Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4151) manopapa


manopapa
csendes tag

Sziasztok
HP officejet 4500 om van photoshopbol nem tudok nyomtatni A4 kisebb méretben.Ha nyomtat valamit az nagyon pixeles a beállításokat már probáltam most mit tegyek? Ha tudtok valamit segitsetek. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4152) Anubis_9 válasza Anubis_9 (#4147) üzenetére


Anubis_9
őstag

Lehet hozzá használni után-gyártott tonereket. :DDD Rendeltem is egyet! :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4153) syab19


syab19
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy most vettem egy ip4700ast és nem tudom miért, de csíkoz.
Normál minőségű nyomtatásnál. Magas minőségűnél pedig sűrűbben.
Találkozott-e már valaki ilyen problémával?
Ha igen, mi rá a megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R :R
Szabi

(#4154) zozogtti válasza syab19 (#4153) üzenetére


zozogtti
tag

Szia én is most vettem ilyen nyomtatót és nekem is csíkoz normálon de magas felbontáson nem.
biztos jól állítottad be a nyomtatási minőséget ?
mondjuk nekem még a gyári patronok vannak benne.

(#4155) lamiki válasza rroolleerr (#4150) üzenetére


lamiki
senior tag

A használt hulladék tinta ürítését nem feltétlenül szó szerint értik,
ált. egy szivacs, vagy filc szívja fel a tisztítás során kifújkált tintát, ami ha elér egy a nyomtató gyártó által meghatározott értéket, akkor egy számláló túlcsordul, és hibaüzenetet küld a nyomtató.
Ilyenkor 3 dolgot tehetsz:
1. kidobod a nyomtatót
2. elviszed szervizbe, és kinullázzák neked a számlálót és esetleg kicserélik a párnát is, jó sok pénzért
3.keresel hozzá programot, vagy leírást és kinullázod ezt a számlálót, és akkor tovább tudsz nyomtatni.
Epsonoknál pl ilyenkor a filc nagy része még úgy néz ki mintha új lenne, szóval szerintem normális, rendszeres használatnál (nem hagyod havonta beszáradni a nyomtatót és ezután eltisztítasz fél patront) hamarabb fog a mechanika szétkopni mint a nyomtatóból a hulladék tinta kifolyni a 2-3. nullázás után.
Ennél a típusnál nem tudom pontosan hogy kell, de valami IPTools -MPtools nevü progi vagy szervízmenübe lépés és ott kinullázás lesz szerintem a megoldás.
írd be keresőbe mp180 waste ink reset, és meg leled a megoldást.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4156) lamiki válasza syab19 (#4153) üzenetére


lamiki
senior tag

Nyomtass fúvóka ellenőrző mintázatot, tökéletes e a mintázat, vagy csíkoz, lehet nem dolgozik pár fúvóka, be van száradva, vagy levegős. Biztos találsz a nyomtató beállításoknál olyat, hogy fejtisztítás.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4157) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

a következő kép fogad nyomtatás helyett:

mit tudok tenni?

Aurea mediocritas

(#4158) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#4157) üzenetére


AXisBOLD
addikt

megtaláltam :).

"Kihúzod a tápot és az USB-t, lenyitod az előlapját a nyomtatónak. Most lenyomva tartod a bekapcs gombot és közben beszúrod a tápot, majd fölcsukod az előlapot. Ezután elengeded a bekapcs gombot. Csatlakoztatod az USB-t, bekapcsolod a nyomtatót."

Aurea mediocritas

(#4159) syab19 válasza zozogtti (#4154) üzenetére


syab19
tag

Szia,
Szintén új szerzemény. Gyári patronok.
Automatikus fejállítást csináltam eddig 1x.
Annak a képnek nem tudom, hogy kell kinéznie.
Ott is vannak csíkok.
Magas minőségen a fekete nem csíkoz, de színes részeknél van csík.
Megpróbálom a fejtisztítást.

Üdv. és köszönöm a tanácsokat! :R
Szabi

(#4160) syab19 válasza syab19 (#4159) üzenetére


syab19
tag

Fúvókák rendben. Csíkoz még mindig.
Ötlet vki? :F

(#4161) pinkova.imre


pinkova.imre
csendes tag

Hellosztok!

Van egy HP1510 all-in-one nyomtatóm. Az a problémája hogy a tálcáról felveszi a papírt, és tovább húzza mint kellene.Ilyenkor 'papír elakadva' hibajelzést ad. Igazából romokból lett összerakva,de attól még működnie kellene. Ha ügyes vagyok és pont eltalálom a gép ritmusát, tökéletesen működik, csak több oldalnál ez már gondot okoz. Van benne a papír részen egy optikai kapu valamint egy tárcsa a továbbító hengernél. Várom mindenki javaslatát, a hiba megoldását segítő ötletét.

