Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) AMD Power válasza keIdor (#2050) üzenetére


AMD Power
titán

Vagy egy kis Kőszeg! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2052) róbert gida


róbert gida
tag

Sziasztok !

Úgy néz ki ,hogy azasszonnya okt. vége felé elmegyünk egy cseh körútra.Kicsit félek az idő miatt :U remélem ott sem lesz még hideg ! Prágát nagyon várom a szállásunk is ott lesz.Persze nem egy nagy körút csak 3 éjj,de Brüno ,Telc,Cesky Krumlov,Karlovy Vary lesznek benne.A jó söröket is nagyon várom :) .Kutná Horát sajnálom ,hogy nem nézzük meg de majd legközelebb.Esetleg ha járt valaki a fent említett helyeken és ötlete van ,hogy mire figyeljünk mit érdemes és mit nem megnézni, szívesen veszem esetleg melyik sört ne hagyjam ki.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2053) keIdor válasza róbert gida (#2052) üzenetére


keIdor
titán

Brno-ban és Prágában már jártam, nagyon szép mindkettő, főleg utóbbi, Párizzsal meg Rómával vetekszik annyira szép szvsz és barátságos akár csak Bécs mivel nem tud nagy. Sör mind jó szerintem, legalábbis amiket kóstoltam annó.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2054) AMD Power válasza róbert gida (#2052) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem Pragaba valami jo buszos ajanlat kene...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2055) róbert gida válasza AMD Power (#2054) üzenetére


róbert gida
tag

Mi is azzal megyünk ,ha a részletek is érdekelnek küldök PÜ-t. Nem akarok reklámozni itt senkit nyilvánosan.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2056) concret_hp válasza AMD Power (#2054) üzenetére


concret_hp
addikt

mávnál vannak ilyen nemzetközi ajánlatok, azokat érdemes megnézni

szerdán megyünk milánóba, 6 napra :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2057) AMD Power válasza róbert gida (#2055) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet itt reklámozni bárkit aki jó.

concret_hp: Jó utat és pihenést. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2058) róbert gida válasza AMD Power (#2057) üzenetére


róbert gida
tag

Mi velük megyünk [link] erre az útra.Kértük a félpanziós ellátást is. Remélem jó lesz :K

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2059) Yushchenko válasza concret_hp (#2056) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én tegnap vettem a MÁV Nosztalgiánál a december 10-i bécsi adventi útra jegyeket. A dec. 17-i út már betelt :Y

(#2060) AMD Power válasza róbert gida (#2058) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ezt tetszik... Megmutatom majd a páromnak. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2061) concret_hp válasza Yushchenko (#2059) üzenetére


concret_hp
addikt

én erre gondoltam: [link]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2062) bandus válasza concret_hp (#2056) üzenetére


bandus
veterán

szórakozás, vagy munka is lesz azért? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2063) concret_hp válasza bandus (#2062) üzenetére


concret_hp
addikt

hát alapvetően pihi, de azért a kaszinóban körülnézünk ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2064) Yushchenko válasza concret_hp (#2061) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ez kicsit drágább lesz, mert adventra én foglalnék helyet is, mert kül. állhatsz a végén a vonaton. :DDD
Meg ezen a nosztalgia vonaton lesz zene, tánc, piálás meg miegymás :DDD

(#2065) concret_hp


concret_hp
addikt

télen drágulnak a fapados repjegyek?

19én foglaltuk a milánói jegyeket, oda vissza volt 10K (jópár ilyen ár körüli kombó kijött volna) + az aprólék, most novemberre a legolcsóbb csak oda jegy 9600 és az is csak pár nap van (minden nap van gép), októberre meg még több, de jó pár ás városba is úgy emlékszem sokkal olcsóbbak voltak a jegyek :F

szimplán ilyenkor a népek többet mennek városlátogatásokra, vagy vmi más miatt van így vagy esetleg véglegesen megdrágultak?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2066) perempe válasza MaciG (#2041) üzenetére


perempe
addikt

hamarosan válaszolok.

különben ma is úsztam a tiszafüredi szabadstrandon, és nem én voltam az 1etlen...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2067) AMD Power


