Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Chaser válasza snecy20 (#850) üzenetére


Chaser
titán

szeretem a zsíros kenyeret, őrölt paprikával, paradicsommal, finom kenyéren, egyik legjobb étel ( :
soha nem érdekelt a divat, a trendek, meg a hype, engem az érdekel ami nekem megfelel, 1440p-n 60 fps nekem jó lesz havi pár alkalommal,multi sem édekel:) '99 óta nem tudtak olyan pörgős fps-t csinálni mint a q3, valószínűleg nem is lesz olyan soha, van amit nem lehet überelni
stratégiából egyikkedvencem a lassan 20 éves c&c generals:) újabbakból megnézek párat, de nagy eséllyel érdekelni nem fognak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#852) snecy20 válasza Chaser (#851) üzenetére


snecy20
veterán

Aki 20+ éve benne van, az jó eséllyel minden látott már. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#853) TTomax válasza Chaser (#851) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nincs is annál jobb amikor ZHban 7hard ellen elkezd dadogni és átmegy diavetítésbe...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#854) Chaser válasza snecy20 (#852) üzenetére


Chaser
titán

játékok terén..anno nfs-ekért ölni tudtunk volna ( : hot pursiuit, high stakes mai napig legjobb, volt hangulata, grafika még gatyam de az a hangulat 100/100, utódok meg pfffffffffffffff, vmelyiket 5 perc után letöröltem, nagy duhajkodás másik kocsival, épp csak hajszálkarcok, 20-szal nekimentem egy táblának, úgy rongyolódott össze mintha 200-zal betontömbnek vágódnék..lol ( : az említett kedvenc részből csináltak egy remaket, de közelében nem volt olyan hangulata, az "mi" is hülyébb volt mint 20 éve..megapffffff
ahogy egyik kollega mondta itt: utóbbi 10 évben a grafika se javult, csak másképp csúnyák a játékok mint régen...és kb ez van, régiek hangulata meg elvétve 1-2ben előbukkan esetleg, de megközelíteni nem feltétlen sikerül nekik
részemről max egy 2060, fix 60 fps, 32" 2560x1440-en, 24-es monitorom volt legutóbb, attól nagyobbat szeretnék, 32-esen meg már pixeles nekem a fhd

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#855) atenza válasza Archttila (#832) üzenetére


atenza
senior tag

Hol van/volt 123k-ért gigabyte gaming pro?

[ Szerkesztve ]

(#856) snecy20 válasza Chaser (#854) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ja, NFS valaha egy minőségi nívót jelentett, aztán a Porsche 2000 után félrecsúsztak a dolgok. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#857) Archttila válasza Chaser (#851) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahh, C&C ne is mondd, orok kedvenc!!

atenza

Hardverapron

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#858) mcs válasza Chaser (#851) üzenetére


mcs
veterán

Ha sokat kvékeztél, próbáld ki a Championst, bár nem garantálom, hogy be fog jönni. :)

(#859) prtvlogan válasza Archttila (#832) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Már a képeken is látszott, hogy brutális a hűtés azon is! 60 fps mellett lehetséges, hogy nem is terheli le 100%-ra a kártyát a játék, de teljes terhelés esetén is max 1-3°-ot tippelnék, amivel a 60 fölé megy.

(#860) snecy20 válasza prtvlogan (#859) üzenetére


snecy20
veterán

A Strix 1060-am teljes terhelés alatt nem ment 50°C fölé játékokban, és Superposition 4K-ban is megállt 54°C-nál. Hasznos ám egy ilyen jó fajta hűtés. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#861) phain


phain
tag

Sziasztok !
RTX 2060 kártya vásárlása előtt állok, de semennyire nem követem a technológia fejlődését. Tudnátok segíteni ?

Amire keresem főként multi játékok ( Fortnite, APEX, Overwatch ). Perpill egy FULL HD -s monitorom van, de ha cserélem is max 144hz -s FULL HD ra.

Most perpill az MSI RTX 2060 Gaming Z és az ASUS RTX 2060 ROG STRIX között vacilálok, de bármi szóba jöhet.

