Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#101) syIex válasza likeaRAINBOW (#98) üzenetére


syIex
veterán

Soha nem is ez volt a cél.
Azt mondták, hogy azzal egyenlő lesz néha pedig erősebb. Mi értelme lenne?
Még a 3080 is jópár ember számára gondolkoztató, nemhogy a 3070 egy 2080 Ti-ről.... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#102) likeaRAINBOW válasza syIex (#101) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

i know, arra reflektáltam, hogy majd repkednek a használt 2080Ti-ok 180-ért :)

[ Szerkesztve ]

(#103) Mumee


Mumee
őstag

Kekw árak.

(#104) sirszevenap válasza likeaRAINBOW (#98) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nem is sok értelme van. Nyilván nem is erre gondoltam.

Aki 3080-ra szeretne váltani (Én mondjuk nem tenném) mostmár az is kénytelen lesz olcsóbban eladni a 2080Ti-át. :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#105) - = Zk = - válasza likeaRAINBOW (#98) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát.... Azèrt az 1%èrt nem is.... De mèg a közel 25-38w különbsègèrt sem....
Pedig tetszik a dolog, nem is teljes áron vettem anno a 2080Ti-t....
Amíg bírja a 1440p ultrát, addig maradhat.... Vagy ha nem deglik meg.. de ne tegye inkább :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#106) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

min fpses, 1% LOW teszt van vhol?

Félek a 8GB ram 4Kn beüt.

Amúgy techpowerup teszt is kint. https://www.techpowerup.com/review/nvidia-geforce-rtx-3070-founders-edition/ [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#107) Chaser válasza likeaRAINBOW (#102) üzenetére


Chaser
titán

az max 100-at ér, láttam aprón, meKmonták' sokan ( : ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#108) syIex válasza Dare2Live (#106) üzenetére


syIex
veterán

Hát még talán pont elég, de nem futureproof az biztos... :DDD
Bár ez inkább 1440p-re tervezett kártya! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#109) Dare2Live válasza syIex (#108) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

3080 tesztek alapján 4Kn jópár játékban ki fog futni RAMból, olyanoknál is ahol maga a GPU elég lenne a 60fpshez.
1hét és jönnek az low/0.1/1%low tesztek és akkor kiderül. Meg most már megvárom az AMDt is. Főleg, hogy ebben a scalper 500K 1év garival a 3080, meg 310 a 3070 nem fogok résztvenni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#110) arn


arn
félisten

Nekem tetszik, jo kartya lett, csak kar hogy nem kaphato, plane, nem 500 euroert.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#111) - = Zk = - válasza arn (#110) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ez elég szomorú.... nem annyi, amennyi...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#112) Phoenixres


Phoenixres
junior tag

Kemény kis kártya a 3070 bolhafingnyit erősebb a 2080 ti-nél és a fogyasztása is teljesen rendben van. Vinni fogják mint a cukrot. [link]

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#113) edward2 válasza Phoenixres (#112) üzenetére


edward2
addikt

Ez se lesz elérhető.

Egyetlen lehetőség, hogy az AMD valóban jó lesz annyiért mint nvidia és ott lesz stock. Amúgy nem veszünk semmit.

(#114) Találtgyerek válasza edward2 (#113) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Tesztek alapján jó választás lehet,ha nem szállnak el nagyon az árral.
Lehet nem egy használt 2080Ti lesz a cél,hanem egy új 3070.
Az AMD megjelenése mire várható? Mikor lesz a boltokban?

06-3o/9759I39

(#115) szasanyi válasza sirszevenap (#97) üzenetére


szasanyi
félisten

Az sem most lesz... amíg a 2080S új ára ~250k és felete, a 2080Ti 415k és felette addig a nullánál alig több az esély.

Ha az Big NAVI is ilyen cumi lesz (nálunk, az pofátlanul kapzsi árazás miatt) én be is fejeztem a PC játékot. Elő van rendelve185k egy PS5 aztamennyiért rátudok ha nem lesz olyan a játék mint a PC-n. Ezeken az árakon meg vegye a VGA-kat az aki akarja.

