Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) ii77 válasza omfgk (#3996) üzenetére


ii77
tag

Sajnálom, hogy egy Eagle-t nem rendeltem tőlük. Kiváncsi volnék (bár az eredményt jó aránnyal megbecsülnénk), mivel azóta is van nekik raktáron, csak dupla áron, mi volna a történet.

VESTAX QFO

(#4002) DeathAdder válasza South Velen (#4000) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azokat nem törlik, csak a "jó" áron vett cuccokat. És tuti van nekik mert a rendelés státuszán látszik, mint amikor az Alza azt írja hogy lefoglalva és akkor már tudtad hogy biztosan össze fog jönni, de ha azt írta hogy feldolgozás alatt akkor jó eséllyel törlik.

Amúgy az aqua azzal törli, hogy kedves XYZ! Sajnos rendelésedet nem tudtuk teljesíteni, ennek oka, hogy az általad rendelt termék(ek) rajtunk kívül álló okokból nem voltak beszerezhetőek.

És adnak egy ingyenes szállítás kupont. Nos nekem 12 ingyenes szállítás kuponom van :DDD
Már nem is követem őket, semmi értelme, ha az első tizedmásodpercben veszed meg akkor is törölni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#4003) ii77 válasza DeathAdder (#4002) üzenetére


ii77
tag

Igaz. :(((
Nekem az Aqua az 1TB 2.5" Silicon Power Stream S03 USB 3.0 külső winchester fekete (SP010TBPHDS03S3K) 11.940Ft-ért ezt izente: "Sajnos rendelésedet nem tudtuk teljesíteni, ennek oka, hogy az általad rendelt termék(ek) egy frissítési hiba végett kirívóan alacsony áron jelent(ek) meg webáruházunk kínálatában, a megrendelést a rendelt áron teljesíteni nem tudjuk."
Kárpótló ingyen szállítási kupon mellékelve. -Hogy monnyon le!!!
Ezen BB termékekből mindig csak egyet rendelek, nem vagyok telhetetlen, bízva hogy az ő hozzáállásuk is változik. Na mindegy, lezártam.

[ Szerkesztve ]

VESTAX QFO

(#4004) South Velen válasza ii77 (#4003) üzenetére


South Velen
addikt

Ennél a terméknél meg lehet érteni (1tb ssd 12k-ért.. nyilván vagy ők vagy a beszállító bukna rajta).
De itt amikor 550k-ért nem teljesít egy 3080-ast az aqua, akkor csak arról van szó, hogy nem elégszik meg a 100 ezer marzzsal, hanem 400 ezret akar nyerészkedni rajta... senki nem bukna semmit.

(#4005) koko52


koko52
veterán

Alternaten már a ventus is talonban maradt a beragadt fizetőknek. Konkrétan a héten nem lehetett venni semmit. CP is nagy nulla, vagy 1300-1350 a 3070. :(

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4006) laychi


laychi
veterán

Ha valaki beéri egy 2060 6g-vel: [link]

(#4007) Powerer


Powerer
tag

(#4008) koko52 válasza Powerer (#4007) üzenetére


koko52
veterán

El volt függőben 3 napig. Amikor megérkezik csak eladottá válik vagy megvehető, de nem tudod kifizetni. Tegnap ugyan ez volt az evga-val. Paypal fizetéskor elutasított, hogy elfogyott. Utána már a kosaramból is törölték. Nagyon szar a rendszerük.

Ez is pont így van. Ha megnézed csak felfüggesztették. Kiértesítik a beragadtakat, hogy kell-e.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4009) Kami11


Kami11
őstag

Altenate-en mit jelent, az hogy "Raktáron, a szállítás kivételével"
Több terméknél is ez van, kosárba tehető és a fizetésig is elmegy a folyamat, Paypal-al fizetnék, de nem fizettem még ki, mert nem akarom, hogy beragadjon a pénzem.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#4010) speppi válasza South Velen (#4004) üzenetére


speppi
csendes tag

Ha jól tudom kötelesek annyiért oda adni amennyiért a kosaradba raktad. Olyan nincs hogy közben elfogyott, azt a rendszer ellenőrzi hogy menyi van. Én 225000 ért vettem 300000-es VR-t az edigitálnál mert rosszul irták ki az árát, másnap már ott is újra árazták. Mégis kiszállították azon az áron.

