Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) warcat


warcat
veterán

Van méregdrágán 3080 Ti Suprim X amazonon, legolcsóbban amazon.fr 2307€ németkhez, dec. 16 szállítással.

Mo.-ra közvetlenül 2470, mellé egy jó kis Mastercard árfolyamon váltás és auu. (Tényleg csak revolut/egyéb fintech eszközzel vásároljunk ekkora összegnél)

Még épp hazaér karácsonyig.

Ajánlani nem tudom ennyiért, de hát a szív akar amit akar és korábban keresték :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8002) warcat válasza warcat (#8001) üzenetére


warcat
veterán

Közben elfogyott, már nem amazon eladóra mutat a link !

EA: It's in the crate!

(#8003) Dyingsoul válasza warcat (#8001) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem semmi az a meló amit belefeccölsz a kártyák figyelésébe! :R
Én már rég megvettem amit akartam, csak néha visszajövök olvasgatni és jól esik, hogy azt látom én pont jókor döntöttem a vásárlás mellett (nyári dömping vége felé).
Ugyanakkor persze sajnálom is a jelenlegi nyomorult helyzetet, hogy még mindig hiánycikk a VGA, de hát ez van.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8004) warcat válasza Dyingsoul (#8003) üzenetére


warcat
veterán

Igen, jókor vásároltál, mondjuk most elég jól rá lehetett legalább érezni, azért anno a november végi-december közepéig tartó alzás terült-terülj után durva váltás volt, hogy hirtelen januárban minden eltűnt max másfél hét alatt.
Most azért augusztusban már érezhető volt és aki hallgatott a vészmadarakra, még nagyjából (ráfordított idő függvényében) még be tudott vásárolni szeptember közepéig-végéig.
Azóta csak lejtmenet (nem az árakban, hanem az elérhetőségben :) )

EA: It's in the crate!

(#8005) #65537792 válasza warcat (#8001) üzenetére


#65537792
törölt tag

EVGA24GB D6X RTX 3090 XC3 ULTRA HYBRID 2.340,00€ 05.11.2021

Nem semmi. Egy hónaója rendeltem.

(#8006) echterion válasza nexwo (#8000) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, nem érdekelte őket sajnos semmi. Külföldre nem szállítanak és ennyi, amit írtak, hiába írtam, hogy nem kell külföldre szállítaniuk semmit. Indították a refund-ot. :(

**********

(#8007) Vektast válasza nexwo (#7998) üzenetére


Vektast
aktív tag

Lehet már kapni egyáltalán 2060 12gb-t?

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#8008) warcat válasza Vektast (#8007) üzenetére


warcat
veterán

Én még nem láttam sehol, a pletykák szerint ment mind a bányákba.

EA: It's in the crate!

(#8009) 4264adam válasza warcat (#8008) üzenetére


4264adam
veterán

Yt teszt persze már van és csupán +4FPS-t tud a sima 2060-hoz képest. %-ot nem írok mert ugye 60/64 és 40/44 nem ugyanannyi de akkor is csekély erőfölény. Hiába a Vram ha nincs GPU.

(#8010) Dyingsoul válasza warcat (#8008) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ezen én már nem is csodálkozom... :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8011) nexwo válasza Vektast (#8007) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Még a streamerek sem kaptak mintát: [link]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8012) tupacamaru


tupacamaru
veterán

notebooksbilliger elesett.... :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8013) ƵøŁĭ válasza tupacamaru (#8012) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

RIP 3080FE

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#8014) warcat


warcat
veterán

Azért amazon is eléggé vicc kategória már, anno szeptemberben még azt lehetett nézegetni, hogy melyik aloldalon a legolcsóbb a 600 euró alatti kategóriában a PNY 3060 Ti XLR8 Gaming REVEL
most mindegyik aloldalon 999€, kivéve az olaszt ahol 962.39€ mert van egy konkurencia :

Mit lehet erre még mondani....

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8015) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Volt már akinet az EVGA értesített, hogy van készleten az érkezett és kinézett videokártyából? Csak azért kérdezem, hogy kb. mire lehet számítani, elvileg Elite membershipem is van.