AMD Power
titán

Ma csak egy ennyi lesz az útvonal.... Budapest -> Drégelypalánk , Bernecebaráti , Kemence majd át a Börzsönyön a Fekete völgyön Diósjenő felé és haza. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2068) perempe válasza AMD Power (#2067) üzenetére


perempe
addikt

Én pedig az Óhuta -> Pin-kúti-völgy -> Pengő-kő -> Nagy Péter-mennykő -> Mlaka-rét -> Rosalló -> Kőkapu -> Kishuta -> Bózsva útvonalon jártam tegnap. (Igen, megérte a 3:30-as vonattal indulni Egerből, amivel el lehetett érni az olaszliszkai buszjáratot Óhutára. Nagyon rossz a buszközlekedés a Zemplénben.)

Szombaton pedig elmentem a Stimecz-házig a felsőtárkányi kisvasúttal, és onnan mentem rá a K+, majd Z jelzésen az országos kék jelzésre, és Bélapátfalvára érkeztem. sokan kéktúráztak, de a gyönyörű kilátópontokra, a Sima-kőre, a Vörös-kőre és Pes-kőre nem mentek ki, ott senkivel se találkoztam. Nem tudják, hogy mit hagytak ki.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2069) AMD Power válasza perempe (#2068) üzenetére


AMD Power
titán

Bélapátfalva tervben van nekünk is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2070) AMD Power


AMD Power
titán

Sopron "közelében" mit érdemes megnézni? Akár Mo-n akár Ausztriában?

Eisentadt és Nagycenk néztem ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2071) róbert gida válasza AMD Power (#2070) üzenetére


róbert gida
tag

Mi nyáron voltunk (már írtam) Sopronban és környékén.Ha egy jót akartok fürödni menjetek el Lutzmannsburgba (Ausztria),nem a legolcsóbb hely de rengeteget csúszdáztak a gyerekek.Az út is szép oda.Szerintem a Soproni bobpálya kifejezetten olcsónak mondható.De ha szép időtök lesz érdemes a Fertő Hanság NP-ba túrázni egyet.A Harrer csokigyárban is voltunk üzemlátogatáson és "telezabálhattuk" magunkat csokival is :D .Nem hiszem ,hogy tudok még újat mondani neked.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2072) No.01


No.01
őstag

Egzotikus helyekbol ki mit ajanlana?? Eddig Mexiko volt a celpont de kollegam most volt nemreg es azt mondta csak addig jo amig nem hagyod el a szallodat kulonben a kozbiztosag csapnivalo :(
Pedig a kaja es az inkak is vonzottak.

Szoval januar/februar tajan mennenk. A forumokat meg csak most kezdem olvasgatni, de ha itt a PH-n van egy ilyen topic akkor gondoltam kezdem itt :K

(#2073) AMD Power válasza No.01 (#2072) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyi pénz lenne rá? Mert az ,hogy egzotikus elég tág. 200eFt/fő--től mehet ez 1.5 millióig. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2074) perempe válasza MaciG (#2041) üzenetére


perempe
addikt

a portugál képeimet akartam megnézni, de a piros datawrite dvd-r betett nekik...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2075) No.01 válasza AMD Power (#2073) üzenetére


No.01
őstag

en infot gyujtok elso korben... az h mennyibe kerul az csak masodlagos dolog. Arrol nem is beszelve, h ami itthon 1millio az mashol 1300-1400EUR-bol is megoldhato kis utannajarassal. Magyarorszag! mire is szamitottam? :O :(((

Szoval h ON is legyek ha v.mi szep es lelegzetelallitot keresunk akkor mik lennenek a tippek/tapasztalatok? esetleg v.mi masik forumot tudnatok ajanlani ahol tapasztalatokon alapulo velemenyeket olvashatok?
(talaltam en mar forumot de a szinvonal a beka feneke alatt volt)

[ Szerkesztve ]

(#2076) Akkus válasza No.01 (#2075) üzenetére


Akkus
csendes tag

Szia,

Mi most augusztusban voltunk egy honapot nagyjabol Los Angeles- San Diego- Hawaii- San Franciso utvonalon autoval.

