Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3301) Gero


Gero
tag

Bővebben: link

cramstuff.com

(#3302) Sianis válasza Gero (#3301) üzenetére


Sianis
addikt

:R:R:R Köszi! Ez nagyon nagyon nagyon jó volt! :R:R:R

(#3303) faster válasza Gero (#3301) üzenetére


faster
nagyúr

(#3304) b14 válasza Gero (#3301) üzenetére


b14
senior tag

Ek az eredeti zene az mi?:)):C

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3305) Sianis


Sianis
addikt

Ez is eljött! Nagy alkalom egy PH!-s életében

Hozzászólások: 5000

(#3306) b14 válasza Sianis (#3305) üzenetére


b14
senior tag

És ez 480 nap alatt.
Grat!

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3307) faster válasza b14 (#3304) üzenetére


faster
nagyúr

Carmina Burana

(#3308) b14 válasza faster (#3307) üzenetére


b14
senior tag

THX
Nagyon sok filmben meg mindenben van.
MOD: mit jelent a zaláírásod?

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3309) tildy válasza divot (#3291) üzenetére


tildy
nagyúr

Általában nem rossz ez. Csak amikor az, akkor az nekem fáj. Bár lehet én kerestem a bajt, minek pattogok 20 deka sajt miatt. Pl most kaptam előbb egy hívást, hogy nagyon köszöni az ebédet, és hogy msot bealszik, de aha akármi gond van, vagy estefele nyugodtan hívjam fel(nekem ingyen van) Meg hogy vigyázzak nagyon magamra. Hát ezért.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3310) parandroid válasza VladimirR (#3293) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem mondod, hogy még bunkó sem voltál senkivel? :D Hogy még egy újoncot sem volt kedved letolni, és sehol egy Bővebben: link?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3311) ladybug válasza tildy (#3309) üzenetére


ladybug
őstag

A 20 dkg sajt miatt azért pattogsz szerintem, mert már téged is zavar ez az enyém-tiéd dolog.
Hát hívd fel...Neked ingyen van.:(
Anyagias nagyon a Kedves.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3312) rii


rii
nagyúr

voltak nálunk megint a ''rendszer''-''gazdák''.
Kiderült,. hogy azért csinált irási problémákat a windows 2003 server, mert bekapcsolva hagytak valami energy saver, meg susped, vagy stand-by üzemmódot a HDD-re vonatkozólag .....

AAAAAAAAAAARRRRRGGGGGGGGHHHHHHHH.......

2 hónap kellett ,hogy erre rájöjjenek.
2 hónap alatt 5-ször volt adatvesztéses másolásom emmiatt.
Zsír.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3313) tildy válasza ladybug (#3311) üzenetére


tildy
nagyúr

ladybug na ez viszont félreértés a részedről. Abszolúte nem anyagias, sőt inkább én vagyok az.:U Az csak az én megjegyzésem volt hozzá, hogy nekem úgyis ingyen van . És azért kért hogy én hívjam, mert ha valami baj van, akkor a távolból ő azt hogy érezze meg? Szal, lehet bealszik, de ha baj van ne habozzak felhívni. Meg estefele amúgyis szoktam hívni.
Az enyém tied dolgot meg én találtam ki , megoldásnak(sajnos nem vált be!) , mert ha közös volt, akkor abból mindig csak keveset , vagy semmit sem láttam. Nagy dolgokban tényleg nem közösködünk(pl. kocsi..)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3314) ladybug válasza tildy (#3313) üzenetére


ladybug
őstag

Ne haragudj, ha félreértettelek.
Ha viszont együtt vagytok, akkor ott csak közös dolgoknak kellene lenniük. És nemcsak a nagy dolgokban, hanem mindenben, így még az utolsó szem morzsán is osztozkodni kellene. De ez csak az én véleményem.... Nem tudhatom.
Mindenesetre érdekes, hogy hol bánt a viselkedése, hol meg úgy véded, mint egy anyatigris. Nagyon instabilnak érezlek. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3315) tildy válasza ladybug (#3314) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát kb a kapcsolatunk is ilyen:U De Kidus elég jó emberismerő, ő teljesen jól leírta , hogy is viselkedem. Minden embernek vannak hülyeségei, amit a másik tolerál. Én is -bár lehet azt érzem ennek mégsem ilyennek kéne az egésznek lennie - ezek még tolerálható határon belül vannak. Amúgymeg kitombolom magam, pörgök rajta két napig , aztán meg minden megy a régi normál kerékvágásban (Amikoris kijön elém a metróhoz, amikor este 11ig dolgozom, csinál nekem teát meg hasonlók)
Hülye vagyok, ugye?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3316) ladybug válasza tildy (#3315) üzenetére


