Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#8319) BeZol válasza adakiller (#8314) üzenetére


BeZol
őstag

Berakod paypalnak h ne ő váltsa, hanem a bankod.

Pont ma kerültem sorra evga.eu-n ftw3 ultra 3070-esre, +10ezer Ft lett volna ha hagyom paypalnak váltani...

Az is egy vicc volt, hogy felraktam a Ft-ot revolutra, átváltottam EUR-ra, erre nem engedett vele vendégként fizetni paypalon.
Utána feleségem kártyájával sem engedte (OTP, bár neki most mást sem sikerül, mert vmi extra authentikációs dolgot eddig nem tett meg, mindent én fizetek online).
Ezt követően megpróbáltam a saját kártyámmal (UniCredit), azzal sem engedte.
Mivel 8 órás az időablak a vásárlásra, revolutról 1 nap míg visszautalják a zsetont, szóval ezzel is megszívja az akinek nincs elég zseton a kártyáján.
Végül úgy sikerült kifizetni, hogy csináltam paypal regisztrációt, ahhoz csatoltam a bankkártyám (unicredit, nem tudom revolut ment e volna), nem utaltam fel összeget, hanem paypal leszedte amennyi az összeg és kész, így már sikerült a vásárlás.

Magyar áfával van (258.715 Ft + gondolom majd hónap végén egyéb váltási ktg.)
Vámot a kereskedő fizeti (benne van az árban), mert Taiwanból jön közvetlen a gyárból.
RTX 3080-as topic alapján egy csütörtökön kifizetett, pénteken feladott kártya keddre érkezett meg.

Azért beteg, hogy okt. 29-en irattam fel magam a listára (mind a 4 fajta 3070-esre), és csak most kerültem sorra, és csak erre a legdrágább típusra. A szept 19-es legolcsóbb 3080-as még sehol sem jár :))

Veszek majd még mellé extra garanciát, letesztelem, aztán ha megfelel az igényeimnek, akkor lehet ez lesz a végleges kártyám, bár az én igényeimnek ez is feleslegesen erős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.