(#4162) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Van egy 2009 márciusi Samsung ML-1640-em és kezd kifogyni a toner. Mi a teendő ilyenkor? Venni kellene egy utángyártott tonert chippel vagy töltessem ezt és patch-eljek? Köszi

(#4163) Julcsika1 válasza pinkova.imre (#4161) üzenetére


Julcsika1
tag

Hali! valószínűleg a kuplung nem áll pozícióban, próbáld meg szétszedve addig tekerni a "nagy" fogaskereket hogy teljesen áthúzzon egy A/4-es lapot ha ez nem sikeráll akkor talán egy szervizben tudnak neked segíteni.

(#4164) Csirkeh


Csirkeh
csendes tag

Sziasztok!

Egy Epson Stylus Photo R265-ös nyomtatóval rendelkezek, és Photoshopból, még eddig egy elfogadható nyomatot nem voltképes produkálni. Könyvet olvastam már róla hogy hogyan nyomtassunk színhelyes nyomatot photoshopból, minden lépést betartva mégis gusztustalan sötét képeket kapok. A bőr színes narancssárga, a zöld szürke, a sötétebb árnyalatok egész egyszerűen feketék.
Már alapból fúrcsáltam hogy színkezelés terén a nyomtató beállításainál nem tudom kikapcsolni a szinkezelést ahogy arra felhívják a figyelmemet a könyvben, és az Epson honlapjára felkerült segédleten is. 3 pont van a szinkezelés alatt: Szinvezérlők, ami lehet Epson standard, Epson Vivid, vagy Adobe RGB. A második lehetőség valami Photo enhance, a harmadik pedig valami ICM, ami alatt egy kipipálható box van (ki, nincs szinkorrekció) felirattal.
Utóbbit használtam mert erre gondoltam azt hogy teljesen kikapcsolom a nyomtató színvezérlését, dehát förtelem amit produkál a nyomtató.
Atinták eredetiek, ma vettem bele, nem hinném hogy azzal lenne a probléma. A másik röhejes dolog hogy AcdSee képnézőből való nyomtatásnál sokkal világosabb már a nyomat, de persze egyáltalán nem hasonlít még arra ami a monitoron látható. A képet adobe rgb színprofilba mentettem el, és a photoshop munkaasztala is arra van állítva, mert azt olvastam hogy tintasugaras fényképnyomtatásnál az ajánlott.
Kérem aki tud valami megoldást írjon mert sok pénzem ment el már tintapatronra, és mind eddig hiába. :(

CSIRK€H

(#4165) Badb0y válasza phantom88 (#4112) üzenetére


Badb0y
addikt

Tehát akkor megveszem a legolcsóbb utángyártott tonert, FW flash és menni fog elvileg minden? Ha jól láttam 5000 ft. Porpzgatni nem igen akarok, inkább veszek 5k körül egy utángyártottat. 2009. szept előtti a gép. Uh. elvileg lehet bármi?

van valakinek samu ml1640 nyomija, aki utángyártott patronnal tolja ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4166) mkRoland válasza Csirkeh (#4164) üzenetére


mkRoland
senior tag

Hali!
Mire nyomtatsz? Fotópapír? Fényes? Mennyi g/m2? Márka?
A nyomtató tulajdonságainál helyesen van bejelölve a papír típusa (pl.: Ultra Glossy, Glossy)?

[ Szerkesztve ]

(#4167) Csirkeh válasza mkRoland (#4166) üzenetére


Csirkeh
csendes tag

Szia!
Igen, tudomásom szerint minden jól be van állítva. Megadtam neki a papír méretét, típusát is. Glossy Photo paper.

CSIRK€H

(#4168) Csirkeh


Csirkeh
csendes tag

Ezek szerint senkinek nincs ötlete...
Érdekesség hogy egy másik fényképezővel készült képet szépen nyomtatott ki. Mind 2 kép pedig srgb szinprofilt használ. Továbbá érdekes hogy Acdsee-ből, sokkal közelebb áll a jóhoz a nyomaton kapott szín, mint photoshopban.

CSIRK€H

(#4169) Badb0y


Badb0y
addikt

Samsung ML-1640:

Vettem egy 7000 ft-os utángyártott tonert, betettem a gépbe, semmit nem cisnáltam, és nyomtat. Ezekkel mit kell csinálni? Vagy kell-e valamit csinálni.

