Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#701) jozsi252


jozsi252
veterán

Nekem lett volna lehetőségem lefoglalni a fent említett kártyákat, mert épp akkor bújtam a topicot mikor a fórumtárs linkelte a képet. Ha máskor ilyen lenne akkor van rá igény hogy személyes átvétellel az üzletükbe foglaljak le 1 db-ot valamelyik népszerűbből? Aztán az illetőnek megadom a rendelési azonosítót és személyesen átveszi.
Én természetesen egyetlen egy ft-ot se kérek érte, lényeg hogy ne olyan legyen aki 50k-val drágábban adna túl rajta. :D

Engem alapból a TUF OC meg STRIX OC érdekel.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#702) Mirakuru válasza jozsi252 (#701) üzenetére


Mirakuru
tag

Átvettem volna viccen kívül sajnos lecsúsztam róla. Ez elég jó áron volt.
Nem eladásra kell hanem magamnak! :R :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#703) boogie84 válasza ScomComputer (#640) üzenetére


boogie84
veterán

Szerencsére fent vannak már aprón majdnem + 100-ért. Sörétet neki!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#704) Nazo válasza jozsi252 (#701) üzenetére


Nazo
tag

"ne olyan legyen aki 50k-val drágábban adna túl rajta"
Ezzel nem zártad ki a neppereket mert azok 100k-val drágábban adják. (Mint egy-két bolt is :()

(#705) arn


arn
félisten

Sose ertettem miert jo jo ar/ertek aranyu kartyat dragan megvenni. Ahogy a dolgok allnak, lesz ez a rendes aran rovidesen.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#706) sirszevenap válasza arn (#705) üzenetére


sirszevenap
őstag

Innen hátráltak már meg a “fiúk”? :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#707) Chaser válasza sirszevenap (#706) üzenetére


Chaser
titán

semmi sincs kizárva, de nem nagy az esélye

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#708) laychi válasza Sontir Fel (#672) üzenetére


laychi
veterán

Webshopból.(Németo.)

#669 edward2 Tesztelgetem mindenképp. Arra veszem. Aztán majd meglátom mi lesz a sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#709) laychi válasza edward2 (#669) üzenetére


laychi
veterán

Ha ez igaz,akkor bíztató.

[ Szerkesztve ]

(#710) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Megint van a tegnapi készletből, amit Én is vettem, 255-ért fent 1 db PH!-n. Ez az ár már-már elviselhető, de megint lett volna ember aki tényleg magának szerette volna és lehet pont emiatt nem tudta megvenni 226-ért, mert az ilyen "korrekt" emberek megveszik és már beérik ámbár kisebb haszonnal, de egyből adják elfelé. :W

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#711) VirsLee válasza sirszevenap (#710) üzenetére


VirsLee
őstag

Alakul a dolog. Szerintem a beérik = egyre kockázatosabb a vásárlás, mert a fórumban látják, hogy be-be csúszik egy-egy normális áru készlet, így sokan azt a 2-3 hetet már kivárják inkább.

(#712) Chaser válasza sirszevenap (#710) üzenetére


Chaser
titán

vagy megvette volna olyan aki még drágábban adja ( :
ez egy használati tárgy, nincs előírva hogy ki mire használja, ha megvette az övé
a "boltok" az más tészta, ők hivatalos/hivatásos kereskedők, de legtöbb elqrvul' egyből amint lehetősége van rá, lásd bányászat
amit én vettem a célszemélynek' nem kell, most vagy eladom és lejön a saját vga-m árából ami befolyik, vagy ott hagyom oszt' vagy olyan veszi meg aki használná, vagy aki tovább adná, engem őszintén nem izgat, max megmérném a tömegét és megnézném a fogyasztását ( :
amíg veszik sokszor durván túlárazva is, nem az eladókkal van a gond :N aki meg most akar jáccani' azt nem vigasztalja hogy volt valamennyi készleten

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#713) sirszevenap válasza Chaser (#712) üzenetére


sirszevenap
őstag

Teljesen értem a Te nézőpontodat is, de nekem pl. meg sem fordulna a fejembe hogy, "Huh veszek egyet pedig rohadtul nem kell nekem, csak azért, mert más tuti drágábban adná el, ezért Én CSAK 30k felárral adom el és ezzel még Én teszek jó másokkal..." - Ugyan kérlek, itt semmi másról nincs szó, csak az előre megalapozott haszonszerzésről.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#714) Dare2Live válasza sirszevenap (#710) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én anno meglepve néztem, hogy az 1-10db 300Kért kihozott és 500Kért felrakott 3080ak sorozatba hogy fogynak el 20perc alatt. De nem egyszer kétszer hanem heteken keresztül.

