Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) Pacák válasza PeliScan (#2650) üzenetére


Pacák
senior tag

Mi történt megint? Ahogyan láttam a fotókon elég öreg darab, de nem gondoltam, hogy ennyire szar a helyzet. :F

Nuclear launch detected

(#2652) Markgx10 válasza PeliScan (#2650) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez egy régebbi típus, amit te megcsinálsz a saját kedvedre?
Üdv:

Márk

(#2653) VladimirR válasza Markgx10 (#2652) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egy 944-ese van => Bővebben: link

(#2654) Markgx10 válasza VladimirR (#2653) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszönöm szépen. Az autó nagyon szép, nekem csak az automata nem a szívem csücske.Köszi:

Márk

(#2655) T. Almeida válasza VladimirR (#2653) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Összekevertem a 911-gyel :D
Nem vagyok nagy autó-fan...

(#2656) (Kolombusz) válasza MarKoo (#2645) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És lefokozták újonccá. ;]

(#2657) SPDeluxe1.0 válasza (Kolombusz) (#2656) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Télleg qrva jó,örüljünk együtt az átnevezésnek és a lefokozásnak!! :C
:(((

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2658) (Kolombusz) válasza SPDeluxe1.0 (#2657) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hidd el, én is sajnálom erdeyát.

(#2659) Hunterevil


Hunterevil
tag

Hi emberek meddig van zárva a vicctopik? vagy most hogy vagy mi?

the fun is in knowing...

(#2660) Viktor0610 válasza SPDeluxe1.0 (#2657) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem akarok flame-elni, de ehhez a banhoz két ember kellett... Mindketten leütötték a másik által feldobott labdát, ha -legalább- egyikük abbahagyta volna, nem lett volna ''lefokozás'' a vége...
Ez az én véleményem...

Hunterevil:
Ha megnézed, sok volt a tisztogatás, a moderátorok kifejezett kérése ellenére sokan offoltak, (flameltek is talán) a topikban, ezért lett pihentetve.

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2662) WN31RD válasza Hunterevil (#2659) üzenetére


WN31RD
addikt

Elszabadult a pokol arrafelé. De újra meg lesz nyitva nemsokára, türelem.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2663) Rez_Grof válasza Hunterevil (#2659) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A viccrovatban most az elgondolkozás, megnyugvás időszaka van. Lehet olvasni a régieket ott is sok jó vicc van.:D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2664) Kidus


Kidus
őstag

Ez a mai nap tenyleg olyan, mint amit josoltam, csak meg jobban... :(
Naon lehangolo, elszomorito, egyszeruen nem ertem, miert kellett ez a sok balhe, mi volt ez a nagy lazongas, sokan mondtak sok mindent, neha mar nagyon kinyilt a bicska a zsebemben, megsem nagyon irtam. Nem akartam meg egy lapattal ratenni.
Viszont ezt a postot nem azert irom, hogy akarki is reagaljon ra, sot megkerek mindenkit, hogy ne valaszoljon. Azert irtam le, mert azt szeretnem, hogy mindenki nezzen magaba, es ertekelje a tortenteket. Es vegre felejtsuk el a sardobalast, sot meg az ervelest is, mert ez mar tulmutat az ertelmes vitan, illetve azon a szituacion, amin meg erdemes vitatkozni.
Reszemrol ( leginkabb ) azert jarok ide, mert szeretem a tarsasagot, es azt, amikor nyugi van, megertjuk egymast ( marmint azt, amit a masik mondani szeretne ), es nincs feszko.
Kosz, csak ennyit akartam.

Assuming Control

(#2665) fokukac


fokukac
nagyúr

most mi történt? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2667) WN31RD


WN31RD
addikt

erdey_a, legyél szíves leszállni a témáról. Nem vagyunk kíváncsiak a kitiltásoddal kapcsolatos véleményedre. Nézz kicsit magadba, és örülj neki, hogy egyáltalán visszajöhettél.
(Erre se válaszolj.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2668) escie


escie
őstag

nem azért, hogy a parazsat szítsam, de mi volt a mai balhé tárgya? lemaradtam, suliban voltam. :)
erdeya?
ban?
mivan?

I'm back, baby!

(#2669) (Kolombusz) válasza escie (#2668) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

ring és jogos moderálás topic. ott mindent megtalálsz

(#2670) erdey_a válasza WN31RD (#2667) üzenetére


erdey_a
őstag

Na jó. Végeztem. Mindennek van ám határa.
Én szálljak magamba?
Talán neked kellene leszállnod rólam. Mi a teliberakott bajod van he?
Csípi a szemed a mustár vagy mi van?

