Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) I_Am válasza parandroid (#3527) üzenetére


I_Am
veterán

Drakula. :C

(de ugye azt tudod, hogy hétvégenként nagy robot lesz Neked? :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3602) Motion_Blur válasza Vangelis (#3600) üzenetére


Motion_Blur
félisten

;] muhaha...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3603) Rez_Grof válasza Agostino (#3586) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Itt vannak jó cipők:Bővebben: link
Neked mondjuk ez :Bővebben: link

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3604) parandroid válasza I_Am (#3601) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hétvégén úgyis ritkán van programom, csak tespedek a gép előtt egész nap. Nyáron még csak be-becsúszik egy-egy program, de jönnek a hosszú és unalmas téli hétvégék... :D

Köszönöm amúgy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3605) Motion_Blur válasza parandroid (#3604) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Olyankor kell befűteni valami jó csajjal;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3606) parandroid válasza Motion_Blur (#3605) üzenetére


parandroid
nagyúr

A máglyarakást csak kajában szeretem. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3607) Agostino válasza Rez_Grof (#3603) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Kösz a tippet ezt megjegyzem. Fekete fehérben nagyon jól néz ki, full feketében már annyira nem jön be. Méretekben viszont nem nagyon vannak eleresztve, kétlem, hogy a 45ös rámegy-e a lábamra.:(

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3608) escie válasza Agostino (#3586) üzenetére


escie
őstag

én a Converse-re eszküszöm.
az enyém jó vastag bőrből van, ilyen ''szöszös'' felületű, barna az egész, csak a csillag világosabb barna rajta. teljesen lapos talpa van, egyesek ''deszkás-cipő''-nek nevezték, bár semmi közöm a deszkásokhoz...

talpa el fog kopni mostanában:(, már érzem a kavicsokat alatt. imádtam ezt a cipőt, kényelmes, jó benne vezetni, meg jól is néz ki. nem mellékesen kibírt egy Green Day koncertet. aki volt már ilyesmin, az tudja mit jelent ez. :)
ha netán aknára lépnék, ez a cipő maradna a lábamból, asszem... :DDD

a harmadik évet taposom vele agyon. ha nem lyukad ki, még idén jó...

mostanában láttam ehhez hasonló Tisza márkájú cipőket, lehet, hogy az lesz Converse helyett a következő áldozat...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#3609) fokukac válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


fokukac
nagyúr

átérzem fájdalmad, én bármilyen esernyőt 2-3 használat után tönkrevágok.
illetve hát szétesnek.

ha nem hagyom el őket... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3610) Fred23


Fred23
nagyúr

Akar valaki naplementét nézni velem ? ;] Bővebben: link

(#3611) fokukac válasza Fred23 (#3610) üzenetére


fokukac
nagyúr

itt mindjárt felkel... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3612) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok, jó reggelt!

Szobatársam majdnem meghalt, mert éjfélkor leült a gép(em) elé....:) Nem baj, ha csinálja, csak ne hajnali 3-kor, és úgy, hogy az arcomba süssön. :) Amúgy jól aludtam igen...

(#3613) Loretto válasza Sianis (#3612) üzenetére


Loretto
veterán

Én is nyüszős vagyok ha nincs csend és sötét a pihenéshez.

Soirée...

(#3614) Sianis válasza Loretto (#3613) üzenetére


Sianis
addikt

Olyan bamba ez a kölyök.... :(

Azt nem bírom, hogy hajnlai 3-kor leül, OK, de mikor elkezd csrögni a szekrényével, becsapódik, mert nem bírja megfogni....na azt nem bírom...én próbálok csendben lenni reggel, mert ugye aki 3-kor fekszik, az nincs fent 6-kor, ő meg baszik rám, hogy aludni szeretnék, mert van aki be is jár órákra...

(#3615) erdey_a


erdey_a
őstag

Esik... még mindig esik...
úúúúútálom ezt az időjárást :O

Vérboci

(#3616) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Üdv mindenkinek! Tegnap ''eszébe jutott'' a netes emberkének, hogy le kellene cserélni az adótornyot... naná, hogy nem látta a (valószínűleg hibás) AP-m, nem volt net. Talán ma este lesz.
Pacák: ne felejtsd el névnapján felköszönteni a Kispacákot;)
PeterkeT: grat a kinevezéshez, és hogy elszomorítsalak: innentől kezdve nem játszhatsz a PH!-s nyereményjátékokon :P
(ma reggel félálomban halálra tapostam egy kis zöldvarangyot... :U minek mászkált a lépcső tetejére az ajtó elé?)



