Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#578) Kaci84


Kaci84
őstag

Sajnos nekem rossz tapasztalatom van Cyberportal. Szerintem ne vegyetek onnan. Nem mindenkinek való. Vagy összejön vagy nem.

Már két kifizetett rendelés is be van fagyva. Az egyiknél kevesebb darab van ezérr varóra tették. Mondom abból nem lesz semmi gyorsba megrendeltem egy újracsomagoltat. Kifizettem. Pár órára törölték a rendelést. Persze ügyfélszolgálat elérhetetlen. Telefonon kértem ismerőst hogy hívja egy csomó várakozás után amire elmondta az embernek mi van kinyomta. Többfajta emailre 4 napja nincs válasz. Az automtata írja hogy törekednek arra hogy 10!!! napon belül válaszoljanak. Mi van?? Ha szerintük sem garantált a 10 napos válasz mennyi lesz az valójában?
Most aki a nehezen összegyüjtött pénzén kártyát venne és valami porszem kerül a gépezetbe hosszú hetekig vagy hónapokig beragadhat a pénze. Az értékeléseknél is 3.5 pont az átlag, de nagyon dok 1es értékelés is van hasonló esetek tömkelegével.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.