Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) vans? válasza Xarina (#4999) üzenetére


vans?
őstag

Huh, jo hosszu, de koszi, erdekes olvasmany lesz!

hábm bábm

(#5002) Xarina válasza Micsurin (#5000) üzenetére


Xarina
aktív tag

Ha minél olcsóbb kell, akkor Siófok ezüstparton tudok egy bekerített, elhagyatott ingatlant a parton. Néhányan ismerik, így szoktak odajárni vadkempingezni mások is. Ha megfelel, írj privátba és elküldöm a címet.

(#5003) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Sziasztok!

Lengyelországba megyek, itthon váltsak zlotyt forintról vagy náluk? Egymásnak ellentmondó véleményeket olvastam neten..

(#5004) bandus válasza Akos1994 (#5003) üzenetére


bandus
veterán

teljesen mindegy. valamiert ezt meg mindig tulmusztifikaljak az emberek, de azert olyan oriasit nem bukhatsz rajta. en a legtobb helyre mar kp-t sem viszek, ha valamennyi nagyon kell, akkor veszek fel atm-bol.

amugy valts itthon, az mindig nyug, ha odaersz az utazas helyszinere es meg rohangalnod kell a penzvaltohoz rogton.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5005) Nordik


Nordik
őstag

Foglaltunk szállást 6 főre Balatonon 3 napra, ma felhívtam a szallasadot, hogy lehetséges jönne meg 1 fő. Természetesen semmi akadálya viszont mondja, hogy amit mi lefoglaltunk abból athelyeztek idokozbe egy másik szobába ami nagyobb, több ággyal rendelkezik.

Ilyet csinálhatnak, hogy a lefoglalt szobát módosítják egy másikra csak úgy?

(#5006) mirci18 válasza Nordik (#5005) üzenetére


mirci18
addikt

Mi a múltkor panzióban kaptunk valamilyen malőr végett másik szobát.
De rendesek voltak mert jelezték előre.
Plusz kaptunk egy két apró ajándékot és kupont.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5007) -secret- válasza Nordik (#5005) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha nagyobb és több az ágy akkor végül is a ti javatokra van.

(#5008) Nordik


Nordik
őstag

Nem jelezték semmilyen formában. Rendben, hogy esetleg nagyobb de mi van ha nem felel meg elrendezés szempontjából. Ha nem tetszik kovetelhetem azt amit ténylegesen foglaltunk?

[ Szerkesztve ]

(#5009) m3tr0 válasza Nordik (#5008) üzenetére


m3tr0
senior tag

Követelheted, de hiába ha abban már lesz másik vendég.
Amennyiben nem konkrét helyfoglalás történt, oda raknak ahová akarnak.
Mivel nekik a cél,hogy a vendéglátóhely teljes kapacitását kihasználják.
Ehhez néha akár több vendéget is át kell pakolni,hogy felszabaduljon egy-egy szoba.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#5010) Nordik válasza m3tr0 (#5009) üzenetére


Nordik
őstag

Ha úgy vesszük konkrét szobát választottunk ki szállás.hu alapján. De végülis mindegy, csak érdekelt mi a helyzet ebben az esetben. Gondolom drágábban nem adhatják illetve ha van benne fürdő, wc attól azért nem térhetnek el.

[ Szerkesztve ]

(#5011) m3tr0 válasza Nordik (#5010) üzenetére


m3tr0
senior tag

Amennyiben konkrétan te pl. a 405-ös szobát kérted,mert neked az tetszik, oda süt be reggel a felkelő nap stb.és ők ezt igazolták vissza, majd úgy módosítanak rajta,hogy nem jelzik neked akkor lehet reklamálni.
Módosításkor viszont nem ugyanolyan minőségű szobát (szállást) kell,hogy biztosítsanak.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#5012) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok,

Kérnék szépen s.o.s segítséget. Holnap utazunk Horvátországba (Vodice). Most átnéztem mindent az utazás előtt, szállás, autópálya, stb. Látom, hogy kaptam a szállástól a foglalás után nem sokkal egy levelet, ami a spam mappába érkezett. Azt kérik benne, hogy 30% foglalót utaljak át, különben nem tudják a szállást fenntartani. Leírta a szállás a konkrét összeget amit kért, és elküldte a levélben a bankszámladatait.
Booking.com -on keresztül foglaltam, ott ha rámegyek a foglalásra, akkor minden rendben van, visszaigazoló számtól kezdve minden van. "A foglalást visszaigazolták" papírt is ki tudom nyomtatni.

