Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4191) Sirandrish válasza BandiHUN (#4190) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem akarok bántani senkit...nem akarok itélkezni senki felett...és nem akarok beleszólni senki játékába...
Nem kell magyarázkodni se neked se balinak se kovács józsinak se senkinek..
az se érdekel hogy mit tud a cfg..mi tünik el mi lesz láthatóbb stb...mindenki saját maga dönti el hogy hogy játszik..
Én csak az őszinte véleményetekre vagyok kiváncsi...egy cfg (mindegy hogy mit tartalmaz) ami hoz 100-1xx FPS-t...az csalás?
Mert valjuk be...100 FPS-t az AA se ér árnyékkal együtt se...nem hogy 40ről fix 125re nem dobja fel de még 40-ről 100ra se...ezzel azt akarom mondani hogy nem éppen játékban megengedett dolgokat butit le az 1.000.000%....az hogy a PB és GV nem képes ennek szürésére még nem jelenti azt hogy szabad....szvsz ennyi erővel az AIM mindenki számára skillnövekedést is jelenthet csalásmentesen meret egy normális csitet se a PB se a GV nem szűr ki...

Nemtudom hogy asszony notiján elindul-e a game így nem nézem meg a kült mert az én gépemet/profilomat/cfg-met nem gányolom szét ezért az tuti...

és persze fel lehet így is fogni hogy a klánok 99%a cfg-zik..ezt n aláirom...és engem is felhúz ha kilép egy mondjuk 5:10stattal rendelkező egyén majd a kövi mapon már lelőni sem lehet..engem is idegsit mikor nemtudok valakit lelőni holott a "sebzésjelző" már izzik...de valahogy nagy örömmel tölt el amikor nyerek...és bizot vagyok abban hogy jobban örülök az így szerezett győzelmemnek legyen az 10ből 3 mint az agyonhackelt cfg-sek akik esetleg 10ből 9et nyernek..

Játszootam énis 40-60 FPS-sel..játszottam 80-100al...és most játszok fix 125el...de mikor 40-60 FPS-em volt se jutott soha eszembe hogy esetleg vagy így vagy ugy de csakazért hogy több legyen felrakok valami kis hacket..ha annyit bir a gépem akkor annyit..ha fix 125 kell? akkor minden LOW-ra..

Jó Balinak most kevés a minden Low de akkoris...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.