Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Játékos válasza Gaben01 (#4850) üzenetére


Játékos
addikt

Mer' neki szabad, mivel még kicsi. :DDD Igazából neki is vissza szoktam adni a kezecskéjére! Csak tudja meg hamar, legyen neki visszacsatolás, hogy milyen az, amit csinál! :DDD Ha nem csapsz vissza neki, nem fogja érteni, hogy miért nem szabad...
Nem vagyunk egy kifejezetten erőszakos család! Csak én verem őket... :DDD
Persze vicc volt! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4852) Gaben01 válasza Játékos (#4851) üzenetére


Gaben01
őstag

Nem vagyunk egy kifejezetten erőszakos család! Csak én verem őket... :D :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#4853) ludasmatyi válasza Játékos (#4851) üzenetére


ludasmatyi
tag

LOL!Kis mini diktátor!Szép is az ilyen idilli családi élet! :DD :DD :D :))

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4854) Laraxior válasza Játékos (#4842) üzenetére


Laraxior
titán

Lara 64 kiló :) és naponta leteker a kis Kelly's-el 20km-t.... és kb 10 órát ülök gép előtt :C
csak hogy kompenzálja egymást a mozgás,és a semmittevés egy helyben. Még a végén elfogynék,ha nem gépeznék ;]

Szegény Pistivel mi lehet? Már rég nyomnia kellene E8400el.... hívtam ma,de úgyfest melózott...próbálkozom... :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4855) Játékos válasza Laraxior (#4854) üzenetére


Játékos
addikt

Pisti tegnap este 10-kor járt a ph!-n utoljára, de PÜ-re baxott válaszolni... :(((
64kg vagy? Az igen. Én 105 pluszminusz 3. :DDD Pluszminusz jelet hogy lehet varázsolni? :U
Cseréltem alaplapot, meg vettem beléje Corsair 800-ast. Sztetek elképzelhető, hogy 2.1 V-on nem stabil 933MHz??? :F :Y

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4856) Laraxior válasza Játékos (#4855) üzenetére


Laraxior
titán

Corsair? rev hányas? Nekem a kicsi Corsair 800as 2.0Von ment 1000et stabilan 5-5-5-15ben :C :R rev 4.1es 2x512MB Corsair Twin2x liladobozos,feketebordás...

ilyet szeretnél? ± :P

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4857) Laraxior


Laraxior
titán

Találtam jó árban egy vizesblokkos GTXet...8800GTX...segítsetek :C :B
a 320asok királya

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4858) Játékos válasza Laraxior (#4856) üzenetére


Játékos
addikt

ilyet szeretnél? ±
ilyet! :DDD Monnyadcsak!

Nekem is fekete bordás, és nem papír, hanem ilyen szétpattintós műanyag a doboza. Nem tudom, melyik rev., de otthon megnézem. Akkoris! Elképzelhető, hogy nem megy 933@5-5-5-15? :F Vagy akkor inkább a 466-os rencerbusz volt sok? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4859) ludasmatyi válasza Laraxior (#4854) üzenetére


ludasmatyi
tag

Pistivel a kedves anyukája este nagyon ordibált hallottam a mikrofonon keresztül!Kapcsold már ki azt a kib...szott gépet! :DDD :DDD :DDD Nah én is válaszolok én sem vagyok soványka én olyan 150 kilóval vagyok az első! :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4860) Játékos válasza ludasmatyi (#4859) üzenetére


Játékos
addikt

én olyan 150 kilóval vagyok az első!

Neszopass! :Y Annyi még Attis sincs! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4861) Laraxior válasza Játékos (#4858) üzenetére


Laraxior
titán

azaz... nekem is olan volt,rá lesz írva hogy rev X.1es....
karaktertábla? :U
revision függő mit mennek. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4862) Játékos válasza Laraxior (#4861) üzenetére


Játékos
addikt

A karaktertáblán nem leltem, hajjakmeg! Minnyá hazaszólok, hogy az asszony nézze meg, melyik rev. :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4863) Játékos válasza Játékos (#4862) üzenetére


Játékos
addikt

Jáááááájjjjjjj! Asszed, megleli?! :W Csak orvossal ne kezdjetek... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4864) Elmör válasza Játékos (#4855) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor majdnem egy a súlyunk! :DDD 103kg vagyok, csak az a gond, hogy több ment hasra, mint kellene. Magasságban viszont szerintem Te vagy jobb arányban (láttam a cangás képet) :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4865) Játékos válasza Játékos (#4863) üzenetére


Játékos
addikt

Majd otthon megnézem Viszont találtam egy képet... :F Az mondjuk elég gané'...

