Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3351) SPDeluxe1.0 válasza Esmein (#3348) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

THX ,hogy idészhetek! :))
Egyébként erről volt szó:
Bővebben: link

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3352) tildy válasza Monya78 (#3306) üzenetére


tildy
nagyúr

Szvsz pár nap.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3353) Kidus válasza Grafiqs (#3350) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem 6610es van, ez is elfelejti neha az ekezeteket, de nem naon irok sms-t, so nem zavar.
Mas baj nincs vele, szeretem naon, most 2 eves, 3szor kapcsoltam ki miota megvan, mikor mar kicsit osszekeverte hogy mit is akarok szegenytol, es fagyi lett.

Assuming Control

(#3354) Grafiqs válasza Kidus (#3353) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ez az egy idegesítő hibája van. De viszont 150 belefér meg 1k név, ami nekem egy ideig-óráig elég lesz.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3355) Loretto


Loretto
veterán

Nem légy kategorikus...

Soirée...

(#3356) Xeon_Zeg


Xeon_Zeg
csendes tag

oops :)

A4-es hófehér gyári állapotban lévő papírlapomat lecserélném hasonló paraméterekkel bíro Audira!

(#3357) Tithian


Tithian
őstag

Mit lehet tenni, ha a Windows és a böngésző (Opera) egyaránt zagyvaságként jelenít meg egyes kínai szövegeket (a japánt nem)?
Pl. egy filmcím (ET - A földönkívüli): E.T. ¥~¬P¤H (20¶g¦~¥þ·s¼Æ½X¬ö©Àª©).

Általában gond nélkül megjeleníti a kínai karaktereket :F
Gondolom, valami font/kódlap hiányzik, de nem tudom, hogy mi lehet a baj. Találkozott már valaki hasonlóval?

Példa egy guglival lelt kínai fórumról: Bővebben: link

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3358) #16741888


#16741888
törölt tag

Srácok, nem tudja valaki hogy @dxd.hu s emailcímet melyik szolgáltató ad? google nem tudta.:)

(#3359) Tithian válasza #16741888 (#3358) üzenetére


Tithian
őstag

A dxd.hu egy italkereskedés oldala, gondolom, a cég emberei bírnak ottani levélcímmel.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3360) #16741888 válasza Tithian (#3359) üzenetére


#16741888
törölt tag

hoppá, tényleg mondassz valamit:) köszi, szabadságra ment az agyam:R

(#3361) Esmein


Esmein
nagyúr

Ezeket nekem nyitják : Bővebben: link

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3362) MarKoo válasza Esmein (#3361) üzenetére


MarKoo
őstag

Meg nekem. ;] Bővebben: link

(#3363) Esmein válasza MarKoo (#3362) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én is ki tudtam volna moderálni(ma már vagy 3 topikot) :o
Egyébként kihagytál egy vesszőt a mondat közepéről, kétszer kellett nekifutnjom, mire siukerült kibogoznom ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3364) MarKoo válasza Esmein (#3363) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszi hogy szóltál. Tényleg érdekes mondat lett bőeleő! :P

(#3365) Bazsesz válasza MarKoo (#3364) üzenetére


Bazsesz
őstag

Lásd, milen jó szivem van ma, meg hogy lásd, hogy tudom, hogy nagy codos vagy, megalkotam neked az igazi gamer billentyűzeted:

Bővebben: link

Csak Neked, csak most, csak a Killerman Edition hiányzik róla :D

Szerk: ciki, lehagytam a fél linktagot :D

[Szerkesztve]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3366) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Lécci mondjon valaki olyan programot amivel lehet lanon chatelni ha nincs net.