A booking.com csak olyan szinten tér ki a security deposit -ra, hogy "Ön részben előre fizet. Önnek előzetesen fel lesz számítva a teljer ár 30% -a a foglalást követően".

valamint

"Előzetes fizetés
Még érkezés előtt egy bizonyos összeget át kell utalnia a szálláshelynek. A szálláshely a foglalást követően kapcsolatba lép Önnel, és tájékoztatja az átutalás részleteiről.
Önnek előzetesen fel lesz számítva a teljes ár 30%-a a foglalást követően."

Magyarul a Booking.com rendezte helyettem a foglalót, és nem kell aggódnom, hogy nem lesz szállás? Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#5013) bandus válasza máyköl (#5012) üzenetére


bandus
veterán

meg sosem talalkoztam ilyennel, de ezert van a bookingnak ugyfelszolgalata, vagy hovhatod a szallast is kozvetlenul, hogy minden okes-e.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5014) Xarina válasza máyköl (#5012) üzenetére


Xarina
aktív tag

Itt szó nincs olyanról, hogy a booking kifizetné helyetted a foglalót. Neked kell átutalni az előleget másképp kiadhatják másnak a szállást. A visszaigazolást már rögtön foglalás után megkaptad.

[ Szerkesztve ]

(#5015) máyköl válasza Xarina (#5014) üzenetére


máyköl
veterán

Se a booking se a hotel nem vette még fel a telefont.

Azért hihetetlen, hogy küld a szállás egy emailt, amit ha valamiért nem olvas el az ember, akkor törölhetik a foglalását. Arra gondoltam egyébként, hogy mivel bookingon meg van adva a bankkártya adatom, le tudták zárolni a foglalót. Vagy pedig ha törlik a foglalást, csak jelez a szállás a booking felé, ami nem jelzi a becsekkolás napjáig, hogy minden rendben a foglalással. Fene se tudja, így nehéz elindulni.

(#5016) máyköl válasza máyköl (#5015) üzenetére


máyköl
veterán

Bookinggal beszeltem, semmi ertelmeset nem sikerult kinyogniuk, csakhogy megprobal beszelni a szallassal. Mondom en ezt mar probaltam... Nekik sem vettek fel a telefont ugyanugy.

(#5017) bandus válasza máyköl (#5016) üzenetére


bandus
veterán

Amugy szerintem menjetek nyugodtan, valoszinuleg nem ti vagytok az elsok akik ez nem teszik meg, nem hinnem, hogy a valosagban emiatt torolnek a foglalast. Ha megsem, horvatorszag az instant szallasok mekkaja, biztosan talaltok helyben valamit es kis extra kaland.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5018) Xarina válasza máyköl (#5015) üzenetére


Xarina
aktív tag

Foglaláskor a booking is jelezte feléd, hogy foglalás után 30% előleget kell fizetned, a szállásadó el is küldte a kért adatokat. Az nem az ő problémájuk, hogy neked spambe került a leveled. A booking meg egy üzleti vállalkozás, aki beszedi a 15-30%-os jutalékot cserébe a hirdetési felületért. Az, hogy helyetted előleget fizessen, az kizárt, ilyen soha nem fog megtörténni.
De ahogy előttem is írták, helyben sem gond szállást találni, ha mégis kiadták másnak. Legalább akkor saját szemeddel látod miért fizetsz és nagy eséllyel jóval olcsóbb is lesz.

(#5019) máyköl


máyköl
veterán

Koszi sracok, semmi gond nem volt... :)

(#5020) mirci18 válasza Nordik (#5008) üzenetére


mirci18
addikt

Ha jobbat kaptál ezáltal kárpótoltak akkor mit is akarsz követelni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5021) S.J.