Elmör:
akkor neked is kockahasad van. Egy jó nagy kocka... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4866) Laraxior válasza Játékos (#4865) üzenetére


Laraxior
titán

az enyém ilyen volt: Corsair DDR2 800MHz

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4867) Laraxior


Laraxior
titán

Úgy fest GTXem lesz :C már minden klappol a fullHD felbontáshoz :Y ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4868) Laraxior


Laraxior
titán

Pisti is megérkezett :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4869) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#4867) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem aztmondtad a monitor megveszed és nem nyúlsz egy darabig a géphez? :D

(#4870) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#4869) üzenetére


Laraxior
titán

jó vétel..nem sokat kell rápiszkálni az enyémre.... szinte kp-t nemis teszek hozzá.Megoldottam okosba :C
első a monitor...úgy mozgok...vánszorgok. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4871) Játékos válasza Laraxior (#4866) üzenetére


Játékos
addikt

Gyárilag 1,8V-ot kapnak ezek? :U A kép az kiállításra való... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4872) Laraxior válasza Játékos (#4871) üzenetére


Laraxior
titán

igen...jedec szabvány szerint.Végülis sima DDR2es ramok 800as.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4873) Játékos válasza Laraxior (#4872) üzenetére


Játékos
addikt

Fasza! Én azt hittem valamiért, hogy 2,1-et. Tehát akkor lehet, hogy 0 2.2 sok volt neki a szellőzés nélküli házikóban? :B :B :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4874) pisti88+


pisti88+
senior tag

Pisti él köszöni szépen :DDD :DDD :DDD Nyugalom mindenki nemolyan egyszerű engem kicsinállni, ma itthol hagytam a telomat, igy elvoltam egész délelőtt vágva a külvilágtol ezért nem is tudtam felvenni ;] , tegnap este összebohockodtam a gépet, de anyám nemigazán díjazta hogy 11kor még javában tesztelem a kicsikét :DDD :DDD :DDD (4000ghz-fölötti eredmény megvan nyugi :C ) Játékos a prividre megy válasz :R :R :R (bocsi csak az elmult napokban kicsit sokfelé kellet rohangálnom, ugyfest munkahelyváltás lesz, és elkell intézni amit elkell :B :R Jah hamár mindenki elmondta mennyit nyom a latba akkor elmondom én 85kg körül mozgpok bár ebben a melegben mint e pezsgőtabletta megyek össze :D !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4875) Játékos válasza pisti88+ (#4874) üzenetére


Játékos
addikt

:K

Jósok kilók vagyunk így összesen... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4876) pisti88+ válasza Laraxior (#4854) üzenetére


pisti88+
senior tag

Te kis mocsok GTX power lesz, remélem a jobbik 8800asból ;] , kivi vagyok te nemköltök a gépre többet :P :R

Pisti -(*_*)-™

(#4877) Laraxior válasza pisti88+ (#4874) üzenetére


Laraxior
titán

4000GHz? ;] :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4878) Játékos válasza Laraxior (#4877) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :DD :DD egy CPU-Z-t mutathatna... :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4879) pisti88+ válasza Játékos (#4878) üzenetére


pisti88+
senior tag

[link]Kielégítek minden vágyat! :C

Pisti -(*_*)-™

(#4880) Játékos válasza pisti88+ (#4879) üzenetére


Játékos
addikt

Ez csak 4GHz, nem pedig 4000, te hazudós... :DDD :P

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4881) pisti88+ válasza Játékos (#4880) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jááááááááj jovan na elírtam az elébb... :( :DDD, de ígérem ha megy annyin akkor azt is belinkelem majd:D néznétek szerintem :)) :R !

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4882) Laraxior válasza pisti88+ (#4879) üzenetére


Laraxior
titán

everestet mutass... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4883) pisti88+ válasza Laraxior (#4882) üzenetére


pisti88+
senior tag

Csakhogy lelohasszam már már nagyon jó kedvedet kicsit jáccottam a lap beállításaival, átálítottam turbóra íme:[link] :R

Pisti -(*_*)-™

(#4884) Laraxior válasza pisti88+ (#4883) üzenetére


Laraxior
titán

hmm..alakul,de még nem az igazi..nem tudom miért..mondjuk az L2 cache is gyanúsan alacsony... 30 körülinek kellene lennie nem pedig 21k-n.... valami nem tuti... :( :U :Y :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4885) pisti88+ válasza Laraxior (#4884) üzenetére


pisti88+
senior tag

Várok minden érdembeli segítséget nekem ennyi vót a tudásom, de lehet az x38-nak is ennyi vót a tudása fasz se tudja 5let? :DDD Van még a turbón kivül egy beállítás az extreme vagy mi a tököm azt is kiproszálltam, de csak egy ujraindulást értem el véle... :(

