Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Boxer001 válasza AMD Power (#1650) üzenetére


Boxer001
veterán

Áh, már az öngyilkosság kerülgetett a végefelé. :DDD Alig tudtam pár percet mocorgás nélkül kibírni. :D Legelől ültünk a jobb oldalon.
Visszafelé már sokkal elviselhetőbb volt, de hát minden visszaút gyorsabb, könnyebb. :F :D

[ Szerkesztve ]

(#1652) róbert gida válasza AMD Power (#1644) üzenetére


róbert gida
tag

Tavaly volt szerencsém Szentpétervárra eljutni busszal hááááááát .Sajnos első éjszaka semmi alvás másnap a litvániai átmeneti szálláson sikerült aztán még egy éjszaka alvás nélkül ,és teljesen fáradtan érkeztünk meg.Visszafele ugyan ez volt a helyzet. :( Voltam egy Krakkói körúton a családdal 2 hónapra rá és akkor sem tudtam aludni.A buszok 2-3 óránként megállnak mert sajnos akárhány buszon utaztam amelyikben wc volt egyiket sem tudtuk használni ezért inkább gyakrabban megállnak.Nem beszélve ,hogy ordított a videó és körülöttünk ülők leitták magukat és egész éjjel ordibáltak :O .De jó tapasztalat is van egy erdélyi körúton kulturált utasok voltak (többnyire idősebbek) akik időben aludtak és csak az ő szuszogásuk és csöndes horkolásukat hallottuk sajnos az alvás nálam csak fix ponton működik itt se ment :( ez van !

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#1653) AMD Power válasza róbert gida (#1652) üzenetére


AMD Power
titán

Erdély... oda is el kell mennem 1x.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1654) Streky89 válasza Boxer001 (#1645) üzenetére


Streky89
csendes tag

Mi holnap megyünk egy hétre Siófokra.. :) Remélem kifogjuk a jó időt... :)
Aztán jövőre meg úgy nézz ki, hogy az olaszokhoz látogatunk el.. :) Már ezt is várom... bár ez még elégé messze van

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban. Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit. A mozdonyvezető meg három idiótát..

(#1655) AMD Power válasza Streky89 (#1654) üzenetére


AMD Power
titán

Keddtől nem mondanak valami "jó" időt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1656) Streky89 válasza AMD Power (#1655) üzenetére


Streky89
csendes tag

nah ennek "nagyon örülök" .... akkor majd muszáj lesz feltalálnunk magunkat valami másmilyen szórakozással, mert nem akarok úgy járni mint tavaly... akkor is elég rossz időt fogtunk ki.. aztán valahogy nem törődtünk vele.. és elmentünk egyet fürödni a balatonba... Másnap olyan beteg voltam... hogy beszélni nem tudtam.. :D

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban. Az optimista a fényeket az alagút végén.A realista a vonat közelgő lámpáit. A mozdonyvezető meg három idiótát..

(#1657) tkazmer válasza AMD Power (#1650) üzenetére


tkazmer
addikt

ja, hogy ez 24 óra! anyám!
na jó, ilyen hosszú buszozáshoz még nem volt szerencsém, remélem, nem is lesz, tavaly volt egy budapest-firenze-szicília 2 nap alatt, de az kisbusszal (renault espace) volt, és én vezettem:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1658) ToBeY


ToBeY
nagyúr

bahh inkább kigazdálkodom valahogy a repcsi árát, mint hogy 24órát buszozzak. Mikor repcsivel kb 2 max 3óra.
Jövőhéten indulás Törökbe (Side) reméle jó lesz. :))

(#1659) tkazmer válasza ToBeY (#1658) üzenetére


tkazmer
addikt

görögo nincs 3ó repcsivel, emlékeim szerint kréta is alig volt több, mint 2 óra, zakynthos meg talán 1ó50p vagy valami hasonló lehetett...
antalya (töröko), illetve ercan vagy larnaca (cyprus) sincs 3 óra, emlékeim szerint egy bp-antalya 2ó körül volt, egy antalya-ercan pedig 40p, közvetlenül ercan tehát lényegesen kevesebb kell, hogy legyen.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1660) ToBeY válasza tkazmer (#1659) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Krétán voltam már azt hiszem az 2ó10perc volt vagy ilyesmi valami 1320km talán

(#1661) Yushchenko válasza AMD Power (#1648) üzenetére


Yushchenko
őstag

AZ MELEG! 24 óra... Egyszer - és utoljára - voltam Olaszországban busszal, valami 10 óra volt. Azt hittem meghalok. 190 centimmel alig fértem el, semmit nem aludtam éjjel.
Am Bp-Paraliát 10 óra alatt teljesítettem kocsival éjjel. Tök kellemes út volt, bármikor bevállalnám újra.

