Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Land


Land
veterán

A horvát kapuk napijegyesek?

Meg nem tudom jól nézem-e, de ha Isztria a cél, akkor A4-Gorican-tól A6-Rijeka(KUN)-ig nézzem az autópályát és Wagon R+-nál III. kategóriával? És ezt az értéket szorozzam be 2-vel és ennyit kell fizetni horvátban?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2702) bandus válasza AMD Power (#2699) üzenetére


bandus
veterán

hát akkor menjetek azzal, csak kölcsönadja :)

én ekkora távra egészen biztosan nem indulnék el autóval. nagyon maximum horvátország. busszal még úgy se, marad a repülő.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2703) AMD Power válasza bandus (#2702) üzenetére


AMD Power
titán

Hova Törökbe?:) Minek fizettem ki akkor a repülőjegyet? :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2704) MaciG válasza bandus (#2702) üzenetére


MaciG
addikt

Mondjuk ez is nagyban függ attól, hogy hol laksz. Pl. nekem Szegedről nem lenen sokkal kevesebb idő repülővel eljutni Görögbe, mint kocsival, viszont árban meg jóval húzósabb lenen a repülős utazás.

Land: Itt van 3 apartman Mali Lošinj-ban, magyarok a tulajok ők biztos meg tudják neked pontosan mondani mik a plusz költségek az utazásánál. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#2705) AMD Power válasza bandus (#2702) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel amúgy én is így vagyok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2706) MaciG


MaciG
addikt

Ha olcsón szeretnék repjegyet foglalni, akkor van valami "gyűjtő oldal" vagy végig kell bogarászni az összes légitársaság honlapját?

BANZAII

(#2707) kraftxld válasza MaciG (#2706) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

[link]
Bár nem tudom, hogy magyar viszonylatban mennyire jó.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2708) dragonfx


dragonfx
veterán

utobbi években volt valaki mallorcán?
2 főre egy normális korrekt helyen mennyiből jön ki?
nem akarják elhinni nekem hogy kell rá 5 kilo 2 főre...cakkpakk...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2709) MaciG válasza dragonfx (#2708) üzenetére


MaciG
addikt

3 csillagos szállodában az utazás +szállás meg fél panzió olyan 150-200K/fő áron kijön a határ meg persze a csillagos ég.

BANZAII

(#2710) bandus válasza dragonfx (#2708) üzenetére


bandus
veterán

megnezed egy utazasi iroda honlapjan... Szerintem keccaz k is keves, inkabb kettootven. Es ez csak a szallas, utazas.ha a koltopenzt is beleszamolod, akkor keves az otszaz is, nekunk a rodoszi ut tobben lesz, mallorca meg azert joval dragabb.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2711) dragonfx válasza bandus (#2710) üzenetére


dragonfx
veterán

ketten mentek rodoszra?
csakmert fejenként ki tudnánk menni 120ért mallorcára :)) ...kiváncsi voltam meg e éri.... :Y :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2712) bandus válasza dragonfx (#2711) üzenetére


bandus
veterán

ketten, bar 4*os.ak mondott szallodaba. 120ert nem tudom milyen szallast adnak ott...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2713) AMD Power


AMD Power
titán

Augusztusban Velencében dög meleg van mi?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2714) keIdor válasza AMD Power (#2713) üzenetére


keIdor
titán

Olyan, mint Magyarországon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2715) hdman válasza dragonfx (#2708) üzenetére


hdman
őstag

Mi tavaly voltunk asszonnyal, ha erdekel, visszakereshetem a koltsegeket. Ha jol emlekszem, olyan 200 ra jott ki fejenkent, 1 hetet voltunk 3* szallodaban palma de mallorcan, felpanzioval es mi bejartuk az egesz szigetet, hajokaztunk is, stb...

Sopron city :)

(#2716) Land


Land
veterán

Horvátországon belül Isztriában mely települések ajánlottak homokos tengerparttal és bulizóhellyel? Valószínűleg lemegyünk és helyben foglalunk majd szállást. Elvileg jelentőset lehet így spórolni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2717) MaciG válasza Land (#2716) üzenetére


MaciG
addikt

Ez az állítás azért a főszezonra nem feltétlenül igaz.