Szerintetek melyiket érdemes ? ( elnézést ha a választ pár oldallal előrébb megtalálom, de SOS be kellene és perpill semennyi időm van keresgélni. )

Előre is köszönöm ! :R

(#862) VGNGR válasza phain (#861) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hát a három játék amit felsoroltál, pont nem igényelne fullhd-re egy 2060 erősségű kártyát. Ha megveszed, biztos nem lenne vele gondod esetleges 1440p-ben sem. Mindkét verzió minőségi darab, kérdés, megérik-e azt a felárat, ezt mindenki maga dönti el.

(#863) phain válasza VGNGR (#862) üzenetére


phain
tag

Te mit javasolnál ezekre a játékokra ?

(#864) VGNGR válasza phain (#863) üzenetére


VGNGR
senior tag

Milyen gépbe menne?

(#865) phain válasza VGNGR (#864) üzenetére


phain
tag

Alaplap: Asus TUF B450M Plus Gaming vagy B450M Bazooka Plus
CPU : AMD Ryzen 7 2700
RAM : 2x8Gb G.Skill Aegis 3000Mhz
Ház : Ház: Corsair Air 240
Táp: Seasonic Focus+ Gold 550W

[ Szerkesztve ]

(#866) Chaser válasza snecy20 (#856) üzenetére


Chaser
titán

nekem már az is határeset volt, az nfs-t hagyni kellett volna arcadenak, pont az volt a lényege, no de mindegy

sati abból meg talán a generals volt az utolsó értelmes, hiába vannak benne bugok, az nagyon nagy mikor az usa építő járműve átmegy albinóba ( :
egyébként sok mod van belőle, feltuningolt grafikával, új játékmenetekkel, járművekkel, pl a modern war, nálam nem jól jelenik meg az ingame kezelőszerv, csak hd4000 igp-m van most, valszeg azért

mcs
próbáltam, q3-hoz képest elmarad, feeling sehol:)
a sok hülye spanyol viasz helyett azt kellene kiadni 1:1-ben, mai grafikával, a régi zenékkel, sztem robbantana

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#867) VGNGR válasza phain (#865) üzenetére


VGNGR
senior tag

Szép kis konfig. Az overwatch kb. el fut egy kenyérpiritón is, a Fortnite-nak nálam bőven elég volt egy gtx950 is. Az Apex-et annyira nem ismerem, de állítólag elég jól optimalizált. Természetesen nem gond ha megveszed a 2060-at, ha futja rá, miért ne, jó pár évig el leszel vele. A konfigod egyéb részeihez nem igazán kell hozzányúlni, max arra lehetett volna átcsoportosítani a pénzből, de így nem kell ahhoz se hozzányúlni pár évig az tuti.
Esetleg ha nem sürgős várd meg a 1660Ti-t, mit ad, mennyiért, bár nagy csoda azzal se lesz valószínűleg.

(#868) phain válasza VGNGR (#867) üzenetére


phain
tag

Köszönöm.

Sajnos SOS lenne. Szóval akkor a két RTX kártya között ( MSI vs ASUS ) nem igazán van differencia ugye ?

(#869) edari válasza phain (#868) üzenetére


edari
őstag

Nem olvastam vissza az egészet, de nekem volt mindkettő (Asus Rog Strix és Gaming Z), és inkább az Asus ajánlom.

(#870) phain


phain
tag

Köszönöm !

Amúgy miért ? Mi volt a baj az MSI vel ?

(#871) mcs válasza Chaser (#866) üzenetére


mcs
veterán

El lehet vele bohóckodni 45-60 percen keresztül, és ennyi. Nekem személy szerint a bogyónyi nagyságú lőszerek nem jönnek be túlzottan, és főleg a rakétavetőnél röhejes ez. Azt is sajnálom, hogy a fizetős champions pack nélkül nincs offline botmatch. Egyedül a grafikába nincs miért belekötni, mert hozza a kötelezőt. :)
Amúgy én a Heroes 3ból is szívesen fogadnék egy modern köntösbe átültetett változatot. :D

(#872) edari válasza phain (#870) üzenetére


edari
őstag

Én nem tudom hogy ennek hogy gondolták a hűtését, de amikor bekapcsol, akkor az egyik venti maxon indul, és szép lassan áll vissza a fordulat, emiatt baromi hangos az első 1-2mp-ben. Egyedi venti profillal ez megoldható (úgy használom most), de érdekes hogy ez ilyen gyárilag.
Coil whine nagyon erősen jelen van nálam (be quiet pure power 11 cm gold tápom van).
Akkor válaszd az MSI-t ha számít a kártya hossza. Ha valami bios frissítéssel megoldanák ezt a hűtést, akkor ajánlanám (coil whine-t nem veszem hibának).

