Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Cthulhu Dawn válasza omfgk (#1149) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Lehet elment cegen belul az a par olcsobb, en meg ertesitot se kaptam rola pedig be van jelolve.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1152) DeathAdder válasza omfgk (#1149) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké, ezt miért nem listázta nekem az ipon? :DDD

Geforce RTX-re van téve a szűrő.

3070eket jelzett ma, volt hajnalban gaming x, aztán 2 körül is volt, meg Ventus 3x is, mindegyik 300k alatt, de 3080-at nem láttam ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#1153) Kaci84


Kaci84
őstag

Sikerült tesztelnem a Logoix-et. Csomagot megkapták még aznap fel is adták. 6,25kg csomagot 13€ küldtek el.

Ügymenet: 1. Beregisztrálsz 2. személyit feltöltöd 3. Sepa utalással feltöltöd a számlád (amiből a csomagot adják fel és/vagy az utánvétest veszik át)
Kapsz egy német címet ami áll a nevedből, ezt adod meg szállítási címnek. Meg persze megadod a magyar címetis a megfelelő rovatban.

Prohardver Pista / Logoix 123456
Wasserburger Str. 50a
83395 Freilassing
Németország

(#1154) Cthulhu Dawn válasza DeathAdder (#1152) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem meg azokat sem jelezte, csak a strix 3070-et 485k-ert, pedig meg a tuf termekoldalan is be van nyomva a raktarfigyelo.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1155) nexwo válasza Kaci84 (#1153) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Mennyi idő telt el az utalás és az egyenleg feltöltés között? (én 9-én este vásároltam az alternate.de oldalon és a mai nap adták fel a csomagot, de a logoix még nem jelzi az egyenlegem.)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1156) DeathAdder válasza Cthulhu Dawn (#1154) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na a strix 3070-et se láttam, akkor ez most hogy van? :DDD

(#1157) Kaci84 válasza nexwo (#1155) üzenetére


Kaci84
őstag

Az utalást késő este indítottam a Bank 5.30-kor jelezte vissza, hogy teljesítette, a Logoix meg d.e 10-kor írtam mailt, hogy jóváírták. Viszont én online külföldi Banknál vagyok ami a Sepát is napközben teljesíti pár másodperc alatt.
Magyar banktól is utaltam Sepát és az 1-2 nap volt amire jóváírták egy Webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#1158) omfgk válasza DeathAdder (#1152) üzenetére


omfgk
addikt

Be kell pipálni ,hogy inaktívra is keressen.

Keresésnél csak azokat látod mindig, amik éppen elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#1159) amstorm válasza Kaci84 (#1153) üzenetére


amstorm
aktív tag

elég bonyulultnak hangzik. ehhez képest a mailboxde-n regisztrálsz, megkapod a cimed odarendeled értesitenek ha megjött töltesz fel paypallal pénzt és továbbküldöd magadnak.

Efficiency is clever laziness.

(#1160) sajti_pajti válasza nexwo (#1155) üzenetére


sajti_pajti
tag

Nincs gáz akkor se, ha előbb ér oda a csomag, mint a pénz.
Írnak emailt, hogy ők már küldenék tovább, de puszira nem fogják, kapacitálnak, hogy túltöltsd az egyenlegedet és ennyi.
Aztán majd kapsz róla értesítést, hogy odaért a zsé és ezt követően a lehető legrövidebb időn belül indítják tovább a csomagodat.

(#1161) Kaci84 válasza amstorm (#1159) üzenetére


Kaci84
őstag

Ez így ahogy leírtad teljesen más mint amit én írtam. :DDD

(#1162) syIex


syIex
veterán

Ismerősömet most szivatta meg a CaseKing.
Rendelt egy kártyát még nagyjából jó áron a héten és Vorkasse-val fizetett (volna).
Ugye amikor leadta a rendelést elérhető volt és két napra rá azaz ma akarta miután átutalta az árát kapta ez e-mailt, hogy a kártya jelenleg nincs készleten és nem tudják megmondani mikor lesz.. :DDD
Szóval a vorkasse-val sajnos nem foglal kártyát senki tehát arra figyeljetek oda. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1163) tupacamaru válasza syIex (#1162) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az ismerősöd most szivatta meg magát, akartad mondani. Ki gondolja azt hogy a mostani helyzetben neki tartogatnak VGA-t? :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1164) nexwo válasza syIex (#1162) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Ezt kutattam és akartam szólni, hogy az alternate.de is (csak egy USB kábel kísérletnek :DDD )
csak az után foglalkozott a dologgal mikor a pénz beérkezett.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1165) syIex válasza nexwo (#1164) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem ez elég gáz, ha már van olyan lehetőség és le is üti az nyilván fizetni is akar érte..
Na, de ez van. :D
Nekem is van egy rendelésem igaz az notebooksbilliger ugyan így Vorkasse-val szóval kíváncsi leszek ott mi fog történni. Az e-mail már jött, hogy megkapták a pénzt, de státusz válozás még nincsen. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1166) sajti_pajti válasza tupacamaru (#1163) üzenetére


