Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2701) parandroid válasza Pacák (#2700) üzenetére


parandroid
nagyúr

[pesszimizmus on]Nem is lesz belőle semmi. RIP.[pesszimizmus off]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2702) MarKoo


MarKoo
őstag

(#2703) mayerlaci válasza MarKoo (#2702) üzenetére


mayerlaci
senior tag

De nem biztos.

Egyéb mód:Samsung forditható monitor.

(#2704) ladybug válasza MarKoo (#2702) üzenetére


ladybug
őstag

Micsoda remek elterelő hadművelet.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2705) SPDeluxe1.0 válasza SPDeluxe1.0 (#2685) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

/roló fel
Tehát...Ha te azt akartad volna,hogy ne hozzuk fel ezt a témát,akkor küldtél volna egy mail-t a címemre,hogy a hozzáfűznivalódat megvitassuk,és akkor ennyi lett volna a téma,mivel én lehúztam a rolót ezzel kapcsolatban,és már senki nem akar ezzel foglalkozni.De így,hogy beleírtál a hozzászólásomba,az ígéretemet megszegve(idézet :''..Téma részemről letudva...'' ),hadd engedjek meg egy két gondolatot.A te hozzászólásod már akkor is hergelt[már fentemlített kulcsszó],mivel du. fél5-5 között tetőzött ez a hullám,és az is hozzátartozik ehhez a részemről emelkedett hangulathoz,(és persze qrvára nem érdekelne engem kit banoltok,vagy kit nem)amit te nyilván nem tudsz,hogy erdeya kolléga nekem nagyon jó cimborám,és osztálytársam is volt éveken keresztül,így nyilván érzékenyebben érintettek a történtek(most hogy itt van,ez lényegtelen már,bár csak újonc rangban:) ),tehát az utolsó mondatod Meghallgattunk téged is, köszönjük a véleményed. így egy kicsit furi,picit olyan 'jóvanelmondtadmostmáüljélle' style.Nem kell kösz...

''A többire inkább nem reagálok.''
Reagálsz,vagy nem reagálsz,nem érdekel,mert mint a törölt hsz-ben is írtad,utálnak,vagy nem utálnak,neked mindegy.

Ez a hsz nem jött volna létre,és nem UP-olta volna ezt a nemszeretem témát,ha WN31RD fórumtárs egy levélre méltatott volna engem.

/roló le

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2706) MarKoo válasza ladybug (#2704) üzenetére


MarKoo
őstag

Dehogy. Semmi ilyen nem volt benne. ;)
Itt egy másik. Bővebben: link
Így betegen egész nap itt döglök (nem mintha máskor nem így lenne :B).

(#2707) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

V.hol találtam egy programot, vagy flash ''játékot'' egy nyúl főszereplésével. A lényege az volt, ha a közelébe vitted a nyilat, megpróbálta elkapni, amennyiben sikerült neki, lógott rajta, míg ''ki nem rántottad'' azt a kezéből.
Tud v.ki egy linket?

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2708) csapos2


csapos2
addikt

Hello emberek , van itt valaki aki hallott már a Find a drug-ról?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2709) Viktor0610 válasza csapos2 (#2708) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rákerestem a Google-lal, olyan ez, mint a Seti@home, csak ezesetben halálos betegségek ellenszereinek kikisérletezését segíted a szabad prociidőddel.
Erre gondoltál?

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2710) csapos2 válasza Viktor0610 (#2709) üzenetére


csapos2
addikt

Igen erre gondoltam csak egy kicsit bővebben,ha lehetne . A minap ajánlották a figyelmembe ezt a programot és ha valódi akkor szerintem mindenképpen szót érdemelne.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2711) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Már fölhoztam egy topicot, de ott senki se válaszolt érdembe. És lehet hogy ez sok embert érdekelne, mivel felénk elég ritka látvány.
Kérem szépen a Bővebben: link szerint sarki fény várható az elkövetkező napokban főleg ma. Meg jött a nasa spaceweathertől is egy mail, hogy erősen lehet figyelgetni, mert lehet hogy lesz ma éjjel valami. Elvi lehetőssége megvan. Aktuális térkép a dologról.Bővebben: link Elvileg akkor látható lesz ha feletünk is be kékül.


:D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2712) Viktor0610 válasza csapos2 (#2710) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem tudom, h. igaz-e, de két dolog szól ez mellett...
Egy. Aki ilyennel akar spammelni, spyware-elni, stb., az a leg-leg-leg &@ß$#abb a világon.
Kettő. Bár a weboldal elég egyszerű, a fórum részén sok téma van, szvsz. ez is mellette szól.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2713) ladybug válasza MarKoo (#2706) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt ismertem. De nekem úgy van meg, hogy ''A bal lábam nem hagy békén''. Szerintem így még mókásabb.:)

Mi baj van? Gyógyulj meg, jobbulást.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2714) SPDeluxe1.0 válasza Rez_Grof (#2711) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Hát ebben a kék zónában még a friccek is alig vannak benne,tőlünk még egy jó1500km. :)

F5 megnyomása után még el is távolodott! :)

nincs ennek kihatása a mai napra?