(#116) syIex válasza Találtgyerek (#114) üzenetére


syIex
veterán

Holnap kiderül.. :))
Volt már fent talán iPonon 3070 nem valami "csúcs" típus és 310 volt tehát nem igazán 500 euró jelenleg..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#117) DeathAdder válasza syIex (#116) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mivel a 3080 nemigen kapható, a 3070 meg a 400 ezres 2080ti szintjén van, erősen meglepne ha olcsón vesztegetnék a magyar webshopok :)

(#118) syIex válasza DeathAdder (#117) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg ugye holnap rajtol az a széria, szóval remélhetőleg sikeresebb lesz, mint a 80/90-es start... :((

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#119) Rony949 válasza Találtgyerek (#114) üzenetére


Rony949
őstag

"ha nem szállnak el nagyon az árral"

Pont ez az, hogy ma délelőtt fent volt iPonon az egyik verzió 314k-ért. Szóval az ár nagyon nem jó.

(#120) Találtgyerek válasza syIex (#116) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem sürgős a videokártya vásárlás. Tudok várni,amíg normális árak lesznek.
A 3080 Tuf Oc-t sem hoztam el a boltból 344 000 Ft-ért. Nem lételemem a számítógép,mint egy-két embernek.

06-3o/9759I39

(#121) syIex válasza Találtgyerek (#120) üzenetére


syIex
veterán

Az pedig a jelenlegi áraknál egy nagyon jó ár!
Bár szerintem megy az még lejjebb, ha valamikor lesz végre készlet.
310 körül van a reális ára...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#122) arn válasza - = Zk = - (#111) üzenetére


arn
félisten

en nem adok ertuk tobbet :) max nem veszek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#124) Badrick


Badrick
csendes tag

Esetleg itt közelebbi info:
leet.hu/2020/09/25/kozeledik-az-rtx-3070-megvannak-a-magyar-arak/

(#127) - = Zk = - válasza arn (#122) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem is szabad... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#128) r92king válasza #98320896 (#125) üzenetére


r92king
tag

Szerintem az még még mindig sok érte Annyiért kéne adni a 3080-at elviekben :DDD Pont most akartam gépet cserélni, már el is adtam a VGA-mat, de ilyen árak mellett főleg az Aprón, ahol nem is tudom mit képzelnek magukról egyesek. Megvárom a Radeon hát ha annak jó ára lesz. Nagyon brutál mi van itt. :W

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#129) Sunnyslow42


Sunnyslow42
csendes tag

Hát nekem egy 2080ti van jelenleg (aorus extreme). Nemrég vettem használtan 220-ért, igaz gari nélkül, de ahogy elnézem a 3070-et és a Schrödinger 3080-át, abszolút nem érzem úgy, hogy átkúrtam magam a palánkon. Majd jövőre szerintem meglepem magam egy AMD felsőházzal. Velük kapcsolatban most jót érzek.

(#131) edward2 válasza r92king (#128) üzenetére


edward2
addikt

Ja 200k lehet igazán jó vétel.

(#132) Sunnyslow42 válasza #98320896 (#130) üzenetére


Sunnyslow42
csendes tag

Simán megért, igaz, 100-at fizettem az addigi blower hűtésű OEM 2080-amra, de nem bántam meg. Eredetileg 3070-et akartam venni, de jó, hogy ezt be tudtam húzni utólag.

(#133) laychi


laychi
veterán

Linus is felébredt már.
És Steve is.

[ Szerkesztve ]

(#134) Andor22


Andor22
aktív tag

Nagyon jó ez a 3070 a teszteket elnézve
Kíváncsi leszek az árakra meg persze a készletekre :D

(#135) arn


arn
félisten

minek a rt? :) [link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#137) arn válasza #98320896 (#136) üzenetére


arn
félisten

A 3000es sorozat fogyasztasa nagyon nincs rendben... kivancsi leszek, ha atviszik a tsmchez, ott is hasonloan tulhuzzak e oket. Pedig architekturalis hatekonysagban most is kilora megvennek a piacot, de ugy tunik, hogy a felsobb regiokban nem skalazodik rendesen (gyorsabbnak terveztek), es ehhez igazitottak az egesz portfoliot.