ladybug
őstag

Hogy hülye vagy-e? Ugyan, ez nem hülyeség kérdése. Az tuti, hogy nem az eszed vezet.
Remélem csak én látom rosszul, hisz így látatlanban nem tudok konrétumokat rólatok. Csak a megérzéseimet, gondolataimat írtam le.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3317) Szalma válasza tildy (#3315) üzenetére


Szalma
őstag

(Szereted, nem? A többi csak apróság...)

Szeretettel:
Szalma

(#3318) Grafiqs válasza ladybug (#3316) üzenetére


Grafiqs
őstag

Tudnank beszelni msn-en?

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3319) faster válasza b14 (#3308) üzenetére


faster
nagyúr

Kábé annyit jelent, hogy '' mennyi fát tudna kivágni egy mormota, ha a mormota tudna fát vágni'', de inkább a nyelvtörő szavak a lényege, nem a jelentése.

(#3320) b14 válasza faster (#3319) üzenetére


b14
senior tag

Tudtam, hogy valami nyelvtörő lenne, de a mormota az nem jött elő nekem.:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3321) Loretto válasza tildy (#3315) üzenetére


Loretto
veterán

Ahogy olvastam a mai termést, (moderálva), hát eléggé felment bennem az ideg.
Hogy ezt hosszútávon nem bírnám az szent.Komolyan mondom elképesztő.
:(

Soirée...

(#3322) ladybug válasza Grafiqs (#3318) üzenetére


ladybug
őstag

Persze.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3323) tildy válasza Loretto (#3321) üzenetére


tildy
nagyúr

Mármint hogy rólam szól az off topik?:U Nos nem túl szívderítő, majd próbálok nem karattyolni:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3324) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

beszivás powaaaaaaaaaaaaaaaaaa, megittam 4 deci vodkát meg 3 söprt és k jó kedvem van, csak nehzwen megy a gplesé.

Szóval, hogyha nem jön össze a dolog a szerelmemmel, azt onnan fogjátok tudni, hogy érkezik ide egy ilyen hsz.:D

[Szerkesztve]

(#3325) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Gently, my mind escapes into the relaxing
World of pleasure, a pleasure that’ll take
My mind off the reality of my life,
My past life... life as I know it now.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#3326) parandroid válasza aDM|RaL^ (#3325) üzenetére


parandroid
nagyúr

Yes, I will stay here for a while,
for I need the break. A break from the
pressures of life, and everything
that lays in the palm of life's hands...life's hands.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3327) Viktor0610 válasza Sipi (#3288) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Betettelek a listába.

peterkeT:
Váccdisz?

Köcce a választ.
Láttad már a listát?

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T

(#3328) parandroid válasza Viktor0610 (#3327) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nos, töredelmesen bevallom, hogy 5 perccel ezelőttig én sem tudtam. Admiral hozzászólása után rágugliztam az első sorára, amiből kiderült, hogy ez egy Slipknot dalszöveg-részlet. És hát tetszik, na. Ez a folytatás amúgy, ahonnét Admiral abbahagyta, de még jobb, mint amit idézett. Hallgatni hallgattam már Slipknotot, de sosem figyeltem a szövegre. :U

Ja, láttam a listát, ilyesmire gondoltam, köszi. A tartalom elsőrangú, a dizájnon még lenne mit finomítani. ;)

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3329) aDM|RaL^ válasza parandroid (#3326) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

jó válasz :)

most ez így beleakadt a fülembe, nem egy rossz zene, tetszik az elején az a hanszerölés vagy hogynevezzem :D