(#4011) echterion válasza speppi (#4010) üzenetére


echterion
nagyúr

Semmit nem kötelesek kiadni, amit írásban nem igazoltak vissza (nem az első automarikus üzenet a mérvadó).

**********

(#4012) koko52 válasza speppi (#4010) üzenetére


koko52
veterán

Már hogyne volna? Csak akkor köttetik köztetek szerződés, amikor visszaigazolták, hogy a megrendelésedet összekészítették. Kb 50x jártam így az elmúlt pár hónapban. Ez ott van apróbetüsben is amit idézni szoktak. Rendszerhibára is hivatkozhatnak és soha nem fogod kinyomozni, hogy volt-e belőle és mennyi. Ha van kedved kardozni fogadj ügyvédet és vidd végig! Drága lesz, ha az ügyvéded nem szól az elején, hogy halott ügy.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4014) laychi válasza koko52 (#4012) üzenetére


laychi
veterán

Nekem van egy 2 hónappal ezelőtti 3070 ventus x3 megrendelésem az egyik boltban, most látom, hogy elérhető náluk, rájuk is írtam, hogy ideje lesz küldeni,illetve elküldtem nekik a képet, amit a weboldalukról csináltam, hogy ne tudják tagadni az elérhetőséget.
Némelyik bolt tud pofátlan lenni....

(#4017) Powerer válasza koko52 (#4008) üzenetére


Powerer
tag

Volt készleten 5+ db és meg lehetett venni.

(#4018) #65537792 válasza warcat (#4016) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ezt amúgy az amazon hogy engedheti meg magának?
Vagy van valami vevő biztonság ilyenkor?

(#4019) sajti_pajti válasza #65537792 (#4018) üzenetére


sajti_pajti
tag

Én amikor belefutottam problémába markatplace-es kereskedővel, eddig még mindig visszakaptam a pénzemet.
De jobb elkerülni az olyan eseteket, mint ez, amikor erősen kilóg a lóláb.

(#4020) koko52 válasza Powerer (#4017) üzenetére


koko52
veterán

Vettél? Mert én is eljutok fizetésig, rányomok, pörög a paypal és jön a piros ablak alternat elutasít, hogy elfogyott.
ASUS-ra is írja, hogy raktáron 1db, de kosárba sem tudod rakni. Mondom, egy rakás xar rendszerük.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4021) speppi válasza sajti_pajti (#4019) üzenetére


speppi
csendes tag

Akkor csak az amazonon kitől lehet vásárolni?

(#4022) nexwo válasza speppi (#4021) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Amazon, Amazon US... Ez a felirat a fontos: "Dispatched from and sold by Amazon. "

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#4023) speppi válasza nexwo (#4022) üzenetére


speppi
csendes tag

Köszi!

(#4024) laychi


laychi
veterán

nagyvad b-ware msi 3090 gaming x trio [link]

(#4025) Puffocska válasza laychi (#4024) üzenetére


Puffocska
tag

Érdekes, a kategórián belül meg sem jelenik ez a találat...

(#4026) South Velen


South Velen
addikt

Ha valakit érdekel 740-ért egy 3080:

[link]
(edigital)

[ Szerkesztve ]

(#4027) Frozen válasza Andor22 (#3988) üzenetére


Frozen
őstag

Van készletük,csak olyan gyorsan elfogy és frissiti az oldal a tartalmat,hogy 99% azt látod nincs.
Alternén hiába látod hogy van ha nem lehet megvenni. Melyik jobb?
Sztem egyikből sem lesz kártyád hacsak nem résen f5 azt ráfekeszel pár napig.

Caseking egy nagyon jó oldal sok minden van,rendesen csomagolnak mindent stb... viszont általában drágább mint a többi. Viszont jobb a választék

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#4028) koxx válasza South Velen (#4026) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Remek ár érte :o

(#4029) South Velen válasza koxx (#4028) üzenetére


South Velen
addikt

Ja, elég szörnyű, de láttam itt HA-n 890k -ért nem új evga 3080-ast elmenni a minap. :DDD

igaz az FTW3 volt.

Illetve ma iponon is volt giga 3080 drop 800-830 ársávban, hamar elmentek...