S.J.
tag

sziasztok,

repjeggyel kapcsolatos kerdesre remelem ez a legrelevansabb forum :)

szoval ha milanobol veszek budapestre jegyet zurichi atszallassal, akkor kb. 15e Ft, viszont ha kozvetlen Zurichbol veszek Budapestre, ugyanarra a jaratra amire at kellene majd szallni kb. ketszer annyi, 30e Ft.

Kerdesem az hogy ha megveszem milanobol a jegyet, de nem csekkolok be, hanem csak Zurichbol szallok fel elsonek, ugy ervenyes a jegy?

Talalkozott mar valaki hasonlo gyakorlattal?

(#5022) bandus válasza S.J. (#5021) üzenetére


bandus
veterán

egy barátom pont ugyanígy gondolta, és a köztes reptéren nem engedték fel a járatra, mivel a repjegy szerinti kiindulási ponton nem csekkolt be, ott helyben kellett rá vennie jegyet.

de egy kérdést megér az ügyfélszolgálat felé, lehet, hogy ez légitársaságonként változik.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5023) elod22 válasza bandus (#5022) üzenetére


elod22
senior tag

Ahogy előttem is mondták, ezt ilyen formában nem lehet megcsinálni egyik légitársaságnál sem. Olyan esetben még elcsúszik mondjuk, ha nem megy el a végállomásig, de azt se lehet sokszor megcsinálni ugyanannál a légitársaságnál, mert általában tiltja a szabályzatuk, aztán kiszúrnak és megbüntethetnek miatta.

(#5024) bandus válasza elod22 (#5023) üzenetére


bandus
veterán

főleg akkor nem lehet, ha van feladott csomagod is :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5025) attiati


attiati
veterán

Snorkelezni mit javasoltok oktobertol, januarig úgy, hogy az adott országban lehessen:
tengerben strandolni, élővilágot nézni, adott esetben quadozni, hajózni, szorfozest tanulni, esetleg egy dzsungel/ vulkantúrát
tenni.

És ne legyen teletomve buvarokkal, snorkelezokkel, motorcsónakokkal a partszakasz.

Eddig thaifoldet, indonéziat, egyiptomot (és ciprust) olvasgattam. Mindegyik jó lehet, de hátha van más lehetőség is?

Karib térség és Dél Amerika gondolom sokkal drágább.
Fülöp szigeteket nem merem bevallalni, Új Zéland drágának tűnik.

off: olvasgatás közben belefutottam a Galapagos szigetekbe. Ott valami eszméletlen élménybeszámolók vannak.

[ Szerkesztve ]

(#5026) AMD Power válasza attiati (#5025) üzenetére


AMD Power
titán

Egyiptom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5027) Xarina válasza AMD Power (#5026) üzenetére


Xarina
aktív tag

Ha a legolcsobbat akarod (ami az egyik legjobb is), akkor Egyiptom. A vulkanokon kivul minden van, amit szeretnel. Ha a vulkanok is fontosak, akkor Guatemala vagy Indonezia.
Galapagos mocskosul draga. De jo helyek meg Malayziai szigetek, ill. Borneon Sipadan ( a legjobb 5 merulohelyben benne van, de ott pl. quadozni nem fogsz).
Fulop szigetektol pedig ne tarts, az is nagyon jo, a fovaroson kivul biztonsagos, de ott sem annyira veszes, mint a rossz hire.
Ciprus meg eleve felejtos, foleg telen.

[ Szerkesztve ]

(#5028) attiati válasza Xarina (#5027) üzenetére


attiati
veterán

Legjobb merulohely alatt snorkelt is értesz?
Nincs búvár vizsgám.