Ami zavar, hogy villog a piros jelzőfény, és a lapszámláló 1093-on áll (ennyinél fogyott ki a gyári)

Resetelnem kellene a lapszámlálót a rövidzáras módszerrel? Vagy miért villog ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4170) Dr. COPY. válasza Csirkeh (#4168) üzenetére


Dr. COPY.
tag

Szia!

Ha a nyomtatóhoz kaptál ajándék képszerkesztő-nyomtató programot azt szedd le, vagyis ne legyen más a számítógépen mint a nyomtató drivere. Ha csak a driver van, akkor 3 lehetőséged van.
1. van olyan műszer ami a monitor színei alapján összeállít egy színprofilt a nyomtató számára, ha tudsz ilyet szerezni kész is vagy.
2. töltsél le a netről színprofilokat és kísérletezz, amíg nem találsz megfelelőt.
3 próbáld ki a nyomtatót más driverrel is.

[ Szerkesztve ]

(#4171) Poo


Poo
aktív tag

hello

Tudna valaki segiteni abban h egy hp laserjet p1102 milyen drivert használjak win2000-en mert gyárilag csak xp és utáni oprendszerekhez van driver.akármilyen alternatív megoldás is jól jönne amivel működésre tudnám bírni.
Köszönöm. :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#4172) Csirkeh válasza Dr. COPY. (#4170) üzenetére


Csirkeh
csendes tag

Az igazság hogy csak és kizárólag a driver lett feltelepítve. Ma tettem fel a kapott nyomtató programot kíváncsiság képen, erre az szépen ki is nyomtatta. A kérdés csak az hogy milyen színkezeléssel, mert ez lett volna a Photoshopból való nyomtatásnak a lényege, hogy a nyomtató színkezelését kikapcsolni, és a photoshop diktáljon hogy valóban azt lássam a nyomaton mint a monitoron.

[ Szerkesztve ]

CSIRK€H

(#4173) phantom88 válasza Badb0y (#4169) üzenetére


phantom88
tag

Azért villog mert, azthiszi ki fog fogyni. Majd egy idő után nem villog, hanem világít és nem enged nyomtatni. :)

Rövidre zárás csak nagyon régi firmwarekkel működik!

Szóval mindenképp firmwaret kell cserélned!

http://blog.sahat-tambunan.com/2009/11/28/reset-ml-1640-and-ml-2240-for-refill-toner/

A piros hozzászólást csináld végig.

Ja még arra figyelj, hogy ha 84-es van vagy régebbi a gépeden akkor a 83-as patcheltet rakd fel, ha újabb akkor a 93-sat.

Magyarul itt van a leírás (itt mégegyszer nem válaszolnék neked, ha már itt megtettem. :) ):
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=38709

Ha van chip az utángyárotttan és nem menne a patchelt firmmel, akkor le kell ragasztani a toneren a chipet, mondjuk celluxszal.

Nyílván van benne kockázat, ezt vagy vállalod vagy nem. A két linken elegendőnek kell lenni a leírásnak, de még pár orosz oldalon bőven ki lett tárgyalva.

(Én annó megcsináltam, meg már újra is töltöttem, azóta is f@sz@)

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#4174) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Scanneres színes nyomtatót szeretnék venni, de mivel zöldfülű vagyok ezért semmit nem tudok ezekről a készülékekről. Ha valaki tudna vmit ajánlani azt megköszönném.
Szempontok: Szép képminőség, gyorsaság, és azért az ár se legyen megfizethetetlen.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4175) Badb0y válasza phantom88 (#4173) üzenetére


Badb0y
addikt

És maga az FW csere után örökre lehet ezt csinálni? Vagy minden egyes kifogyás után FW csere kellene ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4176) phantom88 válasza Badb0y (#4175) üzenetére


phantom88
tag

Örökre, nem kell mindig eljátszani a szoftcserét, mert az a lényege az egésznek, hogy minden kikapcsolásnál kinulláza az initial toner page count-ot. A total page count marad. Persze, ha chipes tonert raksz bele azt számolja, ezért kell a chipes tonereknél a chipet leragasztani(Hogy ne tudja küldeni az adatokat a nyominak). Chipes tonerrel még nem volt dolgom. A szoftver reset után ugrik a gari.

