Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-28 15:45:05

LOGOUT.hu

Azért nyílt ez a topik, hogy itt megosszuk közösen, hogy éppen melyik boltban mennyiért van lehetőség hozzájutni a körülmények között jó áron kártyákhoz (hisz jelenleg ritkák mint a gyűjtői darabok). A téma összefoglaló a ti segítségetekkel folyamatosan változni fog, bármilyen ötlet, észrevétel esetén írjatok egy kommentet, vagy egy privátot a topikgazdának! Off topik: [link] Szakmai topik: 3060ti/3070/3070 ti és 3080/3080 ti/3090/3090 ti

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) amstorm válasza koko52 (#1599) üzenetére


amstorm
aktív tag

Lehet közben elfogyott és akkor már csak ajánlatot tudsz kérni.

Efficiency is clever laziness.

(#1602) nexwo válasza koko52 (#1599) üzenetére


nexwo
Topikgazda

& #1601 amstorm

Arra figyeljünk oda hogy szeszéjesek ezek a boltok ami tegnap jó volt az ma nem biztos, még is csak ők német eladók mi meg magyar fosztogatók vagyunk. [link]

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1603) Amerigo57 válasza amstorm (#1598) üzenetére


Amerigo57
őstag

amstron .
Vendégként írd le itt , szerintem sokakat érdekelne.

(#1604) amstorm válasza MZsoltee (#1600) üzenetére


amstorm
aktív tag

+
#1603 Amerigo57

hazaérek melóból csinálok egy rövid videót.

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#1606) nexwo válasza kevike576 (#1605) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Mik is lesznek az eheti nyerő számok? :DDD

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1607) nexwo


nexwo
Topikgazda

[link]
MANLI M-NRTX2060/6REHPPPV2-M1432 GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 Blower PCIE
229 655 Ft - ipon - 2 év gari

Külsőre nem rossz amúgy.

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1608) South Velen válasza nexwo (#1607) üzenetére


South Velen
addikt

Tegnap volt ez órákig 196k körül.

Lassan már ott tartunk, hogy annyiért nem is volt rossz vétel. :DDD Ennyiért borzalmas vétel, tudom te vagy a topikgazda, de ilyeneket miért linkelünk? :B

Persze lehet 1 hét múlva már best buynak fog számítani.

Erre amúgy megy az ivip kedvezményem, hurrá. :DDD
valós jó akciókra persze sose

[ Szerkesztve ]

(#1609) nexwo válasza South Velen (#1608) üzenetére


nexwo
Topikgazda

I do my best. Linkeltem már ASUS shopból is 2060-at 140e Ft körül, senki nem ugrott :D Linkelem a magyar shop párját is mert hát volt panasz, hogy miért csak külföldi és miért csak 30xx series :)
De ez még mindig nem olyan borzalmas mint belinkelni 800e Ft-ért 3080-at :)

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1610) koko52 válasza nexwo (#1609) üzenetére


koko52
veterán

:DDD nem irigyellek, itt már a szarnak se tudunk örülni :DDD

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1611) South Velen válasza nexwo (#1609) üzenetére


South Velen
addikt

Hát igen, csak a topiknak nem arról kéne szólni, hogy a belinkeléssel implicit jó ajánlatnak tartunk 230-ért egy blower hűtős fullkínai gyártós 2060-at, mert ezzel tovább ágyazunk a növekedésnek (persze ez főleg az ETH árfolyamon múlik, bár sokak szerint ez se igaz :DDD )
Érdekességképpen persze lehet linkelni bármit.

(#1612) warcat


warcat
veterán

Hát nagyon más hír nincs vehető kártyáról, aki bosszankodni szeret, éjjel-hajnalban volt egy Asus Tuf 3080 használt 715 euróért amazonon

EA: It's in the crate!

(#1613) amstorm


amstorm
aktív tag

Alternate.de vásárlás magyar számlázási cím, német csomagtovábbitós cim - YouTube

Itt van hogyan kell leadni egy rendelést. Mailboxot vagy logoixet használsz az mindegy az elég egyértelmű. Ha megérkezik hozzájuk a cucc, kapsz email hogy megjött, megnézed a fiókodban mennyibe kerül, feltöltöd a szükséges pénzt és továbbküldöd magadnak.

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#1614) nexwo válasza amstorm (#1613) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Ha német amazonon rendelsz és ott is német csomagszállítós címet adsz meg akkor több kártya elérhető mint magyar címmel.

