Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) VladimirR válasza parandroid (#3549) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az elotortenetet direkt beirtam #3524-be, a forras pedig megjelolesre kerult az alairas vegen :P

(most, hogy moderator lettel elbutulsz Te is? ;])

Loretto: nem ''szeretek'', hanem ''imadok'', tovabba nem volt az elejen alany....
egyebkent rendkivul felemelo, mikor ranezel egy halom tormelekre, es nyugtazod, hogy egyedul tetted ezt egy epulettel......csak Te es a samu.....valoban nagyszeru erzes (aug vegen meg volt szerencsem szetverni egy 48nm alapteruletu betonepuletet....az is jo moka volt, bar egyszer majdnem alatta maradtam ugy 2-3 tonna salakbetonnak

[Szerkesztve]

(#3552) Loretto válasza parandroid (#3549) üzenetére


Loretto
veterán

Lehetne ez is: ''Én szeretek rombolni.'' Nyéken akkorát röhögtem ezen+Sianis kommentjén hogy csak na.

Soirée...

(#3553) neongorack válasza parandroid (#3549) üzenetére


neongorack
senior tag

Grat a modsághoz!
Biztos rászolgáltál....
Gyűlnek a modok fogynak az újoncok :DDD ;]

[Szerkesztve]

(#3554) parandroid válasza VladimirR (#3551) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ok, bocsi, túl sok minden történt az utóbbi 24 órában, kicsit szétszórt vagyok még. De szétszórtságban egyre jobb vagyok. ;)

neongorack: újoncból (is) mindig van utánpótlás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3555) b14 válasza VladimirR (#3548) üzenetére


b14
senior tag

nem csak most.:DDD
Csak mert nem birtam rajonni, hogy miert (hogy megy ez a sz*r).:U:B

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3556) rii


rii
nagyúr

ATTENTION, WARNING, DANGEROUS
Egy újjabb terminátor/aligátor/radiátor!!! ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3557) parandroid válasza rii (#3556) üzenetére


parandroid
nagyúr

Radioaktív, foltos zöldbéka?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3558) rii válasza parandroid (#3557) üzenetére


rii
nagyúr

ááááá, csak kancsal, meg a nyelvét nyújtogatja ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3559) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rohadt nátha:( Már 3. napja beteg vagyok, nem tudtok valami hatásos gyógyszert? Reggelre jobban kell lennem:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3560) Panther válasza parandroid (#3545) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Canesten a megoldás.

(:D)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3561) ladybug válasza Motion_Blur (#3559) üzenetére


ladybug
őstag

Most azonnal? Mi van otthon?
Pl: Mézes-citromos tea, mézes pálinka, Coldrex, Mebucain, lándzsás útifű.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3562) neongorack válasza Motion_Blur (#3559) üzenetére


neongorack
senior tag

Sanax,:) LSD :D 6ásos na jó csak vicc!
Sok pihenés...én is beteg vagyok de egy nap alatt nem lehet meggyógyulni:(
Forró tea mézzel?Kalcium?Passz.....

(#3563) Papa-Georgo válasza Motion_Blur (#3559) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

mézes pálinka?
vagy fokhagymás pálinka? az használni szokott

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#3564) Motion_Blur válasza Papa-Georgo (#3563) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mézes pálinka a kedvencem, de most attól hánynék:)

Fokhagymás LOL:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3565) Agostino válasza Motion_Blur (#3559) üzenetére


Agostino
addikt

Zárkozz be a legkisebb szobába és gyujts meg ha van otthon 1-2 esetleg 3 szál kerítésszaggató füstölőt. Nekem be szokott válni. Igaz, hogy utána alapos fürdés jön mert olyan lesz a szagod mint egy megrögzött pirománnak, de cserében (jobb esetben) pár nap és nincs nátha. Na persze könnyen fent áll a füsmérgezés lehetősége, ugyhogy értesítsed a közeli hozzátartozóidat hogy mire készülsz. :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3566) Motion_Blur válasza neongorack (#3562) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Holnap reggel 9kor megyünk gépet venni, úgyhogy jobban kéne lennem:D

Mondjuk úgy a 38fokos láz még belefér:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3567) Motion_Blur válasza Agostino (#3565) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez kész:C

Most valami forró löttyöt iszok (asszem Neocitran), de nem használ semmit.

