Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) GAbre válasza MPowerPH (#22799) üzenetére


GAbre
veterán

Akkor még kb új volt ez a nagy ár,azért fújtak rá.
Most már "megszokták"
Hát kaparni fogod,de bányászásnak biztos nem mondanám :D
Még lehet jobban meg fogja érni kicsivel,ha más coint bányásznak vele.
És állítólag a még nem-en van a hangsúly,mert majd ki lesz játszva.

Avatar

(#22802) MPowerPH válasza keIdor (#22800) üzenetére


MPowerPH
félisten

3000EUR sok lesz. Szvsz 3090 -eket a mai napig lehet fogni 2600 -ert, meg csak osszetornod sem kell magad. Caseking -en meg 3000EUR -ert senkinek nem kell, pedig alt. van mindenbol raktaron.

Don't Tread On Me

(#22803) keIdor válasza MPowerPH (#22802) üzenetére


keIdor
titán

2200€-ért sima 3080 is van, túl közel szerintem nem lesznek egymáshoz.
Mindegy, úgyis a túrás határozza meg az árat. Amíg nincs feltörve a védelem, addig a sima 3080-ak (régiek) simán drágábbak is lehetnek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22804) Benhill válasza keIdor (#22803) üzenetére


Benhill
senior tag

Alzara kikerültek a 3080Ti-k, suprimx veri a 3090et teszteken.

https://www.techpowerup.com/review/msi-geforce-rtx-3080-ti-suprim-x/

Lazan lesz 3000eur.

(#22805) keIdor válasza Benhill (#22804) üzenetére


keIdor
titán

Ja látom, ezeket is nagyon várják. Ahogy a többit is úgy január óta. :D
Aki közel van a húsosfazékhoz, azt kiszolgálják szép csendben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22806) Shkiz0 válasza keIdor (#22805) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nagyon nem számolnék készletekkel, a nagykeremben sem tudtak biztatni ahonnan az EVGA-k szoktak jönni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#22807) warcat válasza Benhill (#22804) üzenetére


warcat
veterán

Majdnem egy kiló fém van azon Suprimen, ehhez képest a sima Asus TUF megint emberesebb lett.

EA: It's in the crate!

(#22808) MPowerPH válasza Benhill (#22804) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze hogy veri.. Leven majdnem ugyan az a GPU, csak emelt TDP -vel, huzva jon. A 3090 SuprimX meg megint gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22809) abridabri


abridabri
veterán

Rip DLSS ! thx AMD !!
[FidelityFX]
"AMD állítása alapján a Ryzen APU-kat és az Nvidia kártyáit is támogatni fogja a technológia"

(#22810) arn válasza abridabri (#22809) üzenetére


arn
félisten

Azert varjuk meg a fuggetlen teszteket. Az egesz alapja a deep learning, ebben meg sok ilyen nincs. Mindenfele skalazasi trukkel nehezen fog menni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22811) arn


arn
félisten

Az eu betilthatna mar ezeket az msrps arakat/teszteket, vagy kotelezze a gyartokat, hogy attol nem terhetnek el jelentosen. Realis arazast adjon meg a gyarto. Nevetseges, hogy 3x annyiert megy vmi.

Konkretan a pcs jatekos hwpiac agyhalott alapotban van. Elobb veszek egy gpus procit, mintsem tobb ezer eurot adjak egy videokartyaert. Innen meg csak egy ugras, hogy lecsereljem az egesz pct egy apple m1 szeru vmire.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22812) MPowerPH válasza arn (#22810) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyetertek. Irjak is, hogy a megjelenitett kep mar nagyon messze van a nativ felbontason lathatotol. DLSS -nek meg pont az a lenyege, hogy joforman minosegveszteseg nelkul dolgozik.
Erre fel csak szimplan leveszed a felbontast a megjeleniton.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22813) zebra_hun válasza arn (#22811) üzenetére


zebra_hun
addikt

Én elengedtem már ezt az egész sz@rt... Aki munka miatt használná, azok megszívják sajnos. Nekem az a havi 2-3 óra amit játékkal töltöttem eddig, az nem ér meg ennyit. Annó 350-ért vettem tavaly rtx3080-at, 5 óra üzem után tapsoltam, hogy bukó :Y nélkül kiszálltam belőle. Mondtam magamba, hogy felkapott most ez a vacak, pár hónap, aztán veszek olcsóbban :D Már nem szidom magam, ennyit nem ér nekem, megszerettem a 1080ti-t

(#22814) arn válasza zebra_hun (#22813) üzenetére


arn
félisten

En rtx2070en ragadtam, videokat szoktam vele kodolni (csak hobby), jatek kevesebb. Ha megdoglene, nem is tudom mit vennek helyette.

