Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) warcat válasza Laja333 (#22600) üzenetére


warcat
veterán

Vagy te nézted be vagy ők, ha biztos vagy az igazadban akkor írj nekik.

EA: It's in the crate!

(#22602) Benhill válasza Laja333 (#22600) üzenetére


Benhill
senior tag

Én az US címen regeltem, aztán egy ideig pillogtam hogy miért nem tudom regisztrálni a kártyám, nem tudtam számlát feltölteni, meg semmit, mert mindig kidobalt a kezdő oldalra, aztán jöttem rá sok keresgélés után hogy van EU is.

Viszont ha az elején regisztráltál, én pedig 3 napja, akkor jó fel évig ne számítsak semmire? :Y

(#22603) Találtgyerek válasza keIdor (#22586) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A= Advanced
Strixből mindig 3 típust gyártanak.
-12G sima
-A12G kicsit emelt órajel
-O12G magasabb órajel.
Nagy különbség szerintem nincs köztük, főleg ha manuális Oc is megy a kártyának.

06-3o/9759I39

(#22604) Laja333 válasza warcat (#22601) üzenetére


Laja333
őstag

(#22605) trek81 válasza reptileezor (#22594) üzenetére


trek81
senior tag

nem raktad fel ..nincs fent

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#22606) warcat válasza Laja333 (#22604) üzenetére


warcat
veterán

Sokat nem veszítettél mivel nem jutottak túl továbbra sem az első napon (9/17) 8 hónap alatt , szóval úgysem kapnál semmit az új széria megjelenéséig :)

EA: It's in the crate!

(#22607) koxx válasza Laja333 (#22604) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Oktoberi feliratkozas es mar megveheted?

(#22608) Laraxior válasza koxx (#22607) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem azóta se küldtek ajánlatot... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22609) Laraxior


Laraxior
titán

[link] EK cucc. Aktiv backplate RoG Strixhez :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22610) koxx válasza Laraxior (#22608) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem se, pedig szept 24-es a notify. :o

(#22611) Laraxior


Laraxior
titán

Mit gondoltok marad minden ugyanúgy felépítés terén mondjuk a Strix szériánál a 3080Ti megjelenésével? Ergo jó lehet a vizesblokk a 3080Ti-re?
Gondolom a bányászat miatt többet fog érni a 3080, mint a Ti. :D
Fizikailag elvileg csak tesznek még két ramot rá és ennyi. :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22612) Warzoz válasza Laraxior (#22611) üzenetére


Warzoz
senior tag

Hasonló kérdések merültek fel bennem is.

(#22613) Devid_81 válasza keIdor (#22586) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Osszesen nem gyartottak le a mai napig 111db-ot, nem hogy annyi fajtat ;] :D
Es ebben a nagy csipvalsagban honnan lesz nekik ennyi Ampere?
Biztos vettek Ampere merot a piacrol ;]

...

(#22614) koxx válasza Laraxior (#22608) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Neked mikori a notify? én meg nem találom az evga által küldött megerősítő emailt a 3080-ról :W

(#22615) Laraxior válasza koxx (#22614) üzenetére


Laraxior
titán

Tudja a fene, kétszer is bejelentkeztem rá, ugyanúgy ahogy a Zotacra is... de már elengedtem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22616) keIdor válasza Laraxior (#22611) üzenetére


keIdor
titán

Én már meghallgattam hogyan működik az LSH féle tiltás. Hardveres.
Szerintem megkerülhető, kb. 1 hetet adok az egésznek... így szerintem simán 3000€ számolható lesz majd az RTX-3080Ti-re.
Ha tévedek, akkor még mindig feljöhet egy harmadik népszerű coin és ott leszünk, ahol most.

Igen, egy 3090-et képzelj el, csak nincs hátul memória. Egyébként meg ugyanaz lesz.
Igen, úgy van meg a 384bit/12GB.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22617) echterion válasza Laraxior (#22611) üzenetére


echterion
nagyúr

A FE nyákját nézve ott van az extra vram-nak a hely, a kérdés inkább az, hogy a tápellátásban kell-e emiatt módosítani. Ez meg lutri lesz, sztem kártyatípustól függ, hogy mennyi tartalék van az egyes kártyákban hagyva a mostani 3080-asokban.

**********

(#22618) reptileezor válasza trek81 (#22605) üzenetére


reptileezor
friss újonc

Nem ide raktam fel, nem is tudtam hogy itt is lehet apróhirdetést feladni. Most már ide is felraktam!