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#4177) phantom88 válasza Badb0y (#4175) üzenetére


phantom88
tag

Ja még annyi, hogy az utángyártott tonerral, ha a Toner Page Count/Toner Remaining/Toner Status esetleg nem változna, akkor felesleges a firmware csere. Nem tudom az utángyártottakon, így mire jó a chip, mert ha az eredeti tökéletes másolata lenne, akkor meg kellett volna szűntetni a kifogyást jelző led villogást, de lehet csak annyit csinál az utángyártott chip, hogy ezek a számlálók nem tudnak számolni, akkor simán jó így is. Csak a led villog, dehát az így most csak dísz.:).

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#4178) Lewzke


Lewzke
őstag

Kaptam egy Canon MP240-es multifunkciónális nyomtatót , a fekete patron a nyomtató szerint hibás . ( E 1 4 ) Miért nem tudok szkennelni emiatt? Eléggé logikátlan de nem lehet .Csak szkennelésre szerettem volna használni , csak azért nem veszek bele tintát. :W
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#4179) P100 válasza Lewzke (#4178) üzenetére


P100
senior tag

Hát szedd ki belőle a fekete patront...

Kérdés: a nyomtatót ki szoktátok kapcsolni (nyomtató + szkenner multifunkciós gép), vagy non-stop bekapcsolt állapotban van? Vajon mennyi áramot fogyaszt?

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4180) zka67 válasza P100 (#4179) üzenetére


zka67
őstag

Én azóta nem kapcsolom ki a nyomtatómat (jelenleg HP DeskJet F2280), mióta az Epson RX520-asommal mindössze 10 oldalt! tudtam kinyomtatni egy eredeti kollekció tintával. Minden egyes bekapcsoláskor fejtisztítással kezdik, ami jelentős tintapocsékolással jár.

Azt nem írják, hogy mennyi zabálnak készenlétben, csak azt, hogy megfelelnek az Energy Star előírásoknak. Saccra különben 1-5W között, de engem ez nem nagyon érdekel, mert nálunk két gép + egy 150W-ot zabáló LCD tévé megy napi 8-12 órában.

(#4181) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

canon ip1000-el már jó pár éve küzdök, mert nem jön ki tinta a fejen rendesen(csak a fekete szarakodik), eddig mindig sikerült megbütykölni, de most a bevált trükkök sem segítenek(alkohol, rendszerint parfüm, kitörlés, új parton).

nincs még valami a fentieken kívül, amit be lehetne vetni?

Aurea mediocritas

(#4182) atala


atala
addikt

Sziasztok!

Tapasztalat alapján tud valaki olyan CLI-521 BK patront amiben aránylag gyorsan száradó tinta van? Még mindig ott tartok, hogy a felókete szín lassú száradása miatt csíkot húznak a papíron a görgők.
IT media-s az nagyon rossz ilyen téren, a procolor már egy fokkal jobb.

(#4183) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

gondolom nem sok embert izgat fel a hir: ib21e nem szereti a tplink gigas swicset...:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4184) P100


P100
senior tag

Sziasztok,

Új tintákat vettem a nyomtatómba, mert már régóta nem volt benne, de nem indul el a nyomtatás. Pl World-ben elindítok egy nyomtatást és nem történik semmi. Miért nem?

Nem biztos, hogy a tintával van összefüggésben a hiba, mert mikor utoljára használtam a nyomtatót, másik gépem, másik oprendszerem volt.

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4185) P100 válasza P100 (#4184) üzenetére


P100
senior tag

Nyomtató újratelepítésével megoldottam, hogy nyomtasson, de most meg üres lapokat nyomtat... szóval úgy csinál, mintha nyomtatna, jár a nyomtatófej ide-oda, de az eredmény üres lap.

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4186) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

pdf-et próbálok kinyomtatni, de a lap közepére kicsinyítve kerül a szöveg. Hogy lehetne teljes kitöltéssel kinyomtatni?

All Black...

(#4187) Lewzke válasza P100 (#4179) üzenetére


Lewzke
őstag

Sajnos nem segít . A hibaüzenet most a nincs fekete tintára vonatkozik , szóval reménytelennek tűnik. Csókolom a Canon marketingeseit , egy mérnök csak úgy nem tenne ilyent . Annak az lenne az érdeke , hogy ha nem lehet nyomtatni attól még a szkennelés nyugodtan műküdjön .
A tintavásárlás egyszerű lenne de félő , hogy nem csak azzal van a probléma ... de nem adom fel ilyen könnyen . ;]

[ Szerkesztve ]

(#4188) lamiki válasza Stalker-2572 (#4186) üzenetére


lamiki
senior tag

Biztos találsz valami olyasmit a nyomtató beállításoknál, hogy oldalméretre nagyítás

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4189) coyote66


coyote66
aktív tag

Üdv mindenkinek! Epson sx 200-om van. Csak feketével akarok nyomtatni, mivel a többi kifogyott. Az a bajom, hogy nem engedi, csak ha kicserélem a kiürülteket. Próbáltam máshol beállítani, kivenni, visszatenni de nem ajánlja fel az egy patronnal való nyomtatást. Gyári patronok vannak benne. Van rá valami magyarázat, vagy a telepítésnél lehet variálni valamit. Választ előre is köszönöm.