(#873) phain válasza edari (#872) üzenetére


phain
tag

Köszönöm.

Igen, pont a mérteén gondolkodtam az ASUS nak, mive legy microATX es házba lenne.

(#874) szekto


szekto
aktív tag

1 kérdés:

Az ASUS ROG STRIX RTX 2060-nak tényleg 3 slotnyi hely kell? Csak mert az MSI RTX 2060 Gaming Z-re 2 slotot írnak, ugyanakkor 2 mm-rel mélyebb a gyári adatok alapján az ASUS-hoz képest. :F

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#875) ReFleXx válasza 13 sanyika (#834) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az ipon KELLENE hogy adjon jatek kulcsot az RTX 2060-ak melle, asszem valami februar 25ig él ez az NVIDIA akció.
NVIDIA csak vele partnersegben allo disztributorokon keresztul vasarolt kartyak melle biztositja a jatekot, ez hazank eseteben ipon es aqua.
Ipontol levélben számon kell kérni a jatekot, ha az ipon g*cizik akkor felkell venni nvidiaval a kapcsolatot elkuldeni a számlát meg a levelezést és küldik a kódot. Info from Arpi :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#876) 13 sanyika válasza ReFleXx (#875) üzenetére


13 sanyika
tag

Köszi.De tudtam.Azért elég gáz,hogy nekem kell harcolnom,ami alapból megjárna.Az aqua is csak a drága kártyákhoz ad.Most írta az aqua,hogy pl. az msi gaming z-hez nem jár.

(#877) prtvlogan válasza szekto (#874) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

A kártya maga kb 5 cm "vastag" így a közvetlen mellette lévő slotba nem férne másik, így jöhet össze a 3 slot-nyi hely. Egyébként kettőtől többet nem foglal el.
A képen lévő alaplapnál a második slot előtt kb 1 cm-el ér véget a kártya!

[ Szerkesztve ]

(#878) ReFleXx válasza 13 sanyika (#876) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez van sajnos...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#879) szekto válasza prtvlogan (#877) üzenetére


szekto
aktív tag

Köszi szépen! Akkor az sajnos nekem nem lesz jo, mert a PCI-E x16 es x4 kozott egy darab x1 csatlakozo van (a rovid), es nekem ezem tul logna a SATA csatiig. (Gigabyte B450M-DS3H lapom van)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#880) P00By


P00By
nagyúr

Gyorsan történnek nálam a dolgot :D Ebből már 2060 lesz, vagy Asus Strix, vagy MSI Gaming Z.

Valaki érdeklődött, hogy az 550 wattos tápja elég lesz-e, nekem egy be quiet! Straight Power E10 400W (BN230) tápom van. A konfigom ezzel a kártyával max 300 Wattot fogyaszt. Bőven elbírja!

Ahogy olvastam processzor limitem lesz (i5-6500 alapórajel, full hd), mindegy, azért jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#881) edari válasza P00By (#880) üzenetére


edari
őstag

Asus Strixnek 1x6 + 1x8 pin kell.

(#882) Borisz76


Borisz76
veterán

A mai napon regisztráltam a Zotac oldalán a kártyámat. ( RTX 2060 )
Minden flottul ment.

Gondoltam , akkor leszedem a kártyához választható játékok valamelyikét....

Battlefield V -re esett a választásom.
El is kezdte a letöltést : 55.24 GB ....szép méret....kell neki 20 perc mire lejön :U

Most szerdától lesz 5 napom szabadon játszani......

Hajrá !