BANZAII

(#2718) Land válasza MaciG (#2717) üzenetére


Land
veterán

Szeptember első hetében megyünk, mert előtte horror áron mennek a szállások.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2719) bandus


bandus
veterán

úg ylátszik végre ez egy jó nyár lesz :) jövő hét csütörtökön irány rodosz! aztán meg augusztus végén csak bepróbáljuk az 5 nap horvátországot, pag-on sikerült szállást találni 65 EUR/4fő/éj áron, ennyiért a balatonon nem kap az ember. aki járt már arra segíthetne esetleg, hogy miket érdemes figyelni, emgnézni, hol érdemes enni, stb. :)

köszi!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2720) AMD Power válasza bandus (#2719) üzenetére


AMD Power
titán

Tudsz élni.. nálunk még szóba jött egy augusztusi Velence is..... De inkább a Törökbe viszem el a pénzt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2721) bandus válasza AMD Power (#2720) üzenetére


bandus
veterán

ezer éve nem voltam nyaralni, most megérdemeljük :)

plusz ennyiért hülyék lennénk elmenni, főleg, hogy az autópályadíjat kell csak kifizetnünk, ami odavissza csak 12k.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2722) AMD Power válasza bandus (#2721) üzenetére


AMD Power
titán

Jól teszitek menni kell. Főleg addig meddig van rá lehetőség. Nálunk is úton a pici. Ha most nem megyünk el szeptemberben Törökbe ki tudja mikor lesz lehetőség újra elmenni. Pici gyerekkel eléggé korlátozottak a lehetőségek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2723) AMD Power


AMD Power
titán

Jó kis Balaton de szeretem!! :R Nagy vágyam ,hogy egyszer tudjak lent venni egy hétvégi házat.

Ezek a legjobb strandok a Balatonnál! Itt a teljes lista

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2724) lorcsi


lorcsi
veterán

eurót és hrv kunát kellene vennem kb. két héten belül...hogy megy ezeknek az árfolyama?

várni kell még vagy...?

(#2725) bandus válasza lorcsi (#2724) üzenetére


bandus
veterán

Mennyit valtanal? Euroval nem varnek tovabb, szerencsere en szerdan valtottam, masnapra 5 Ft-ot emelkedett.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2726) lorcsi válasza bandus (#2725) üzenetére


lorcsi
veterán

70-90k osszegnyit kb.

(#2727) bandus válasza lorcsi (#2726) üzenetére


bandus
veterán

annál azért akár több ezres tétel is lehet, ha rosszkor váltod, hétfő reggel első dolgom lenne bemenni a bajcsyn a correct change-be debrecenben és venni eurót.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2728) lorcsi válasza bandus (#2727) üzenetére


lorcsi
veterán

én is oda mennék legszívesebben, főleg mert egy jóbarátom dolgozik ott :)
de szegeden vagyok :W

(#2729) AMD Power válasza bandus (#2727) üzenetére


AMD Power
titán

Igen sajnos nem mind1. Nekünk olyan szempontból "jó" ,hogy összesen kb 200 eurót kell váltanunk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2730) MaciG válasza lorcsi (#2728) üzenetére


MaciG
addikt

Szegeden a Tisza Lajos krt.-n is van neki üzletük. Én is ott váltottam. :K Általánosságban pedig én azt vettem észre, hogy nyárra mindig felmennek az árak (gyengül a forint) szóval ha valaki tudja, hogy megy nyaralni és van is pénze akkor érdemes hamarabb váltani.

BANZAII

(#2731) bandus válasza lorcsi (#2728) üzenetére


bandus
veterán

pedig a fél karom rá mertem volna tenni, hogy debreceni vagy :) de egyébként vannak szegeden is. én itt bp-n mindig náluk váltok, ők dolgoznak a legjobb árakkal. szerdán szerencsére még 293,9-ért tudtam venni.

AMD: el is felejtettem gratulálni a picihez, sok boldogságot!! :) :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2732) keIdor válasza AMD Power (#2723) üzenetére


keIdor
titán

Mindig is tudtam, hogy Siófok nem is nagy szám, nem csodálkozom, hogy lista alja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2733) bandus válasza keIdor (#2732) üzenetére


bandus
veterán

ez egy lista, amin a felkerült strandok megfelelnek bizonyos szempontoknak, amit az értékelők állítottak, tehát mind megkapták ezt a díjat, a weboldalon lévő lista így csak felsorolás, nem sorrend, nem következik belőle, hogy valamelyik strand jobb lenne mint siófoki. persze neked tetszhet jobban ettől függetlenül :) nekem a kedvencem a füredi eszterházy strand :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2734) MaciG válasza keIdor (#2732) üzenetére


MaciG
addikt

Az csak akkor jó ha bulizni mész.