(#1662) Leeza válasza Yushchenko (#1661) üzenetére


Leeza
tag

Már hiába írogattok neki, még mindig a buszon ül.. Anyám... :Y
Én is megtettem, soha többet... Ráadásul paralia, bármennyire is beharangozzák bulihelynek, stb., egy akkora csalódás...

Az egyiptomi utam maga volt a tökély, mindenkinek ajánlom! :K
Volt kirándulás, hajókázás, snorkeling, gyönyörű dolgokat láttunk, a vörös-tenger maga a csoda! És maximálisan pozitív benyomásokat szereztem a helyiekkel kapcsolatban is.
Mindenképp visszatérek még, van még mit látni, ami most nem fért bele.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#1663) Yushchenko válasza Leeza (#1662) üzenetére


Yushchenko
őstag

Valaki írta, hogy egy paraliai nyaralás olcsóbb, mint egy balatoni. Ilyen megfontolásból ok a hely, de busszal soha nem vállalnám be.
Én mikor voltam egész héten utazgattam(Skiathos, Olimposz, Athén, egy napos hajókirándulás, stb), Paralián konkrétan csak 2x ha fürödtem, de hatalmas volt a tömeg, és a víz... hát kicsit koszos.

(#1664) AMD Power válasza Yushchenko (#1663) üzenetére


AMD Power
titán

Sziasztok...

Sajnos újra itthon vagyok!:) Jobb volt a nyaralás mint vártam! Most hulla vagyok de majd egy rövid beszámolót majd írok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1665) AMD Power


AMD Power
titán

Nah!:)

Oda fele elég jól mentünk. 19 óra alatt lent voltunk. Maga a szállás nekem tetszett (Anna-Rita) bár a 3-on volt de a kilátás... Olympos hegységre nézett. :B

5 Euro/nap a klíma. Nem nekünk. Maga Parália tetszett végül is. Azt kaptam amit vártam. Pörgös élettel teli hely volt. A tenger a hullámtörők miatt kicsit csalódás volt. A néhol a keskeny part és nagy tömeg se volt az igazi bár engem annyira nem zavart. De persze ha az ember kicsit kijjebb ment a városból volt széles homokos part. Az árak egyértelműen jók voltak. Olcsóbb volt egy gyros mint nálunk itthon. De persze elég nagy ár különbségek voltak így érdemes szét nézni a különböző kajáldák között. A Görögök hozták a formájukat. Kedvesek voltak és barátságosak. A fakultatív programok között Skiathos szigetén voltunk. Nagyon jó volt érdemes volt elmenni! Ha van rá igény képeket is töltök fel ide. A kinti utazási irodával is megvoltam elégedve. Parália egyértelműen bulizni vágyó fiataloknak ideális. Barátnővel vagy családdal én nem ide mennék.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1666) AMD Power


AMD Power
titán

Jövőre valami ilyesmit néztem...:)

Mediterrán színkavalkád - (7 éj)
125 000 Ft-tól/fő

Kanári-szigetek, Marokkó és Madeira - 11 éj
135 000 Ft-tól/fő

:K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1667) perempe


perempe
addikt

Két hét alatt nyolc alkalommal voltam a Tiszafüreden. A füredi buszmegállótól 20 perc gyalog a szabadstrand, a patkó alakú holtág déli pereme (városi kikötőtől 200m nyugatra). Hamar mélyül, úszni nagyon jó.
[link]
[link]

Utazási kedvezményemmel 220Ft egy retúr Egerből (Volán; 1óra 9perc/56km Eger-Debrecen vonalon); egy egri strandbelépő 1050Ft.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1668) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Szombaton megyek Izolára, ha jó idő lesz egy hétre. Remélem tudok majd fürödni, és nem menekülök haza pár nap múlva.