Az apple nagyot fog a m2vel (vagy akarmi is legyen a neve) kaszalni - gyk nem tudsz erosebb pct epiteni, vagy olyan aron, hogy az apple pofatlanabb lehet, mint eddig barmikor. Nem mintha szegyenlossek lettek volna.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22815) keIdor válasza arn (#22814) üzenetére


keIdor
titán

Jó kis gép lesz, meg már az M1 is jó, de sajnos a gamerek nincsenek kisegítve az Apple-el. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22816) -=RelakS=- válasza abridabri (#22809) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tud ilyet a DLSS is, de az ultra performance módja úgy is néz ki...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#22817) arn válasza keIdor (#22815) üzenetére


arn
félisten

Most hiaba tudsz izmosabb procit venni pcbe, ha gput nem tudsz :) gyk egy csomo tipusu feldogozasnal az apple lesz a nyero emiatt. Erdekes szituacio lesz, es kivancsi vagyok, hogy a pcgyartok mikor kezdenek el ezen gondolkozni. Pl csinalhatnanak egy 2-300 wattos aput, felpumpalt videoval. Bar kerdes mikor eri el a banyaszok ingerkuszobet, mert akkor ugyanott vagyunk.

Ez jelenleg egy piaci res, es egy valos problema, mert nem lehet varni mindorokke - es az emberek masfele fognak mozdulni, atrendezodik a piac.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22818) gainwardgs válasza abridabri (#22809) üzenetére


gainwardgs
addikt

Kár hogy köze nincs a Dlss-hez [link]

(#22819) AsakuraDave válasza gainwardgs (#22818) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mint nV tulaj nem tudom ennek miért örül ennyire :D Mármint oké ha valahogy jobb lesz mint a DLSS megoldás akkor nV júzer ugyanugy befogja tudni kapcsolni. De aki azt hiszi, hogy ezzel majd natív minőséget fogunk kapni annak szólok, hogy már nagyon pisa szagú a keze így húzza ki a biliből!

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22820) keIdor válasza arn (#22817) üzenetére


keIdor
titán

Nem lenne jó az APU bányászni, mert sávszélesség kell neki, az meg pont DDR4-el nincs.
Aztán ez DDR5-el változhat, nem tudom…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22821) keIdor válasza Laraxior (#22757) üzenetére


keIdor
titán

Vajon mikor élesedik? [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22822) Zorel válasza keIdor (#22821) üzenetére


Zorel
senior tag

iPon-on már lehet venni 1év garis 3080Ti-okat, 1,1misis áron! :C

(#22823) AsakuraDave válasza Zorel (#22822) üzenetére


AsakuraDave
őstag

"Nem is MSRP az ár!!!" kommentek inc 3..2..1..
;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22824) koxx válasza Zorel (#22822) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

bestbuy hülyéknek :DDD
Amúgy nem tudom, hogy gondolja az ipon az 1 év garit, nem írhatja felül a fogy védelmi törvényt mely szerint 250k felett kötelező 3 év jótállást vállalni.

[ Szerkesztve ]

(#22825) laychi


laychi
veterán

evga kidobhatná stepupban a 3080ti ftw3-at, szerintem nem igen kellene ráfizetnem
:U
bár ahogy nézegettem pár játékban jön 7-8% különbség, a többinél elenyésző.(1440p)
Érdekes a memóriasávszél és a + cuda magok-ra nézve...

#22821keIdor
Akkor, amikor nem leszek itthon, mert asszony kirándulást tervezett be.... :W

[ Szerkesztve ]

(#22826) Segal válasza koxx (#22824) üzenetére


Segal
veterán

Magánszemélyeknek kötelező. Pont ezt játszák ki...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22827) snecy20 válasza keIdor (#22821) üzenetére


snecy20
veterán

Vajon mikor lesz az a kb. 3mp-es idősáv, amikor pont rendelhető lesz, és még jut is egy darab? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22828) Segal válasza snecy20 (#22827) üzenetére


Segal
veterán

kb 1 év múlva ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22829) Laraxior válasza keIdor (#22821) üzenetére


Laraxior
titán

Figyelem en is hatha becsuszik egy. Egy nyaralas ara megint kijon a pluszbol amennyiert elmegy :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22830) warcat válasza snecy20 (#22827) üzenetére


warcat
veterán

3 mp? túl nagyok az igényeid, a bothadsereg mellett lassan már annak is örülni kell, ha egyáltalán látod, hogy volt valami.A vásárlás az álom marad :)

EA: It's in the crate!

