Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Frozen


Frozen
őstag

vissza igazolták a mindfactoryból a rendelésem szóval már fe is adták :D

Sajna csak jövő hét vége fele jön meg a rihez az i3 procim meg a keret így addig nem sokat tehetek hiába lesz itt előbb a kártya

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#3002) Dare2Live válasza Frozen (#3001) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mennyi volt és milyen?

semmi géped nincs amibe bepattinthatnád?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3003) echterion válasza Kaci84 (#2997) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezért kell paypal-lal fizetni. Nyilván ők is annak adják a cuccot, aki hamarabb fizet, azzal, hogy így rendeled be magadnak, kb. akkor fogsz kártyához jutni, mikor már nem lesz belőle készlethiány. De addig az lesz előtted a sorban, aki instant fizet.

**********

(#3004) Kaci84 válasza koko52 (#2998) üzenetére


Kaci84
őstag

Ha Paypallal fizettsz akkor is kell váltani. Meg nem arra a kevés emberrel kell számolni aki okosan tudja rendezni. Na meg nem hiszem hogy bárki boldog lenne ha benn a pénze pár napig közbe meg lemarad arról ami esetleg tényleg van raktáron. Paypalnak is van kezelési költsége amit ritkán nyel le a bolt vagy drágább úgy vagy a Paypal számolja fel.

Echterion: Ez nem igaz. Inkább arról van szó, hogy nem tudják, akarják megoldani, hogy gyorsabb legyen a rendszer és amire frissít berendelik egy csómóan. Legalább kitalálnának valamit arra, hogy szólnak valahogyan, hogy mégsincs ne fizess!

[ Szerkesztve ]

(#3005) koko52 válasza Kaci84 (#3004) üzenetére


koko52
veterán

Paypal kezelési költség nincs. Ha gond van visszakapod a pénzt (vásárló védelem), évi 3 posta ingyen ha gariztatni kell (3*9500 értékben).
Váltáson buksz igen, de ha van eurós számlád akkor nincs gond.
Én csak ezzel fizetek minden külföldi shopba. És az elsőség a fontos. Ha utalgatsz bankon át, az 5 perc és addigra elviszik előled. Én most is azonnal fizettem, már fel is adták mailbox-ba.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3006) Kaci84 válasza koko52 (#3005) üzenetére


Kaci84
őstag

Értem mit mondasz. Nekem számolt fel Paypal fizetésnél igaz magánembernek fizettem. Az is lehet a bankártya miatt volt. Az az igazság nincs kedvem tesztelgetni mert elég sokat levon ha mégis.
Vettem már kártyát sikerrel. A legutóbb kb 1 hét múlva fizettem ki már kínálatból is több napja lekerült. Ráadásul pont reggel törölték a rendelésem és napközbe ért oda a pénz mègid visszaállították a rendelést és kiküldték. Ha nem tennék félre akkor ez nem így ment volna. 3070 volt és ráadásul már semmilyen nem volt elérhető a webshopban amikor ez volt. Mint mondtam az is a baj ezzel hogy amíg benn a pénz másról meg lemaradhattsz.

(#3007) Frozen válasza Dare2Live (#3002) üzenetére


Frozen
őstag

1088€ 3070 suprim

így utolag mondjuk ha belegondolok a 3080 ak tényleg jobb vételek voltak csak hát a 3 pines csatlakozó.....
Azért nem mind1 egy ág egy kártya van egy kártya 2 ág ...
Van gépem ,de most hadiállpot van itthon szóval ez a kártya mindenképpen már a rigbe kerül és ha minden igaz jövő héten megjön a hiányzott alkatrész is.

A linkekért köszönet laychi-nek :R

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#3008) sajti_pajti válasza Kaci84 (#3006) üzenetére


sajti_pajti
tag

De akkor végülis korrektek voltak veled...
Ez melyik társulat is volt?

(#3009) echterion válasza Kaci84 (#3004) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja oké, akkor csak ellened meg az utalósok ellen irányul ez az egész. Ez esetben vagy beletörődsz vagy más fizetési módot vagy más boltot választasz, de a választás mindenképp a tiéd.
A fee-t ki kell fizetni, magánemberek között te vagy a másik fél, a rendesebb boltok ezt "állják", nem fogod látni a számlán, az alternate-nél meg a mindfactory-nál sincs rajta, mert nem te fizeted.