Úgy érzem túl sok ingyen EUs pénzt kaptak egyesek.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#715) Chaser válasza sirszevenap (#713) üzenetére


Chaser
titán

kapitalizmus van :d
én direkt egyáltalán nem kerestem, de ha már tt volt egyre lecsaptam, elhozhattam volna mindet is
de egyet hoztam hátha kell a jóhavernek', most hogy nem kell majd kitalálom mi lesz vele
tömege és fogyasztása az tényleg érdekel ( : az hogy mit tud tesztekből már megvan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#716) arn válasza sirszevenap (#713) üzenetére


arn
félisten

Kereskedelemrol hallottal? :DDD
amig lesznek birka vasarlok, addig olyanok is, akik ezt kihasznaljak.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#717) AsakuraDave válasza Dare2Live (#714) üzenetére


AsakuraDave
őstag

EU-s pénz :D :C :C :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#718) sirszevenap válasza Chaser (#715) üzenetére


sirszevenap
őstag

Csütörtököt írnak neked szállításra?

#716arn: Becsületről hallottál? :Y Tudom, elég furcsa szó ez manapság!

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#719) Chaser válasza sirszevenap (#718) üzenetére


Chaser
titán

nemrég jött email, hogy holnap de. átvehetem
ennek semmi köze a becsülethez :N ha valaki megvesz valamit az övé, van olyan helyzet hogy már másnap 20%-kal kevesebbet ér, és van olyan amikor 20%-kal többet, az aktuális árak és kereslet függvénye
ha már becsület, az nv-nek nem kellett volna így játszania, 100%-ig tisztában voltak vele, hogy a valós igények 10%-át sem tudják kiszolgálni, de azért csak ki kellett jönni az amd előtt mert ők a f@sza gyerekek akik önként és dalolva árat csökkentenek- na persze, terézanya rev 2.0:d -, ha már becsület, akkor arra kell keresgetni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#720) sirszevenap válasza Chaser (#719) üzenetére


sirszevenap
őstag

Elfogadom az álláspontod! :K Más kérdés az egyetértés. ;]

Ami lényeg:
nemrég jött email, hogy holnap de. átvehetem

Akkor Te gondolom személyes átvétellel veszed át. Valós lehet akkor a csütörtöki érkezés postával, mivel szerintem akkor még nincs a BP-i kiállítóteremben a kártya, ergó akkor tudják postázni, amikor Te átveheted, hisz akkor lesz ott.

Bankkártyával? Hát persze!

(#721) adakiller


adakiller
senior tag

szerintetek nagy különbség lenne teljesítménybe
ASUS GeForce ROG STRIX RTX 3070 GAMING O8G vagy egy alap 3080 (pl ez EVGA GeForce RTX3080 XC3) között?

(#722) szasanyi válasza adakiller (#721) üzenetére


szasanyi
félisten

A különbség mértéke felbontásfüggő is. Nyilván lesz mindenhol, de minél nagyobb a felbontás a különbség is annál nagyobb lesz. Bár szvsz nem annyival, mint amennyivel több 3080 (jelenleg).

(#723) adakiller válasza szasanyi (#722) üzenetére


adakiller
senior tag

2k-n használnám, így akkor a 3080 lesz a cél.

köszi :R

(#724) Chaser válasza sirszevenap (#720) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom honnan indul a csomagolásifázis, róbert károly körút vagy máshonnan, de esélyesen a csehektől vagy más országból jönnek a kártyák, én személyesen veszem át, úgyis el akartam nézni - na nem mintha így olcsóbb lenne, ha boxba kérem akkor is 600ft a szállítás, mint most ha bebattyogok érte -

"Rendelésed *********** úton van Alza.hu Budapest - bemutatóterem a következő címre Róbert Károly krt. 54-58, Budapest.

Átvehető az alábbi időponttól 04.11. 09:00."
először április 11-nek néztem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#725) ScomComputer válasza Chaser (#724) üzenetére


ScomComputer
veterán

Milyet vettetek?

