Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) McNamara válasza Cthulhu Dawn (#1349) üzenetére


McNamara
Ármester

Most nálam se igazán akar működni.

(#1352) amstorm


amstorm
aktív tag

igazából sokat nem veszitesz vele hogy nem látod, lecsapni rá úgyis esélytelen. :DDD

Efficiency is clever laziness.

(#1353) Vektast


Vektast
aktív tag

Cseh boltból EVGA GeForce RTX 3060 Ti XC GAMING - 176k átszámítva [link]
Nincs most raktáron de le lehet foglalózni.
www.tiptrans.com-on keresztül lehet intézni házhoz szállítást.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#1354) Danex válasza Vektast (#1353) üzenetére


Danex
addikt

Mennyi szokott lenni a szállítás vagy milyen gyorsak? videokártyánál mekkora súllyal és dobozmérettel számoltok?

(#1355) sajti_pajti válasza Vektast (#1353) üzenetére


sajti_pajti
tag

Használod is a tiptrans-ot?
Csak mert nekem első ránézésre nagyon unszimpi volt, úgy tűnt, minden pénzt átszámolnak HK dollárra és amúgy is magasnak tűntek a díjaik plusz a beutalási költségek is.

(#1356) Vektast válasza Danex (#1354) üzenetére


Vektast
aktív tag

Nem használtam még, csak egy ötlet. Van másik parcel forwarding service is cseh-ből. pl: [link] Vállalkozó kedvű tagok megpróbálhatják :)

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#1357) goldb válasza koko52 (#1347) üzenetére


goldb
tag

Én bepróbálkoztam Cyberporttal múlt hét szerdán, bár ne tettem volna. :(
Természetesen hiába fizettem azonnal, amikor még elérhető volt a termék, nem kaptam csak egy köszönjük a megrendelés emailt, majd vasárnap hajnalban küldtek egy másikat, amiben sajnálkozásukat fejezték ki, mely szerint a termék nem elérhető, és várhatóan már nem is lesz az februárban.
LogoiX-es címre kértem a szállítást. Ha jól olvastam a hasonló cipőben lévőktől, akkor most pár hét reménykedés következik, majd elutasítják a rendelésemet, és szép lassan visszakapom a pénzt.

(#1358) amstorm


amstorm
aktív tag

Casekingen megjelent jónéhány giga kártya 3070 gaming oc, aorus, vision 900+ eurtól kezdődően
Gigabyte Aorus GeForce RTX 3080 Xtreme W… | CASEKING.de 1415 eur

Efficiency is clever laziness.

(#1359) warcat


warcat
veterán

802k-ért van egy Palit 3090 GamingPro iponon

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1360) ReFleXx


ReFleXx
addikt

motvá

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1361) nexwo válasza amstorm (#1358) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Magyar áfával 1510,72 €

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1362) nexwo


nexwo
Topikgazda

A cyberport.de oldal egyenlőre nem ajánlott!

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1363) Danex


Danex
addikt

casekinges kártyákra hol találom a garancia időtartamát? Megvan, így hogy külföldi gari is meg csak 2 év, lehet inkább kifizetem a kis felárat a 6800-ra itthon a 3év magyar gariért.

[ Szerkesztve ]

(#1364) amstorm válasza Danex (#1363) üzenetére


amstorm
aktív tag

2 év elvileg ingyenes visszaküldéssel.

Efficiency is clever laziness.

(#1365) shteer válasza nexwo (#1362) üzenetére


shteer
titán

Egyelőre nem? :)

..szerintem jónak tűnik

(#1366) koko52 válasza shteer (#1365) üzenetére


koko52
veterán

Nem tudsz venni. Se szállítás se megrendelő nem lehet külföldi.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1367) nexwo válasza koko52 (#1366) üzenetére


nexwo
Topikgazda

helyesírás ;) vs telefon auto corrector

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1368) shteer válasza nexwo (#1367) üzenetére


shteer
titán

:K ;)

csak egy kis plusz info: a jelenleg kapható GV-N2060OC-6GD kártyák már idei gyártásúak, ami nálam járt 2021 4.heti - 24x ezerért persze nem a legjobb, de ezekből érkezik, aqua/pcx is töltött fel (most épp elfogyva) többször

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#1369) amstorm


amstorm
aktív tag

(#1370) omfgk


omfgk
addikt

(#1371) warcat válasza omfgk (#1370) üzenetére


warcat
veterán

Hirtelen nagyon sokat elengedtek az árából, már tegnap is volt 20k körüli kedvezménnyel.Érdekes.

EA: It's in the crate!

(#1372) Andor22 válasza omfgk (#1370) üzenetére


Andor22
aktív tag

újracsomagolt -18 hó gari természetesen :D

(#1373) warcat válasza amstorm (#1369) üzenetére


warcat
veterán

Ez pedig nagyon régóta rendelhető, erősen gyanús nekem, hogy jó sok cancel vagy 'preorder' születik belőle...

Egy kis humor a végére: amazon elárazta a használt Evga kártyát az amazon warehouse deals keretében (persze nyilván ezért kapható még)

Hatalmas üzlet lenne 473 euróért, evga garancia él rá és beállhatsz vele a 3080 Step-Up sorba is.. persze ennyiért köszi nem

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1374) syIex


syIex
veterán

Alakul ez már aprón is, van 3080 TUF 720e-ért... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1375) Cthulhu Dawn válasza omfgk (#1350) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az elso listazottat jeloltem be, ha valami raktarra kerul akkor altalaban elore ugrik.

#1374 sylex1: Te raktad fel ;] ?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1376) sajti_pajti válasza Cthulhu Dawn (#1375) üzenetére


sajti_pajti
tag

For info (félig off - logoix):

Megkérdeztem őket: LogoiX nem vállal csomag összevonást, csak továbbítást.

