Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) pisti88+ válasza KillHates (#4750) üzenetére


pisti88+
senior tag

De az 4 magos ezmeg 2 és szerintem ne hasonlitsuk a pici ninját ehhez :DDD , majdnem 2* akkora, és van rajta egy 12-es és egy 8as venti (ez utóbbi 4800rpm-en pörög van légszállítás :P ) Amugy sevcsenko az hyper tx2 vel hütve huzta 4230-ra ez annál egy kicsit jobb :R :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4752) pisti88+


pisti88+
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁááááááá :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#4753) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

LOL

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4754) KillHates válasza ludasmatyi (#4753) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hub*zdmeg! Kiszel Tünde gyerekkorában???????????? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4755) KillHates válasza pisti88+ (#4751) üzenetére


KillHates
nagyúr

"van rajta egy 12-es és egy 8as venti "
Ebben a mondatban a van szón van a hangsúly! Nekem is lenne rajta, de nem tudom rárakni :D :D :D Remélem emberünk küldi, mert eddig nagy a csend... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4756) pisti88+ válasza KillHates (#4755) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem égés ez az ember komolyan :O :((( ! Adjam fel neked az enyémeket? :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4757) ludasmatyi válasza KillHates (#4754) üzenetére


ludasmatyi
tag

Cép nem?Szerintem csillagos ötös ez az avatar!!! :DDD :DDD

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4758) KillHates válasza pisti88+ (#4756) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem, pénteken szóltam neki nagyon normális volt, gondolom küldi, mert mikor megy a postára a pénzért akkor egy füst alatt fel is tudja adni...
Meg neked kellenek ebben a hőségben a felfogatók!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4759) pisti88+ válasza KillHates (#4758) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szolj ha mégsem adná fel :R

Pisti -(*_*)-™

(#4760) Laraxior válasza KillHates (#4758) üzenetére


Laraxior
titán

sürgesd meg nyugodtan,mert kissé igénytelen,nekem is lóg a két kingmaxnak a dobozával... :W pedig én elpaszoltam neki még 2x1GB ramot :K :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4761) Laraxior


Laraxior
titán

Pisti prociját meg kell hajtani....
4.5GHz-4.7..szép lenne..még a végén megveszem tőle :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4762) pisti88+ válasza Laraxior (#4761) üzenetére


pisti88+
senior tag

És nekem milesz a gépembe mester? :U :DDD
Matyifiam :DDD , ez sajnos felejtős :( :R !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4763) ludasmatyi válasza pisti88+ (#4762) üzenetére


ludasmatyi
tag

Majd megveszed az én jó kis 6750-es CPU-mat az 3600-nál kifújt elég lesz az is neked!!! :DD :DD :DDD :DDD :)) :)) :C :C :C

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4764) KillHates válasza ludasmatyi (#4763) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ampert neki vazze' 1.5V-ot aztán húzd meg a haját!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4765) ludasmatyi válasza KillHates (#4764) üzenetére


ludasmatyi
tag

LOL!1.6 volton sem akart többet menni a szemét dög.Még 1.65-ön sem az fölé nem mertem vinni!3600Mhz volt a vége!Rohadna meg!Soha többet nem veszek új cpu-t! :U :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4766) Laraxior válasza pisti88+ (#4762) üzenetére


Laraxior
titán

addig odaadom a kitesztelt kuadom. :C
nah mindegy,gyere 4re,azt megbeszéljük ;) ;] ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4767) KillHates válasza Laraxior (#4760) üzenetére


KillHates
nagyúr

Holnap rácsörgök!
Aztán ha nagyon ellinkeli lesz egy utam Debrecenbe. Igaz az utiköltség többe lesz de nem érdekel. Tényleg szervezhetnénk egy jó kis kiülős-sörözgetős mítinget!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4768) Laraxior válasza ludasmatyi (#4765) üzenetére