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2715) csapos2 válasza Viktor0610 (#2712) üzenetére


csapos2
addikt

Itt is van már egy elég régi topic a PH-n róla . Csak az már régóta halott. Kíváncsi lennék olyanok tapasztalataira akik már csinálják egy ideje .Persze ha van egyáltalán ilyen itt , köztetek.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2716) MarKoo válasza ladybug (#2713) üzenetére


MarKoo
őstag

Eddig az allergia gyötört, most meg egy fránya vírus. Tegnap halál nyugisan kimentem a fürdőbe, mert nagyon vérzett az orrom, és hát végighánytam mindent. :( Most is eléggé érdekes érzésem van.
Köszi. :B

(#2717) Rez_Grof válasza SPDeluxe1.0 (#2714) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Az a bajom, hogy nem találtam sehol se olyat ami egyértelműen mutatja, hogy mi volt 2003.10.20. án este fölöttünk, mert akkor látható volt elég sokáig 1-2 óra hosszat biztos még itt kecskeméten is. És úgy tudnám hasonlítani a mostani állást. Csillagász meg nem vagyok, hogy az adatokból tudajak jósolni.

Szerk: Lehet neki kihatása. :DDD

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2718) Rez_Grof válasza MarKoo (#2716) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Gyógyuljál, elvileg én is beteg vagyok, szedem is a gyógyszert.:(((

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2719) MarKoo válasza Rez_Grof (#2718) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszi. Igyekszem. ;) Neked is jobbulást.

(#2720) SPDeluxe1.0 válasza Rez_Grof (#2718) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nagyon szerencsés vagyok,mindig kizárólag jún. vége-júl.eleje körül lázasodok be cirka 3 napra,és ennyi.Se allergiám,se semmi más nyavalyám(kopp-kopp-kopp) sincs,ámugye én soha nem iszom alkoholt,és nem dohányzom,kocsmaszagot már régóta nem bírom elviselni,ellenben szépszámmal fogyasztom a gyümölcsöt,és cukor nélkül iszok 5-6 KV-t naponta.Nekem már maga az életmódom is egy jó recept :)A cigaretta büdös is,drága is,nekem meg szétszakadt a tüdőm tőle(igaz 3 dobozzal toltam/nap),aki gondolja sztem hagyja abba még ma. ;)

Nem is kérdeztem,dohányzol?

P.S. :Látom gyengélkedtek,gyógyuljatok fel minél előbb!! :C

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2721) csapos2


csapos2
addikt

Kedves fórumtársak, elnézéseteket kérem ,hogyha egy kicsit erőszakosnak tünök,de nagyon érdekelne azok véleménye akik már hallotak a Find a drug-ról.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2722) Rez_Grof válasza csapos2 (#2721) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Végi nézve az oldat, azt mondom, hogy biztos, hogy nem kamu. Meg hallotam már róla valamikor régebben is. Mellesleg, ha hülyeség lenne akkor nem hiszem hogy itt is fent lenne: Bővebben: link

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2723) Rez_Grof válasza SPDeluxe1.0 (#2720) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Kösz!

Hát néha eltolok egy pár szál cigit. :D

Mod: Felvettelek MSN-re.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2724) csapos2 válasza Rez_Grof (#2722) üzenetére


csapos2
addikt

Köszönöm , hogy foglalkozol a dologgal!
Kicsit megnyugtat az az álláspont , hogy nem rossz, dolog mert volt olyan vélemény is miszerint jeszavakat törögetünk.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2725) tildy


tildy
nagyúr

BEerősödött?:
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2726) Rez_Grof válasza tildy (#2725) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát nem viccnek néz ki ez se! Szép kis viharfölhő!:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#2727) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

baj, ha ideírom, hogy PINA? csak mert ittas vagyok:))

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#2728) csapos2 válasza MyKonzerv (#2727) üzenetére


csapos2
addikt

Szerintem nem baj !!:D
Ittasnak lenni jó!!

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2729) WN31RD válasza MyKonzerv (#2727) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem inkább feküdj le, és aludd ki magad.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2730) Loretto válasza SPDeluxe1.0 (#2720) üzenetére


Loretto
veterán

Az baj ha valaki nem lázas sosem?Nekem talán ovis koromban volt utoljára lázam...

Soirée...

(#2731) MyKonzerv válasza WN31RD (#2729) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

inkább iszom egy sört:DD
gyere, vendégem vagy egyre csak ne legyyél már ilyen görcsös...