(#1377) xabolcs válasza amstorm (#1369) üzenetére


xabolcs
őstag

CaseKing-en 3070 es 3090 drop:

19% AFA-s arak:

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1378) Trinity99


Trinity99
csendes újonc

Ahogy ígértem itt vannak a képek, ma vettem át:

alternate.de-ről. Csak UPS-el szállítanak, ha valaki innen vásárol jobb ha személyesen veszi át, a UPS futárszolgálata nem evilágian szar.



[ Szerkesztve ]

(#1379) Danex válasza Trinity99 (#1378) üzenetére


Danex
addikt

Mennyi idő volt mire visszajeleztek? Rendeléskor nálam azt írták, hogy majd küldenek egy emailt, hogy a magyar áfa és utiköltséggel mennyi lesz de 1-2 napja semmi.

(#1380) koko52 válasza Trinity99 (#1378) üzenetére


koko52
veterán

Szállítanak magyarba?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1381) Andor22 válasza xabolcs (#1377) üzenetére


Andor22
aktív tag

szép drop vett valaki ?

(#1382) Trinity99 válasza Danex (#1379) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Pár nap. Pénteken írtam Hétfőn jeleztek vissza. Viszont az a gyanúm, hogy csak olyan kártyára adnak ajánlatot ami amúgy is szokott droppolni (ftw3 ultra, asus tuf stb.).

(#1383) Trinity99 válasza koko52 (#1380) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Igen

(#1384) Kaci84 válasza goldb (#1357) üzenetére


Kaci84
őstag

De jó, hogy a múltkor ezt szépen leírtam. Reménykedni nem kell maga a bolt megbízható. cyberport.de Az ügyfélszolgálattal vannak súlyos bajok. A rendelés törlés és pénzvisszatérítés meglesz 1 hét alatt azért. Ez csak akkor gond ha közbe meg máshol vennél de nincs pénzed.

[ Szerkesztve ]

(#1385) sajti_pajti válasza warcat (#1373) üzenetére


sajti_pajti
tag

Nem találom.
Azóta javíthatták?
Vagy nem a német Amazon?
Linket pls. :)

(#1386) warcat válasza sajti_pajti (#1385) üzenetére


warcat
veterán

Eltűnt vagy fél órával később.Túl gyakori ez az 'elárazás' , esélyes, hogy valamelyik dolgozónak maga felé hajlik a keze. ( " ki volt rakva egy órán át de nem kellett senkinek, elviszem én" )

De tessék itt volt megtalálható [link]

EA: It's in the crate!

(#1387) Puffocska


Puffocska
tag

visszatalálós...

(#1388) MZsoltee válasza Trinity99 (#1378) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én is vettem alternate.de-ről 3060Ti Giga Aorust. Pénteken hozta a UPS. Tényleg nem egyszerűek, de idetalált a kiscsaj. Elég formás volt, így a bénázását is elnéztem. ;]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1389) intuicio válasza MZsoltee (#1388) üzenetére


intuicio
aktív tag

Kis szöszi csajszi volt? A kis MSI 3070 SUPRIM kártyát két kézzel hozta be, annyira nehéz volt a csomag :D

(#1390) MZsoltee válasza intuicio (#1389) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ennyi csaj van náluk?! ;] Átlag magas 25-28 körüli barna.

Én kimentem elé. :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1391) amstorm


amstorm
aktív tag

Nem tudom mi a különbség a külföldi meg a belföldi csomagok között de eddig se UPS, se GLS, se a Posta nem tudott legalább belőni egy pár órás intervallumot hogy mikor hozzák. Belföldi csomagoknál a GLS-nél is meg talán a Postánál is szokás. Itt még csak meg sem csörgetnek ha jönnek :U

Efficiency is clever laziness.

(#1392) warcat


warcat
veterán

Árukereső részeg vagy, menj haza

EA: It's in the crate!

(#1393) Trinity99 válasza MZsoltee (#1390) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

Hát ti valami cheatet aktiváltatok. Hozzám el se jött a UPS azt mondta hibás cím, inkább kimentem én Vecsésre mielőtt eltökítik a kártyám.

[ Szerkesztve ]

(#1394) intuicio válasza Trinity99 (#1393) üzenetére


intuicio
aktív tag

Az igen vicces lehetett... Én mikor megrendeltem a notebooksbilliger.de oldalról, és szóltak hogy akkor küldik ki az UPS-el a csomagot,de hogy előre láthatólag akár 7napot is csúszhat a feladás a COVID miatt.. Erre 2 nap után megjött az UPS kiscsaj, és hozta a kártyát.. Azóta sem jött csomagfigyelő :D

(#1395) shteer


shteer
titán

Aquában van 3060Ti
Öccázé

..szerintem jónak tűnik

(#1396) Kami11


Kami11
őstag

2db.-os kiszerelésben? ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1397) goldb válasza Kami11 (#1396) üzenetére


goldb
tag

Kettőt fizet, egyet kap. :D

(#1398) nexwo


nexwo
Topikgazda

Sikeresen leteszteltem én is a logoix-et (igaz egy USB kábellel és az alternate.de oldalról (ami kiderült szállít Mo-ra))

Annyira kell figyelni, hogy az Express One szállítja és nem adnak meg telefonszámot nekik csak e-mail címet. (Így az e-mailt kell böngészni és aznap reggel jön e-mail és 15 percel a szállítás előtt is, de legalább azt is látni hol tart a futár a honlapon.)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1399) MZsoltee válasza nexwo (#1398) üzenetére


MZsoltee
veterán

Mi jót vettél?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1400) Kami11 válasza MZsoltee (#1399) üzenetére


Kami11
őstag

Írta, hogy USB kábelt. :U

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.