(Egyébként búvár vizsga nélkül is levisznek x méter mélységig, ha soha nem volt palack a hátamon? )

(#5029) Xarina válasza attiati (#5028) üzenetére


Xarina
aktív tag

Lehet snorkekezni is, de egyertelmuen jobb buvarkodni. Viszont limitalt a letszam, igy elore be kell jelentkezni. (szerintem a snorkelhez is, de azt nem tudom pontosan).
Ha nincs vizsgad, erdemes letenni valahol, pl. Egyiptomban. A Padi a legkonnyebb, azt a hulye amerikaiaknak talaltak ki 2-3 nap alatt meg van, tanulni sem kell ra. Egyiptomban kb. 200 eurotol van es van benne 6-8 merules is. De Thaifoldon es Malayziaban sem draga. Sok helyen vannak magyar oktatok is.
Ahol van buvarbazis, ott mindenhol tehetsz introducing merulest, 20-30 dollarnal kezdodik fel orara, de szerintem erdemesebb letenni a vizsgat, ha komolyabban gondolod. Viszont hosszu tavon nem olcso, a snorkelezes viszont ingyen van, de a legjobb helyek ugy nem nagyon erhetoek el.
Ha oktobertol januarig tobb honapot maradnal, akkor Egyiptomban nagyon olcson ki lehet jonni, a tobbi hely eleve dragabb es az odajutas koltsege is joval magasabb. Ill. ugy szamolj, hogy sok helyen csak hajoval kozelithetok meg a korallzatonyok, mig Egyiptomban a legtobb jo hely elerheto a partrol is.

(#5030) attiati válasza Xarina (#5029) üzenetére


attiati
veterán

Éreztem, hogy búvárkodásra érted. Tipikusan csak snorkelezni milyen celorszagok jönnek szóba?
(elsőre nem költenék 100+e ft-ot búvár vizsgára, bár ez sem lehetetlen)
2-3 hét lenne. És nem luxus kategóriás szigetek (maldiv, stb...), de attól még jó lenne egy fehér homokos, kristálytiszta tenger, korallokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#5031) Xarina válasza attiati (#5030) üzenetére


Xarina
aktív tag

Ahol lehet buvarkodni, ott snorkelezni is lehet mindenhol. Ha nem az ilyen Horvatorszag fele kategoria erdekel, hanem a korallszirtek, akkor azok a helyek jonnek szoba ahol allandoan meleg van.
Amiket ajanlottam, azok mind jok snorkelezni is. De tul sok feltetelnek akarsz megfelelni. Egyreszt a legjobb helyek nem olcsok (de pl. a Maldiv sem draga, ha nem resort szigetre mesz), masreszt a legjobb helyek attol a legjobbak, hogy nincs tomegturizmus meg pl quadozni vagy jet skizni sem lehet. Egy jo merulohely meg egy vulkan nem nagyon egyeztetheto ossze.

Ar/ertek aranyban messze a legjobb Egyiptom, ott 3 het kijon mindennel egyutt 60-70 ezer forintbol. Barmely mas hely min. 2x, de inkabb 3x annyinal kezdpdik. Ott viszont nincs feher homok, sot leginkabb semmilyen, mert mar eleve a korallszirteken keresztul lehet bemenni a vizbe. Viszont majdnem az a leghidegebb is, dec-jan eleg huvos tud lenni a vizben 30-40 perc utan. (Kb. 22-23 fok). Leginkabb aprilistol oktoberig jo, akkor ki sem fogsz jonni a vizbol. Dk-Azsia meg a Karib terseg viszont dog meleg olyankor is, egesz mas kategoria.
De Zanzibarba is sokan jarnak telen, Ny-europabol neha vannak 150 eurotol jegyek iranyonkent.
De ha Egyiptom nem felel meg, akkor a helyedben en Thai vagy Malay szigetre mennek (de azok jocskan tele vannak turistaval), 2-3 hetre akar tobb is belefer. Mindegyik konnyen elerheto, jol szervezett, nem tul draga es kezdo utazoknak is idealis.

(#5032) GSP


GSP
aktív tag

...és van, aki még egy hétnek is örűl Hajdúszoboszlón...élő példa :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#5033) Xarina válasza GSP (#5032) üzenetére


Xarina
aktív tag

Az lehet, de sajnos egy het Hajduszoboszlo sem olcsobb, mint 2 het Egyiptomban utazassal egyutt.