Eközben
A saturn és mm.de is szépen emelt árakat :) Legalább is a felsőházban, de akció is van: [link] (mármint csak nézni lehet, venni nem)

Ez ma valakinek szinte ingyen volt:
[link]

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1615) sajti_pajti válasza nexwo (#1614) üzenetére


sajti_pajti
tag

Az Aorus akkor volt legutoljára nekik (699,03-ért), amikor ide is belinkeltem őkelmét.

(Február 5. - két hete)

[ Szerkesztve ]

(#1616) nexwo válasza sajti_pajti (#1615) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Általában akkor tudod kosárba rakni és tovább nem vinni amikor az adott termék volt, de elfogyott, nem? :)

asus webshop nálam nem tölt be, vagy csak hibásan Hoppá, én már latok sql injectálási lehetőséget [kép]
A kódolt (lehet csak base64) password eleje is látszik xdd

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1617) sajti_pajti válasza nexwo (#1616) üzenetére


sajti_pajti
tag

Nem feltétlenül.
Néha kiraknak másodpercekre olyat is, amit aztán utána megint nem lehet kosárba rakni (és előtte se). Strix volt ilyen.
De az utóbbi bő egy hétben szinte semmit nem dobtak fel. Pici időkre az Xtriót, mást talán nem is. (Tegyük hozzá, hogy én csak 3060 Ti-t és 3070-et figyelek, azokból is egy szúkített listát, a gagyibbakat nem.)

(#1618) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Casekingen GeForce RTX 3070 TUF O8G, 8192 MB GDDR6es van 950 EUR.
[link]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1619) nexwo válasza MZsoltee (#1618) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Ez magyar áfával!

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1620) savoo válasza nexwo (#1619) üzenetére


savoo
addikt

Már semmivel. :DDD

(#1621) nexwo válasza savoo (#1620) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Ingyen van! ja nem elfogyott..

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1622) sasa134


sasa134
addikt

Fyi

A geizhals.de -n most kezdenek felbukkanni az RTX3060ak, 499 Eurotol (MSI, Asus 2 ventisek) pl a proshop.de-n.

Avanti Roma

(#1623) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1624) sajti_pajti válasza sasa134 (#1622) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ne legyenek senkinek vérmes reményei.
HINWEIS. STARK BEGRENZTE STÜCKZAHL!
Es besteht derzeit großes Interesse an der RTX 30-Serie.
Der Lagerstatus wird regelmäßig aktualisiert.
Wir haben Ihre Bestellung empfangen und registriert, wenn Sie eine E-Mail mit einer Bestellbestätigung erhalten.
[RTX Lagerstatus Übersicht (ANGOL)]

[ Szerkesztve ]

(#1625) sittes79 válasza sasa134 (#1622) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor most mi a tényállás a 3060-al jó lesz farming-ra vagy nem? :)

(#1626) sajti_pajti válasza sittes79 (#1625) üzenetére


sajti_pajti
tag

Majd kiderül ha beborul.

De már előzetesen se várják best buy-ként. Szóval szerintem van remény a nem bányászoknak.

[ Szerkesztve ]

(#1627) aradebil2 válasza sittes79 (#1625) üzenetére


aradebil2
senior tag

néhány héten belül kiderül, hogy sikerül-e értelmes energiaráfordítással feltörni a hardveres-firmwares-driveres lock-ot

(#1628) koxx válasza sajti_pajti (#1626) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bányától függetlenül ha ilyen szar lesz az ellátottság akkor ugyanolyan horror áron fog menni, csak akkor még mindig jobb vétel egy 2070/80S. (ha van)

(#1629) nexwo


nexwo
Topikgazda

Amilyen security hibát találtam (közvetlen a DB jelszó egy része látszott és egy gyors brute force módon kitalálni a többit nem nehéz, elküldtem az asus shopnak a hibát) lehet a botok nem vásárolnak rajta, hanem közvetlen az adatbázisba írják magukat a rendeléshez... így már érthető hogy mikor megjelenik már nincs is... és az is hogy törlik az elemeket az adatbázisból és újra listázzák.

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1630) Amerigo57 válasza amstorm (#1613) üzenetére


Amerigo57
őstag

amstorm.
Ügyes , tetszik ez a megoldás. :)

(#1631) sasa134 válasza sittes79 (#1625) üzenetére


sasa134
addikt

Annyit tudunk, amennyit az Nvidia hivatalosan kommunikált.

Avanti Roma

(#1632) omfgk


omfgk
addikt

Esetleg valakinek jó lehet. Duplán aláhúzva ,hogy esetleg. :))

https://www.pcx.hu/gainward-rtx3070-8gb-gddr6-phantom-ne63070019p2-1040p-videokartya-00186874
3070 Phantom 460k.