Laraxior
titán

hülyeség...az enyém is ment többet pedig nem volt éppen a legjobb. 3840en még stabil volt 1.6Von :C hajtsad a kicsikét ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4769) pisti88+ válasza ludasmatyi (#4765) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD :DDD Szegény haver 2-őt vett üzletből, de még a 3800sem jött neki össze :( :R
Várunk szeretettel Attis :DDD :DDD , esetleg egy lanparty? :C :C

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4770) Laraxior válasza KillHates (#4767) üzenetére


Laraxior
titán

naná...akkor én is melléd állok a memóriadobozzal :C :C

nah menünk tápolunk egyet aztán gyere Pitti :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4771) pisti88+ válasza Laraxior (#4770) üzenetére


pisti88+
senior tag

Megyünk asszonnyal olyan 4-re :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#4772) ludasmatyi válasza Laraxior (#4768) üzenetére


ludasmatyi
tag

De értsd már meg hogy az istenért sem ment többet!Megy ez a cpu 3840-et de amint elindítok akármit orthost prime-t akármit azonnal restartol a gép!Már 3600 felett ezt csinálja!Öcsémé is ugyanez az stabilan viszi a 3840-et! :U :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4773) pisti88+ válasza ludasmatyi (#4772) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kuka blúúúúúúúúúúú :DD :DD :R

Pisti -(*_*)-™

(#4774) KillHates válasza ludasmatyi (#4765) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az szívás, én most adtam el a jó kis 6750-esem:

Ennyire nem húztam meg, de a 4 GHz-et ki tudtam belőle sajtolni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4775) pisti88+ válasza KillHates (#4774) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azanemmindegy :Y :C , Mindezt 1.188v-on ;] hmm

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4776) ludasmatyi válasza KillHates (#4774) üzenetére


ludasmatyi
tag

Nah erre most hadd ne mondjak semmit a végén leesnének a bötük! :DDD :DDD :P :P

Sajnos ez nekem csak álom! :O :O

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4777) KillHates válasza pisti88+ (#4769) üzenetére


KillHates
nagyúr

Simán mehet. Az én gépem úgyis elfér egy Tecsós zacsiban :D
Bár én inkább beszélgetnék. Vagy ottalvósra szervezzük (nem horkolok nagyon hangosan :D) és akkor mehet a warezolás meg a lanparty. Tiszta fertő.
Játékos is valahol a környéken lakik?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4778) pisti88+ válasza KillHates (#4777) üzenetére


pisti88+
senior tag

Miskolcon lakik, nekem 8 ha csak dumálunk is az is 3d már végül is ;] :R !

Pisti -(*_*)-™

(#4779) KillHates válasza ludasmatyi (#4776) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha tudok majd válogatott E8xxx-et akkor majd szólok. A CHS.ben a fiúk megfognak egy-két tálca procit, beállítják az alaplapot 5 GHz-re és amelyik elindul, az megy tovább a tesztelésen. A Q9650-esem sajna nem tőlük van. 3.600-nál nekem is vége, de azt is mondják, hogy az új procik gyárilag FSB limitesek. Így van ez? :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4780) KillHates válasza pisti88+ (#4778) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát az sincsen túl közel, de szerencsésebb mint Sopron :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4781) pisti88+ válasza KillHates (#4779) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hááát szerintem nemigy van, de quad alatt a lapok kisseb fsb-t viselnek el( márahogy a legtöbb tesztben láttam), de tegyük hozzá hogy a 45nm-es QX procik majdnem mindegyike repül 4ghz-n(eddig sokat láttam), de szerintem ebben nagy szerepe van a szorzóállítási lehetőségnek(feljebbvesszük a szorzót=nemkell akkora FSB, igylehet szerintem kikerülni az fsb wallt :R )
Nincsen közel, de te sem vagy a szomszédban, sopron viszont tényleg nagyon nagyon messze van... :O

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4782) ludasmatyi válasza KillHates (#4779) üzenetére


ludasmatyi
tag

Ez így lesz a legjobb csak előtte el kell adnom ezt!Majd leresek hozzá valami jó kis képet a hirdetéshez és úgy adom el aztán jöhet majd a másik!Ha odajutok hogy csere lesz megkereslek és majd rajtad keresztül veszek cpu-t!Nekem 8400-as elég!Ha léggel stabilan megy 4Ghz-et akkor jó a dolog! :D :D

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4783) pisti88+ válasza ludasmatyi (#4782) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hogyne lenne elég :U , ugye annak meg főleg aki csak heroes3-ra használlja a gépet meg warezre :DDD :DDD , de főleg warezre :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#4784) KillHates válasza pisti88+ (#4783) üzenetére


KillHates
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4785) B-L-A-C-K válasza pisti88+ (#4783) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudsz eladó vinyót satat valakinél itt debibe kéne de nem találok...