(#22619) trek81 válasza reptileezor (#22618) üzenetére


trek81
senior tag

:C :C :C megvan

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#22620) Laraxior válasza reptileezor (#22618) üzenetére


Laraxior
titán

Azért elég lesz a vevőnek bebizonyítani, hogy nem használt, ha szét van szakadva a Gigabyte matrica :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22621) SzlobiG válasza reptileezor (#22618) üzenetére


SzlobiG
félisten

600-ért átveszem itt vagyok a szomszédba. ;]

Más: Került hozzám ma egy TUF 3080 igencsak minőségi a cucc, ahogy a tesztekben is írták még a hátulja is rendesen padozva van, így ránézésre is jobb mint a Giga OC-m. :))

(#22622) trek81 válasza SzlobiG (#22621) üzenetére


trek81
senior tag

3070ből is a tuf --evga az igen jó

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#22623) Laraxior válasza SzlobiG (#22621) üzenetére


Laraxior
titán

Attól bármi jobb. ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22624) keIdor válasza SzlobiG (#22621) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is az lett volna, ha nem találok Strixet. De lett. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22625) Laraxior válasza keIdor (#22624) üzenetére


Laraxior
titán

Neked is olyan bánat a vramOC? Vagy az megy tisztességgel azért egy ezrest pluszban legalább. :((( :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22626) SzlobiG válasza Laraxior (#22623) üzenetére


SzlobiG
félisten

Újra padozva nem xar ám a Giga OC, most le tudnám cserélni erre a TUF-ra, de nem látom értelmét hiába jobb a TUF a giga hetek óta hozza amit kell és 90fokos ram.

Keldor: Hát igen gondolom a Strix még jobb mint a TUF.

(#22627) laychi válasza Laraxior (#22625) üzenetére


laychi
veterán

Az előbb pont emiatt ba akartam szólni, ha már leszóltad a giga OC-ját, de nem akartam aljas lenni. ;] ;] :DD

(#22628) Laraxior válasza laychi (#22627) üzenetére


Laraxior
titán

Nem hiszem, hogy teljesítményben (FPS) sokkal többet jelentene az a "pár" MHz plusz. Tény, hogy ez egy ultrafhos darab amit én vettem, valószínűleg a kukából halászták vissza a szilíciumot, hogy "jóleszazmég"
Figyelgetek azért erre-arra, de hasonló kaliberűt még nem láttam. Talán egy volt ami 800 körül ment. :DDD

#22626 SzlobiG : Volt pár napig nálam olyan, azóta is megy, nem különösebben panaszkodnak rá :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22629) keIdor válasza Laraxior (#22625) üzenetére


keIdor
titán

Ez bányaszűz kártya. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22630) MPowerPH válasza Laraxior (#22609) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vazz, csak mert megalomankodni jo, vegyek ra egyet? ;]

Parasztvakitas egyebkent...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22631) keIdor válasza MPowerPH (#22630) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem van értelme, de csak 3090-re.
Már így is egy vagyon a kártya meg a blokk, nem megalomán már az a backplate. Oly mindegy.

Kell az, én biztos vennék, de szvsz 3080-ra nem kell csak a nagytesóra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22632) SzlobiG válasza keIdor (#22631) üzenetére


SzlobiG
félisten

3090-re is csak akkor ha bányászik vele, nem? Vagy ott már játékok alatt is izzik a memó?

(#22633) keIdor válasza SzlobiG (#22632) üzenetére


keIdor
titán

Nálam 76-80 fok játék alatt a memória körülbelül ennyin áll be 1 óra alatt. Mondjuk járatom is a ventit, had menjen.
Nem tudom a 3090-en hátul mennyivel melegebbek.
Bánya esetén biztosan erősen ajánlott szvsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22634) echterion válasza SzlobiG (#22632) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak bánya alatt kell, játék alatt még a Giga vizes 3090-ese se ment 80 fok fölé, pedig a Gigabyte padjai nagyon gagyik.