[ Szerkesztve ]

(#1633) nexwo válasza omfgk (#1632) üzenetére


nexwo
Topikgazda

Kamu szövegnek tűnik amit itthon lenyomnak, hogy már a nagyker is drágán kapja... Németeknél és cseheknél miért nem olyan drága?! duplán 27%-os afaznak ?!:DDD

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#1634) omfgk válasza nexwo (#1633) üzenetére


omfgk
addikt

Nekünk ez jut...

460k/1,27/360... 1000 euró.
Azért a forint simán lehetne 310 is... Az áfánk meg mondjuk 20-22%. Egyik se lehetetlen azért. Így 370-380k lenne ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#1635) South Velen


South Velen
addikt

[link] 1660 super 150k-ért..

hát határeset... skalperek 170 körül árulják
nekem biztos nem kéne, de ha valakinek

mod.: el is fogyott. Nem értem hogy fogynak el ezek ilyen hamar? A scalperek rámennek és max ha nem jön rá jelentkező, nem veszik át? :F
Azért nem gondolnám hogy az 1660 140-ért vagy ez 1660s 150-ért olyan hiperszuper vétel lenne, max jobb mint az átlag jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#1636) warcat


warcat
veterán

Közben bitcoin 57000$, Eth 2000 felett.

EA: It's in the crate!

(#1637) omfgk válasza South Velen (#1635) üzenetére


omfgk
addikt

Ugyanott még talán ez.

GTX 1050 Ti GAMING X - 80k
https://edigital.hu/nvidia/msi-videokartya-pci-ex16x-nvidia-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-ddr5-p508071

[ Szerkesztve ]

(#1638) Chaser válasza South Velen (#1635) üzenetére


Chaser
titán

vajon hogy fogyhat ez el?
lássuk csak
talán úgy, hogy mindig van aki új gépet épít(ene), amihez nem árt vga
vesz amit kap, vagy nem lesz gép
kivéve ha megfelel gt 1030 vagy igps-s intel cpu, csak ha amd-t akar venni az kb bukta
ezért nagyon kár várni olcsó 3060 non-ti-t, drágán is jó lesz ha lesz ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1639) South Velen válasza Chaser (#1638) üzenetére


South Velen
addikt

Azt gondoltam, hogy el fog menni, tudom mi számít jó ajánlatnak (egy 1660s 150-ért annak számít, itt tartunk), azért is linkeltem be, de hogy kb 1 perc alatt elment, az meglepett. Bár nem tudjuk hány darab volt.

(#1640) Chaser válasza South Velen (#1639) üzenetére


Chaser
titán

nemrég vettem 1650-et, van bolt ahol már duplája mint amennyiért én vettem kevesebb mint egy hónapja
evvan'
gt 1030-ak ára is megindult és egyre kevesebb van
bányászda amíg duhajkodik sok jóra nem kell számítani, már rég be kellett volna szántani azt a sz@rt, de csak egyre több "nagy" név száll bele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1641) koko52 válasza Chaser (#1640) üzenetére


koko52
veterán

Lesz itt hamarosan 1 milliós 3070.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1642) Chaser válasza koko52 (#1641) üzenetére


Chaser
titán

köszönjük bányászok ;] ( :
miközben lassan beismeri minden nagyobb kormány, hogy tényleg némi gond lehet a globális felmelegedés körül ezt a sz@rt hagyják
és emberek tömege is lesz@rja és "bányászik"
miközben sokan csak a "scalperekig" látnak el
nem tudom eldönteni nevetségesebb vagy szánalmasabb-e az egész:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1643) Cthulhu Dawn válasza koko52 (#1641) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha folytatodik a trend lassan meg ugy is megeri majd a banyaszoknak.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1644) Kaci84 válasza Chaser (#1642) üzenetére


