Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) erdeya válasza tiv83us (#3800) üzenetére


erdeya
senior tag

...de butus is vagyok...:)

Különben mitől amerikai egy kígyó? Csipszet zabál, kólát iszik?


[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3802) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#3796) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A rajz szócskát akkor még egészítsük ki azzal,hogy műszaki rajz-ról van szó,mer' ezexerint ez sem 1értelmű a szövegkörnyezetben! :D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3803) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#3802) üzenetére


erdeya
senior tag

Már megint keresed a fogást? :D
Rád küldjek egy amerikai combat kígyót? El tudom intézni...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3804) tiv83us válasza erdeya (#3801) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert Te mitol vagy magyar? Hogy gulyast fogyasztasz meg csirkeporkoltet ubisalival? :D
Szerintem attol amerikai, hogy ott ''szuletett'', gondolom nem uszott at Europabol :).

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3805) erdeya válasza tiv83us (#3804) üzenetére


erdeya
senior tag

Gondoltam import kígyó...

Ha nem is úszott, felmászhatott valahol egy repülőre nem? Sőt, át is csusszanhatott mondjuk Mexikóból.
Én csak arra akartam rávilágítani, hogy egy olyan multilinguális országban mint Americska, akár a kígyó is lehet spanyol, portugál, vagy éppen magyar ajkú. Tehát lehet hogy a fríz felszólításra sem nagyon adta volna meg magát.

szerk: Én attól vagyok magyar, hogy őshonos szürkemarha vagyok. Csekk máj avatar. :DDD

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3806) tiv83us válasza erdeya (#3805) üzenetére


tiv83us
veterán

Lehet import kigyo is, de ha mar beimportalta magat valahonnan, akkor illik neki angolul besz...ooo...erteni :D

Jah, beloled csinaljak a jo kis porkoltet :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3807) SPDeluxe1.0 válasza tiv83us (#3804) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Az első kérdésed az,amit csakis kizárólag szubjektíve lehet megítélni,mert tegyük fel:ha pölö velem egy napon született egy néger srác itt MO.-n,aki magyar néptáncra jár,magyar dalokat énekel,anyanyelvi szinten nyomja a magyart,én meg ezekből csak az anyanyelvi szintű magyart vágom,akkor melyikünk a magyar,vagy mi alapján nevezünk valakit annak,ami?Kinézetre a srác nem lehet magyar ,de ha mégis olyan hobbija,érdeklődési köre stb lenne neki,akkor inkább lehetne őt magyarnak tekinteni,mint engem?Vagy valakit az ősei ,felmenői miatt neveznek magyarnak,vagy csak a nyelvhasználat miatt?
Ki a faX tuggya ezeket ,vaze? :D

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3808) erdeya válasza tiv83us (#3806) üzenetére


erdeya
senior tag

De lehet hogy csak nem régen érkezett az államokba és még csak ismerkedik a nyelvvel.
Azt gondolom, hogy a megállításához metakomunikációt kell alkalmazni, stop táblát, kézjeleket. Esteleg rá kell kiáltani, hogy kezeket fel :DDD


Amúgy az eredeti amerikai dolgokat úgy lehet felismerni, hogy van rajtuk egy cimke MADE IN TAIWAN felirattal :C

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3809) tiv83us válasza SPDeluxe1.0 (#3807) üzenetére


tiv83us
veterán

En megitelesem szerint baromira nem szamit a kinezet ebbol a szempontbol.
Ha Magyarorszagon szuletett /mar kapasbol magyar, mivel magyar allampolgar/, Mo.-n el es magyarul beszel akkor nem lehet szerencsetlen afrikai. :)
Miert ne lehetne magyar. Egyikotok sem ''magyarabb'' a masiknal, ez nem ugy muxik szerintem. Ennyire nem kell szuklatokorunek lenni, itt meg aztan van kina-afrikai-koreai-feher-lila-zold minden, de ha egyszer az adott orszagban szuletik, no fel es ott el akkor mindenkepp annak az orszagnak az allampolgar es az adott orszag a nemzete.
En ezt igy fogom fel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3810) tiv83us válasza erdeya (#3808) üzenetére


tiv83us
veterán

Na ne farasszuk egymast anymore, ez mar nekem is sok. Legyen a kigyo mondjuk cimkenelkuli kazak turista aki suketnema es vak :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3811) erdeya válasza tiv83us (#3810) üzenetére


erdeya
senior tag

Na de most akkor hogyan állítasz meg egy süketnéma vak kígyót?
És mitől kazak egy kígyó? :))


Szerintem Esmein megmondaná a frankót... :U

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3812) tiv83us válasza erdeya (#3811) üzenetére


tiv83us
veterán

Hogy-hogy hogy? Megfogod a farkanal es kikotozod.
Hat attol, hogy Kazaksztanban hozodott letre de ugy szegyellte a tobbi kazak kigyo, mivel suket is volt meg vak is, hogy kitagadtak es szamuztek Amerikaba :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3813) erdeya válasza tiv83us (#3812) üzenetére


erdeya
senior tag

És egy angolul jól beszélő kígyót akkor miért nem lehet kikötözni? Elkezd jajveszékelni?