Mostantól minden postomat törlöd? Gondolkozzál már testvér!

szerk.: Tudod pont azzal, hogy kitörölted az előző postomat, azzal tűnik úgy, hogy valamit takargatnotok kell. (Tudom, nem te pöcköltél ki, de akkor is.)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#2671) (Kolombusz) válasza erdey_a (#2670) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

már előre látom, hogy nem fogom látni, hogy mire válaszoltam.;]

(#2672) erdey_a válasza (Kolombusz) (#2671) üzenetére


erdey_a
őstag

...most mondd meg... :(

Vérboci

(#2673) Pacák válasza Kidus (#2664) üzenetére


Pacák
senior tag

Más ügyben reagálnék. :DDD Offtopic leszek az offban. :)

Te mintha valamelyik lan-party -n a Starcraft szekciót erősítetted volna. Vagy tévednék?

Ha igen néha gyere te is battlenetre játszani. PH! -chanel a Europe szerveren. Mondjuk ma. :D

Nuclear launch detected

(#2674) escie válasza (Kolombusz) (#2669) üzenetére


escie
őstag

köszi az útbaigazítást.

I'm back, baby!

(#2675) VladimirR válasza Pacák (#2673) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Kidi inkabb warcraftozik, adminkodik is, de azt direkt nem mondom meg, hogy hol (nem miattad)

(#2676) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Úgy látszik, valami van a levegőben, mert nem csak itt volt ma paprikás a hangulat. A cégnél is mindenki ingerült volt.
(Főzőcske topik már nincs? Mintha valamikor lett volna... de nem találom. Mindegy, megnézem máshol, hogyan lhet finoman elkésztni a laskagombát gombapaprikáson kívül.)

(#2678) (Kolombusz) válasza ngabor2 (#2676) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

(#2679) Pacák válasza VladimirR (#2675) üzenetére


Pacák
senior tag

Az nem érdekes, hogy admin, nekem nem fáj, csak azon fáradozom, hogy sokan legyünk. :)

Nuclear launch detected

(#2680) ngabor2 válasza Kalandor (#2677) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi a címet neked is, és Kolombusznak is. Konyhatündérek, várom a válaszotokat :C

(#2681) ngabor2 válasza Pacák (#2679) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Egy igen bölcs barátom szerint (is) a mennyiség nem pótolja a minőséget. Inkább legyünk kevesebben, de kultúráltan tudjunk beszélgetni. És egy hardveroldalon lehetőleg hardverről, ne csak off... (önkritika rulez...)

(#2682) VladimirR válasza ngabor2 (#2681) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem a forumra gondolt, hanem starcraft meccset szeretne osszehozni, es ott a legjobb, a sok v sok

(#2683) ngabor2 válasza VladimirR (#2682) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hopp, ezt benéztem... bocs:B

(#2684) parandroid


parandroid
nagyúr

Mi van itt ma?! :((

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2685) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Mivan??Volt itt egy hsz(gyanítom a #2661. sorszámú [vagy a #2662. módosítva],amit a szerző* most már kivett a topic-ból:( ),amelyre azért nem tudtam válaszolni,mert az 17h-ig szóló netcafé bérlet lejárt:U,és ahol a jóember leírja,hogy nem érdekli hogy utálják,vagy utálni fogják a fórumbéli cselekedeteiért.emlékeim szerint tiv-nek szóltTehát most a kb. 16h45m körül íródott,ex-hozzászólásra 'referálnék',de felesleges,mert abban a hsz-író össze is foglalta az én mondanivalómat is,persze szépen saját magára vonatkoztatva[kulcsszó : HATE].Azmeg,hogy akkor m'ér válaszolok rá,azér' mer csak.
Így ennyi erővel Én is lehetek MOD,egyrészt az edit gomb 'rendeltetésszerű' használata is csábító[tudom a MOD is ember,de ezesetben itt egy,és csakis egy MOD-ról van szó],másrészt a nekem antipati személy 'jogos' dorgálása is csábító,napersze helyes útra terelés címszóval.
Erre még véletlenül se kell válaszolni,márha egyáltalán megmarad az elkövetkezendőknek:)Téma részemről letudva,erdeya továbbra is köztünk,azasterisk-nek pedig nagy tapsot! :C