(#5034) attiati válasza Xarina (#5033) üzenetére


attiati
veterán

főleg, hogy ma láttam egy last minute egyiptomi utat 8 napra Sharm El Sheikh célponttal

benne van
all inclusive 4*-os hotel ellátás
retúr jegy
transzfer
1 kézi + 1 feladott csomag

115e ft-ért / fő....

(#5035) Xarina válasza attiati (#5034) üzenetére


Xarina
aktív tag

Utazási irodával én speciel nem mennék, de amúgy sem hiszem, hogy a teljes árat tüntetnék fel, mert minden idiótaságot hozzászámolnak, ami csak az apróbetűs részben van benne. De ennél jóval olcsóbban ki lehet hozni. Repjegy általában van 40 ezer alatt, de november - március között gyakran ki lehet hozni 20ezer alatt is a retúrjegyet. Szállás már van 3-4 dollártól. All inclusive szerintem hülyeség, Egyiptomban nagyon olcsó a kaja. Egy falafel szendvics pl. 22 ft körül van,egy kushary meg egy százas bár igaz, hogy a Sinain 4-5x annyiba kerül mint máshol az országban. Én nem járok elit szállodákba, de egy haverom a családjával (2 felnőtt + 3 gyerek) csak 5*-os helyekre jár, általában 40 dollár szokott lenni naponta all inclusive ellátással ötüknek. Én egy hónap alatt szoktam elkölteni 60-80 ezer ft-ot, de én elég speciális eset vagyok.

(#5036) sasa134


sasa134
addikt

Az idei nyarlás Mallorcán volt, múlt hétvégén jöttünk meg. Nem volt cél a sziget teljes bejárása a 2 éves kisfiúnkkal, ezért részletes, mindenre kiterjedő beszámolót nem is írnék. De ha valami kérdés felmerül főleg az ÉK-i résszel (Alcudia, Can Picafort, Pollenca stb) kapcsolatban, szívesen válaszolok. Mi nagyon jól éreztük magunkat, az idő, az emberek, a tenger csodálatos volt (talán a legszebb partokkal amiket Európában láttam), biztosan visszamegyünk.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#5037) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jövő héten indulnánk Egyiptomba, Hurghada-ba. Érdeklődnék hogy volt-e most arra nyaralni/pihenni valaki. Esetleg a szállásfoglalási dolgok, amik több hotelnél felléptek, megoldódtak-e?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5038) attiati válasza Xarina (#5035) üzenetére


attiati
veterán

úgy látom nagyon sok helyen jártál

Európán kívülre hogyan szoktál olcsó repjegyek után kutatni?

olyanokat nézegetnék, hogy
1. ha átszállásos, akkor legyen csatlakozás. Ne hagyjanak ott késés esetén.
2. hosszú átszállás esetén akkor már inkább legyen 1-2 nap megnézni az átszállás városát

(#5039) AMD Power válasza Tothgera30 (#5037) üzenetére


AMD Power
titán

Amiben mi voltunk szálloda egy pár nem volt megelégedve a szobájával. Rádobtak pénzt és kaptak egy másikat. Nálunk egyik szobával sem volt probléma.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5040) Xarina válasza attiati (#5038) üzenetére


Xarina
aktív tag

Kutatni olcso repjegyek utan nem szoktam, manapsag annyi olcso jegy van barhova, hogy idom nem lenne rajuk. Viszont az olcso jegyek ellenere altalaban kocsival szoktam menni Europaban, kiveve az 1-15 euro kozotti jegyeket, de altalaban akkor is berlek kocsit a celorszagban. Europan kivul is jobban szeretem az overland utakat, akkor is ha dragabbra jon ki, de altalaban olcsobb, mint a repules (jottem mar haza Nepalbol is busszal, vonattal 25ezer ft-bol). Tengerentuli utakra is most mar szinte csak fapadossal megyek (az azsiai fapadosok minosegben es szolgaltatasban messze verik az europai nagy tarsasagokat) de ritkan repulok nagyobb tavokat, Dk-azsiaba is 3-6 atszallassal jarok ujabban, de en nem szoktam sietni.
Ill. nekem mar nem nagyon van olyan hely, ahova mindenkepp el szeretnek jutni, igy gyakran mar oda megyek ahova van olcso jegy eppen.
De ha konkretan megmondod, hogy hova mennel ugy konnyebb segiteni.