A kígyó származását illetően pedig továbbra sem vagyok meggyőzve. Mert ugye honnan tudjuk, hogy kazahsztánban született? Van a kígyónak útlevele, agy személyije? Gondolom abban benne van az ilyesmi.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3814) tiv83us válasza erdeya (#3813) üzenetére


tiv83us
veterán

Kimondta, hogy nemlehet? /Maximum aszongya, hogy ''Ouch'', meg ''Leave me alone, asshole!''...stb./

Hogy lenne utlevele mikor szamuztek?! Egyebkent van a vak embereknek az a felulet amit a kezukkel olvasnak, ilyen kis pontokbol all amik kidudorodnak egy bizonyos feluleten es ugy ''olvasnak''. Ilyet lehet kesziteni egy suket-nema-vak kigyonak is es evvel a modszerrel kilehet kerdezni, hogy mi a palya.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3815) a_tesz válasza tiv83us (#3814) üzenetére


a_tesz
Korrektor

de a kígyónak nincs keze :D ellenben van jó hőlátása, amivel vaksága ellenére is tájékozódni tudna úgy nagyjából, de marni biztosan ;)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3816) Grafiqs válasza tiv83us (#3814) üzenetére


Grafiqs
őstag

Igen és azt hívják Braire-kígyónak. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3817) Grafiqs válasza erdeya (#3811) üzenetére


Grafiqs
őstag

Hogyan állítanád meg? Egyszerű egy nagy marha péklapáttal. :D

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3818) ngabor2 válasza erdeya (#3813) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A kígyónak többek között azért sincs útlevele, mert se ujjnyomatot nem tud adni, se aláírni nem tud...

(#3819) jeges válasza Grafiqs (#3816) üzenetére


jeges
senior tag

''braille'' :U

Bővebben: link

mod: nem kötözködésből...

[Szerkesztve]

(#3820) erdeya válasza ngabor2 (#3818) üzenetére


erdeya
senior tag

Miért? Te aláírtad az útleveled? Vagy van benne ujjlenyomat????

Fényképet egy kígyóról is lehet csinálni, oszt jónapot kívánok.
Egyszerűen kell legyen valami módja, hogy az ember szót értsen egy kígyóval és megállapíthassa a származását.

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3821) Grafiqs válasza jeges (#3819) üzenetére


Grafiqs
őstag

Reggel van még sorry!
Meg egyébként is... :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3822) ngabor2 válasza erdeya (#3820) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha jól tudom, van benne aláírás. És az igénylólapot igen, aláírtam. Ha jól tudom, odaát már szeretik az ujjnyomatot is levenni... lehet, hogy tévedek, majd valaki megmonnya...

(#3823) erdeya válasza ngabor2 (#3822) üzenetére


erdeya
senior tag

Na jó, de ott tartunk, hogy kazah kígyónk van. Ott nem hiszem hogy kell az ujjlenyomat. Az igénylőlapot pedig törvényes képviselő is aláírhatja.

Vicc szekció: Talán egy pucér nőt kellene a kígyó útjába állítani. Mert ha én például látok egyet (ti. meztelen nőt), akkor az én kígyóm áll. :D
Így tehát sikeresen megállítottuk a kígyót.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3824) jeges válasza erdeya (#3823) üzenetére


jeges
senior tag

lehet, h vmi terrorista kígyóval van dolguk...se útlevél, se ujjlenyomat, és bújkál csak a setétben...
hmmm...ha bash kollega elkapja, lehet, ki is tüntetik érte
:DDD

(#3825) Esmein válasza erdeya (#3811) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerintem ezeket a kígyókat is ugyanúgy, mint a többi egyszerű fajt meg lehet állítani baltával. Megmutatod neki, közben mondod, hogy ''Állj, vagy beléd állítom.'' És mivel nem áll meg....

