintet, de mindegyik alul marad üzemidőben, szerintem. Na meg, szeretem az új dolgokat. :)

(#23446) <Adamsky> válasza robag93 (#23442) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Amoled kizáró ok:F"
Nálam. Szubj. vélemény: fölösleges parasztvakításnak tartom. Egy MIP kijelzős óra az én felhasználási profilomnak (nappal, kültéren, navigálás) sokkal jobban megfelel. Tisztában vagyok vele (volt ilyen órám), hogy az AMOLED szebb, de az előnye itt számomra véget is ért. Hátránya viszont a nagyobb energiafogyasztás, és a hajlam a beégésre. Az olvashatósága - pláne erős napsütésben - a technológiából adódóan nem tud versenyezni a MIP-el.

#23443 stuka20
" ... ugyan annál az oldalon fáradt el az illesztés vagy mi. Ilyen mágnes ... "
Értem, sz@r konstrukció.
Ha az órával történő fizetés nem fontos, akkor esetleg nézd meg a Coros óráit (is).

(#23447) stuka20 válasza <Adamsky> (#23446) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm, megnézem ezeket is!

(#23448) Apophis


Apophis
őstag

Üdv! Egy Honor Band 5-öm van, kb. három éve vehettem. Érdemes újabb modellt venni, vagy ezek a sport karkötők már ki vannak maxolva? Ami kell: lépés, pulzus, véroxigén; a többi funkció nem izgat, napközben nem hordom. Köszi!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#23449) aakos88


aakos88
friss újonc

Sziasztok!
Kínai verziós nfc-s órát tudok itthon fizetésre használni?

(#23450) féldekás válasza aakos88 (#23449) üzenetére


féldekás
senior tag

Nem, legalábbis xiaomik esetén biztosan nem működik a kínai piacos változat NFC-je itthon, de úgy tudom a többi gyártónál is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.