Ha szereted a természetet, akkor ha elhagyod az autopalyakat es kisebb utakon jarod be az utat a hegyek kozott az ocean mellett, kisebb varosokat, akkor tenyleg hihetetlen elmenyben van reszed.
Hawaii- nal ha meg ugyanigy lelepsz a turistahelyekrol, akkor megint csak csodakat tudsz latni...
Láttam a Hawai Five- o ban a szallodankat, a strandot es meg par helyet ahol voltunk, sikitottunk a TV elott mint az 5 eves kolkok :)

(#2077) concret_hp válasza No.01 (#2075) üzenetére


concret_hp
addikt

tájföld , repjegy ~ 200K odavissza, az mondjuk csúcsidő, akkor több, de amúgy meg minden olcsó

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2078) kraftxld válasza No.01 (#2072) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Január-Február-ban épp nyár van itt felénék, pár hónap nem is elég a két sziget végigjárására :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2079) gaborbol


gaborbol
őstag

A hétvégén voltam Kanadában, már meg is írtam nagyjából, csak a képeket kell hozzá összeraknom, de igyekeznem kell mert 1,5 hét múlva Párizsba megyek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2080) AMD Power


AMD Power
titán

Én maradok a "földön".

Ezt nézzétek meg milyen jó árban van. :K

Ősz a romantika jegyében! 3 nap/ 2 éj két felnőtt és egy gyermek részére félpanziós ellátással 29900 Ft helyett 9900 Ft-ért a Fenyő Panzió és Halászcsárdában Ásotthalmon

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2081) MaciG válasza AMD Power (#2080) üzenetére


MaciG
addikt

Korrekt ár ,ellenben Ásotthalmon és a közvetlen környékén abszolúte semmi látnivaló nincsen.

BANZAII

(#2082) No.01 válasza concret_hp (#2077) üzenetére


No.01
őstag

Igen mi is szemezunk vele... Bali volt az eddigi kiszemelt de beszeltem 3 kolunbozo koru ill beallitottsagu emberrel es mind azt mondta, h nem rossz, de vannak nala szebb helyek is.

Lehet Thailand lesz belole, bar h pontosan hova az meg nem derult ki... Probalok infokat gyujteni csak nehez mert vannak akik hulyesegekkel toltik meg a forumokat :U

kraftxld:

Az a felenk mit is takar pontosan? :B

(#2083) lorcsi válasza No.01 (#2082) üzenetére


lorcsi
veterán

ott van az adatainál, Új-Zéland

[ Szerkesztve ]

(#2084) No.01 válasza lorcsi (#2083) üzenetére


No.01
őstag

En vaksi! :W Koszonom!

Oda mondjuk elmennek... tudom, h szep par eve ugy volt, h odakoltozunk de utanna sajnos kozbejottek otthoni dolgok.Az egyik baratom testvere volt ott es azt mondta, h csend nyugalom bekesseg tovabba az orok tavasz szigete...
Bar az a "par" oras repulout ill maga az osszeg amibe egy 2 hetes nyaralas kerulne az azert sajna nem all rendelkezesunkre :(

[ Szerkesztve ]

(#2085) kraftxld válasza No.01 (#2084) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

300K körül lehet intézni repjegyet, aztán ha inkább a hátizsákos turista szemszögből fedezed fel az országot (sátrazás, néha motel) és nem túl sok éttermezés akkor elég jól ki lehet jönni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2086) concret_hp válasza No.01 (#2082) üzenetére


concret_hp
addikt

[link] itt van egy egész jó blog, több hónapot voltak kint a srácok tavaly, meg megint kimentek :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2087) AMD Power válasza MaciG (#2081) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk ez most kimarad.. de tavasszal leütök egy ilyen vagy ehhez hasonló ajánlatot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2088) MaciG válasza No.01 (#2075) üzenetére


MaciG
addikt

"az h mennyibe kerul az csak masodlagos dolog." Csak nem nyertél a lottón? Vagy nászút lesz? :D
Én Bora-borát ajánlanám egzotikusnak vagy egy Karib-tengeri nyaralás, ha pedig a lóvé tényleg másodlagos akkor egy kiruccanás Dubai-ba vagy a szerencse fővárosába Las Vegasba. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#2089) No.01 válasza MaciG (#2088) üzenetére