Xbox GT: nozsolt

(#8016) nexwo válasza nofi (#8015) üzenetére


nexwo
Topikgazda

#7948 TheStigKrisz

Egyébként az elit tagságod az evga.com és az eu.evga.com -on is megvan? (csak érdekel, hogy osztozik-e)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8017) nofi válasza nexwo (#8016) üzenetére


nofi
őstag

Köszi az infót :R
Amint belépek eu-ra visz át, nem tudok visszalépni a profilommal evga.com-ra, ha átírom a címsorban is eu-ra lép vissza

Xbox GT: nozsolt

(#8018) nexwo válasza nofi (#8017) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Próbáld ezt [link]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8019) Maxxxim válasza nofi (#8015) üzenetére

Nekem volt, hogy értesített és azt hiszem 8 órát adtak, hogy megvegyem.

(#8020) nexwo


nexwo
Topikgazda

Míg az AMD árak növekednek, az nVidia árak csökkennek (a kerdés ebből a vásárló mit fog érezni) [link]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8021) warcat


warcat
veterán

Zotac RTX3060 Twin Edge OC 12G 678.53€
Már elfogyott, de időnként van. Az ár nem jó de 'budget' kategóriában ez van perpill.

Az olcsó Zotac 3070 Amp Holo is elesett, amazon rádobott egy százast, így már alulról karcolja az 1000 eurót.

EA: It's in the crate!

(#8022) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Gainward GeForce® RTX™ 3070 Phantom eMagon 466 ezer, ami jelenleg a legalacsonyabb ár lenne az árukeresőn, ha ott megjelenne. Ehhez, ha hozzávesszük a 3*5% visszajáró kupont, akkor 396 ezer forint, ami német árakkal vetekszik. (Ha üzletbe rendeled és késik 5% értékben még lehet belőle faragni, ha megemlíted azt.)

[ Szerkesztve ]

(#8023) warcat


warcat
veterán

Zotac Gaming GeForce RTX 3070 Twin Edge OC] 877.47€

Pár darabot már kipakoltak egymás után, nyilván gyorsan el is viszik.De mivel ismétlődik, distill és gyorskezűek próbálkozhatnak.
Szállítási időre 6 napon belült írnak, ami hihető, mert érkezik egy Zotac szállítmány 15-e körül.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8024) nexwo


nexwo
Topikgazda

Itt egy cikk, ha követni akarjátok mi a rossz vagy jó vétel [link]

$ -> € egy az egyben

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8025) Andor22 válasza nexwo (#8024) üzenetére


Andor22
aktív tag

ez hasznos köszi főleg 3080 vadászaton vagyok :D

(#8026) warcat válasza Andor22 (#8025) üzenetére


warcat
veterán

Az nehéz harc lesz, lényegesen egyszerűbb 3070 Ti-t vagy 3080 Ti-t venni.
Pl mostani helyzetben a mindfactory.de-n 1399€-ért az MSI 3080 Gaming Z korrekt ajánlatnak számít.
Ha kicsit elérhetőbb lenne nemzetközileg a bolt már rég nem lenne belőle.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8027) warcat


warcat
veterán

Ismét van Zotac RTX3060 Twin Edge OC 12G 678.53€

linkelés pillanatában él, Estimated delivery: 28 Dec 2021 - 31 Dec 2021

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8028) echterion válasza warcat (#8027) üzenetére


echterion
nagyúr

Fehérből szokott lenni?

**********

(#8029) nexwo válasza echterion (#8028) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Na még válogat is :DDD

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8030) warcat válasza echterion (#8028) üzenetére


warcat
veterán

Nem tudom, nem láttam, de nem tudok illetve nem is lehet annyi terméklapot figyelni mert kapod a 2 órás, captchás ideiglenes banánt.
Fehér 3060 Ti amp viszont volt ma elvileg, de csak az utózöngéjét észleltem már.

EA: It's in the crate!

