Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) Esmein válasza neongorack (#3949) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem érdemes ezen bánkódni, én is pont ugyanezt éreztem, mikor a doki megmondta, hogy herpeszem van. Pár napig magam alatt voltam, aztán megjavultam. Szerintem túl lehet élni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3952) Szőrös 


Szőrös 
veterán

atyagatyaaaa Esmein mod lett ? srácok fusson ki merre láááát. hová jut ez a világ így ? ;] nah jó azé' gratula .

köszi :)

most mond meg még bele is írkál a hszembe. felháborító egyesek mit meg nem engednek maguknak :DDD

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3953) Vangelis válasza tiv83us (#3948) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ok, részemről semmi gond, csak nem tudom hol fikáztam:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3954) tiv83us válasza Vangelis (#3953) üzenetére


tiv83us
veterán

Bővebben: link

Gondolom erre gondolt :)

szerk;bar ebben en sem latok fikat, dehat...:F

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3955) anaqer válasza neongorack (#3949) üzenetére


anaqer
veterán

És ez hogyhogy csak most derült ki? :F

Színtévesztést emlékeim szerint elég gyakran szűrnek (katonaságnál, vezetői engedélyhez, gyakran még a nagyobb oltásoknál is (!), stb).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3956) neongorack válasza Esmein (#3951) üzenetére


neongorack
senior tag

Na jó, de azért szerintem a 2 dolog között van egy kis különbség mert a színtévesztést nem hiszem hogy meg lehet gyógyítani...és ez a későbbiekben is csak akadály marad!
Nahh mind1 muszály lesz beletörődnöm!

(#3957) Esmein válasza neongorack (#3956) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát a herpeszt se lehet teljesen meggyógyítani. Én is azt éreztem, hogy megbélyegeztek. De aztán túltettem magam rajta.(muszáj) Persze természetesen nem egy súlycsoport a két probléma. Mondjuk még mindig simán lehetsz szinte bármi.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3959) Batman válasza Esmein (#3957) üzenetére


Batman
őstag

Attól függ hol van az a herpesz;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3960) Esmein válasza Batman (#3959) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát ez spec a bal fülem mögött volt a hajam alatt. Elég nehéz volt kikúrálni. Azt mondta a doki, hogy övsömör.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3961) neongorack válasza anaqer (#3955) üzenetére


neongorack
senior tag

Most nemrég volt felvételi és utána orvosi vizsgálat és ott derült ki!

(#3962) jeges válasza neongorack (#3961) üzenetére


jeges
senior tag

jogsid lehet?
nem t'om, csaka piros/zöld tévesztésnél tiltják-e vagy egyébként is... :U

(félre ne érts, tényleg érdekel)

(#3963) neongorack válasza Kalandor (#3958) üzenetére


neongorack
senior tag

Jó persze, de azért bánom, hogy infóra nem mehetek :(

(#3964) neongorack válasza jeges (#3962) üzenetére


neongorack
senior tag

Szerintem jogsim lehet, mert egyk ismerősöm is színtévesztő és neki is van normális jogsija!
de M-es meg mindentől függetlenül lehet amit most teszek le!
Jut eszembe pont ma lesz a gyakorlati vizsgám...na azon 100% átmegyek :)

(#3965) Esmein válasza neongorack (#3963) üzenetére


Esmein
nagyúr

Középsuli ?
Elmondanám, hogy az országban nincs olyan középsuli, ahol ér valamit is a számtek oktatás.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3967) Vangelis válasza tiv83us (#3954) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát ebben, tényleg nincs fikazás:F, de hát van aki könnyen megsértődik.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3968) jeges válasza neongorack (#3964) üzenetére


jeges
senior tag

ha motorra lehet, akkor autóra is lehet. :U
(ha jól tudom, a piros/zöld tévesztés gáz, mert nem látod a lámpákat, ismerek embereket, akiknek emiatt nem lehet)

(#3969) erdeya válasza Esmein (#3965) üzenetére


erdeya
senior tag

Iszonyat...[kép]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3970) ngabor2 válasza jeges (#3968) üzenetére


ngabor2
nagyúr

És érvelésnek nem fogadják el, hogy ''alul van a zöld, felül a piros''?:Y

(#3971) erdeya válasza jeges (#3968) üzenetére


erdeya
senior tag

Piros-zöld színtévesztéssel is kapsz jogsit. A lámpák elhelyezkedése miatt. ahogy ngabor is mondta...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3972) escie válasza ngabor2 (#3970) üzenetére


escie
őstag

erről van szó...

''nem látja a lámpát'' loll, átlátszónak látja?!:))
hogy ne látná, ugyan...

én is színtévesztő vagyok, bár nem hivatalosan. csak a tesztkönyvben lévő hülye foltos képek egy részét nem tudom értelmezni, amúgy, minden mást rendesen. szóval érdekes...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#3973) Batman válasza neongorack (#3964) üzenetére


Batman
őstag

Hali!