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#2732) WN31RD válasza MyKonzerv (#2731) üzenetére


WN31RD
addikt

Egészségedre! Én most maradok inkább az ásványvíznél.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#2733) PeliScan válasza MyKonzerv (#2731) üzenetére


PeliScan
addikt

csak nm az egyetemünk előtti sörsátorból jöttél? :) ne hozz szégyent a szakunkra. BTW, a levlistára már felírtalak? ugye fent vagy? ha nem, írj gyorsan.

(#2734) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

SOTE ollé...SOte ollé...SOTE a mo-so-gatóLÉ:DD

gyertek mindannyian az ELTE TÁTK il. TTK elé a sörsátorba vedelni
holnap én is ott leszek

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#2735) ladybug


ladybug
őstag

Bővebben: link
Ma reggel ez az email fogadott a postaládámban. Hogy ez mire jó?:F

Loretto: Én sem lázasodok be már sok éve. Ez csak akkor gond, amikor nagyon beteg vagyok. Lázasan sokkal előbb kiizzadja az ember magából a kórt.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2736) Loretto válasza ladybug (#2735) üzenetére


Loretto
veterán

Csak azért kérdeztem, mert volt egy középsulis osztálytársnőm, aki szintén nem volt lázas, majd egyszer kidőlt. 1 hónapig volt beteg, mondván hogy mivel nem volt beteg, elgyengült az immunja.

Soirée...

(#2737) erdey_a válasza SPDeluxe1.0 (#2720) üzenetére


erdey_a
őstag

''A kocsma szagot sem bírom'' --> tehát akkor nem jössz holnap? :D :C

Vérboci

(#2739) kymco válasza ladybug (#2735) üzenetére


kymco
veterán

Jé... az egérrel tudom irányítani.... ez egy never end history..... :)

www.refujvaros.hu

(#2740) parandroid válasza ladybug (#2735) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ez egy technológiai érdekesség. Amúgy nagyon ügyesen van megcsinálva. A témaválasztás valóban hagy némi kívánnivalót maga után, illetve szerintem az anatómiai modellezés sem tökéletes. De ügyes munka, mindezzel együtt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2741) MarKoo válasza ladybug (#2735) üzenetére


MarKoo
őstag

Ha megpörgeted a nénit, akkor megnyúlik. :DDD
Ha áthúzod valahol, akkor meg leszakad a keze. :) Titta jó.

(#2742) ladybug


ladybug
őstag

Örülök, hogy ennyire tetszik mindenkinek. :) Nem gondoltam volna.

Most vagyok túl a vércukorszintterhelésen. Nem reggelizhettem, és 11 után ehetek csak. Pedig nagyon éhes vagyok.
Fél liter szőlőcukros vizet kellett meginnom. Fúúúj.:(((:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2743) lorcsi válasza ladybug (#2742) üzenetére


lorcsi
veterán

talán- sőt bizti- hányni is tunék tőle...annyit megitatni :O

(#2744) T. Almeida válasza ladybug (#2742) üzenetére


T. Almeida
senior tag

A cukor a ''fúj'', vagy a víz? :DDD

(#2745) ladybug válasza T. Almeida (#2744) üzenetére


ladybug
őstag

Együtt a kettő, éhgyomorra és fél liter belőle. Na, ez fúj.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2746) lorcsi válasza ladybug (#2735) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem tetszik :)) jó játék.;)

(#2747) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

unalmas ez a webprogramozas ora

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#2748) Tsunami válasza aDM|RaL^ (#2747) üzenetére


Tsunami
senior tag

mi tanultok?

''három a kettő tizen''

(#2749) lorcsi válasza Rez_Grof (#2718) üzenetére


lorcsi
veterán

A kapszulákat ;)

(#2750) lorcsi


lorcsi
veterán

Én kis naív azt hittem ma végre ki tudom kérni az indexet (hiányzik 1 jegyem beiratása) :(( persze..:(
Időben elindulok hogy ne legyenek előttem sokan- annyira- már kb 7:45 kor elég sokan álltak előttem.nem gond, ha 9:00 ig sorra kerülök pont jó lesz.:O
Mire olyan közel kerültem az ajtóhoz hogy majdnem beértem láttam a kiragasztott papírtarról hogy kinek nincs ma ügyintézés- persze nekem sem volt- de gondoltam 1 index kiadása csak nem lesz olyan nagy dolog :((. Bejutok - 8:45 :Y - mondom a kiscsajnak mi kell. Ma nem tudom kiadni mert nincs itt Tünde :Y -a másik szobában vannak az indexek, ki is nyitottam az ajtót csak át kellett volna adnia :O - még jó hogy most van a beiratkozás :((
mehetek megint...ja & az okítás már megkezdődött én meg addig nem járok órákra míg bene iratkoztam...minek ..:o
Szóval jöhettem haza semmivel :O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.