(#22831) keIdor válasza warcat (#22830) üzenetére


keIdor
titán

Fight bots with bots. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22832) warcat válasza keIdor (#22831) üzenetére


warcat
veterán

Humoros dolog ez, mert amazon 1 vagy 2 óra distill után captcha kitöltésére kötelez ( ez viszonylag új).

Gondoltam lazítok a beállításokon (noha az 5 sec frissítés is már túl lassú, nem lehet semmit elkapni meg nem is nagyon van mit) feltoltam 10 secre a frissítést.

Semmi változás, ugyanúgy durcizik érte, hát a jó édes anyukájukat. Adjanak akkor egy sort amire fel lehet iratkozni, mi lenne a szerintük elfogadható, random esti böngészés közben kellene belefutni egy készletezésbe? Lottónyerésnek érzetre nagyobb esélye van...

EA: It's in the crate!

(#22833) Segal válasza warcat (#22832) üzenetére


Segal
veterán

Vásárlás előtt minimum ideírni hogy elérhető x helyen hogy nekünk is legyen "esélyünk" :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22834) keIdor válasza warcat (#22832) üzenetére


keIdor
titán

EVGA-nál lesz biztos. Nekem is a novemberi feliratkozásból egyelőre semmi. ;]
Majd 3080Ti megjön 2022 végére ebben az ütemben…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22835) Benhill


Benhill
senior tag

Szerintem szórakoznak velünk :D

(#22836) Dreamie válasza Benhill (#22835) üzenetére


Dreamie
őstag

Egy 1-est tegyél még elé :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#22837) laychi válasza Benhill (#22835) üzenetére


laychi
veterán

Netto-t tekintve forintban magyar áfával ~630.000 HUF

[ Szerkesztve ]

(#22838) laychi


laychi
veterán

rtx 3080 ti mining [link]

Már ez is része a hardware teszteknek :D
Nem csak gaming, számítási teljesítmény mérés és OC

[ Szerkesztve ]

(#22839) warcat válasza Benhill (#22835) üzenetére


warcat
veterán

Kétlem, hogy változott volna, hogy magyaroknak semmit sem raknak ki, szóval 3kor egy nagy nulla lesz elérhető. Max rájönnek a hibára és leveszik az árat :))

EA: It's in the crate!

(#22840) thomasvold válasza Benhill (#22835) üzenetére


thomasvold
őstag

Emelni akarják a bolt látogatottsági mutatóját :D

(#22841) Devid_81 válasza laychi (#22838) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Compared to a GeForce RTX 2080 Ti, the GeForce RTX 3080 Ti is around 45% faster, which is a good generation leap.

What did u say? :Y

Ezek miben/mihez/kihez merik ezeket? :U :F

...

(#22842) koxx válasza laychi (#22838) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

280W mellett 58MHs, nem túl acélos. Gyanítom nem ez lesz a bestbuy miner álom vga (amíg meg nem hekkelik ;] )

(#22843) GAbre válasza koxx (#22842) üzenetére


GAbre
veterán

És ez a bányászmentes ref 3080 ti lenne?
Mit tud majd a LHR-es akkor? :D
A végén még értelmes árak alakulhatnak rá.Akármennyire nem érdekel,hogy megvegyem.Még ingyen váltással se.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#22844) ribizly válasza GAbre (#22843) üzenetére


ribizly
veterán

Elvileg minden 3070Ti és 3080Ti LHR-es lesz most. Legalábbis ezt állította 1-2 youtube review.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22845) koxx válasza GAbre (#22843) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most kocabányász/gamer vagyok, ha váltok Ti-ra akkor maradnék kocagamer :D

(#22846) voodoo98 válasza keIdor (#22821) üzenetére


voodoo98
addikt

15:00 CEST-től érdemes nézni. Hátha!

#22844
Igen, de nem úgy volt, hogy az FE-k nem LHR-esek, csak a többi?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#22847) ribizly válasza voodoo98 (#22846) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt most szerintem senki sem tudja megmondani. :N De valami hasonlót tippelnék én is.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22848) Jack@l


Jack@l
veterán

Gamers nexus
https://www.youtube.com/watch?v=Vtkk-_0jrPU

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#22849) MPowerPH válasza ribizly (#22844) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is igy tudom, nem ertem, mit vagytok kiakadva. :N Nem tul jo bolt igy, tekintve, 3080 -al azert par honapig meg kaparhatsz. Sot, lehet ev vegeig. Addig pont kitermeli az arat. Mig a Ti -nak erre kell majd dupla annyi ido, es meg tobbet is eszik.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22850) warcat


warcat
veterán

Na remélem mindenki bevásárolt a hatalmas készletekből, ha volt is bármi már biztos nincs ;]

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.