(#1669) perempe válasza Yushchenko (#1668) üzenetére


perempe
addikt

Jó időt, meleg tengert!

A szlovéneknek kevés tengerpartjuk van, nagyon ki lehet épülve.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1670) degu


degu
senior tag

Hat ugyan ez mar nem nyaralas,de meghivtak Ukrajnaba par napra nezelodni,
kirandulni,vilagot latni.

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1671) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap voltam Hódmezővásárhelyen egy szép hölgynél majd este átmentünk Szegedre. Nagyon szép volt Szeged belvárosa, Dóm meg a Tisza part. :R Nem is beszélve a tárasságról. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1672) degu válasza AMD Power (#1671) üzenetére


degu
senior tag

Hat igen!
Vannak meg felfedezetlen,szep helyek MO-n is! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1673) AMD Power válasza degu (#1672) üzenetére


AMD Power
titán

És én mennyi ilyen helyen nem voltam még. Pedig nagyon szeretek így "utazni" belföldön is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1674) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Side be a nyaralás baromi jó volt,egy kis kellemetlenség volt.Az utazási iroda elég bénán foglalta le a szobát.Mert 12-kor el kellett hagyni a szobát,de csak 6kor indúltunk vissza.

(#1675) tkazmer válasza ToBeY (#1674) üzenetére


tkazmer
addikt

Az utazási iroda elég bénán foglalta le a szobát.Mert 12-kor el kellett hagyni a szobát,de csak 6kor indúltunk vissza.
ez mindig mindenhol így van, utazási irodától és szállodától függetlenül. délig elmész, kitakarítanak, 4 körül már valószínűleg jön az új lakó.
ha esetleg még nincs senki a helyedre és rugalmasak a recepciónál akkor meg lehet oldani, hogy némi plusz pénz fejében még pár órát lehessen a szobában maradni, de ez sem megy mindig és mindenhol, és szigorúan nem a szálloda besorolásától (hány *-os) vagy az utazási irodától függ.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1676) ToBeY válasza tkazmer (#1675) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát sajna fullon volt a szálloda így nem lehetett maradni.Pedig előző 1-2 napban kérdezgettük hogy lehet-e maradni.Azt mondták hogy elöző nap este, majd az nap reggel érdeklődjünk hogy mivan.Reggel meg benyomták hogy bocs fullon vagyunk.

Elég szarul van ez kitalálva hogy fél napot ülünk a 35fokba 80% páratartalomba majd utazunk 3-4órát :(((

(#1677) tkazmer válasza ToBeY (#1676) üzenetére


tkazmer
addikt

ez sajnos európában mindenhol így van :(
a szálloda halljában nem tudtatok maradni? mi legutóbb amikor ilyen eset történt ott billiárdoztunk, sakkoztunk, neteztünk, beszélgettünk stb, és ugye az nyilván klimatizált helység...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1678) ToBeY válasza tkazmer (#1677) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Végén oda települünk be,de szar volt a lékodni szal inkább a tengerpart mellett ültünk ott legalább fújt a szél picit.

(#1679) Leeza válasza ToBeY (#1678) üzenetére


Leeza
tag

Mi meg fürödtünk szépen a tengerben, pedig délhez képest csak este 9-kor jött a transzfer. Kaptunk vacsora előtt egy szobát zuhanyozni, egy perc sem ment kárba az utolsó napon sem. Szálloda válogatja, nekünk ezzel sem volt problémánk.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#1680) keIdor válasza AMD Power (#1671) üzenetére


keIdor
titán

Szeged nagyon szép. Ajánlom még Debrecent is!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1681) ToBeY válasza Leeza (#1679) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Minket is azzal hitegettek hogy +20-25€ fejében kapunk egy szobát,de teltház volt így maradt az ücsörgés a tengerparton...

[ Szerkesztve ]

(#1682) AMD Power válasza keIdor (#1680) üzenetére


AMD Power
titán

:) Ez így van. Kecskeméten van látnivaló?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1683) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sajnos idő előtt haza kell jönnöm, de jó idő volt nagyon. Tegnap meg ma még a Bóra se fújt, tiszta volt a tenger, meleg és lehetett fürdeni.