Már a cigit sem kívánom:(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3568) neongorack válasza Motion_Blur (#3566) üzenetére


neongorack
senior tag

38 fokos?Akkor a proci mit szoljon?:)
Lázcsillapító este és reggel...egyél gyümölcsöt, szedjél gyógyszert, igyál forró teát és pihenj és miután ezt elolvastad feküldj le és aludj ne pedig a monitort bámuld :DDD

(#3569) ladybug válasza Motion_Blur (#3567) üzenetére


ladybug
őstag

Fúj, az iszonyat. Olyat én is ittam.
Maradtál volna a pálinkánál inkább.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3570) Rez_Grof válasza Motion_Blur (#3566) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Kalap kúra!

Fogsz egy kalapot vagy sapkát, meg egy üveg pálinkát. Befekszel az ágyba a sapesz a lábfejedre teszed és addig iszod a pálinkát amig kettőt nem látsz belőle. Reggelre semmi bajod nem lesz, leszámítva egy kis másnaposságot. :DDD

Viccen kívül egy jó mézes tea egy kis pálinkával(bele öntve) csodákra képes. :B

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3571) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tegnap a cipőm alap, h. elázott, hisz, csak egy méregdrága Rieker, na de h. a szintén nem két Ft-os Samsonite esernyőm is áteresztette a vizet, az már idegesítő... :(((
Nem tudtok olyan helyet mondani nekem, ahol jó (vízálló) cipőket lehet venni (szeretem az elegáns viseletet, ill. a nem túl magas szárú bakancs jöhet még szóba) ill. nem vízáteresztő esernyőt??? Az esernyőnél kritérium, h. összecsukható legyen, mert szeretem mindig a táskámba tenni.

gézu:
Pia és gyógyszer egyben??? Az ütős lesz!!! ;]

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T

(#3572) neongorack válasza ladybug (#3569) üzenetére


neongorack
senior tag

Hát nem is tudom nemtudom ki hogy van vele de ha én megérzem márcsak a szagát is a pálesznek akkor nagyon hányingerem lesz...Habár lehet, hogy 6ásosabb, de nekem gyomorforgatóbb lenne!

Lassan én is megyek durmolni mert holnap megyek vissza dokihoz reggel!Addig is legalább pihenek!

(#3573) Motion_Blur válasza ladybug (#3569) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerencsére a láz eddíg elkerült, de ha holnap reggelre belázasodok...akkor gyilkolok;] Csütörtökön megyünk ''bulizni'', akkor kipróbálom a mézes-barack kúrát:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3574) gézu válasza Motion_Blur (#3567) üzenetére


gézu
őstag

Forró rumpuncs és kalmopyrin,ezek legynek most a barátaid.:D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#3575) Motion_Blur válasza Rez_Grof (#3570) üzenetére


Motion_Blur
félisten

OK, ''megy'' a tea:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3576) Motion_Blur válasza gézu (#3574) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Spitz-rumot ittam már (80%), az biztos lefertőtlenítené a torkomat;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3577) neongorack válasza Motion_Blur (#3576) üzenetére


neongorack
senior tag

A Portorico is 80%-os nem is értem hogy miért nem rakják akkor már hipós flakonba? :DDD

(#3578) Motion_Blur válasza neongorack (#3577) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem! A portó csak 60%, tudom, mert elég sokat ittam;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3579) neongorack válasza Motion_Blur (#3578) üzenetére


neongorack
senior tag

Hmmm érdekes én tisztára 80-ra emléxem....Pfff lehet, hogy keverem valamivel?Nahh mind1 akkor biztos neked van igazad én még nem ittam olyat, de a közeljövőben nem is nagyon tervezem :D;)

(#3580) ladybug válasza neongorack (#3572) üzenetére


ladybug
őstag

Nem a márka teszi a megbízhatóságot. És ez egyre többször beigazolódik mostanság.
Épp ma konstatáltuk, hogy a Nike cipők minősége sajnos már nem olyan, mint régen. Ezt elkeserítőnek találom.

Motion_Blur: A kalmopyrin tényleg jó. De a folyadékot is idd mellé, mert a nátha és minden megfázásos betegség során rengeteg folyadékot vesztünk. Kell az utánpótlás. Nincs mit.:)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3581) Motion_Blur válasza neongorack (#3579) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem veszítesz sokat, az egy méreg;) De egy évben 1-2 alkalommal belefér (na jó...mondjuk havonta:D).