(#726) warcat válasza adakiller (#721) üzenetére


warcat
veterán

Igen, mivel a 3070 egy 2080 Ti - 3GB memóriával továbbra is hiába raksz rá akármi csinosítót.

Remek kártya az árát kivéve, de mivel ott van nem sokkal felette a 3080, nehezen indokolható választás prémiumot kifizetni vs. 3080 alapmodell.

Neked való a Gamers Nexus tesztje róla [Impressive & Expensive: ASUS RTX 3070 ROG Strix]

EA: It's in the crate!

(#727) szasanyi válasza adakiller (#723) üzenetére


szasanyi
félisten

Oda nem feltétlenül szükséges, a 4K-hoz inkább. Persze ha te fullos grafikával és 144Hz-es monitorral játszol akkor egyértelműen jobb - de pusztán a kártyára értettem, mert ha az árazás is fontos akkor meg egyértelműen nem (bár gyanítom nem az ;] )..

(#728) Chaser válasza ScomComputer (#725) üzenetére


Chaser
titán

én gw phoenix-et lőttem - más nem volt -
elég értelmesnek néz ki rajta a hűtő

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#729) ScomComputer válasza Chaser (#728) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem néz ki rossznak az biztos ,nem igen van róla teszt, de valahol egy reddit bejegyzésben mintha azt olvastam volna róla,hogy a 3070 is a 3080 hűtőjét kapta a 3080 meg max 70 fokon jár akkor ez nem rossz itt lehet 60 fok lesz a max a kisebb fogyasztás miatt... :)

[ Szerkesztve ]

(#730) AsakuraDave válasza Chaser (#728) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát a kinézet semmit se jelent, tapasztalatok, review-k alapján palit,gainward,colorful-t stb max ha nem számít a zaj és a hőmérséklet : [link]

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#731) dante3 válasza AsakuraDave (#730) üzenetére


dante3
addikt

Ha már a Palit is szóba került: [link]

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#732) Chaser válasza ScomComputer (#729) üzenetére


Chaser
titán

én is úgy láttam hogy azonos a hűtő
de ugye egyik kedves gyártó sem ír tömeget az msi kivételével - hogy tojnának sünt ( : -, így biztosan nem lehet tudni
ha tény leg ugyanaz, akkor nagyon halkan és kellemes hőmérsékleten dolgozik az biztos
5700xt pulse 220-230w-ot eszik, 1800-2000rpm, hőfokokat nem tudom, 5600xt-ből volt ui. hűtéses verzió valamiért, 1200rpm defaulton, de manual 800 mellett sem volt gond, gpu 6x fok, az 160w-os kártya

szerk:
AsakuraDave
nyilván csak alapnak jó, konklúziót nem kell belőle levonni ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#733) GAbre válasza dante3 (#731) üzenetére


GAbre
veterán

Szerintem nem lett rossz palit hűtése.Jól hűt,halk is.

Avatar

(#734) Andor22 válasza ScomComputer (#725) üzenetére


Andor22
aktív tag

Nekem holnap érkezik az Alzás evga ftw

(#735) adakiller válasza szasanyi (#727) üzenetére


adakiller
senior tag

2k 144 Hz-es moncsival tolom, és a cél a legjobb árérték arányú kari :)

@warcat: köszi a linket, telitalálat :)

(#736) szasanyi válasza GAbre (#733) üzenetére


szasanyi
félisten

Hírtelen a Gainwward -dal összekevertem... Arról infó vkinek?

adakiller: hát, ha az ár/teljesítmény számít akkor a 3080 tuti nem lesz jó. Hacsaknem 320-340k közötti áron hozzá tudsz jutni egy jó típushoz. E tekintetben jelenleg csak a 230k-s 3070 mondható jónak.

[ Szerkesztve ]

(#737) AsakuraDave válasza dante3 (#731) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát nem sokat mond :D
Nagy bótos de egy zajszint mérőt nem tud előkapni csak elmondja a kis cuki tájszolásával, hogy szerinte halk meg nem meleg de az AB-val nem iratja ki a hőfokot, venti rpm-et stb... :U
Persze nem kéne baj legyen a hőfokokkal de ott a colorful példa, bazi nagy borda,3 venti azt alig jobb az FE-nél...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#738) sirszevenap válasza AsakuraDave (#730) üzenetére


sirszevenap
őstag

Eh?

