Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#4001) z123456z válasza KisBundi (#4000) üzenetére


z123456z
senior tag

Nincs nekem ezzel gondom, nem is érint egyelőre, csak nekem ez új volt, nem tudtam.

(#4002) South Velen válasza z123456z (#3999) üzenetére


South Velen
addikt

felment az ára, vagy eddig is ennyi volt a GS?

(#4003) omfgk válasza South Velen (#4002) üzenetére


omfgk
addikt

Szerintem ez 10 ezerrel olcsóbb volt.

226 a sima és 233 körül a GS.

(#4004) koxx válasza South Velen (#4002) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

226 volt a sima phoenix

(#4005) South Velen válasza omfgk (#4003) üzenetére


South Velen
addikt

hát ennyit már (242k) szerintem se ér, nem véletlen van még belőle

mod: van más is de mindennek felment az ára :DDD az alza is rájött, hogy viszik ezt így is, hülye lett volna nem emelni.....

[ Szerkesztve ]

(#4006) omfgk


omfgk
addikt

Aorus 3060 fent.
Drága, de legalább nem Ventus apróról ugyanennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#4007) KisBundi


KisBundi
őstag

Van kint egy vagon 3070 alzán! :)

[ Szerkesztve ]

(#4008) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Vannak Gigabyte-ok is fent 3070-ből.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4009) omfgk válasza KisBundi (#4007) üzenetére


omfgk
addikt

Alig akarnak elfogyni

(#4010) KisBundi válasza omfgk (#4009) üzenetére


KisBundi
őstag

Szerintem már kevesebben nézik + drágultak is. :U Sok kártya státusza megváltozott "nem elérhető"-re és az utóbbi napokban alig dobott fel az alza. Gondolom így sokan felhagytak vele, hogy már úgy sem lesz karácsony előtt. Közben a Aorus el is fogyott. Hamarosan 290-300 körül az aprón lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4011) z123456z válasza KisBundi (#4010) üzenetére


z123456z
senior tag

A gaming OC meg a vision nem drágult, eddig is ennyi volt. Sőt, talán 1-2 ezerrel drágább is volt.

[ Szerkesztve ]

(#4012) KisBundi válasza z123456z (#4011) üzenetére


KisBundi
őstag

Az igaz, de annyiért nem is olyan jó vétel. 260 körül jobb kártyák is voltak fent és a kezd "telítődni" az apró a sok giga kártyával. :D Nehezebb elpasszolni jó haszonnal.

[ Szerkesztve ]

(#4013) amstorm


amstorm
aktív tag

3070-el egyre nehezebb üzletelni szerintem lassacskán normalizálódni fog a dolog.

Efficiency is clever laziness.

(#4014) KisBundi válasza amstorm (#4013) üzenetére


KisBundi
őstag

Csak ha valami ritka szériát nem fogsz ki, pl Strix. :K

(#4015) sakal83 válasza amstorm (#4013) üzenetére


sakal83
addikt

Akkor a 3060al is nehezebb lesz, mert csökken a marzs :DDD

(#4016) amstorm válasza sakal83 (#4015) üzenetére


amstorm
aktív tag

a 3060-at eddig sem értettem hogy éri meg valakinek. Az Inno3d-vel meg a GW ghosttal még úgy ahogy megértem de a többi? :F

Efficiency is clever laziness.

(#4017) South Velen válasza amstorm (#4016) üzenetére


South Velen
addikt

Kb 15% van a kettő között, általában árban is ennyi szokott lenni köztük, ez így pont arányban van szvsz

(#4018) Poiro7


Poiro7
aktív tag

MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO vagy GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G a jobb választás :F
Ez utóbbiról semmi normális tesztet nem találok :(

(#4019) koxx válasza Poiro7 (#4018) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az aorust sztem holnap nyaggatom egy kicsit. A 3060-as az igen jo minosegu volt.

(#4020) Roxbury válasza Poiro7 (#4018) üzenetére


Roxbury
őstag

5700 fórumban írták, hogy a Gigára jellemző volt venti meghibásodás. MSI-nél semmi ilyesmi nem volt. Nem tudom jellemző-e még. Aorusnál tetszik a 3+1 év garancia, igaz magyarországról nekem nem engedi beregisztrálni. :DDD

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#4021) Chaser válasza Poiro7 (#4018) üzenetére