(#8031) echterion válasza nexwo (#8029) üzenetére


echterion
nagyúr

Úgysincs rá most pénzem, akkor miért ne válogathatnék. :P :O

**********

(#8032) TheStigKrisz válasza warcat (#8027) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Equippr-en 699-ért van helyette TUF 3060, ennyi felárat lehet megér egy Twin Edge-hez képest, igaz csomagtovábbítós

(#8033) nexwo válasza TheStigKrisz (#8032) üzenetére


nexwo
Topikgazda

viszont aki 20-as vagy 10-es GPU-t cserél az azt is nézze hogy nem olyan nagy előrelépés a 3060.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8034) nexwo


nexwo
Topikgazda

Csak annyit kértem az évidzsiéjtől (EVGA), ha már lezárták a queue-t akkor közzétehetnék, éppen hányan várakoznak havonta. Csak ez a válasz jött:

Hello,
We are not provided with queue position information internally, nor is it something that would be publicly published, unfortunately.
Regards,
EVGA

Gyakorlatilag, ha abbahagyják az egészet, mert nincs kedvük olcsón szórni kártyákat, az sem derülne ki.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#8035) warcat válasza nexwo (#8034) üzenetére


warcat
veterán

Ezen felesleges agyalni, mert a többi gyártó ennyit sem tett, az Asus meg kifejezetten kapzsi kis szemétláda módjára viselkedik.

EA: It's in the crate!

(#8036) echterion válasza warcat (#8035) üzenetére


echterion
nagyúr

Ennél még az is jobb, mert átlátható. Ez így ebben a formában szart se ér.

**********

(#8037) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Mindfactory kapott Gigabyte szállítmányt. 3060 (8pin), 3060 Ti (8+6pin), vizes 3080 (2x8pin) esetleg megérheti saját használatra...

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8038) warcat válasza tupacamaru (#8037) üzenetére


warcat
veterán

Horror árak aki megnézné.De így érthető miért lett amazonon is 1200 a 3070 Ti Gaming Oc

EA: It's in the crate!

(#8039) syIex


syIex
veterán

3080 Ti HoF (Galax / KFA2) nem találkozott senki mostanában?
2 ezer euróig jó lenne...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#8040) #65537792 válasza syIex (#8039) üzenetére


#65537792
törölt tag

Eddig is annyi volt. Miért nem vetted meg? Hetekig fent mindfactoryn. Az a kártya nem egy giga eagle vagy tömeggyártott kártya.

(#8041) syIex válasza #65537792 (#8040) üzenetére


syIex
veterán

Azért írom, mert akkor annyiért volt fent és most megvenném viszont akkor nem vettem meg. Azóta nyilván sehol nem találom. :U :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#8042) #65537792 válasza syIex (#8041) üzenetére


#65537792
törölt tag

De most már nem lesz 2000-ért, ha simák mennek annyiért. Jó lesz az 2100-2200nak is, ha egyáltalán lesz még belőle. Eléggé limitált az a kártya szerintem.

(#8043) syIex válasza #65537792 (#8042) üzenetére


syIex
veterán

Szomorú... :(( Mire meg tudtam oldani a MF-ról rendelést, már nem volt.. :(
Na hát így jártam. Ha valakivel szembe jönne gondoljon rám! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#8046) warcat


warcat
veterán

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 Xtreme 10GB V2 LHR 1383.09€-ért van viszonylag gyakran amazontól.

EA: It's in the crate!

(#8047) kissdani válasza warcat (#8046) üzenetére


kissdani
senior tag

Ennél ha sikerülne megcsípni akkor csak be a kosárba a cím be van írva kártyával kifizetem és ennyi? Küldik? Rátettem a Distilt berendelem ha tudom...

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#8048) koko52 válasza kissdani (#8047) üzenetére


koko52
veterán

Ilyet nem csípsz meg. Én pár másodpercre rá néztem, már nem volt. Elviszik botokkal.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#8049) kissdani válasza koko52 (#8048) üzenetére


kissdani
senior tag

Én valóságos ninja vagyok... :DDD Csak tudni kéne mit csinálok. ;]

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#8050) warcat válasza koko52 (#8048) üzenetére


warcat
veterán

Ha egyszer eljuttatod a kosárig, ez már viszonylag könnyen megvehető, piaci áron van nagyjából, elkel gyorsan de nem úgy mintha ingyen cukorka lenne.
Azért linkeltem mert már párszor elvittem a rendelésig csak ennyiért nem kell :)

@ kissdani : csak akkor éri meg, ha mailboxde(csomagtovábbítós) vagy rokon német címre rendeled, különben kapsz még rá + 8%-ot a magyar és a német áfa különbözete miatt.És persze nem árt egy normálisan árfolyamon pénzt váltó kártya ha nem eleve EUR-ban fizetsz.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.