sajti_pajti
tag

Azért szerintem qrvára illene odaírniuk casekingéknek a megrendelés visszaigazolásra, hogy teszemazt max. csak két napig tartják neked a kártyát (előreutalás esetén), utána mész várólistára.
(Mediamarkt pl. tartja a 14 napot, amit a visszaigazolóban írnak.)

(#1167) syIex válasza sajti_pajti (#1166) üzenetére


syIex
veterán

Igen szerintem is így lenne a korrekt, mert egyébként mi értelme van a Vorkasse-nak? Előrendelni bármikor elő tudod....

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1168) nexwo


nexwo
Topikgazda

Az aqua azért finomhangolja az árakat [link] most már olcsóbb a TUF (nem azért linkeltem mert megéri venni :), korábban a két 3080 egy árban volt, előtte meg a Strix drágább.)
Biztos unatkozik valaki és próbál ráérezni a megfelelő árra.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1169) nexwo


nexwo
Topikgazda

Egy MILLIÓ forintos kérdés:
[link] 24 hónap garanciát magánszemélynek? :D ennyi pénzért még a szállítást sem engedik el.....

Eközben:
A német Mediamarkt es Saturn megnövelte az árát a 3080 TUF Gaming OC-nak 1009.99 €-ra (még így is vinném, nem úgy mint a caseking..)
a 3080 Strix ára: 1129.99

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1170) amstorm válasza syIex (#1167) üzenetére


amstorm
aktív tag

Ez a Vorkasse dolog főleg így hogy nem azonnal érkezik meg kőkor, de látom nagy divat felétek ez a dolog (no offense) :DDD Nem is csodálkozom hogy inkább a PayPal-al fizetőnek adják a kártyát. :DDD :DDD

Efficiency is clever laziness.

(#1171) amstorm válasza Kaci84 (#1161) üzenetére


amstorm
aktív tag

Csak ez a Sepa utalás meg személyit feltöltöd dolog túl sok. Ha van ott is paypal akkor nem szóltam :DDD

Efficiency is clever laziness.

(#1172) keIdor válasza nexwo (#1169) üzenetére


keIdor
titán

Akinek belefér +600.000Ft felár, annak a 2k postaköltség is férjen már bele. :DDD
Nehogy már szegény bolt fizesse még azt is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1173) Kaci84 válasza amstorm (#1171) üzenetére


Kaci84
őstag

Oké, lehet, hogy ezmiatt valakinek nem testhezálló. Magyar bankból valóban gáz a Sepa utalás, drága és lassú. Személyi meg azért kell, mert lehet többféle szolgáltatást kínál. Lehet nem is lett volna muszáj feltölteni.

(#1174) nexwo


nexwo
Topikgazda

Eközben állítólag az EVGA feliratkozós listából jutott 3080 idehaza is: [link]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1175) warcat válasza nexwo (#1174) üzenetére


warcat
veterán

Volt már jóval korábban is, PH-ra járósnak és random magyarnak is

EA: It's in the crate!

(#1176) DeathAdder válasza omfgk (#1158) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tehát vannak cuccok amik csak az inaktívak között van listázva, és csak ott megvásárolható?

vagy hogy néz ez ki?

(#1177) omfgk válasza DeathAdder (#1176) üzenetére


omfgk
addikt

Akkor viszont félreértettem a kérdésedet.

Oké, ezt miért nem listázta nekem az ipon?

Az Ipon féle kategória szűrő szart sem ér. Attól még ,hogy arra nyomsz ,hogy RTX baloldalt, simán lesznek olyan kártyák amik átcsúsznak a rostán.
Névre kell rákeresni. Vagy a teljes kategóriát kell megnyitni.

Alzánál is hasonló volt a helyzet.
RTX 3080 alatt nem jelent meg az új készlet, viszont a főkategóriában - Videókártyák mondjuk - ott voltak.