**********

(#3010) koko52 válasza echterion (#3009) üzenetére


koko52
veterán

És a fee náluk sokkal kedvezőbb, mert leszerződnek.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3011) Kaci84 válasza echterion (#3009) üzenetére


Kaci84
őstag

Nem tudom miért kell állandóan vitatkozni a másikkal meg csavarni arra egyet. Van lehetőség utalásra és nem kellene hátrányt szenvedjen az aki utal. Persze te hazabeszélsz mert elégedett vagy így te előnytbe vagy és meg akarod magyarázni, hogy jól van ez így.
Nem értem egyesek szerint miért van az rendbe, hogy kifizettetnek valamit ami nincs is. Nem hiszem, hogy nem lehetne kúltúráltan megoldani.
Igen beletörődök, de remélem nem baj, hogy szóltam, hogy más is számítsom rá.

Sajti pajti: Alternate

(#3012) savoo válasza Kaci84 (#3011) üzenetére


savoo
addikt

Tényleg nem értem, hogy miért akarsz külföldre utalással fizetni. Drága, lassú. Semmi előnye nincs pl a Revoluttal szemben, amivel középárfolyamon tudsz azonnal fizetni.

(#3013) Kaci84 válasza savoo (#3012) üzenetére


Kaci84
őstag

Nekem kedvezőbb így, de nem is rólam volt szó. Megírtam a sztorit, mert közérdekű info, hogy ezzel számoljon aki így fizetne.
Gondolom nem mindeki fog egy rendelésért Revolut számlát csinálni vagy Eur számlát nyitni, esetleg nincs bankártyja vagy nem dombornyomott stb.
Amiért viszont valóban bosszankodok, hogy miért nem lehet megoldani a rendszert kicsit jobban, hogy realtime-ba mutassa az elérhetőséget. Ha meg mégis akkor instant jönne vissza a pénz és nem kellene 2-3 napot várni mire az ügyfélszolgálat elolvassa a pénzvisszakérési kérelmet. Gondolom Paypalnál is pár nap mire visszajön meg kártyánál is.

[ Szerkesztve ]

(#3014) sajti_pajti válasza savoo (#3012) üzenetére


sajti_pajti
tag

Csak szólok: Revoluttal utalni is lehet, a SEPA max egy munkanap, vagy akár pár másodperc.
És NEM kozeparfolyamon vált. Ráadásul annyira levittek a havi limitet, hogy az alig több mint 1000 euro.

(#3015) laychi


laychi
veterán

msi 3060 ti trio [link]

volt, nincs

[ Szerkesztve ]

(#3016) echterion válasza Kaci84 (#3011) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vitatkozom, de felvetetted, hogy hátrányban érzed magad ezért, erre megírtuk, hogy kb. miért meg mit kellene tenned, majd megpróbáltad megmagyarázni, hogy neked miért nem jó a paypal, erre leírtuk páran, hogy ez nem így van, meg odabiggyesztettem, hogy akkor mit is tudsz tenni (ha már fórum, probálunk segíteni egymásnak), erre megsértődsz. Értjük, hogy neked csakiskizárólagakülföldreutalás a jó, el is fogadjuk, de azért ne kelljen már egyet is érteni veled.

**********

(#3017) gyurc válasza Frozen (#2893) üzenetére


gyurc
tag

.

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#3018) savoo válasza sajti_pajti (#3014) üzenetére


savoo
addikt

Csak szólok: tudom hogy lehet utalni, de mi a töknek utaljak ha a kártyás vásárlás instant.

És de, középárfolyamon vált hétközben mindenféle fee nélkül havi 350 ezerig, felette 0,5%os fee van. Premium csomagtól meg már ez a limit sincs.

(#3019) shteer válasza laychi (#3015) üzenetére


shteer
titán

Hogyé’ vót?

..szerintem jónak tűnik

(#3020) nexwo válasza savoo (#3018) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Szerintem pihentessük a témát, vannak lehetőségek: utalás, bankkártyás fizetés, paypal, revolut és egyéb meg ezek kombinációja, nem kizáró dolgok hanem lehetőségek boltja válogatja, hogy foglal-e vagy sem, ha még nem ért oda a pénz. Mindenki maga választja, hogy akar fizetni! A téma lezárva!

Amit meg lehet említeni a többi boltnál is, ezeket ismerem:
alternate - nem foglalja le az árut előreutalás esetén (de sajnos többen is tudnak egyszerre egy időben kártyával fizetni akkor is, ha csak 1db videokártya elérhető, azok a következő beérkezőből kapnak, ha van ilyen)
német Mediamarkt - igen, előreutalás/vorkasse esetén is foglal.
bestbyte.hu - már a kosárba rakással is foglal...