Én most komolyan nem szemetkedni akarok hanem erdekel ,hogy miylen is ez?Látod hogy vilagít a lámpa de más színünek látod mint valójában?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3975) escie válasza Batman (#3973) üzenetére


escie
őstag

szerinted, ha nem látna színeket, akkor honnan tudná, milyen valójában? :))

úgyértem, az ember megtanulja a színeket, amit mindenki zöldnek mond, azt zöldnek tanulom meg...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#3976) Gh0sT válasza neongorack (#3964) üzenetére


Gh0sT
addikt

Csak hivatásos jogsid nem lehet.

Esmein: Moderátor??? :D Nesze neked emberiség! :DD
:) - Esmein

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3977) Gh0sT válasza Kalandor (#3974) üzenetére


Gh0sT
addikt

És az tényleg működik, hogy egy színt mondjuk zöldnek látsz, de ha megmondják, hogy az barna, akkor onnantól kezdve barnának látod? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3978) jeges válasza ngabor2 (#3970) üzenetére


jeges
senior tag

ez az elhelyezkedés dolog sokszor rendben van, de sokszor nincs.
még egyszer hangsúlyozom, nem t'om, mi a hivatalos verzió, de több esetet is hallottam, h emiatt nem lehetett jogsija vkinek (első kézből), de ez lehet, vmi régebbi szabály vagy gyakorlat.
mindenesetre aki ilyenkor tavasz táján próbált végigmenni az andrássy úton, az valszeg sejti, miről beszélek: a rengeteg zöld lombtól még jó színlátással is csak nehézkesen lehet észrevenni a piros lámpákat, csak a fényét látod, az elhelyezkedését egyáltalán nem.

(#3979) Batman válasza Gh0sT (#3976) üzenetére


Batman
őstag

Eddig nem sok dolga volt ma reggelt, tök jó nyugodt a forum mindig ilyennek kellene lennie.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3980) Esmein válasza Batman (#3979) üzenetére


Esmein
nagyúr

Néhány topiccímet megreguláztam, de amúgy semmi durvulás. Nyugalom a köbön.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3982) erdeya válasza Esmein (#3980) üzenetére


erdeya
senior tag

Nóóóórmális? :Y

Beálltál a sorba? Ez iszonytató. Esmein mint moderátor? Hát itt már mindent lehet? Kéremszépen valaki elaludt a mod jog adományozó gombon! ire fel? Milyen jogalapon és különben is az engedélyem nélkül? :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3983) TéKrys válasza Esmein (#3980) üzenetére


TéKrys
senior tag

MODERÁTOR lettél??? Mia fene.A megfenyegetett modi helyére léptél, vagy túlbuzgóságodnak köszönhetően lettél a nem tévedek az AMD procik (részleg) moderátora?

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3984) Batman válasza Esmein (#3980) üzenetére


Batman
őstag

Nagy elrettentő erővel bírsz ki is merne kikezdeni veled;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3986) TéKrys válasza Kalandor (#3981) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ugye a moderáló gombokat (főleg a bann-t) azokat nem szín alapján azonosítod? ;]:Y

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3987) erdeya válasza Kalandor (#3985) üzenetére


erdeya
senior tag

Jesszum pepi... még ki következik?
Mondjuk tippem van...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3989) Szőrös  válasza Kalandor (#3988) üzenetére


Szőrös 
veterán

aham akkor itt a gond. túl kicsi emiatt soxor melléböktök ! tessék nagyobbra méretezni :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3990) Esmein válasza Szőrös  (#3989) üzenetére


Esmein
nagyúr

Annyira azért nem kicsi :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3992) erdeya válasza Esmein (#3990) üzenetére


erdeya
senior tag

Hát itt vagy te szégyentelen... :))

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3993) Esmein válasza erdeya (#3992) üzenetére


Esmein
nagyúr

Itt hát, mindent látok :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3994) TéKrys válasza Kalandor (#3988) üzenetére


TéKrys
senior tag

Mod helyett bann. hopsz!! ez félrement. bocsika. :DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3995) Loretto válasza Esmein (#3829) üzenetére


Loretto
veterán

Húúú Te. Ezt a postot észre sem vettem... Ne akard megtudni... :D ;)
Amugy mi fityeg a neved alatt he?;]

Az :)

Soirée...

(#3996) Sianis


Sianis
addikt

Hirtelen milyen érdeklődés lett itt a MODERÁTOR-i dolgok körül! :D
Fiúk inkább szakmai dolgokról beszéljünk, ne a gombokról, bár ha egy feszes blúz gombjairól van szó...:P:P:P Alatta az extra gombokkal... :B

(#3997) erdeya válasza Esmein (#3993) üzenetére


erdeya
senior tag

...mert az ördög sosem alszik!


(ezért karikás a szeme :D)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3999) Esmein válasza Kalandor (#3998) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem viccből írok bele, hanem nem akarok mindenkinek külön hszben válaszolni :) Csak a gratula hszekbe válaszolok bele no :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4000) ngabor2 válasza Esmein (#3980) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Kiszedegetted a ...,házilag, de hogyan????? végződéseket? :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.