Pontosabban most olvastam a másik hsz-ed.
A szöveg tényleg nagyon jó, de ahogy az elején elsuttogja az is megtetszett;)

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#3330) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

fiugyi egyik témában volt egy sitre amin egy Gömb volt és vmi kis matematikai számítást kellett végeni.És ami kijött azt kiírta a gömb

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#3331) ngabor2


ngabor2
nagyúr

No, megtudtam ismét valami szomorú dolgot a netemről :( kb. 5 szinten keresztül van NAT-olva, így a fix IP-hez jutás kb. lehetetlen. Persze lehet venni +5k/hóért, de kinek van arra annyi pénze? Már nagyon unom a passzivitást, de úgy tűnik, nem igazán van választásom.:O

(#3332) rii


rii
nagyúr

Bementem a vesztend szitibe szétnézni mizu pulóver ügyben, és láttam egy olyan hátizsákot, ami sziven ütött .... többszáz táskából ez az egy .... OAKLEY

ára is volt .... 28,400. Megleptem magam vele.
a gratulációkat köszönöm, a virágot az öltözőmbe kérem .... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3333) parandroid válasza rii (#3332) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kép, link?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3334) ngabor2 válasza rii (#3332) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Grat... Én annak idején nehéz szívvel adtam ki asszem 9eFt-ot egy heavy tools táskáért... de nagon nem bántam meg. Annyi idő alatt, mióta ezt nyúzom gyakorlatilag naponta, a Made in China táskákból kb. 3-t dobtam volna ki. ráadásul nagyon kényelmes, nem ázik be, stb.

(#3335) divot válasza tildy (#3309) üzenetére


divot
veterán

Asszem egy kicsit túlpörögtünk a témában - biztos a hidegfront. :)

(#3336) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Mióta jobban beosztom az időmet a tanulás is megy, jobban is lövök, és barátnőmmel is több időt töltök el.

Reggel suli, délután tanulás, barátnő, warozás, és minden készvan

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#3337) ladybug válasza aDM|RaL^ (#3336) üzenetére


ladybug
őstag

Ugye mit tesz, ha kiegyensúlyozott az életed?;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3338) rii válasza parandroid (#3333) üzenetére


rii
nagyúr

Úgy éreztem, ennyit, ennyi túlórázás/munka után igazán megérdemlek .... :)

nagyon stílusos, visszafogott, erőszakos, dinamikus, aggresszív ....

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

ngabor2 Én is úgy érzem, hogy nagyon masszív, strapabíró darabot vettem. Az előző táskám, Karrimor már 2000 óta megvan, pedig taknyáltam már vele rengeteget, volt hogy bicajon elütött egy Fiat Ducato, és a táskán landoltam kb 40-el .... :) Most a zipzárokat szervizelik rajta a Mountexben, mert olyan vastag anyagból van, hogy egy''sima'' ''ipari'' varrógép, amit műhelyekben használnak, nem bírja el, a varrónő nem vállalta el!

Szóval, győzött a minőség! 5 évig megint van táskám.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3339) parandroid válasza rii (#3338) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szép. Nekem ez is ''csak'' egy hátizsák, de tényleg szép. Mondjuk biztosan csak én nem tudom becsülni a jót, állandóan autóval járok, így nekem a sima notitáska szimpatikusabb. Nézegettem egyébként ilyen félvállraakasztós modelleket is, van egy-két szép darab, ami sportos is meg elegáns is, de mindig másra kell a pénz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3340) rii válasza parandroid (#3339) üzenetére


rii
nagyúr

nem veszek még autót fél évig, és a kötelezőkből már be is jött az ára .... :)
... sajnos én az autóvételt még csak meg se tudom ideologizáélni, ugyanis gyalog 8 percre lakom a munkahelyemtől ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3341) parandroid válasza rii (#3340) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nos, igen, napi 2x 40km + az aprók már elég nyomós érv volt az autó mellett...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3342) escie válasza rii (#3338) üzenetére


escie
őstag

szép kis zsák...
praktikus ez az íves vállpánt. ilyen van a Tatonkámon, elég kényelmes...

I'm back, baby!