Én vagyok

(#4190) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok!

Canon L60-as nyomtató xp alatti beüzemelésében tudna valaki segíteni?...

egyszerűen nem találok hozzá semmilyen drivert...

(#4191) P100


P100
senior tag

Senki nem tud segíteni? :(

Epson RX425 nyomtatóm van, olyan, mintha nyomtatna, de a végeredmény mindig egy teljesen üres lap lesz. Szerintem nem száradt be a fej, mivel amikor beraktam alá egy nedves papírzsepit, akkor dőlt belőle rendesen a tinta...

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4192) lamiki válasza coyote66 (#4189) üzenetére


lamiki
senior tag

itt kb ugyanazt kérdezték,de ha utánna olvasol találsz mindkét fórumon sok hasonló témájú hozzászólást
Annyi kiegészítéssel: gyári patront nem tudod resetelni ha már kifogyott, utángyártottat igen.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4193) lamiki válasza P100 (#4191) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ha néhány pöttyöt sem nyomtat akkor valószínű fejhiba, jó pár multifunkciósat láttam már hasonló hibajelenséggel scannerként végezni.
Próbálj meg 1-2 szoftveres fejtisztítást, ha utánna nyomtat legalább pár pöttyöt, akkor beszáradás, és megpróbálkozhatsz a nyári, zöld bogároldós szélvédőmosós fejtisztítással, ha semmi, akkor lett egy kb 2 max. 3 e Ft-ért eladható olcsó scannered.
így csináld

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4194) P100 válasza lamiki (#4193) üzenetére


P100
senior tag

Már rengeteg szoftveres fejtisztítást nyomtam neki, de nem nyomtat pöttyöket se...

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#4195) zka67 válasza P100 (#4191) üzenetére


zka67
őstag

Levetted a patronokról a zárófóliát? (felső részén van hátul)

(#4196) zka67 válasza lamiki (#4193) üzenetére


zka67
őstag

Én 5-ért szabadultam meg az RX520-asomtól :D

(#4197) lamiki válasza P100 (#4194) üzenetére


lamiki
senior tag

Akkor úgy néz ki lett egy scannered. Pedig ezen a típuson jó strapabíró fej van, az első nyomtatóm amit kitisztítottam Epson RX425-ös volt.
3 évig volt használaton kívül, ráadásul tinta patron nélkül is, szóval csontig beszáradt, és mégis hibátlan lett, minden fúvókája dolgozik tökéletesen, azóta is nyomtat a húgoméknál.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#4198) n.ildi77


n.ildi77
csendes tag

Sziasztok!Nem tudom tud-e segíteni nekem valaki nyomtató ügyben.van egy Hp laserjet 4000-em ami tök jól működött (német nyelvű) míg az én okos kisfiam (4 éves )valamit el nem nyomkodott.Vizsga előtt állok és nem tudok nyomtatni egyszerűen fel sem ismeri a sz. gép,valamint el sem indul a nyomtatás.Szerintetek mi lehet a hiba, vagy ha valaki olcsón tudna szerelőt szóljon kérem.Köszike előre is!

(#4199) zka67 válasza n.ildi77 (#4198) üzenetére


zka67
őstag

Elállíthatták az interface-t. Menj a Resets Menu-be és ott válaszd ki a Restore Factory Settings-t. (talán Werkseinstellungen vagy hasonló, a második pont a Resets Menüben)

(#4200) Boyfish


Boyfish
senior tag

Sziasztok!

A tanácsotokra lenne szükségem!
Irodai használatra, kb. havi 2000 lap-os fekete-fehér nyomtatásra keresnék valamilyen optimális megoldást.
Hosszú távon mivel jövök ki olcsóbban tintasugarassal vagy lézeressel.
Max. bruttó 80000Ft-ot akarok rákölteni, kb. 30 lap/perces nyomtatás lenne az optimális, de a legfontosabb a Ft/lap költség, illetve a megbízhatóság, ha bárkinek van ötlete, hogy mit válasszak, kérem írja meg.
Jelenleg ezzel szemezgetek: HP Officejet Pro 8500

Előre is köszönöm a tanácsokat.

Üdv

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.