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3582) Motion_Blur válasza ladybug (#3580) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi a jótanácsokat. Máris jobban érzem magam:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3583) Rez_Grof válasza neongorack (#3577) üzenetére


Rez_Grof
őstag

60%-os Portorico Bővebben: link

80%-os tudtommal csak a Spitz és a Stroh rum, és nehány Absinth fajta.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3584) Viktor0610 válasza ladybug (#3580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebben csak az a nevetséges, h. esernyőből már végigpróbáltam mindefélét, az 500 forintos ósönöstől kezdve a 7 ezer Ft-os (ilyen van most) Samsonite-ig...
Az olcsóbb kategóriát mindig kicsavarta a kezemből a szél, meg állandóan széthullott, ezt megelégelve ruháztam be egy ''fullextrásra'', de ez meg nagy esőknél átengedi a vizet. Nem nagyon, de épp' elég zavaró, h. esernyő alatt csepereg a víz a homlokomra/hajamra... :((

Legszívesebben visszavinném oda, ahol vettem, de kidobtam a blokkot, meg a bolt is bezárt... :(

Mondjuk inkább cipő ügyben kérnék itt segítséget/javaslatot, annak átázása jobban zavar...

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T

(#3585) Fred23 válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


Fred23
nagyúr

OLANG cipőt vegyél ! Én június óta hordok egyet,a legnagyobb 3napos esőben se ázott be,teljesen vízálló,akár helyben állhatsz benne órákig a 10centis vízzel telt pocsiban.Csak ez inkább sport,mint utcai viselet,bár mindenhez felvehető szerintem.Régebben teljesítménytúráztam,és mikor az eladó mondta,hogy ő ebben a cipőben úszta meg száraz lábbal a Burok-völgyet,rögtön megvettem.:D

(#3586) Agostino válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Én télen nyáron sportcipőt hordok, bakancsot egyszer vettem jó drágáért, persze ki is nőttem iziben, következő télen már nem akart a lábamra menni.
Személy szerint 2 éve Pumát hordok, az elsőt még Ausztriában vettem meg, bírta a strapát rendesen még most is megvan, csak az orra lyukadt ki sajnos, mert szétkoptattam. Erre az évre egy Puma Sariant választottam, bőr, fekete fehér, szerintem nagyon jól néz ki, és ami a legfontosabb, hogy ebben az esős időben egyszer sem ázott át. :)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3587) Kidus válasza parandroid (#3554) üzenetére


Kidus
őstag

Gratka, sok kitartás, meg mindenek ;)

Assuming Control

(#3588) Vangelis válasza Motion_Blur (#3582) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó az MSN címed, grat.:);)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3589) parandroid válasza Kidus (#3587) üzenetére


parandroid
nagyúr

Mindenkinek köszönöm, aki eddig gratulált. :B
Igyekezni fogok hasznossá tenni magam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3590) Motion_Blur válasza Vangelis (#3588) üzenetére


Motion_Blur
félisten

köszi:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3591) Vangelis válasza parandroid (#3589) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jaj most látom mi történt:)... grat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3592) parandroid válasza Motion_Blur (#3590) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ez azt jelenti, hogy az első kilenc már foglalt volt? ;]

Köszönöm Vangelisnak is. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megkérdezzem: az aláírásodban az első szó elírás, vagy szexepil?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3593) VladimirR válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az meg nem lenne gaz, hogy a blokk nincs meg, attol meg fel tudod dugni az eladonak, es kinyitva kihuzni, viszont az nagyobb problema, hogy mar a bolt is megszunt.....

(#3594) Motion_Blur válasza parandroid (#3592) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Körülbelül;]

szerk: amúgy meg grat;)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3595) AMD Power válasza Motion_Blur (#3590) üzenetére


AMD Power
titán

A 10 az mi cm?:DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#3596) Vangelis válasza parandroid (#3592) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát elirás, de már hagyom:) állandóan elirom, de most késön szóltak, és soha nem veszem észre:)..... de végülis tök mindegy ugyse figyel rám senki:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3597) Motion_Blur válasza AMD Power (#3595) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csodálkoztam, hogy ez még senkinek sem jutott az eszébe:))

Egyébként meg: NEM!:P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3598) Vangelis válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Gumi csimma vazze:), tsz tornacipő, nyomás utánna;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3599) Fred23 válasza Viktor0610 (#3584) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt a cipő:Bővebben: link

Olyan,mint az Oscar-ban Stallone súza.:DDD

(#3600) Vangelis válasza Motion_Blur (#3597) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah még annyi sincs:)?..... nagyítunk nagyítunk:)?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.