(#5041) Xarina válasza attiati (#5038) üzenetére


Xarina
aktív tag

De hogy a konkret kerdesre is valaszoljak, atszallas eseten ha kesik az elso gep, akkor is ingyen feltesznek a kovetkezo gepre abban az esetben ha egyben vetted meg a jegyeket.
Ha meg 1 vagy tobb napot maradsz, akkor meg siman nezhetsz masik legitarsasagot is, valoszinuleg olcsobb is lesz, mint ha ugyanazzal a ceggel utaznal tovabb.

(#5042) vans? válasza Xarina (#5040) üzenetére


vans?
őstag

Szamolod, hany orszagot lattal mar? :)

hábm bábm

(#5043) Xarina válasza vans? (#5042) üzenetére


Xarina
aktív tag

Nem, mert nem sok ertelmet latom. Nem akarom bejarni az osszeset. Masreszt pl. Indoneziaban van tobb, mint 17000 sziget. Ebbol jartam 9-ben, igy nem mondanam, hogy ismerem az orszagot.
Ill. sok szakadar allamban voltam, amit nagyon keves orszag ismer el, igy eleg problemas lenne pontosan meghatarozni konkretan az orszagok szamat.

(#5044) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Nagyon agyament átszállásos repjegyet sikerült lefoglalnom (az volt olcsóbb a nekem megfelelő időpontokban): 7-kor indul Ferihegyről, 45 perc alatt Bécsben van, de ott 10 óra transfer lenne, mire továbbmegy. Ha a hajnali kelést és 10 óra veszteglést kihagyva egyből ki-Flix-ezek Bécs reptérre, és ott már csak a tova-útra csekkolok be, erre nem hinném, hogy kifogásuk lehetne?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5045) Xarina válasza .mf (#5044) üzenetére


Xarina
aktív tag

Szinte biztos, hogy probléma lesz belőle. Törölni fogják a jegyedet meg nem jelenés miatt, így nagyon valószínű, hogy nem fognak felengedni a gépre. Már ha egy jegyen van a foglalás.
Persze ez légitársaság függő is, de a legtöbb esetben sajnos így működik. Pont itt is volt szó róla nemrég, olvass vissza pár hozzászólást.

(#5046) vans? válasza .mf (#5044) üzenetére


vans?
őstag

Remelem hamarosan betiltjak az ilyen tavu utakat.

hábm bábm

(#5047) .mf válasza Xarina (#5045) üzenetére


.mf
veterán

Pff túl egyszerű is lenne... akkor sajnos nem úszom meg. Köszi a figyelmeztetést, elég szívás lett volna, ha ott derül ki
Az utolsó oldalt amúgy átolvastam előtte, nem láttam ilyet köztük.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5048) Xarina válasza .mf (#5047) üzenetére


Xarina
aktív tag

5021-es hozzászólásban ugyanez volt a kérdés.
Menj ki a városba, ott gyorsan elmegy az idő, jobb mint a reptéren szenvedni.

(#5049) .mf válasza Xarina (#5048) üzenetére


.mf
veterán

Upsz, felületes voltam, a szállásos és snorkeles történetek között átpörgettem...
Jobbat úgyse tudok, mint hajnali kelés miatt kómásan járkálni n-edszerre a városban :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5050) bandus


bandus
veterán

inkább itt kérdezek, mert a horvát topik nem igazán pörög. hétvégén lemegyünk brac szigetre 5 napra, már nagyon rég jártam arra, hogyan tudk kompra jegyet venni, mert erre nem emlékszem? leparkolok, becsattogok a jegypénztárba (ha van ilyen) aztán meg beállok a sorba? esetleg a jadrolinija appjt használta már valaki? nekem praktikusnak tűnik, de nem túl bizalomgerjesztő :) köszi!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.