(#4786) ludasmatyi válasza KillHates (#4784) üzenetére


ludasmatyi
tag

Te KillHates nem kéne a szegény emberkén vigyorogni! :O :O

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4787) KillHates válasza ludasmatyi (#4786) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem szegény, egy híres francia színész volt a két háború között.
Meg miért ne röhögjem ki, engem is kiröhögnek a szerencsétlenkedem, ha bénázok, vagy ha hülyét csinálok magamból (mint a fenti figura)
"mert megérdemlem!" :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4788) KillHates válasza B-L-A-C-K (#4785) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van egy 160-as zsír új dobozos, samum.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4789) ludasmatyi válasza KillHates (#4787) üzenetére


ludasmatyi
tag

Figyelj Kill elsőnek vettem teszteletlen használt 6750-et itt a ph-n ment jó volt meg minden DE 3540Mhz felett hiába rugdostam semmi!Elmentem kiskerbe vettem az helyett újat és az meg 3600Mhz-en kiakadt!Ez van most a gépemben jelenleg ugyan de nagyon nem vagyok elégedett vele!Ha eljutok a cseréig és te tudsz szerezni hajthatós példányt esküszöm aranyba foglalom a nevedet!Tökölig megyek érte ha kell bár én elég messze lakom. :U :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4790) B-L-A-C-K válasza KillHates (#4788) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az kalssz csak te nem debreceniu vagy és igy már mindjárt nem okés... :W

(#4791) Laraxior válasza KillHates (#4788) üzenetére


Laraxior
titán

egytányéras? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4792) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#4790) üzenetére


Laraxior
titán

nekem van egy 80as samsungom...hibátlan állapotban (HD sentinel,Everest)...mit ér Néked Uram? :) :C :R :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4793) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#4792) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát mondj egy minimál árat s meglássuk...:)

(#4794) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#4793) üzenetére


Laraxior
titán

6?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4795) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#4794) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á kicsit még engedj és viszem csak mikor tudnád ideadni? Amugy satás ugye?

(#4796) Gaben01


Gaben01
őstag

Barátaim,zöld testvéreim! :DDD

Érdekel valakit egy brutál jó léghűtő? [link] Természetesen baráti kör kedvezménnyel. Tegnap megcsíptem 5K-ért egy Innovatek g92-es blokkot :C , így feleslegessé vált.

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#4797) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#4795) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerk: Ugynéz ki már lessz egy nagyobb de ha nem jelzek...

(#4798) KillHates válasza Gaben01 (#4796) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

Hát ez nem lesz meg sokáig ebben a melegben!
Komoly lehet, ha a 9800-asra is ajánlják!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4799) Gaben01 válasza KillHates (#4798) üzenetére


Gaben01
őstag

Tényleg komoly hűtő.Nándikától S1-et akartam venni,de azt ígérte nem fogom megbánni,és igaza lett.Már csak jelentkező kell,akit zavar a forrófejú kártyája. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#4800) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#4795) üzenetére


Laraxior
titán

sata2. Igazából 5ért félre van téve munkatársamnak,azért mondtam 6ot. :C
De nekem az is jó ha ötért elviszed,neki meg majd kitalálok valamit. Aztán vagy kifizeted,vagy levonjuk...édesmindegy :C
jaa látom 120as segate van 4.5ért :DD Nah mindegy.Az enyém viszont nem melegedős :K
Nem baj ha nem viszed,úgyis rajta van a Vista :C
Ma jön Pistinek az E8400..... hajtás lesz :B ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.