Chaser
titán

fentebb aorus tulaj tedd be videót is a hangjáról
ha extra halk kártya kell akkor ne aorust
gb-nél szériától független mindig felbukkannak a venti gondok - szoktak kerregni bizonyos fordulatokon, beleérnek a burkolatba, ilyenek -
most legutóbb 1660 topikban láttam ahol "beérett" egy gb kártya ventije
gaming x-eken kiemelkedően jó ventik vannak, ott nem viccel az msi
- más téma, náluk ahogy láttam idővel paszta szeret száradni jobban mint többi gyártónál, és pasztázási minőség sem konstans jó -
ha sok gart és halk kártyát akarsz ftw3 - itthon két évet adnak, egyet lehet regelni, és még kettőt jó áron venni az evga-tól -
viszont ez úgy tudom nem átruházható, érdemes külön mail-en megcsinálni, ha eladnád akkor azt is adod a vevőnek
és persze azt neked kell intézni, kisker nem fogja csak két évig - nem szeretem a kiküldős megoldásokat, evga-nál bevállalnám, egyik legjobb a supportjuk it-ben -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4022) amstorm válasza Chaser (#4021) üzenetére


amstorm
aktív tag

Nem lehet átadni igen és ha törlöd a fiókodból akkor a másik nem tudja aktiválni, viszont néztem hogy talán lehet e-mail cimet változtatni meg minden más adatot is úgy talán megoldható.

Efficiency is clever laziness.

(#4023) z123456z válasza Chaser (#4021) üzenetére


z123456z
senior tag

Ez a regisztrációs gari érdekelne, segítsél légyszíves, hol találom? Vagy először be kell reggelni? A vásárolható garit megtaláltam, arra az értékfüggőre gondolsz, vagy ott is félre néztem? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4024) amstorm válasza z123456z (#4023) üzenetére


amstorm
aktív tag

EVGA - EU - Intelligent Innovation - Official Website

Regisztrálsz egy fiókot. Aztán a főoldalon a felső menüből kiválasztod a Service fül alatt a product registrationt ott értelemszerűen kitöltesz mindent aztán a végén majd kérni fogja hogy a számlát is töltsd fel és kész is.

Efficiency is clever laziness.

(#4025) z123456z válasza amstorm (#4024) üzenetére


z123456z
senior tag

Köszönöm. Ez ad plusz egy évet, és utána vehetek még kettőt, 25 euróért, jól értem?

(#4027) amstorm válasza z123456z (#4025) üzenetére


amstorm
aktív tag

Ha nem regisztrálod akkor is van 3 év garid a gyártótól csak így könnyebb az ügyintézés ha jól tudom. És igen tudsz venni kiterjesztett garit de azt hiszem azt csak a vásárlástó számitott 90 napig.

Efficiency is clever laziness.

(#4028) z123456z válasza amstorm (#4027) üzenetére


z123456z
senior tag

Köszi.

(#4029) Bibgr0 válasza z123456z (#4025) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Szia, igen, 90 napon belül vásárolhatsz még plusz 2 évet és így 5 éved lesz kb 26,5 EUR-ért. Vagy plusz 7 évet és így lesz 10 éved kb 52,5 EUR-ért. (legalábbis nálam ennyi lenne a 3070-re...)

Nem gond, ha nem rögtön a termék regisztrációjakor veszed a plusz garanciát. A vásárlástól 90 napon belül még a Member / My products alól is el tudod majd érni a kiterjesztést.

[ Szerkesztve ]

(#4030) Chaser válasza amstorm (#4022) üzenetére


Chaser
titán

csinálni kell erre külün mailt/fiókot - aminél a user/pass atombiztos helyen van ( : -, és úgy át lehet adni esetleges eladáskor is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4031) amstorm válasza Chaser (#4030) üzenetére


amstorm
aktív tag

Nagyon gondolkodom hogy 3060 ti-ra lecserélem a 3070 ftw3 ultrat, de már a szivemhez nőtt nagyon :D

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#4032) sirszevenap válasza Poiro7 (#4018) üzenetére


sirszevenap
őstag

Eladásra? Bármelyik! ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4033) z123456z válasza amstorm (#4031) üzenetére


z123456z
senior tag

Miért akarod lecserélni, ha szabad kérdeznem? Nem vagy megelégedve vele esetleg? Hangos, meleg?

(#4034) amstorm válasza z123456z (#4033) üzenetére


amstorm
aktív tag

Neem egyáltalán, nincs vele semmi bajom csak sikerült beszereznem egy olcsó 3060 ti-t és elgondolkodtat hogy megér-e nekem kb 100 k Ft-t pluszba az evga 3070.

Jelenleg UV 975mV-on (1950 MHz) megyeget kb 60 fokos működéssel CP alatt meg SP alatt is szép, halk tényleg jó kártya!

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#4035) z123456z válasza amstorm (#4034) üzenetére


z123456z
senior tag

Köszi, megijedtem. Amit hozzáfűztél, az nekem kínai. Azt valami szoftverrel csinálod, mint pl. aftrrburner? A gyereknek csak betesszük, had menjen. Sosem piszkáltuk, nem értünk hozzá. Csak a dobozból kivéve, ahogy van.