**********

(#22635) Laraxior válasza MPowerPH (#22630) üzenetére


Laraxior
titán

En veszek az enyemre. Foleg meg ha a Ti-vel is passzos lesz akkor tuti nyerő.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22636) Laraxior válasza keIdor (#22629) üzenetére


Laraxior
titán

Ertem en hogy fazol a tematol apám, de ha nincs is rola szo, akkor ne kepzeld mar bele. :DDD Szo se volt banyarol, jatek alatt +600MHz van a vramra huzva. Ennyi fert bele 1800€-ba . :((( :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22637) keIdor válasza Laraxior (#22636) üzenetére


keIdor
titán

A +1000-től egyből arra gondoltam. :D
Nem nyúltam hozzá, olyan gyors alapból, hogy egyből az undervolt/underclock volt a cél.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22638) Shkiz0 válasza Laraxior (#22635) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Itt a teszt róla EK-Quantum Vector RE RTX 3080/3090 Active Backplate D-RGB - Plexi Review
Nem kell hasra esni tőle :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#22639) keIdor válasza Laraxior (#22636) üzenetére


keIdor
titán

Néztem gyors neked valamit +800-ról +1000-re nőtt a pontszámom Port Royal alatt, +1100-on már kevesebbet kapok viszont.
Elvileg hibázik már azt azért van, “lassít a háttérben”.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22640) MPowerPH válasza keIdor (#22631) üzenetére


MPowerPH
félisten

Banya kozben legrosszabb esetben is 70 fok a mem junction, +1500 -on. De ha felcsavarom a szellozest, akkor 62... :N

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22641) Laraxior válasza keIdor (#22639) üzenetére


Laraxior
titán

Cserélünk nyákot? Adok rá 100EUR-t ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22642) laychi


laychi
veterán

Kis érdekesség.
ÚJ 3090 FE 1550 euro(már,ha épp van) Notebooksbilligernél.
Ha meg visszaküldenek egyet, akkor B-ware:

(#22643) Laraxior válasza laychi (#22642) üzenetére


Laraxior
titán

"MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB GDDR6X + MSI MPG A850GF | 850W PC-Netzteil"
Nekem úgy tűnik, hogy igencsak rajta van a tápegység ára is a VGAn :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22644) keIdor válasza Laraxior (#22641) üzenetére


keIdor
titán

Csere RTX-3080Ti és még dobj rá egy ezrest. (EUR) :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22645) muxi-muxi válasza laychi (#22642) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Na ezt figyelni fogom, mert a 3080-asom is onnan van. Most épp nincs nekik FE, csak egy "koszlott" Gaming Z 3080 van most az oldalukon, 850-es MSI táppal, "akcióssan-csak-neked-csak-most", 2100 ojróért...

Ennyiért meg is venném, a gigám meg akár halálra is csákányozhatná magát valami szerencselovagnál :DDD

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#22646) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A hsz írásának pillanatában van a notebooksbilliger.de-n egy Inno3D 3090-es, olyan 2100 ojro körül, az nem is lenne vész egy ilyen VGA-ért, csakhát gondolom azért B-Ware, mert előtte vki korrektul megnézette vele hogyan is kell segítségével virtuális ásványokat kitermelni...


Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#22647) MPowerPH válasza muxi-muxi (#22646) üzenetére


MPowerPH
félisten

A legnagyobb baja az, hogy Inno3D. :DDD

Don't Tread On Me

(#22648) muxi-muxi válasza MPowerPH (#22647) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

A kétezres évek derekán nagyon sokféle Inno3D-m volt: 6600GT, 7600GS, 7600GT, 8800GT. A legolcsóbbak közé tartoztak, sokan prüszköltek is tőlük, oszt' mégsem hagyott cserben egyik sem. Eltűntek mint a hasonlóan olcsó/jó márkák, mint a Leadtek, vagy az Elsa. Gondolom, ma sem a tartósságukról híresek, és ha van az embernek pénze, inkább mást keres. Kétezer euró körül meg az ember nem valami wannabe márkát keres, hanem olyat, ami megbízható. (más kérdés, hogy kell-e annyiért kártya...)

Mondjuk az, hogy tizenöt év alatt nem tűntek el, két dologra is visszaokoskodható: annyira nem lehet sz@r, vaagy még mindig sokan akarnak olcsó húsból levest főzni.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#22649) keIdor válasza muxi-muxi (#22648) üzenetére


keIdor
titán

Nekem az egyik Inno3D 6800GT-m meg is halt, egy évet ment.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22650) SzlobiG válasza MPowerPH (#22647) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig nem rosszak ám azok, volt nálam egy 3060 Ti a 3 ventis nagyon korrekt darab volt. Jó persze a 3080 már más tészta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.