[ Szerkesztve ]

(#1178) DeathAdder válasza omfgk (#1177) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja igen, arra értettem hogy valakinek listázta az ipon az megvásárolható cuccokat, valakinek meg nem, de akkor a szűréssel lesz a gond, így már világos :R

(#1179) syIex válasza amstorm (#1170) üzenetére


syIex
veterán

Ennek mégis mi köze a kommentemhez? :F
En most próbáltam először ilyet haverom nevében nem tudok nyilatkozni. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1180) nexwo válasza sajti_pajti (#1160) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Végül most érkezett meg a szállítási pénz a logoix-re (még jó hogy többet utaltam így, ha van kártya, nem kell várakozni)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1181) sajti_pajti válasza sajti_pajti (#1166) üzenetére


sajti_pajti
tag

Visszaszívtam, amit Caseking ügyben írtam.
A rendelés visszaigazoló mail alján is és a honlapjukon is ott van az AGB (T&C) és abban megtaláltam, hogy előreutalás esetén egyáltalán nem foglalják be a rendelés tárgyát.

(#1182) syIex válasza sajti_pajti (#1181) üzenetére


syIex
veterán

Hmmmm érdekes, de azért ezt láthatóbb helyen is lehetne közölni vagy egy zárójelbe a Vorkasse mellett. :U

Notebooksbilliger.de viszont nagy respect, ők eltették a kártyát és megvárták amíg a Vorkasse beérkezik! :K

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1183) Trinity99


Trinity99
csendes újonc

Alternate-ről rendeltem egy EVGA kártyát(FTW 3080 ULTRA), delivery date unknown állapotban és rá pár napra írtak, hogy ha kifizetem küldik. Ma érkezik a kártya. Nem tudom eldönteni, hogy szerencsém volt vagy ez normális.

[ Szerkesztve ]

(#1184) nexwo válasza Trinity99 (#1183) üzenetére


nexwo
Topikgazda

oszd meg majd offban a képeket itt is :) legalább a csomagolást, esetleg mikkor rendelted és hany nap telt el

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1185) Trinity99 válasza nexwo (#1184) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Felteszem ha megjött, hétfőn fizettem ki és ma érkezik. Ja és elfelejtettem írni, 900 euró körül volt ami szerintem nem vészes ár, úgy hogy most már 1.2k-ért van listázva.

[ Szerkesztve ]

(#1186) nexwo válasza Trinity99 (#1185) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Mivel hozattad el? Vagy nem Mo.-ra rendelted?

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1187) Trinity99 válasza nexwo (#1186) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

UPS, ők adták fel.

(#1188) nexwo válasza Trinity99 (#1187) üzenetére


nexwo
Topikgazda

De akkor nem Magyarország közvetlen a célállomás.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1189) Trinity99 válasza nexwo (#1188) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

De, Budapestre jön a csomag. :D

(#1190) Vektast


Vektast
aktív tag

Caseking GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OCV1, 759 eur
[link]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#1191) nexwo válasza Trinity99 (#1189) üzenetére


nexwo
Topikgazda

melyik alternate oldal? (akkor nem a .de mert az nem szállít Mo-ra és most ki is próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1192) ReFleXx válasza Vektast (#1190) üzenetére


ReFleXx
addikt

teljesen folosleges belinkelni a 3060at CK-rol, mire elküldöd a hozzászolást már elfogy a készlet. :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1193) nexwo válasza ReFleXx (#1192) üzenetére


nexwo
Topikgazda

még látom :)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1194) goldb válasza ReFleXx (#1192) üzenetére


goldb
tag

+1

Ráadásul magyar áfával 810 EUR volt. :D

(#1195) Trinity99 válasza nexwo (#1191) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Szállít, miután kezemben a kártya szívesen megosztom itt a számlát. Megrendeltem küldtek egy mailt egy "offer"-el ami picit több volt mint a listázási ár. Kifizettem utánna küldték a kártyát.

(#1196) nexwo válasza Trinity99 (#1195) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Számlát tudok kérni Mo-ra de közvetlen szállítást nem enged :)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1197) Trinity99 válasza nexwo (#1196) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Itt a UPS követés.

[ Szerkesztve ]

(#1198) nexwo válasza Trinity99 (#1197) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Ár ajánlatot kértél e-mailben? mert csak azt a lépést engedi!

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1199) Trinity99 válasza nexwo (#1198) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Igen.

(#1200) Vektast válasza ReFleXx (#1192) üzenetére


Vektast
aktív tag

Okés akkor befejeztem.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.