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#883) phain


phain
tag

MSI RTX 2060 Gaming Z vs Gigabyte RTX 2060 Gaming OC Pro valakinek van tapasztalata ?

Kb egy ár. Létezik, hogy a Gigabyte jobb választás ?

(#884) 13 sanyika válasza Borisz76 (#882) üzenetére


13 sanyika
tag

Gratula!Megkérdezhetném,hol vetted?

(#885) Archttila válasza phain (#883) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt nem tudom h jobb-e, de nekem a giga 123-ert nagyon jo vetel volt. Gyakorlatilag jatek alatt is allnak a ventik, nalam nincs coil whine, illetve alapjaraton 1950-ig boostol.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#886) phain válasza Archttila (#885) üzenetére


phain
tag

Gaming OC vagy Gaming OC Pro van neked ?

(#887) szekto válasza phain (#886) üzenetére


szekto
aktív tag

Ez a két Gigabyte kártya tényleg létezik, hogy csak 2 slotos (40.4 mm)? :U

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#888) Archttila válasza phain (#886) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

OC PRO

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#889) Borisz76 válasza 13 sanyika (#884) üzenetére


Borisz76
veterán

Ipon-tól rendeltem.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#890) munky válasza szekto (#887) üzenetére


munky
őstag

Létezik, pont emiatt döntöttem a Giga Gaming OC Pro mellett. :) Az Aorus vagy az Asus megoldásai túl nagyok, a hangkártyám lehet el sem férne alattuk, ha mégis akkor meg a hűtés nem lenne optimális.

[ Szerkesztve ]

(#891) P00By válasza edari (#881) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor ez el is dőlt! :D

(#892) szekto válasza munky (#890) üzenetére


szekto
aktív tag

Köszi :)

Még 1 kérdés, van valakinek véletlenül Gigabyte B450M-DS3H alaplapja, amit a 3 venti Gigabyte RTX 2060-nal használ? Ha igen, tapasztalat?

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#893) mcs válasza munky (#890) üzenetére


mcs
veterán

Pont az ilyen kompromisszumok miatt nem érdemes micro atx lapot venni, hacsak nem kis méretű házba megy. Sokan a teljes méretűbe is megveszik, mint ahogy azt már én is tettem korábban. :W :DDD

(#894) munky válasza mcs (#893) üzenetére


munky
őstag

Hát igen, bár nálam az ATX alaplap mellett sem lenne jó a 3 slotos kátya. A legnagyobb limitet a házam (Zalman Z9) jelenti, mert 29cm a maximálisan beszerelhető VGA hossz, aminél egy csomó jó hűtésű kártya túlnyúlik.

[ Szerkesztve ]

(#895) mcs válasza munky (#894) üzenetére


mcs
veterán

Nálam a legalsó pci-e x16 slotban van a hangkártya. Azt amúgyis jobb minél távolabb tartani a vgatól, mert könnyen összeszedi róla az interferenciás zajokat. :)

(#896) szekto


szekto
aktív tag

Gigabyte-bol tudnék venni Windforce OC-t, de nem tudom, hogy rev 1.0 vagy 2.0. A rev 1.0-val mennyire voltak bajok? Vagy inkább nem éri meg vele kísérletezni? A bolt email címére írtam, nem válaszolnak, de hétvégére már jó lenne egy VGA a gépembe.

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#897) tipuka


tipuka
addikt

Eléggé kihalt a topik. :D

(#898) munky válasza tipuka (#897) üzenetére


munky
őstag

Mindenki játszik. :D :))

(#899) #21795072


#21795072
törölt tag

Mindenki árulja a 2060-at, megy át 1660 Ti-ra ;]

(#900) tipuka válasza munky (#898) üzenetére


tipuka
addikt

helyes. :D

M.A.X.: lol :D

meséljetek nekem akkor, ha nem probléma. :D
tuninggal, hogy álltok? nézegettem pl. az alacsonyabb órajelű Phoenix -et, meg a GS verzióját is és papíron van különbség köztük azért, de a gyakorlati része jobban érdekelne, hogy mennyire lehet tuningolni a kártyákat, milyen fps növekedést értetek el vele és mennyivel lett melegebb kb. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.