(#3367) pweisz válasza mayerlaci (#3366) üzenetére


pweisz
senior tag

(#3368) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Faxom ki van citromail-el.
A második postafiókom nyekent meg, vagyis nem tudom már lekérdezni:O, nem enged be a jelszóval, emi tuti nem változtattam meg mivel outlookal kérdezem le mindig...edig jó volt 2 napja csináltam, és nagyon fontos volna.
A megadott emil címemre sem küldi ela jelszót......pedig a régi emil címemet adta meg, nem értem mi történt:F, mondjuk már egyszer jártam igy náluk......egy másik fiókkal.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3369) Vangelis válasza Grafiqs (#3354) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszi az értelmes sms-t....:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3370) Esmein válasza Vangelis (#3368) üzenetére


Esmein
nagyúr

kell gmail invite ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3371) Vangelis válasza Esmein (#3370) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem köll , vagyis lehet hogy kell:Dez kéne hogy mennyen,,,olyan mintha valaki elrabolta volna az emilcímemet:F

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3372) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Citromail hülye, most meg engedett reg-elni a régi emilcímemen:F...de miért törlödött?

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3373) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Eddig azt hittem a reggelni szó azt jelenti, hogy regélni. De valójában mit is jelent?:F

ragazzi della curva...

(#3374) Vangelis válasza Bikerman (#3373) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Reg-elni akart lenni:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3375) Bikerman válasza Vangelis (#3374) üzenetére


Bikerman
aktív tag

Akkor mit jelent az hogy reg?

ragazzi della curva...

(#3376) Vangelis válasza Esmein (#3370) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hanyagolod az oldat...ahogy látom:O:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3377) Vangelis válasza Bikerman (#3375) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Regisztrálni

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3378) SPDeluxe1.0 válasza Bikerman (#3375) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Regisztrálni.
Lásd Vangelis aláírását!! :D

fizetett reklám a branđ.hu - nak :C

[Szerkesztve]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3379) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Bővebben: link

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3380) MarKoo válasza Bazsesz (#3365) üzenetére


MarKoo
őstag

Oh, nagyon rendi vagy. :) Jó lett mert tényleg ezeket a billentyűket használom. Csak a számok hiányoznak. :P

Egyébként az a ''nagy'' CoD-os abbahagyta a CoD-ot. Sajna ez van... :( Azért köszi szépen, lementettem. FémÚr-nak is thanks.

ui.: Hogy vagy(tok)?

(#3381) mayerlaci válasza pweisz (#3367) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Köszike rendes vagy.Baromi jo és eccerű a progi csak kár ha lerakom akkor olyan kis négyzet lesz ott alul nem pedig rendesen a tálcára és mondjuk villogna.

(#3382) a_tesz válasza Vangelis (#3368) üzenetére


a_tesz
Korrektor

egyik ismerősöm meg kapott egy emailt a citromailes postafiókjába, megnyitotta, ezután pedig törölték a postafiókját mindenestől, mert valami 'visszaélés történt az emailcímmel' vagy mit magyarázott (nem voltam ott, csak mesélte, de nem valami nagy it-guru szóval elég zavaros történet volt)... nekem mindig is gyanús volt a citromail, szerencsére egy fél éve már van gmail, így se tárhelygond, se semmi, és még különösebben nem tapasztaltam hibát sem (nem, ez most nem reklám) :))

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3383) Bazsesz válasza MarKoo (#3380) üzenetére


Bazsesz
őstag

Számok minek? nem kell számolni CoD közben ;]


Hogy én hogy vagyok? Arról tudnék mit mesélni, de már a nő, nőügyekbe leírtam. (Bővebben: link). Fém úr a helyén van, még egy évig ott is marad.

Megaztán júni 29-én szóbeli....

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3384) pweisz válasza mayerlaci (#3381) üzenetére


pweisz
senior tag

Hát akkor keress esetleg másikat,ha gondolod, van több ilyen progi. De én csak ezt probáltam eddig.

(#3385) mayerlaci válasza pweisz (#3384) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Nem megvagyok elégedve.:)

Na ez a tútázönd hsz-em:D

(#3386) Grafiqs válasza Vangelis (#3369) üzenetére


Grafiqs
őstag

Te kérted! ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3387) MarKoo válasza Bazsesz (#3383) üzenetére


MarKoo
őstag

Tudod... Kispisztoly, fegyver, gránát meg wh stb. :P

Megértelek. Én már lemondtam arról a csajról aki tetszett. Ez van, sz@rik a fejemre, ha nem kell neki semmi.