Kaci84
őstag

Már ne haragudj, de pont az ilyen vergődések szánalmasak. Mindenki, de MINDENKI totálisan lesz..ja, a környezetvédelmet meg a szegénységet táradalmi problémákat, de amikor Vér Pistike karakószörcsökről nem tud végéjat venni occsón a bányászok miatt, mindenki megpróbálja idealizálni a kérdést. Gondolom vesszenek a családosok is, mert az egy gyerekes már nem tud házat venni, de a környzetvédők is, mert miattuk ilyen baromi drága autót venni és lehetne folytatni a sort. Gondolom itt mindenki autó helyett busszal vagy bicóval jár és húst sem eszik senki és gondolom mindenkinek álmatlan éjszakája volt, hogy 2x annyi energiát fogyasztunk minnt egy ázsiai és 4x annyit mint egy afrikai, hogy végülis minek?
Mindennap van egy ilyen Okos Ottó és annyira ingerel. Totálisan 2 bites öncélú gondolkodás. El kellene már fogadni, hogy demokrácia van és kapitalizmus és mindenki azt csinál amit akar. Ha most egyeseknek megtiltunk dolgokat mert ketteseket zavar akkor az diktatúra lenne. Az kell? Érthető, hogy fájnak ezek az árak, de ne legyünk már állszentek.
Nem kell megválaszolni, nem itt kell megvitatni és amúgy is ismerem az össze ellenérvet. Köszönöm!

(#1645) Chaser válasza Kaci84 (#1644) üzenetére


Chaser
titán

nagyon rossz nyomon jársz ( :
azok közül való vagyok, akik több száz új rtx-et is vehettek volna, vettem is - több százat ugyan nem - , de nem kellett, annyikért sem
ha bekukkantasz 3070 topikba azt is láthatod jóval a bili borulása előtt szóltam hogy bajok lesznek - páran halllgattak is rám és befejezték a "válogatást", vettek amit éppen tudtak, bár sztem az itteni tpoik gazdi is még emlékezhet rá -
környezetvédelmet illetően is témázhatnánk, de inkább hagyjuk
tudom, hogy sokaknak elképzelhetetlen hogy van aki túllát a szűk kis életén, de hidd el, néhányan azért vagyunk
és ha azon múlik áldozok is rá
és eltaláltad, nem ótóval' járok, nem azért mert nem tellene rá
akikkel sűrűn én találkozom azok a nagyon fasza gyerekek akik megmondják nekem mi fáj
előtted levő szerint az fáj, hogy én nem szálltam be ebbe a f@szságba
( :
tény, hogy a bányászda miatt nincs vga
tény, hogy pluszban szennyezi a lestrapált környezet még jobban
ezek mellett tény, hogy ezek luxus cikkek, senkit nem sajnáltam meg hogy éppen nem tud jáccani'
de ez az állapot már kb abszurd, ez is tény
ha szerinted ez vergődés gratulálok
annyit megsúgok csak azért nincs 3070 gépemben, mert a beugró alzás árakat is sajnáltam rá:) és nem azért mert nem tellett volna rá, amire nekem kell az a vga még nem jött ki ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1646) South Velen válasza Kaci84 (#1644) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem van gémer végélyám, sőt, a helyzetnek hála nagyon kis ráfordítással tudtam eljutni a 2070 superemtől a 6800-ig, ami óriási ugrás teljesítményben, úgyhogy nem lehet azt mondani, hogy olyan gamer vagyok aki a helyzet miatt nem tud venni és emiatt sír.
Ettől még rohadtul zavaró, hogy a semmit számolgatják ekkora ökológia lábnyommal, de még azt is el tudom fogadni egyéni szinten. Akkor szokott kinyílni a bicska a zsebemben mikor magyarázzák, hogy nem is emiatt van vga hiány meg hogy nem is környezetszennyező annyira : )))
Párat amit felsoroltál:
-Az autó használati eszköz, haszna van, persze vannak környezetkímélőbb módok, pl a tömegközlekedés, mondjuk BP-n tömegközlekedjen aki mazochista, undormány város, persze kocsival meg járhatatlan úgyhogy én is bkv-ztam, igaz meg is utáltam az embereket miatta :DDD
én inkább a home office bevezetését forszíroznám ahol lehet, mondjuk az idióta cégek többsége ezt még véletlenül se akarja

-húsevők vagyunk, így alkotódtunk meg biológiailag

a btc-nek milyen haszna van? spekuláció az egész, értelmes érvet nem hallottam mellette, bullshittel traktálnak csak szent meggyőződéssel, pedig én eskü' meg akarom érteni, hogy miért jó ez, mert a jelenlegi pénzügyi rendszernek nem igazán vagyok barátja

"mindenki azt csinál amit akar: " aha, szóval ha minden társasházi lakás alá jutna egy TDI-s huligán, aki napi 3 órát fánkozik és okádja a füstöt az ablakok alá, az is teljesen rendben lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1647) shteer válasza koko52 (#1641) üzenetére


shteer
titán

akkor veszek még 6-ot ;]