(#4036) amstorm válasza z123456z (#4035) üzenetére


amstorm
aktív tag

Igen undervolthoz afterburnert használok, de mindent meg lehet csinálni az EVGA saját programjával is. Nekem gyárilag ahogy beraktam 70-71 fok volt full terhelés alatt, aztán itt az egyik kolléga elküldte a ventillátor beállitásait az segitett 3-5 fokot lejjebb vinni és halkabb is lett a rendszer. De volt akinek gyárilag simán 70 alatt volt.

Efficiency is clever laziness.

(#4037) Hapi18


Hapi18
tag

baszki megint lemaradtam az Alza 3070-ekről, ha valakinek mégsem kell keressen

(#4038) BiP válasza KisBundi (#4007) üzenetére


BiP
nagyúr

Érdemes volt beállítani emailértesítőt.
Alza cseszett szólni, jól lemaradtam róla napközben.

(#4039) KisBundi válasza BiP (#4038) üzenetére


KisBundi
őstag

Talán most fent voltak vagy 20-30 percig is. Az alza értesítője nem az igazi. Van amikor 20 perc után jön csak email, hogy a termék elérhető, de addigra már késő. :U

[ Szerkesztve ]

(#4040) BiP válasza KisBundi (#4039) üzenetére


BiP
nagyúr

Most olvasom, hogy fél 3kor voltak a kártyák. Nekem ma semmi nem jött, (nem késéssel, hanem sehogy) pedig vagy 30kártyára beállítottam.

(#4041) nexwo válasza BiP (#4040) üzenetére


nexwo
őstag

Szerintem csak akkor lesz értesítés ha mindenből 10+ érkezik.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#4042) KisBundi válasza BiP (#4040) üzenetére


KisBundi
őstag

Lehetséges, hogy nexwonak lesz igaza. Nekem sem jött értesítés csak a Distill jelzett. :)

(#4043) sakal83 válasza BiP (#4040) üzenetére


sakal83
addikt

14-15 kozott sziktak frissiteni. Erdemes nezegetni inkabb mint mailre varni.

(#4044) amstorm


amstorm
aktív tag

Mondanám, hogy felajánlom valakinek hogy leütök egy neki tetsző kártyát amennyiben tényleg saját használatra kell neki. (úgyis minden nap figyelem unalmamban az alzat)

A továbbadók hogy szokták megoldani a névre szóló számlázást?

Efficiency is clever laziness.

(#4045) nexwo válasza amstorm (#4044) üzenetére


nexwo
őstag

Ha segíteni akarsz másokon akkor regisztráció nélkül az ő nevükre és címükre rendeled ha megkérnek és nincs gond :D Így azt is látod hogy mi a sorozat szám és figyelni tudod a hírdetéseket :))

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#4046) BiP válasza amstorm (#4044) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre én is kíváncsi leszek.
De az a gyanúm, hogy ők megveszik alzán saját névre/cégre, majd ők adnak a vevőnek egy vevő nevére szóló számlát Kispista Kft céghez.(és ez lesz az aprós vevő "saját névre" szóló számlája).
Ne legyen igazam.

Ha segíteni akarsz másnak a vételben (ami nagyon nemes), akkor úgy, ahogy nexwo is mondja. Beszéld le a vevővel, és az ő nevére rendeld meg, mintha ő vette volna magának.

(#4047) BiP válasza nexwo (#4041) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Van benne ráció.

KisBundi: gondolom ez valami weboldal-figyelő. Lehet, hogy én is beüzemelek valami ilyesmit.

sakal83: vagy kézzel figyelem. Ha kb. fix idősávban frissítik a készletet, akkor az már nagy segítség. Egész nap nem tudom bújni az oldalt.

(#4048) amstorm


amstorm
aktív tag

azt hittem van valami no name rendelés amivel elég a rendelési számmal bebattyogni az Alzához és átvenni. Amennyiben nincs ilyen talán az a legegyszerűbb ha csinal egy külön alza accountot és kitölti a dolgokat előre azzal belépek megrendelem és utána változtat egy jelszót.
Nem fix az idősáv de hétfőnként mindig nagy készlet van délután. (olyan 4 után eddigi tapasztalat szerint)

Haveromnak úgy rendeltem hogy megadta a nevét meg a cimét és a saját profilom átirtam arra így a számla hozzá szól csak az én fiókomban marad a cucc ( ezért nem opció ez ebben az esetben)

[ Szerkesztve ]

Efficiency is clever laziness.

(#4049) Semin válasza Bibgr0 (#4029) üzenetére


Semin
senior tag

A 3060Ti-ra valamivel barátibb a garancia kiterjesztés. De WOW !!! Ez nem semmi.

(#4050) s.bala31 válasza BiP (#4046) üzenetére


s.bala31
őstag

Én saját névre szóló számlát kaptam Alzától az e-mail cìmemre. Elég korrekt eladó volt akitől vettem a kártyát, mármint, ami a vásárlás lebonyolítását illeti, csak ugye a bolti árra ráfizettem 21e Ft-ot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.