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3826) Esmein


Esmein
nagyúr

Vagy hátha ő ért hozzá :
Bővebben: link
[kép]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3827) tiv83us válasza Esmein (#3826) üzenetére


tiv83us
veterán

Birom ezt a manuszt. Beletudja elni magat a dolgokba nagyon :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3828) T. Almeida válasza tiv83us (#3827) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Nagy bunkó vagyok, de még sosem hallottam róla...:)

(#3829) Esmein válasza T. Almeida (#3828) üzenetére


Esmein
nagyúr

''Vajon ideges lesz a krokodil, ha beledugom a hüvelykujjam a segglyukába?...''
Nem nézel southparkot ?:D

Egyébként tiszta lökött. Krokibuzi :) Lát egy krokit, megy és ráugrik. Meg ilyen gyökérségeket csinál.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3830) tiv83us válasza T. Almeida (#3828) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig eleg hires csoka :)
Bővebben: link

ui:Jaja, 10meteres krokodilokra ugral, aztan koltoi szavakkal elszonokolja az allat szepsegeit plusz osszes tulajdonsagat. :D

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3831) Grafiqs válasza Esmein (#3829) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szegény Loretto! ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3832) T. Almeida válasza Esmein (#3829) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Nem szeretem a SP-t :) Valahogy nem tudok röhögni rajta.

Tiv. Sose nézek tévét, ez lehet az oka...

[Szerkesztve]

(#3833) Esmein válasza Grafiqs (#3831) üzenetére


Esmein
nagyúr

Vadászidény az vadászidény :)
[kép]
Úgy nézem ért hozzájuk.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3834) TéKrys válasza tiv83us (#3830) üzenetére


TéKrys
senior tag

Kíváncsi vagyok hányszor veszik újra meg újra a jelenetet? :Y:U:DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3835) tiv83us


tiv83us
veterán

Bash kergeti a kigyot :D
[kép] ==> [kép]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3836) TéKrys


TéKrys
senior tag

Barátnőméknél az osztályban van egy olyan ''nemhivatalos'' verseny, ahol kereseik az osztály legszőkébb tanulóját. Jelenleg egy olyan csaj vezet aki miután kihívták a táblához hogy a matekfeladatnál a megoldást ÍRJA ALÁ felírta a nevét. :)):R:C

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3837) Grafiqs válasza tiv83us (#3835) üzenetére


Grafiqs
őstag

Na ezért kapni fogsz! ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3838) Esmein válasza TéKrys (#3836) üzenetére


Esmein
nagyúr

az de durva :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3839) Loretto válasza erdeya (#3801) üzenetére


Loretto
veterán

Dos minimális szinten(könyvtár szerekezetek, 1-2 parancs ilyesmik). Hogy szóbelin lesz-e nem tom, még nem olvastam a tételsort pedig hétfőn már... :D

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3840) gyomlosi válasza TéKrys (#3836) üzenetére


gyomlosi
tag

Ááááá én ezt nem hiszem el! Ennyire nem lehet valaki satu!

(#3841) Integra válasza Esmein (#3833) üzenetére


Integra
titán

steve irwin rulz:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3842) mayerlaci válasza Esmein (#3826) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Vagy Dr. Brady Barr nekem ő a kedvencem nem tudom ismered e a Nati***l Geogra***c-en szokott lenni krokodilokat meg kigyokat fog meg.

Ja és Bash;)robáld meg a nyakánál megfogni mert akkor nem tud marni.Vagy vegyél olyan pálcát amivel le lehet fogni a fejét és utána egy zsákba dobd bele.
Ezt is Dr. Brady Barr-től láttam.:)

(#3843) Esmein válasza mayerlaci (#3842) üzenetére


Esmein
nagyúr

tegnap vmi spanyol nevű csóka pitonokat fogdosott, na őt nemtom hogy hívják.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3844) mayerlaci válasza Esmein (#3843) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hát nem tudom hány orakor volt?

Bővebben: link

(#3845) erdeya


erdeya
senior tag

Na hazamerészkedek, remélem nem hívnak vissza a portáról. :DOtthonról folytatom, tehát vérboci csak 1 órára búcsúzik.

Ezt a közleményt az aggódók miatt írtam be :)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3846) jeges


jeges
senior tag

Bővebben: link
ez nagyon készen van...
egy fokkal jobb is lehetett volna a topik címe, ha az van a végén, h ''de miért???''
:DDD

(#3847) a_tesz válasza jeges (#3846) üzenetére


a_tesz
Korrektor

muhaha. esetleg az hogy ''házilag'' :DDD

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3848) TéKrys


TéKrys
senior tag

:R Bővebben: link :R

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3849) Bikerman válasza TéKrys (#3848) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Ezzel megsértetted a BKV ellenőröket!:(((

ragazzi della curva...

(#3850) mayerlaci válasza Bikerman (#3849) üzenetére


mayerlaci
senior tag

És akkor mi van a Belga-Kalauz című musicellel?:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.