..szerintem jónak tűnik

(#1648) Mettallo válasza Chaser (#1645) üzenetére


Mettallo
tag

Én meg akkor sajnos vagyok a kivétel, kicsit későn tudtam ezzel foglalkozni mert eleve év végi zárások aztán meg ugye év elején meg az előző évi statisztikákkal kellett foglalkozni, ergo kb január közepén(hiaba raktam igaz véletlen auto notifyt evgahoz január elején,az azóta se semmi) tudtam ezzel foglalkozni ,hogy van pénzem, gépet felújítani(van egy régi gtx 950em), erre jött a pofon, hogy egy részt sehol sincs, vagy horror áron, hiába kb. több mint egy honapja keresek, de őszintén nincs 400k Ft-om egy vgra, alap kicsit feletti ár ku..a jó lett volna az RTX 3060ti,mert kb. 500 dollár ,de baszhatom, szóval csak szívhatom a fogam, és hiába nézzek több oldalt a distillet, hiába nowinstockkal meg a caseking es greasemonkey, ahogy kb kiterjesztem a keresést egyre jobban látom ,hogy reménytelen a kiba..ott nyerészkedők miatt. Bocsánat ha sértő voltam.

[ Szerkesztve ]

(#1649) Chaser válasza Kaci84 (#1644) üzenetére


Chaser
titán

jah igen, tisztelt okos ottó úr ( :
ha húst eszem 90-95%-ban csirke
minden eszközöm itthon energiahatékony, és igen, drágább mint ami nem az - egyrészt idővel villanyszámlán úgyis meglátszik, másrészt jobb a kis lelkemnek, tudom hogy szennyez ez is, de nem vagyok ősember sem, viszont minimalizálni próbálom amit lehet -
demokrácia van és kapitalizmus, ez stimmel
napokban néztem egy videót amiben mr. obama elfogadott valami nemzetközi egyezményt a káros anyagok kibocsájtásának visszaszorítására
a kérdés az volt felé, de mi történik akkor ha esetlegesen ő már nem lesz elnök és az utódja ezt nem támogatja
a válasza az volt kb, lehet tagadni a globális felmelegedést és a tudományt, de attól ezek még léteznek
amennyiben globálisan azt mondják a vezetők hogy itt akkor vége a bányászdának, nem gondolnám, hogy sértené a demokráciát vagy a kapitalizmust
elég sok mindenre mondták már, hogy akkor annak itt a vége
szezont ne keverjük már a fazonnal, és az egészséges demokráciát/kapitalizmust az esztelenséggel
ez nem egyeseket és ketteseket zavar, hanem a környzetet rombolja pluszban az egyebek mellett
egyébként engem nem zavar ha valaki megvett valamit az övé
felőlem rász@rhat, kettétörheti, eladhatja, még akár bányászhat is vele
csak ha az a "valaki" már túl nagy szám és ha annak a "valakinek" a 90%-a bányászni akar az már kicsit sokkk környezeti terhelés
gaming sem jobb semmivel ilyen szempontból, de az nem is 24/7-ben megy és egy vga-val, nem egytől több tízezer darabig "háztartásonként"
régi üzletfelemmel nemrég szóva jött a bányászda, aszongya' lassan elkészül a ház, majd ő is lehet beröffent egy riget - ezért is írom le, előbb beszéltünk és eszembe jutott -
megkérdem tőle, ugye van két gyereked? nekem nincs
de ne haragudj már meg, egyre mocskosabb az életterünk, ilyen sz@rokkal minek még jobban szennyezni?
jah de napelemekkel meg blabla
és azokat nem kell legyártani? nem kell leszállítani? nem fog megdögleni egyszer? nem lehetne azt az energiát másra használni?
nem az én gyerekeimnek kellene még ez a sárgolyó 50-100 év múlva is, vagy az unokáimnak
azért tudta dekódolni hogy valahol talán igazam van
na ez az öncélú totálisan két bites gondolkodás
nekem tényleg csak egy dolog fáj, amit a "fáj hogy kimaradtam a cryptoból" kollegádnak is mondtam
hogy sok végtelenül buta ember él a földön
és én kénytelen vagyok köztük élni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1650) warcat válasza Mettallo (#1648) üzenetére


warcat
veterán

Még mindig a kínai újév halálsávjában vagyunk, egyszerűen nem vagy csak minimális kártya érkezik két hét óta.A lehető legrosszabbkor akarsz vásárolni.A gyárak leálltak és nem volt semmi készlet raktáron az időszak áthidalására mert minden elkelt.

A jövő hét vége és március első hete között valamikor kezdhet el változni a helyzet.

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.