[ Szerkesztve ]

(#4030) 4264adam válasza South Velen (#4029) üzenetére


4264adam
veterán

Mikor is jön az RTX4xxx? ;] ;]

(#4031) Andor22 válasza Frozen (#4027) üzenetére


Andor22
aktív tag

láttam ma zotac holot is náluk
én FTW3 Ultra Hybrid re vadászom már 1000 éve
aprón van most 820 ért kicsit olcsóban szeretném :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4032) Frozen válasza 4264adam (#4030) üzenetére


Frozen
őstag

év vége/eleje (legkorábban) vagy legkésöbb jövőre november

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#4033) laychi válasza Frozen (#4032) üzenetére


laychi
veterán

Szerintem dobd ki azt az üveggömböt :D

(#4034) warcat válasza Frozen (#4032) üzenetére


warcat
veterán

2022 vége felé (legkorábban) - 2023 nyár

EA: It's in the crate!

(#4035) Frozen válasza laychi (#4033) üzenetére


Frozen
őstag

eddig minig volt 2 evente legkésöbb uj széria
Viszont az rdna3 kártya most bekavarhat,ha tényleg igazak a hírek róla és a tudásról.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#4036) rup1u5 válasza 4264adam (#4030) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Már kint van az RTX 4090!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4037) laychi válasza rup1u5 (#4036) üzenetére


laychi
veterán

Mind ami meg fog jelenni.
Egybe lett gyúrva :D

És ez is ES :D

[ Szerkesztve ]

(#4038) Kobe


Kobe
veterán

ez az alternate miképpen logikázik a webshopban ?
[link]

Ezt a kártyát figyeltem, Auf Lager státuszban volt pár perce, írta is hogy 1 db még elérhető, alatta viszont nem aktív a kosár gomb (az elérhetőség folyamatosan zöld) Artikel kann derzeit nicht gekauft werden
majd egyszercsak átvált a zöld elérhetőség is (derzeit sind alle Artikel reserviert)

ilyenkor valaki fogja a kártyát, véglegesíti a rendelést vagy mi ?

(#4039) South Velen válasza koxx (#4028) üzenetére


South Velen
addikt

El is vitték.

(#4040) koxx válasza South Velen (#4039) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ennyiert van apron is ftw3

[ Szerkesztve ]

(#4041) sajti_pajti válasza koxx (#4040) üzenetére


sajti_pajti
tag

XC3 volt, nem FTW3

(#4042) koxx válasza sajti_pajti (#4041) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem fogom belinkelni, de uj dobozos ftw3 750k-ert.

(#4043) South Velen válasza koxx (#4042) üzenetére


South Velen
addikt

Egyrészt az német garis, másrészt ha magyar garis is lenne, magyar boltból akkor is sokkal hamarabb elfogynak a kártyák, még drágábban is.

Abba most ne menjünk bele, hogy magyar vagy német gari a jobb-kényelmesebb, de az biztos hogy a magyar 3 év, a német 2.

Mondjuk pont az evga-nál ennek elég minimális a jelentősége. De más márkából nekem se kéne német papíros.

[ Szerkesztve ]

(#4044) koxx válasza South Velen (#4043) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont az evga eseten tokmindegy, lehetne indiai is, gariztatas eseten a gyarhoz kuldod.

(#4045) warcat


warcat
veterán

ASROCK - VGA CARDS Radeon RX5700XT Challenger Pro 8G OC € 548.46
Rendelhető, talán egyszer lesz stílusban

Szerk.: átraktam offba mert ugyebár nem nvidia, de legalább kártya ;)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#4046) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Caseking
Zotac RTX 3070 Twin Edge OC White 1,397.96€

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4047) Jack@l válasza rup1u5 (#4046) üzenetére


Jack@l
veterán

Egy 3090 araert :D

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#4048) rup1u5 válasza Jack@l (#4047) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hát ja...

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4049) RealTedMosby


RealTedMosby
tag

Skacok, van itt, aki ebay-en vásárol? Ha igen, ti hogy látjátok, mennyire vannak képben az eladók, hogy a Paypal díját (kb. 2,9%) nekik kell állniuk? Tehát hogy ennyivel kevesebb pénzt kapnak (és még ebből is lejön az eBay díja...)?

(#4050) sittes79 válasza South Velen (#4029) üzenetére


sittes79
addikt

Ne már, lassan elgondolkodom, hogy eladom és veszek 2 db 3070et :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.