(#3343) tildy válasza parandroid (#3341) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem a napi 2*20(25) nem... két nap alatt megy el egy 100as, az budapestet alapul véve 9 lityós fogyival számolva ~24E forint./hó. Na most ebből én 4 db bp-i felnőttbérletet veszek, azt már csak halkan mondom, hogy kb 10 diákbérletet:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3344) Viktor0610 válasza tildy (#3343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azonban a kényelem, és a kiszámíthatóbb/gyorsabb utazás kárpótol...
Én csak a pénztárcám vékonysága miatt BMV-zem (Busz-Metro-Villamos) még...

Xiaomi 13T

(#3345) parandroid válasza tildy (#3343) üzenetére


parandroid
nagyúr

Busszal másfél óra lenne az utam oda, és ugyanennyi vissza. A bérlet 80%-át fizetné a cég, de a város buszmegállójából ki kell jutnom az onnét kb 8 km-re lévő céghez (nyilván helyijárattal), amit már nem fizetnek, és így megint pénz - nem is kevés. Nem beszélve a helyijáratok és a helyközi járatok összeszervezéséről, és arról, hogy túlóra esetén (elég gyakran előfordul) meg vagyok lőve. Ezzel szemben a 40km-emet autóval 30-35 perc alatt lehúzom, nem vagyok buszhoz kötve, ha valamire szükségem van a városból, beugrom érte, és ott az egész csomagtartóm a bevásárláshoz. Néha 2-en, 3-an megyünk, váltott autókkal (amikor tudjuk, hogy senki nem fog túlórázni és időben el tudunk szabadulni), ez jelentős megtakarítás. Benzinpénzt térít a cég, ez kb az útiköltségem 75%-a. Tehát anyagilag is jobban kijövök, és spórolok napi minimum 2 órát, amit a feleségemmel és a kislányommal tölthetek. Mi nem éri meg ezen?

Ez nem Budapest, ahol 15 percenként megy a metró, és ott van még a helyijárat és a villamos.

Szerk: kihagytam a tömegközlekedési eszközök zsúfoltságát, és a járatok ritkaságát. A távolsághoz viszonyított extrém menetidő azt hiszem megvolt.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3346) tildy válasza Viktor0610 (#3344) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez is időszaktól függ. Párom 5 kmre dolgozik az albérlettől, kocsival 15 perc alatt benn van, általában. BKV-val 30-35 perc, de múltkor kocsival kifogott egy frankó dugót: 45 perc. Viszont én sokkal messzebb vagyok, és gyorsabb szvsz a hév-metró-7es bsuz kombó, mintha ugyanezen a vonalon kocsival jönnék:U
Kényelem: szinte mindig van ülőhelyem:U Ráadásul reggel 6kor gyakran végigbóbiskolom az utat... Ezt kocsiban nehezen tehetném.

Peterket: tudom, tudom, vidék az más.. .Nem is azért mondtam.... Remélem ladybug nem nyel le emiatt keresztbe, hogy kicsit belédkötök, de : neked sem a 40 km a nyomós érv, hanem a megfelelő tömegközlekedés hiánya:U Vidéken én sem gondolkodnék a dolgon, de itt?:F


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3347) Viktor0610 válasza tildy (#3346) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem pl. marhára idegesít, h. Tschepel-szitiből mindenhova (min.) egy órával hamarabb el kell induljak, h. odaérjek. Nem az út hossza miatt, hanem a várakozások miatt... Amennyiben csak ezt spórolom meg az autóval (de mint tudjuk, általában ennél többet lehet), már sokkal hamarabb ott v.ok...
Ezért leszek én is környezetszennyező, egyedül az autóban ülő sofőr...

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T

(#3348) tildy válasza Viktor0610 (#3347) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ilyen szempontból szerencsés vagyok. metró is és 7-es busz is kb. 2 percenként jár:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3349) Rez_Grof válasza ngabor2 (#3331) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Holnap keres meg msn-n adok hozzá cuccot mitől menni fog, elvileg ;)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3350) VladimirR


VladimirR
nagyúr

grafi egy kocsog (es epp most fenyegetett meg eletveszelyesen)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 23 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.