Nekem volt Gainward (Igaz 2060) és mégcsak nem is 3 ventis, hanem 2. (Ghost OC) Azért mertem venni, mert irtó csendes volt és hűvös. Ismerősök körében is volt több, Phoenix is a régebbi szériából. Teljesen rendben voltak. Nem hinném, hogy ezzel problémák lesznek. 3080-90-teszt is van yt-n, ott sem tapasztalom amit mondasz.

Amit küldtél ott pedig csak Colorfult látok.

Csütörtökön kiderül részemről! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#739) Chaser válasza sirszevenap (#738) üzenetére


Chaser
titán

én se láttam gw-k terén nagy disznóságot, régen a gs kifejezetten ütős volt, ma már nem tudom hogy van
akinek hangos visszaviszi, vagy eladja drágábban ;]
colorful az meg nem a halkságra megy, semmi köze gw-hez, palit/gw talán egy gyártó, de lehet már az sem igaz

szerk:
AsakuraDave
egy tesztből meg sokat nem lehet levonni, gaming x-eknél és strix-eknél is megesik hogy hitványan pasztáznak, simán lehet az is a háttérben

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#740) ScomComputer válasza Andor22 (#734) üzenetére


ScomComputer
veterán

No az viszont b@szó....majd várjuk a teszteket...remélem nem adod el... ;]

(#741) Andor22 válasza ScomComputer (#740) üzenetére


Andor22
aktív tag

Nem adom el ,egyenlőre 240hz @ fhd
Majd fa alá kerül a 4k

[ Szerkesztve ]

(#742) ScomComputer válasza AsakuraDave (#737) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hát elég gagyi teszt...állítólag vga-t tesztel de a GPU hőfok nincs kijelezve,bezzeg a cpu ott van...anyám de kezdők... :W
Gpu hőfok, venti fordulat RPM és %-os minimum amit ki kellene jelezni egy gpu tesztnél... :D

(#743) AsakuraDave válasza Chaser (#739) üzenetére


AsakuraDave
őstag

3080-as tesztek alapján pedig nem jók...
FE 3080 TDP vagy alatt vannak és úgy alig jobb a hűtés/zajszintjük. (FE modellhez mérve)
MSI,ASUS,EVGA > GAINWARD/PALIT,COLORFUL
Más szériába lehet hogy jobbak voltak azt nem mondtad, csak ha 3090-3080-3070-ekről beszélünk.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#744) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

268.000-ré van 3070 Ventus 2x ha valakit érdekel.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#745) capafog23


capafog23
őstag

Azt láttátok hogy gainward-on középen van a táp csati mint a founders edition-on.
Csak nem 12 pin hanem 2*8.
[kép]
Érdekes.

(#746) szasanyi válasza capafog23 (#745) üzenetére


szasanyi
félisten

A hűtés kb. 2x olyan hosszú, mint a rövid nyák ezért van középen.

(#747) Chaser válasza AsakuraDave (#743) üzenetére


Chaser
titán

msi, asus, evga? olyan incsen', sosevót' ((( : gaming x meg strix nyilván jobb, msi-nél ventus mindig a "hulladék" kategória volt, itt a nagy zaba miatt biztos jobban megerőltették magukat, de gaming x-hez képest tesztek nélkül is arra voksolok hogy hangos/meleg, asusnál ami éppen hogy sikerül strixen kívül

szerk:
msi 3070 ventus 2x
832g
lulllller' ( :
az 5500xt pulse zafírom volt 680g körül 120w-tal, 5700xt hűtéses 5600xt 918g, valahogy meglepne ha ezt nem hozná a gw - az is ha nem lenne sokkal halkabb/hűvösebb, bár tömegadatok nincsenek, de ránézsére nem 900g -
a 3x ventus 991g
gaming x trio 1441g
5600xt/5700/5700xt-n ua. a hűtés volt, 1400+ g két ventivel

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#748) sirszevenap válasza Chaser (#747) üzenetére


sirszevenap
őstag

A Ventuson a 20-as széria GamingZ ventijei (TORX FAN 3.0) vannak. :U Szerintem azzal sincs gond! A bordák nyilván más tészta... De maguk a fanok tuti jók.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#749) boogie84 válasza AsakuraDave (#744) üzenetére


boogie84
veterán

Hol?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#750) szasanyi válasza boogie84 (#749) üzenetére


szasanyi
félisten

Tegnap 230k volt, ehhez képest az rossz vétel. Nem láttad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.