Ezt alatamasztja az is, hogy az elozo generaciokban a legnagyobbak voltak hatekonyabbak, most meg a kisebb kartya.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#139) arn válasza #98320896 (#138) üzenetére


arn
félisten

A hatarokat mar kijeloltek, innentol most minden uj megjeleno kartyanak ehhez kell igazodni. Ez a vasarloknak jo, mert ha ezt uberelni akarjak, akkor nagyobbat kell dobni.

a 3080 rendelesem meg mindig el a megjelenese napjatol, ezt is megvennem ennyiert, ha lehetne kapni :) de igy mar erdemes kivarni meg par adokkapok lepest a ket oldaltol, tavaszra letisztul a kep.

ha az nvnak nem lesz meggyozo a folenye ebben a korben a skalazhatosag miatt, jo kis idoszak jon. Remelem arverseny is lesz, es nem kartelezve egymashoz araznak.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#140) edward2 válasza arn (#139) üzenetére


edward2
addikt

Talán AMD most proci meglódulás miatt meg merhet kockáztatni egy kicsit alacsonyabb árat. Mondjuk eddig se vitték túlzásba az alávágást.

(#141) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Aprón már van egy 3070 hirdetés. Elég magas áron... :Y Linkelni nem fogom, nem akarok szabályt sérteni, de lehet egy irányadó a lehetséges árakra. Ennyit biztos nem fogok adni érte.

3070 ROG strix-re akartam volna lecsapni, de így sztem elengedem a dolgot. Am is kb 1 játékkal játszok gépen (FS19), viszont azt TVn 4k-ban és jó lenne ha meglenne a stabil 60FPS.... mind1 marad az 1660Ti.

#142 CME: Nem kellene? :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#143) dante3 válasza Pickle Rick (#141) üzenetére


dante3
addikt

Annyit én sem, drágább, mint tegnap az Iponon látott x trio :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#144) sirszevenap válasza Pickle Rick (#141) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nyugodj meg, az nem irányadó. Ugyanazt kezdték el mint a 3080-nál. Gondolom megvette cégesen az iPonos Ventus 2x-t, szóval áfa majd visszacsorog. :) (November 5-ből gondolom, akkorra írta az iPon is.) Tehát nettó áron (213k) az övé. A bruttóra (293k) rádobott 27k-t. És VOALA! Megszületett a gusztustalanul túlárazott 3070. Ennyi történhetett. ElBándi' haszna meg kb 107k. :K

Én nem ítélem el ezt az ember. Ameddig madarak vannak... :W

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#145) keIdor


keIdor
titán

A reális ára ezeknek valahol itt volna:
MSI 610€
Zotac 575€

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#146) sirszevenap válasza keIdor (#145) üzenetére


sirszevenap
őstag

Rendeltél már innen? Vannak Németbe ismerőseim, gondolkodom rajta, hogy hozzájuk rendelek egyet és Ők továbbítják majd! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#147) keIdor válasza sirszevenap (#146) üzenetére


keIdor
titán

Ausztriában élek, rendeltem persze.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#148) Chaser válasza keIdor (#145) üzenetére


Chaser
titán

egész combos ez a ventus, ilyen kategóriában már nem merik lepkef_ng hűtővel szerelni nyilván :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#149) Nazo


Nazo
tag

Sziasztok.
Nem szoktam megjelenéskor videókártyát venni, de most felültem a 3070 hype vonatra, és szeretnék egyet szerezni.
Akkor elvileg holnaptól elérhetőek már nálunk is? Érdemes valamikor figyelni a webshopokat hogy mikor rakják ki őket?
Nem tudom hogy megy ez, mi a legjobb stratégia ha nem apróról akarok 2*es áron venni?

(#150) Phoenixres válasza Nazo (#149) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Alzát figyeld, de hajnalba ipont is, én is csak ugy tudtam a gaming pro karim behúzni. Akkor még a többi scalper nincs ébren.

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.