BANZAII

(#2735) keIdor válasza MaciG (#2734) üzenetére


keIdor
titán

Na ja, bár kezdek kiöregedni már abból.:( Évente pár alkalom elég belőle.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2736) AMD Power válasza keIdor (#2732) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is az. Vannak sokkal szebb részek lent a Balatonon. Füred pl, nem rég voltam lent olyan volt mint a patyolat.

bandus: Köszönöm szépen!!! :B :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2737) keIdor válasza AMD Power (#2736) üzenetére


keIdor
titán

Ja ha Balaton akkor inkább mindig északi oldal a normális mélység miatt, meg Keszthely.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2738) AMD Power válasza keIdor (#2737) üzenetére


AMD Power
titán

Sokkal változatosabb és szebb is ez nem is kérdéses. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2739) lorcsi válasza bandus (#2731) üzenetére


lorcsi
veterán

nem, hibáztál mellé nagyon, csak pár éve költöztem el :)

majd valamit ,megpróbálok intézni a két telephely között

talán félrement,d e a helyeslés miatt az a 70-80k azt forintban értettem

[ Szerkesztve ]

(#2740) bandus válasza lorcsi (#2739) üzenetére


bandus
veterán

hát, nem nagyon tudok elképzelni olyan nyaralóhelyet horvátországban, ahova 70-80k eurót kellene vinni :D

de ha csak 200 eurót veszel, 10 ft különbség esetén már két ebéd árát kifizetted végülis a "semmiért". én olvasgattam nagyon drága, akár 320-as euróról is, ezért mondtam, hogy jobb, ha minél előbb váltasz :K

jobban bejön szeged, mint debrecen, vagy csak munka miatt költöztél?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2741) lorcsi válasza bandus (#2740) üzenetére


lorcsi
veterán

inkább pm-ben..

(#2742) hossszú


hossszú
őstag

Erdélybe szeretnék menni augusztusba egy hétre 4 fővel, ha valaki tudna ajánlani olcsó szálláshelyet hálás lennék, állatbarát helynek meg különösen örülnék. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2743) lorcsi


lorcsi
veterán

utasbiztosítást külföldi út esetén hol szoktatok kötni?

az allianznál van oylan hogy 390-490-790 naponta, ez menynire számít jónak ?
csak emiatt bankkártyát nem tudom megérné-e ..(at fhb-nél van egy fajta amihez jár éves külföldi utasbiztosítás, a 490/nap kategóriás)

[ Szerkesztve ]

(#2744) AMD Power válasza lorcsi (#2743) üzenetére


AMD Power
titán

Én a itt szoktam

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2745) lorcsi válasza AMD Power (#2744) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi

nem lett valami olcsó, bár lehet nem kellett volna kiválasztani a vid kamerát
de a banki 5000 itt már 8000 lett

mod..látom már vannak alacsonyabb szolgáltatások is..meg fotós nélkül is megnéztem..végül is van választék
no majd nézegetek

[ Szerkesztve ]

(#2746) róbert gida


róbert gida
tag

Sziasztok

Melki apátságban járt már valaki ? Sokat olvastam már a neten róla,de szívesen veszek bármilyen jó tanácsot ! A napokban szeretnénk megnézni :K .

[ Szerkesztve ]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#2747) kovsol


kovsol
titán

Egy hét múlva megyek Erdélybe 8 napra. A szállásban a reggeli és a vacsora benne van. Szerintetek mennyi költőpénzt lenne érdemes vinni magammal? Pár kisebb ajándékot is akarok hozni majd a családnak. Ebédet és piát majd oda kint kell beszerezni :) Sör pl milyen árban van odakint ? Úgy hallottam kb hasonló árak vannak mint idehaza.

May the Force be with you!

(#2748) AMD Power válasza kovsol (#2747) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nem sokat. Anyumék 2x is voltak. Gyönyörű helyeken jártak! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2749) kovsol válasza AMD Power (#2748) üzenetére


kovsol
titán

Kíváncsi leszek rá. Ilyen túrázós, minden nap máshol alvós téma lesz.

Céges kedvezménnyel 53k -ba fog kerülni utazással együtt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2750) AMD Power válasza kovsol (#2749) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos nagyon fog tetszeni. Én olyan elképesztően szép képeket láttam.... pedig én tengeres vagyok inkább nem hegyes ,de még így is... :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.