(#3388) L_ajos


L_ajos
őstag

MIért van az hogy ha reggel néplapot kérek az újságosnál akkor Blikket ad? :D imádom. és ha visszamegyek csak les rám bambán :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3389) Grafiqs válasza L_ajos (#3388) üzenetére


Grafiqs
őstag

Mit kell ezen csodálkozni?!
Reggelente legjoBLIKK egy blikk. :DDD
Huh, ez de szar volt. Na jó nem szídjuk a hazait.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3390) L_ajos válasza Grafiqs (#3389) üzenetére


L_ajos
őstag

Na jah :d de a csöcsös csaj meg a sok vaker nem érdekelt...:)

Bárrr.....nemis tudom..legközelebb is bepróbálok hátha akkor valami Gamestart ad vagy valami :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3391) Grafiqs válasza L_ajos (#3390) üzenetére


Grafiqs
őstag

Vigyázz Te, mit mondasz! ;]
CHIP-et érted CHIP-et! :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3392) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Izé, bocs hogy beteszem ide is, de döntés előtt állok és úgy néztem, hogy valamiért az állásbörze rovat nincs benne a TOP100 témában. Sorry mégegyszer, de segítségre lenne szükségem illetve véleményekre:
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3393) Bazsesz válasza MarKoo (#3387) üzenetére


Bazsesz
őstag

arra ott a scroll :D Meg amúgy is, only MP44 rulzz :D Csak azzal nyomom, bár régen elég sokat távcsöveseztem, és elég jól...

A csajról erről én is lemondtam, bár volt egy kis kavarás vele, de mit tudjak tenni? Itt a nyár, járok strandra, Fém-úr meg hódííít ezerrel, én meg élvezem a helyzetet :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3394) L_ajos válasza Grafiqs (#3391) üzenetére


L_ajos
őstag

Ja télleg :D nyelvbotlás volt. a sör hatása má igy este :D :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3395) MarKoo válasza Bazsesz (#3393) üzenetére


MarKoo
őstag

Jajaj. Ott feszítessz a strandon? ;]

Nekem a kedvencem a Kar98k volt meg a BAR. ;)

(#3396) L_ajos


L_ajos
őstag

És a legjobb multkor volt meló helyen. A szitu az hogy kajálda és ebéd. Kérek egy A menüt és kapok egy C-t. na jólvan ez még oké. Hálisten nem főzelék volt. De az hogy a szelet kenyerembe egy idegen tárgyat találok amire ráharaptam és majd kitört a fogam az már gáz. Vagy lehet hogy kiakartak csinálni? :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3397) Bazsesz válasza MarKoo (#3395) üzenetére


Bazsesz
őstag

Tudod mekkora májerség, mikor mutogatod a két kilométeres vágást, és mikor megkérdezik a csajok, hogy hogy került az oda, csak annyit mondassz: ''a bal oldali koszovó, a jobb oldali meg vietnám'' Erre buknak a csajok, meg természetesen a ladákra ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3398) brownus


brownus
veterán

Hi!

Tanul vagy tanult itt vki Minőségügyi Szakmérnök szakon?
kellenének kész puskák, mert már a f@szom tele van a sok gépeléstől.
QFD és FMEA puska kellene!!!

(#3399) Esmein


Esmein
nagyúr

Grafiqs : Határozott gyors fellépés, ezt már szeretem. Ha valakinek kétségei lennének afelől, hogy miért itt nyílik egy kutyaharapásos topik, és miért nem mondjuk az indexen vagy az sg-n, akkor a válaszom erre az, hogy azért, mert itt nincs játszótér. Itt kulturált a hangnem és van moderáció, nem úgy mint egyes más fórumokon. Én is inkább itt kérdezném meg a felsővezeték szakadás elhárításának fortélyait, mint az indexen. Ennek inkább örülni kellene, hogy nyílnak ide nem illő topikok is(persze lesúlytani rájuk), látszik, hogy bíznak a fórumban az emberek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3400) tildy válasza Bazsesz (#3397) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem még ébren vagy.Milyen ladátok van?:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 20 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.