[Szerkesztve]

(#3617) ngabor2 válasza Sianis (#3614) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Egyszer toljál ki vele, ne hagyd te se aludni reggel.
Amúgy én se tudok nagy zajban aludni. Lehet, ha hazamegyek (és nem felejtem el), akkor kicserélem a gépem tápját, mert egy kissé kezd hangoskodni. Mondjuk nem tudom, hogy a procihűtő levétele nélkül fog-e menni, ha nem, akkor marad.
Az éjszaka (ismét) kipróbáltam, hogy jobban tudok-e aludni, ha nem megy a gép. Nem vettem észre különbséget.

(#3618) pitom


pitom
tag

Mi a mobiltelefon meghatározása? Valami hivatalos fogalom kellene, köszi:)

"Az APT rendszer roppant hatékony, percek alatt romba lehet dönteni vele egy működő számítógépet..." : Pere László

(#3619) SPDeluxe1.0 válasza parandroid (#3549) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Mindig kiváncsian figyelem,hogy ki lesz a következő MOD,de rád konkrétan nem gondoltam.GRAT :C
A következő szerintem majd Motion_Blur lesz,mivel ő az elmúlt 9 hónap összes topicjában megfordult,így ismeri a dörgést itt a PH! fórumon :P

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3620) Esmein


Esmein
nagyúr

Nézzenek oda, itt van az Esmein...
Viszont egyébként meg el van veszve a heti 38 órájába meg abba a rohadt wowba.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3621) I_Am válasza SPDeluxe1.0 (#3619) üzenetére


I_Am
veterán

Viszont vérmérsékletét megfigyelve nem valószínű, hogy Ő lenne a következő. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3622) I_Am válasza Esmein (#3620) üzenetére


I_Am
veterán

Ja Esmi azt ugye tudod ,hogy helyetted lett felvéve PeterkeT? ;]

PAPÍRKOCKA :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3623) Loretto válasza SPDeluxe1.0 (#3619) üzenetére


Loretto
veterán

Azért ne nyiss neki témát ;)

Soirée...

(#3624) Esmein válasza I_Am (#3622) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát, gratulálok a moderátorságához én pedig most mélyen szégyellem magam hogy nem vagyok ill nem tudok itt lenni :(, nameg persze az elmaradhatatlan :)

Ja meg heti 4 órában kreszre is járok úgyhogy tessék készülni a reflexekkel ^^

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3625) erdey_a válasza I_Am (#3621) üzenetére


erdey_a
őstag

Nameg aztán jóval megelőzöm a listán :DDD

Vérboci

(#3626) SPDeluxe1.0 válasza Loretto (#3623) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Eddig ugyan nem gondoltam rá,de most...;]
Amúgy meg nem nyitottam még egy témát se,mert PH!kereső rullaaa!!

I_Am : Vérmérséklet?Hát ehhez télleg türelem kell,nem is kevésszer,inkább soxor ! :D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3627) ngabor2 válasza Esmein (#3620) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Néha idetévedsz? Hova jársz, hogy ennyi órád van? Nekem annak idején ''csak'' 35 órám volt egy héten, de elég is volt.

(#3628) parandroid válasza Esmein (#3624) üzenetére


parandroid
nagyúr

Iskola ismét? Gratulálok. Hiányoltunk amúgy - és nem csak mint moderátort.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3629) tiv83us


tiv83us
veterán

Nah, meghoztam a csaladot /egy reszet/ a PH-ra :D Bővebben: link

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3630) I_Am válasza tiv83us (#3629) üzenetére


I_Am
veterán

Hát tényleg elég hülye vicc. Pont Tőled akinek példát kellene mutatni, hogy nem játszótér a fórum.

Viszont bannolni Én szeretném a usert. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3631) tiv83us válasza I_Am (#3630) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert bannolnad? Nem vicc, tegnap fater felregisztralt. /Megunta az origot :D/ /Csekk IP :)/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3632) I_Am válasza tiv83us (#3631) üzenetére


I_Am
veterán

I checked this. ;)

És miért ne bannolnám, ez itt nem a Cosa Nostra vazze. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3633) tiv83us


tiv83us
veterán

Imadom a repuloszerencsetlenseges muvikat, yess :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3634) ladybug válasza tiv83us (#3633) üzenetére


ladybug
őstag

Főleg a b osztályosok szuperek.:D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3635) I_Am válasza tiv83us (#3633) üzenetére