No.01
őstag

:DDD Sajna nem pedig jo lenne. En ugy vagyok vele, h hiaba nezem v.minek az arat attol nem lesz se jobb se rosszabb. Nem szeretem ha az ar befolyasol.
Kulonben meg nem voltunk nyaralni mar 4. eve es most ugy dontottunk, h ha mar lud akkor legyen kover. Evkozben csak dolgozunk latastol mikulasig, mint egy robot, szoval ennyit megerdemlunk.

(#2090) AMD Power válasza No.01 (#2089) üzenetére


AMD Power
titán

Én is pont ezért megyek/próbálok minden évben menni valamerre. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2091) kraftxld válasza MaciG (#2088) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Én nemrég voltam Fiji-n, nem volt rossz, de én pl. többre értékelek egy pár napos gyalogtúrát mint vakarni a tököm egy hétig a tengerparton.
Bár nem volt túl sok időnk felfedezni a szigetet, majd legközelebb több időre megyünk, bérlünk kocsit, stb.
Szerintem nem föltétlen kell Európából a világ másik végére utazni, hogy jól érezze magát az ember plusz pihenjen, mert az utazással is el lehet bukni simán 2x2 napot mondjuk ha Bora-Borára megy az ember, plusz pár nap mosottszar effektus is bejön.

Nagy álmom még egy hónapos whisky túra Skóciában

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2092) MaciG válasza kraftxld (#2091) üzenetére


MaciG
addikt

Persze igazad van. Európában is vanank nagyon szép helyek, de itt egzotikus helyről volt szó. Mert pl. az általad említett Skót whisky túra is biztos fantasztikus (én is kipróbálnám), vagy pl. egy városlátogatás is az lehet, de nem egzotikus

BANZAII

(#2093) No.01 válasza kraftxld (#2091) üzenetére


No.01
őstag

En meg mar a skot whisky turan vagyok tul... igaz anno eleg hosszura sikeredett (3 es fel honap ;] ) soha nem fogom elfelejteni...
A taj gyonyoru az emberek kedvesek, whisky-t minosegit kapsz barmelyik pub-ba tovabba van eredeti csaport Guinness draught... N nagyon elkanyarodtunk a tematol :B

(#2094) AMD Power válasza No.01 (#2093) üzenetére


AMD Power
titán

Ott lenne a helyem. Évi 365 napot életem végéig! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2095) AMD Power


AMD Power
titán

Megjöttünk Sopronból...

Szenzációs volt! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2096) MaciG válasza AMD Power (#2095) üzenetére


MaciG
addikt

Miket nézetetek meg? A sógorokhoz átmentetek?

BANZAII

(#2097) AMD Power válasza MaciG (#2096) üzenetére


AMD Power
titán

Eisenstadt volt az elő nap. Nagyon szép a park és az Eszterházi kastély.
Utána egy kis lighos Balf és Brenner bánya.
Tegnap meg Nagycenk , Széchényi kastély és mauzóleum.

Én még mindig tartom magam ahhoz ,hogy ez a Sopron és környéke.... bármikor odaköltöznék ha lenne rá lehetőségem. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2098) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Valaki ötlet, mit nézzük meg Malmöben, Koppenhágában? Pénteken indulunk.

(#2099) róbert gida


róbert gida
tag

Megjöttünk a cseh körútról ..huhh hát még a hatása alatt vagyok (nem a sörtől :D ) annyira szép volt.Ha valakit érdekel szívesen írók róla egy rövid beszámolót. Nagyon ott volt és szerencsére az idő is kitartott.Brno,Telc,Prága,Karlovy Vary,Cesky Krumlov voltak a célállomások.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2100) keIdor válasza Yushchenko (#2098) üzenetére


keIdor
titán

Remélem csináltál képeket! Európának az a része kimaradt eddig.:(

róbert gida: Engem érdekelne, bár Prágát meg Brno-t már ismerem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.