* :WN31RD :C

____

Azért itt válaszolok, hogy ne hozzam fel újból ezt a témát. A tiv83us-nak címzett hozzászólásomat, és az övét is, közös megegyezéssel távolítottuk el. Részben azért, hogy ne hergeljünk velük senkit, részben csak kettőnkre tartozó magánjellegű okok miatt. Hogy ez az apróság miért ilyen érdekes, azt nem tudom.
A többire inkább nem reagálok. Meghallgattunk téged is, köszönjük a véleményed.
- WN31RD

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2686) Pacák válasza ngabor2 (#2683) üzenetére


Pacák
senior tag

Engesztelésül elfogadom a jelentkezésedet egy kultúrált sc meccsre. ;)

Benne vagy? :) :))

Nuclear launch detected

(#2687) Pacák válasza parandroid (#2684) üzenetére


Pacák
senior tag

Semmi. :) Gyere te is játszani.

Nuclear launch detected

(#2688) erdey_a válasza SPDeluxe1.0 (#2685) üzenetére


erdey_a
őstag

Ez mi-->asterisk?

Vérboci

(#2689) parandroid válasza Pacák (#2687) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csak havonta egyszer játszok. Hó végén LAN-party, tartogatom az alkalmat. Mellesleg RTS-ben még a négyéves lányom is megverne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2690) parandroid válasza erdey_a (#2688) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csillag: *

Jelen esetben a magyarázat / lábjegyzet alul.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2691) erdey_a válasza parandroid (#2690) üzenetére


erdey_a
őstag

ez új volt... köszi, jegyzetelek :D

Vérboci

(#2692) ngabor2 válasza Pacák (#2686) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha Linux alatt, erősen (kb. 100%) terhelt hálóval is megy, akkor benne vagyok. A gép többi része IMHO elég lenne neki. Bár semmilyen fps-játékot nem játszottam még, a legkomolyabb 3D-s játékom a Foobillard volt, ami egy biliárdjáték. a 3D igényéről annyit, hogy a TNT2-m (amit egy ideje nem találok sehol) elég volt neki :U

(#2693) erdey_a


erdey_a
őstag

A dzsembe egy ütős hangszer Bővebben: link

Nekem is van egy és nem könnyű rajta játszani. Persze ütni kell, de azért egyazon bőrön többféle hangot megszólaltatni már nem egyszerű. Főleg, hogy jól is szóljon a ritmus.

Vérboci

(#2694) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Találtam néhány naggyon veszélyes képet, erre nem tudom linkelni, mert egyrészt nem-publikus oldalon vannak, másrészt a ''szaktopik'' pihenésen van. IJ.

(#2695) parandroid válasza erdey_a (#2693) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kongázni próbáltam régebben, olyan egyszerűnek tűnt... :U

Valaki épp a minap akart indítani egy zenekart, gondolta, majd beszáll dobosnak, mert az egyszerű. Nnos, próbáltam pár hangszert, dobbal pl sose tudtam semmit kezdeni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2696) SPDeluxe1.0 válasza ngabor2 (#2694) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Küldd el msn a címeket,ha már így felhoztad! ;)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2697) ngabor2 válasza SPDeluxe1.0 (#2696) üzenetére


ngabor2
nagyúr

msn címem az adataimnál. De most nem sokáig leszek netközelben. holnap feltöltöm. Amúgy a bH-n van, ha ez mond neked valamit... ezért nem akarom linkelni. :U

(#2698) Pacák válasza ngabor2 (#2692) üzenetére


Pacák
senior tag

Ez stratégiai játék nem fps szerencsére, linux alá ugyan belőhető, de csak ugrattalak ezért ne melózz ennyit, nem érné meg. :)
(Kellene hozzá egy win alatti eredeti install, és egy linux, amin már van Wine.)

Az eredeti CD-tokon a ys req.: win95/98, nt.4.0, Pentium120MHz, 32Mb ram, , 80Mb hard drive space, 2* CD-rom, local bus svga video card (directX-compatible).

Nuclear launch detected

(#2699) mayerlaci válasza parandroid (#2684) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Szerda.Az indulatok elszabadultak.

(#2700) Pacák


Pacák
senior tag

Ha a kalandozók a seggükön maradtak volna Erionban, most élnének, több bor fogyott volna és sokkal kevesebb örömlány heverne parlagon... :))

Most hol van a Keleti Szél folytatása? :F Még mindig semmi?

Nuclear launch detected

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.