I_Am
veterán

Dudikoff a megmentő. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3636) tiv83us válasza ladybug (#3634) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez egy doksi film, epp a pilotak probalnak egy 165 tonnas DC-10 gepet letenni mindenfajta iranyitast nelkulozve. Az osszes hidraulika illteve ket hajtomu beszart es csak jobbra tudnak fordulni a throttle segitsegevel,mivel csak a baloldali hajtomu muxik. Most probaljak leszenvedni a muszert, hat izgalmas /csak kar, hogy tudom, hogy ugyis tulelik /marmint nem az a kar, hogy tulelik, hanem hogy tudom elore :D//.
De ha sima ekson muvi lenne, ugyis jonne sztiven szegal oszt letenne fellabbal a gepet.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3637) WN31RD válasza tiv83us (#3636) üzenetére


WN31RD
addikt

Élő közvetítésben kellene nézned ilyesmit, akkor nem tudhatnád előre...

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3638) parandroid válasza tiv83us (#3636) üzenetére


parandroid
nagyúr

Sztivenszegálnak volt már kudarca ilyen repülőgépesdivel nem? Rémlik valami film, amikor egyik gépből akart átmászni a másikra és leesett... ;]

WN31RD: kicsit bizarr tévéműsor lenne, de a kereskedelmi adók nyilván kajolnák. Még ők szerveznének gépeltérítéseket, hogy legyen mit közvetíteni, vagy szándékosan okoznának műszaki hibát. Aztán amikor sikerült letenni a gépet, a túlélőkkel el lehet játszatni a Lost-ot... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3639) I_Am válasza WN31RD (#3637) üzenetére


I_Am
veterán

Mint a cartot mi? :D

Még kamerákat is lehetne választani, rear front left, fornt right, pilotafülke, anyósülés. :D

The Real Reality Show. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3640) ladybug válasza tiv83us (#3636) üzenetére


ladybug
őstag

Édesanyámék rendszeres b kategóriás sorozat- és filmnézők. Amikor átmegyek hozzájuk vagy röhögnöm kell állandóan, hogy menynire ''aggódnak'', hogy mi fog történni (pedig marhára kiszámítható), vagy kaparnám a falat kínomban.
A múltkori ilyen kedves sorozat a Drei wilde Engel volt. Istenem, de gagyi.:Y:Y


[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3641) tiv83us válasza parandroid (#3638) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat aki ilyen seggfej, hogy maszkal a levegoben, az dogoljon is meg :D

Egeybkent ez a reality show nem is rossz otlet, szerezhetne az ertéel klubb sok-sok piizt belole, randomszeruen megcsapolnanak egy gepet eccaka, rakotnenek kamerakat, aztan nesze barom nezzed, hogy zuhan a gep. Mi meg a tokunket markolaszva ragcsalnank a popkornt es telefonon szavaznank ki ugorjon ki utoljara.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3642) WN31RD válasza parandroid (#3638) üzenetére


WN31RD
addikt

Ne aprózzuk el. Vissza az igazi gladiátorviadalokat!
:(

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3643) ladybug válasza tiv83us (#3641) üzenetére


ladybug
őstag

Hány kezed van tiv? Popcorn, telefon meg markolászás egyszerre?:) Különben is. A popcorn sós, meg zsíros.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3644) brownus válasza tiv83us (#3641) üzenetére


brownus
veterán

...és jönne a magyar mágus gyerek is?!:DDD

(#3645) tiv83us válasza ladybug (#3643) üzenetére


tiv83us
veterán

Telefont kihangositora, popcornt szivoszallal, ket kezzel meg lehetne ''dolgozni'' :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3646) parandroid


parandroid
nagyúr

Lehet hogy gyorsan törölni kéne ezt a topikot, mielőtt valami médiaguru lenyúlja az ötleteinket. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3647) ladybug válasza tiv83us (#3645) üzenetére


ladybug
őstag

Jó válasz.;)
De poprcorn szívószállal?:F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3648) tiv83us válasza ladybug (#3647) üzenetére


tiv83us
veterán

Najo igazad van, a popkornra valami mas modszert kell kitalalni /majd az asszony etet :D/.

PeterkeT: ezek az ''Air Disaster Reality Show'' otletek copyright-osak, de aztse banom ha lenyuljak, legalabb lekoti a hulyeket es annal kevesebben jonnek ide hsz-t gyujteni :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3649) ladybug válasza tiv83us (#3648) üzenetére


ladybug
őstag

Az asszonyt talán másra kellene ''használni''.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3650) tiv83us válasza ladybug (#3649) üzenetére


tiv83us
veterán

Igaz. Akkor majd metganitom porszivozas kozben etetni.

ps ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.