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3021) laychi válasza shteer (#3019) üzenetére


laychi
veterán

A linken ott az ár.
969+ posta

(#3022) sajti_pajti válasza nexwo (#3020) üzenetére


sajti_pajti
tag

MM, Saturn (német) - ugyanaz: foglalás max. 14 napra (10-ig tesztelve)
Caseking - nem foglal, de a saját tapsztalat az volt, hogy utalást követően előkerült példány az adott, honlap szerint készleten nem lévő kártyából
Amazon - Előre utalás nincs, de nem buksz egyből, ha fedezet hiány miatt vissza lett utasítva a kártyás fizetés. Pár napot tudsz nyerni, talán akár még egy hetet is. (Direct debit azaz beszedés van, de itt, SEPA ide, SEPA oda, szeretnek ragaszkodni a honos számlához.)
Mindfactory - jövő héten esetleg kiderül, csak húzom a szám az 1460 eurós 3080-as Suprim X kapcsán :) (A visszaigazoló emailben vastagon kiemelve ott van, hogy attól kezdve él igazán a rendelés (dolgozzák fel), ha bejött a pénz. Minderre 7 napos haladékot hajlandók adni.)
Notebooksbilliger - simán felvettek olyanra is rendelést, ami nem volt készleten - de nem könyvelték le a kártyás fizetési tranzakciót. Később én kértem a sztornót és a függő fizetési tranzakció rövid időn belül törlésre került és a befoglalt összeghez ismét hozzáférhettem. (Könyvelést követő "visszautalás" polgári nevén refund esetén napokig eltarthat, amíg visszaér a pénz.)

[ Szerkesztve ]

(#3023) nexwo válasza sajti_pajti (#3022) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Annyi, hogy Amazonon, ha rendelés leadása után megváltoztatod a címet a rendelésnél (mert lehet, ha több címed van tárolva és rossz helyre menne), akkor még egyszer levonja az összeget az új címre kalkulált árral (még akkor is, ha nem változott az ára) és a korábbi fizetést napok után sztornozzák.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3024) echterion válasza nexwo (#3020) üzenetére


echterion
nagyúr

Német vásárlás esetén akkor most milyen kártyát érdemes használni? Paypal mögé revolut? Oda is forintszámláról kell utalni eur-ot és onnan fizetni vagy revolut-os forintszámlára kell a pénz és arról fizetni eur-val (ez esetben a bankom vált így is-úgy is, szal talán mégse...)? A bankon elég brutál árfolyamot tolt a napokban, 375 ft-tal számolta el a tranzakciót...ennyit még a paypal se számolt rá. :(

**********

(#3025) MPowerPH válasza echterion (#3024) üzenetére


MPowerPH
félisten

(Transfer)Wise.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3026) warcat válasza echterion (#3024) üzenetére


warcat
veterán

Ránéztél mostanában a huf-eur árfolyamra? :D
'Normál' lehúzós Mastercard váltás volt ~10 forinttal a középárfolyam felett, csak az árfolyam is a béka segge alatt van mellé.

Más: amazon 5 napig próbálkozik a pénz beszedésével aztán törlik a megrendelést.De közben eladják a kártyádat másnak ezért csúszhat az egész 1-2-4 hetet.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3027) nexwo válasza echterion (#3024) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Amiben megbízol, egyébként itt több infó van: paypal topic, revolut topic
és a bankoknak is vannak topikjai.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3028) sajti_pajti válasza echterion (#3024) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ha Revolut, akkor feltöltöd forinttal és appon belül váltasz euróra interbank avagy FX árfolyamon, ami közel középárfolyam. (De mindezt hétközben tedd, mert hétvégén van 0,5? vagy 1? százalék felár.) Revolutból meg ingyenes a SEPA utalás és természetesen a bankkártyás fizetés is. És tulajdonképpen a konvertálást se kell megcsinálnod, mert ha elégséges a forint fedezeted, akkor ő magától konvertál vásárláskor. Revolutnak amúgy van külön dedikált topikja itt házon belül: [link]

(#3029) echterion válasza warcat (#3026) üzenetére


echterion
nagyúr

Leragadtam 360 körül, ma pl. 366, ez azért nem 375. :B
Azt észrevettem, hogy lehúztak, ezért is kérdeztem, hogy ki mit használ az ilyenek elkerülésére? :))

#3025MPowerPH: utánanézek, hogy mi ez. :R

#3028sajti_pajti: Eddig ez tűnik a nyerőnek, köszi szépen.