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4886) Laraxior


Laraxior
titán


hopp a kis kingamxok elindultak 1125 turbon :C
Kettővel könnyebb mint néggyel,igaz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4887) KillHates válasza Játékos (#4835) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi, hogy szóltál, megnézem!
Kell a fókabőr, különben úgy nézünk ki mint a bzuik :D
Én is voltam 27 kilóval könnyebb, mikor a feleségemmel megismerkedtünk. Most három év után bevalotta, hogy homokózónak nézett mikor először látott, mert olyan vékony voltam.
Most "medvécskémnek" meg "hordócskámnak" hív. Inkább mint Gizikémnek !! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4888) pisti88+ válasza KillHates (#4887) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD LOL :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#4889) KillHates válasza Játékos (#4842) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ő vékony mint egy bot, jó neki, nem kap hőgutát! Viszont nagy lobonca van!
(olyan mint egy mop !! :DDD)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4890) ludasmatyi válasza pisti88+ (#4885) üzenetére


ludasmatyi
tag

Köszi szépen hogy így átbasztál remélem most boldog vagy.Előre sejtettem hogy a számítógéped fontosabb mindennél.Ennyire vagy korrekt!Remélem soha többet nem beszélünk egymással én legalábbis nem!Azt a 2000ft-ot meg ha akarod küldd vissza a Robinak.De őtőle se várjál semmi jót ezek után.Szar 2000ft-ért eladod a becsületedet?Jellemtelen vagy sajnállak érte! :W :W

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4891) Játékos válasza KillHates (#4887) üzenetére


Játékos
addikt

Wááhháhhhááááá! :DD :C Nyílván Lara kivétel... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4892) KillHates válasza Játékos (#4847) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Viszont szépek, kiba.. okosak, rosszak , és Magyarok! "
Kell ennél több? :R Inkább mint egy lottó 5-ös... :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4893) Játékos válasza ludasmatyi (#4890) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, ez kicsit erős volt, de van igazság benne sajna... :(
Attis is hiába mondott le a moncsiról a javamra... :(
Mindegy, tudjuk be annak, hogy még fiatal, és nem tudja, hogy mekkora értéket képvisel az ember szava!
BÉKE! :R

MOD:
Attis:Kell ennél több? Inkább mint egy lottó 5-ös...
Te már nem vagy taknyos kölyök, látod az értéket! :K :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4894) Laraxior


Laraxior
titán


1200MHz Kingmax...standard beállítás.... érdekes hogy eléggé lassult hiába a nagyobb memória órajel. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4895) KillHates válasza Játékos (#4858) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem volt Corsair-em, nagyon szerettem, de csak 900-ig hajtottam. Sajna nem próbáltam meg a végét...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4896) pisti88+ válasza ludasmatyi (#4890) üzenetére


pisti88+
senior tag

Már elnézést kérek , de a becsületem a helyén van, azért mert most nincs potom 2000ft-om a w*rezoldalaidra mert esetleg kell másra a pénz arrol sajnos nem én tehetek, bárcsak annyit kereshetnék hogy jusson mindenre!!!! :( Mellesleg a jellemtelenségről csak annyit hogy egy szó nélkül fizettem ki az első seedszerverhónapot!!!! Ennyit erről ha van még valami bajod privátban léccives, másra nemtartozik, ez a topik nem erről szól!!!! :W

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#4897) KillHates válasza ludasmatyi (#4859) üzenetére


KillHates
nagyúr

A nem Ludasmatyi, hanem Döbrögi! Vazze' :D
Akkor én kész girnyóbéka vagyok a 110 kilómmal!
Most hogy az asszony hasa nő, az enyém csökken!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4898) Játékos válasza KillHates (#4889) üzenetére


Játékos
addikt

olyan mint egy mop

:Y :Y :Y bhászky, ezen olyat vihogtam, az osztályvezető főorvosnő velem szemben, és beteget vizsgál...nem volt éppen ideillő vislkedés... :B

Most hogy az asszony hasa nő, az enyém csökken!

Az csak egy ideig lesz, hidd el! Majd az asszony megkíván ezt-azt, megveszitek, megfőzitek, aztán aszongya: apa! Edd má' meg, mert nem kell... :K :K
Majd jussak eszedbe... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4899) Elmör válasza KillHates (#4897) üzenetére


Elmör
senior tag

Ezen jót röhögtem! :DD :B
Ma megint olyan meleg van, hogy talán most már kimerészkedek, de egész nap szinte itt ültem a gép előtt, jegesteát kortyolgatva és honfoglalózva. :D
Már 6-kor felébredtem, hogy nem bírok aludni a meleg miatt. Legalább ma este talán korán lefekszem, mert holnap indulok a balcsira és jó kis hétvégi partyra! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4900) Játékos válasza Laraxior (#4872) üzenetére


Játékos
addikt

Nézdcsak!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.