(#1684) keIdor válasza AMD Power (#1682) üzenetére


keIdor
titán

Hááát... a sétálóutca nem rossz, de nem egy nagy was ist das.
Akkor már inkább Szentendre, közel is van Pesthez meg szép is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1685) AMD Power válasza keIdor (#1684) üzenetére


AMD Power
titán

Szentendre nekem 10 perc és vagy 123x voltam már. De azért köszönöm. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1686) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

HUUUUUUUU ebbe most nagyon ebelbolondultam, ma csak vhogy el kene szabadulnim ra

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1687) keIdor válasza AMD Power (#1685) üzenetére


keIdor
titán

Sopron és Kőszeg? Pécs? Ezek is szépek még.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1688) AMD Power válasza keIdor (#1687) üzenetére


AMD Power
titán

Pécs és Kőszeg a célok között van! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1689) Leeza válasza ToBeY (#1681) üzenetére


Leeza
tag

Nekünk ez semmibe nem került...
Nem hitegettek, elmondták, hogy van ilyen lehetőség, mi pedig éltünk vele.
Persze így is volt, aki egész nap a recepción ücsörgött, dehát ő dolga... Mondjuk ott ment a klíma, legalább kellemes idő volt. :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#1690) lehoczkyanna válasza Leeza (#1689) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

egy szót se többet a klímáról.... még most is belesajog a torkom.

(#1691) tkazmer válasza lehoczkyanna (#1690) üzenetére


tkazmer
addikt

én meg akkor azt kérdezem, hogy hogyan tudsz nyáron klíma nélkül dolgozni, vezetni, aludni?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1692) AMD Power


AMD Power
titán

Anyumék ma indultak Görögbe.. Nei Poriba. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1693) concret_hp


concret_hp
addikt

szülőket akarom befizetni wellness hétvégére, de úgy, hogy egy adott intervallmon belül bármikor mehessenek, meg lehet okosítani az ilyesmit?

esetleg hévízen vagy valahol dél dunántúlon valami tipp ? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1694) concret_hp válasza concret_hp (#1693) üzenetére


concret_hp
addikt

up, lassan intézkednem kéne :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1695) tkazmer válasza concret_hp (#1693) üzenetére


tkazmer
addikt

hát ilyesmiről még nem hallottam, szerintem tudakold meg valahogy, hogy melyik hétvégéjük szabad, vagy vedd fel a kapcsolatot a hotellel.

szállás tippel kapcsolatban sajnos dél-dunáltúl tekintetében nem tudok mit javasolni, észak-dunántúlon van viszont egy röjtökmuzsaj nevű hely, ott van egy nagyon jó wellness kastélyszálló. pár éve voltam ott, azóta jártak ott ismerősök is, mindenki csak jókat mondott róla. itt a link [link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1696) degu válasza tkazmer (#1691) üzenetére


degu
senior tag

Lehetseges,hasonlo kerdesek:
-megkerdezni az osembert,hogy hogyan vadaszott mobiltelefon nelkul
-megkerdezni a hohert,hogy miert nem 3 penges,ferfias,teflonos borotvat hasznal
-megkerdezni a jegkorszaki-szakit,hogy miert nem kapcsolja be a cirkot a barlangban
-megkerdezni Leonardot,hogy miert nem az Airbust tervezgette
megkerdezni Marco Polot,hogy miert nem Ranger Roversszel dzsavazott
...stb...
Klima nelkul is volt elet... :DDD /es eleg sokaig!/ :K

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1697) AMD Power válasza concret_hp (#1694) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt nézd meg.

Néha érdemes ránézni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1698) AMD Power


AMD Power
titán

16-án irány Kecskemét. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1699) neduddki válasza concret_hp (#1693) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

nezd meg a sarvari park inn-t nyaron meg voltunk elegedve, mongyuk omv-vel voltunk tehat az ar korekt volt

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1700) AMD Power válasza AMD Power (#1698) üzenetére


AMD Power
titán

Kecskemét elmaradt.. De volt helyette Visegrád, Vácrátót és egy kis lángos Szentendrén. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.