#3027nexwo: :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#3030) sajti_pajti válasza warcat (#3026) üzenetére


sajti_pajti
tag

Amazon: én jártam úgy, hogy 2 nap után rám untak. Viszont máskor kaptam én is olyan mailt, hogy 5 napom van csinálni valamit, különben irgum-burgum.

(#3031) Kaci84 válasza nexwo (#3020) üzenetére


Kaci84
őstag

Viszont ebben az esetben pont az ellenkezőjét bizonyítja az az eset amikor rendelésem után egy hét múlva tudtam utalni és mégis aznap feladták ahogy befutott a pénz. Egyértelmű, hogy félre volt rakva. Nem az első eset. A hiba ott van inkább, hogy fáziskésésel van kiírva a készlet engedi kifizetni, merhogy van készleten.
A nagyobb gond, hogy pár órával rendelés után vagy másnap akár egy automatikus vagy ügyintézői email jöhetne, hogy nincs készleten.
Sok bolt kiírja ezt, hogy nem foglal, de szerintem ezt nem alkalmazzák. Azért a gyakorlatban ez elég inkorrekt dolog és sok kellemtelneséget okoz mindenkinek.

Echterion: Wise jobbnak tűnik talán. Mindenféle devizában kapsz saját névres szóló számlaszámot és váltogathatod melyik legyen a bankártya mögött, ha kérsz (2600Ft/5év). ~0,4% a váltás fee-je.

[ Szerkesztve ]

(#3032) warcat válasza sajti_pajti (#3030) üzenetére


warcat
veterán

Elképzelhető, hogy marketplace eladó volt, én sokat szenvedek január 1. óta az Erste és George app csodáival és csak 5 nap után mondják, hogy viszlát.
Viszont az ügyfélszolgálat nagyon gyorsan válaszol, érdemes használni.

EA: It's in the crate!

(#3033) nexwo válasza Kaci84 (#3031) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Hetente szoktak szállítmányok érkezni, mázlid is lehet, mert volt aki már kifizette és másnap vagy egy/két hét múlva kapott.

Negatív tapasztalat az alternate oldallal, ha felveszed a kapcsolatot levélben, sablon levél érkezhet valamikor köztük, hogy ne írj vagy telefonálj mert feltartod őket.

"Bitte beachten Sie, dass es aufgrund eines erhöhten Bestellaufkommens und notwendigen organisatorischen Maßnahmen zum Schutz unserer Mitarbeiter (Homeoffice und veränderter Schichtbetrieb) leider zu Verzögerungen bei der Beantwortung von Anfragen kommen kann. Bitte sehen Sie von telefonischen oder erneuten Anfragen per E-Mail ab, da ansonsten die durchschnittliche Beantwortungszeit noch weiter erhöht wird.."

De lehet az én német tudásom túl savanyú :)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3034) sajti_pajti válasza nexwo (#3033) üzenetére


sajti_pajti
tag

Kőgazdagoknak GB 3080 Vision OC
[link]
1699 eur

[ Szerkesztve ]

(#3035) Kaci84 válasza nexwo (#3033) üzenetére


Kaci84
őstag

Azért lehet amit mondasz, mert annak amire feldolgozták (félre tették volna már nem volt). Ha teszem azt van 5 kártya és harmadiknak rendelsz és utalást jelölsz be akkor félreteszik. Amit írtál ott meg az lehetett, hogy mondjuk 6-nak rendelt azért nem jutott és nem pedig az fizetéssi mód miatt. Erre gondolnék.
Lehet mázli is, de nem az első volt, na meg nem is láttam olyan típust, hogy lett volna készleten.

(#3036) MPowerPH válasza Kaci84 (#3031) üzenetére


MPowerPH
félisten

Transferwise -on nekem kapasbol van 5 devizaban szamlam. Barmivel fizetsz, automatikusan valtja az annak megfelelo devizara. Es ha van szamlad a fizetett devizaval, es mondjuk refund jon, akkor a penzedet nem valtja vissza, hanem mondjuk ha EUR -ban fizettel, akkor EUR szamladra jon vissza automatikusan. Fizethetsz a hozza kapott debit card -al is, ugyan ez. Csak fizeteskor ki kell valasztani, hogy a bankod valtson.

sajti_pajti: Biztos igy van. En nem utalgatok, szoval soha nem fizetek pluszt semmiert. Azert van a kartya, hogy hasznaljuk. :)
Nekem a Transferwise -ra jott a kulfoldi keresetem is, es a befizetesek is onnan mentek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3037) sajti_pajti válasza warcat (#3032) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ügyfélszolgálattal én már mind a két végletet megtapasztaltam... :D :((

(#3038) sajti_pajti válasza MPowerPH (#3036) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ebbe nem kéne itt mélyebben belemenni: Revolut is tudja mindezeket és alapállapotban még mindig olcsóbb: pl. ingyenes a (HUF, illetve SEPA) utalás. (De nem folytatom)

[ Szerkesztve ]

(#3040) nexwo


nexwo
Topikgazda

Talán a legjobb kapcsolódó topik: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
Fizetés - ilyen jellegű kérdések
Postázás - lehet más lehetőség is van nem csak logoix vagy mailboxde

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3041) Kaci84 válasza nexwo (#3040) üzenetére


Kaci84
őstag

Értelek, de túlzottan szigorú is vagy. Amúgy se egy dedikált topikban vagyunk. Na meg a téma kapcsán sokszor felmerül ez az, nem lehet mindig 5 féle külön topikba futkosni.
Értem a lényeget és igaz is.

(#3042) nexwo válasza Kaci84 (#3041) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Azért kerestem meg ezt a topikot kb lefedi az eddigi offokat, és itt több tapasztaltabb ember segít, minthogy vitába fordul az egész. Az oké, hogy az adott bolttal mi a helyzet ahol nvidia kártyát vennénk, de hogy melyik bankot válasszuk hozzá és vitába fordul :/ Az áfa és vámos dolgok le vannak írva ott az összefoglalóban. Próbálok segíteni, hogy ne találjuk fel a spanyol viaszt :)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3043) Dare2Live válasza nexwo (#3033) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem miattuk akadt el még jan végén a vga kari beszerzések. 3*rendeltem 3080 és 3070eket. A levelekre nem válaszoltak, max egy offert küldtek amit elfogadtam, mondtam paypallal szeretnék fizetni és ott volt a vége. 3* írtam nekik levelet válasz semmi. Végül a 3. rendelés levélírás után meguntam és 3* felhívtam őket. Ment a mismás várjak válaszolni fognak (azóta sem) végül 3. hívásra keményen odaléptem akkor felhívott vkit és kiderült, hogy azért nincs semmi mert most már nem szállítanak MOra. De ezt nem tudták volna korábban közölni.

Csak érdekesség képp amikor a 3080akat rendeltem tőlük annyi volt a 3080 mint most egy 3070.
Artikel Gesamtpreis
1 x GIGABYTE GeForce RTX 3080 Gaming OC 10G, Grafikkarte
(Art-Nr. 1672753, 1 Stk. = € 1.091,60) € 1.091,60

Szó se róla az áraik a legjobbak közt vannak, de az ügyfélkezelésük kritikán alluli.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3044) intuicio


intuicio
aktív tag

Azért nem semmi, hogy a német notebooksbilliger.de-n mennyi 3060 kártya van :U
Csak hogy az ára annyi, amennyiért én az MSI 3070 Suprim-ot vettem :DD

(#3045) nexwo válasza Dare2Live (#3043) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Nekem is van még ilyen olcsó 3080-as FTW3 ultra bejegyezve, azóta se reagáltak. :)

#3042 nexwo
" ezt a topikot" alatt ezt értem: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3046) nexwo


nexwo
Topikgazda

GY.I.K. dolgok bekerülhetnek az összefoglalóba amik gyakran felmerülnek és nem vitatottak!
Észrevétel is lehet és kiegészítő javaslat is!

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#3047) koko52


koko52
veterán

Aki jártas már mailboxban: Mailbox.de-re rendeltem csomagot. Mikor kapok értesítőt hogy fizessek? Amikor megkapják a webáruháztól?

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3048) amstorm válasza koko52 (#3047) üzenetére


amstorm
aktív tag

Értesítőt csak arról kapsz hogy megérkezett, a fizetésről nem. :D Átveszik és utána változó van hogy 1 órán belül jön is a mail van hogy eltelik pár óra. Ha esetleg látod csomagkövetésnél hogy átvették de aznap nem jelent meg a fiókodban akkor érdemes írni nekik mailt Névvel a webshop adataival, csomagszámmal és egy csatolt számlával a webshoptól.

Efficiency is clever laziness.

(#3049) koko52 válasza amstorm (#3048) üzenetére


koko52
veterán

:R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3050) echterion válasza koko52 (#3047) üzenetére


echterion
nagyúr

Érdemes előre kikalkulálni a postázási összeget és feltölteni, így csak tovább kell küldeni a pakkot, mikor jön az infó, hogy beérkezett. Nekem eddig mindig jött a levél a beérkezésről, szerencsére sose maradt el.

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.