Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Játékos válasza KillHates (#4499) üzenetére


Játékos
addikt

:DD :DD :DD :DD
Kurvajót nyerítettem! Nagyon jó szmájlik!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4502) Laraxior válasza Játékos (#4500) üzenetére


Laraxior
titán

Cyberlink power DVD 8 ezzel küldtem,de meg se nyikkan...
hopp most játszik valamit....leginkább semmit :W :W

Attis a smilekre kapsz egy ötöst :C :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4503) Játékos válasza Laraxior (#4502) üzenetére


Játékos
addikt

Van olyan, aminek a nevében van Bluray. Tán... :F
Ahonnan szerezted, ott kéne megérdeklődni, hogy ők mivel játsszák le!
Egyébként mi az a film? :U
Jaaaaaa, most nézem, hogy HDDVD...hagyjad a rákba! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4504) Laraxior válasza Játékos (#4503) üzenetére


Laraxior
titán

most olvastam hogy se magyar hang se felirat...ennyit erről,de sebaj,ha ezt letudom játszani akkor nem kell aggódnom a legközelebbinél.
Transformers :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4505) TazLeacher válasza KillHates (#4495) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én már nős vagyok, úgyhogy ilyen dolgokra nem is gondolok. ;)

(#4506) Játékos válasza TazLeacher (#4505) üzenetére


Játékos
addikt

Nincs segge? :U
Bocs, csak vicc volt... :R

Laraxior
azt a filmet pont 8GB-os változatban láttam, izmos DTS hanggal (azzal teszteltük a haver Z5500-asát :Y :Y ) és nem hiszem, hogy olyan óriási különbség lenne minőségben.
Ha meg 1080-at akarsz, akkor inkább Bluray! :K

KillHates #4495:
ez csalás! Lara az aktuális párját "osztotta meg" velünk! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4507) nygma válasza Játékos (#4506) üzenetére


nygma
addikt

Nincs segge?

Na ettől hasaltam... :DDD :DD

(#4508) KillHates válasza TazLeacher (#4505) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is nős vagyok!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4509) KillHates


KillHates
nagyúr

Képzeljétek az asszony várandós!
Két évig "dolgoztunk" rajta!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4510) Laraxior válasza Játékos (#4506) üzenetére


Laraxior
titán

720p-ben volt meg...de letöröltem...szóval most újra le kell szednem,az UPC már hajszol a sok adatforgalomért...de akkor megválok ettől a disctől,maradok a HD ripnél .mkv fájlok....abból is van millió a gépen. 30gigás MImpossible sorozat :C
Ezen a monitoron már ki is használom :C
Meglepő de crysis is fut ugyanúgy mintha 1280ban nyomnám.Csak az eslő 3 funkciót tettem közepesre a többi magas.szűrők nélkül 1920*1200ben.
Holnap teszek vistát,ha sikerül akkor raid0 tömböt is megcsinálom. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4511) Laraxior válasza KillHates (#4509) üzenetére


Laraxior
titán


Egy kis klozetet majd szereljetek a házba :C
Gratula fater...apuka :C jön a kiskocka :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4512) Játékos válasza KillHates (#4509) üzenetére


Játékos
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4513) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagy bódottá' ez nekünk. Januárban várható a pici!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4514) Laraxior válasza KillHates (#4513) üzenetére


Laraxior
titán

én is januári lenni :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4515) TazLeacher válasza Laraxior (#4514) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez rossz omen... :D

(#4516) Játékos válasza KillHates (#4513) üzenetére


Játékos
addikt

Majd megtudod! :DD Végre viszonozhatom a sok szívességet, ha szükség van rá, adok tanácsot. :K Iszonyat rutinos vagyok! :C :C :C

jer1cho

:DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4517) pisti88+ válasza KillHates (#4467) üzenetére


pisti88+
senior tag

OMG :Y :Y :Y No comment ez aztán a ... :DDD
Üdvözlet az új tagoknak :R !
Lara még mindíg nemsikerül lejáccani az Transformerst? :F :O

Pisti -(*_*)-™

(#4518) pisti88+


pisti88+
senior tag

Attis GRATULÁLOK A KIS JÖVEVÉNYHEZ!!!! Reméljük hasonló képp szeretni fogja a pc-t mint az apukája ;) :B :R :R !

Pisti -(*_*)-™

(#4519) KillHates válasza Laraxior (#4514) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is! Ráadásul a nevem napján születtem!

A haverok azzal szívatnak, hogy vesznek pl. egy pár zoknit és
azt mondják, hogy egyik a szüli- másik a névnapomra!

Szerintetek is bosszantó?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4520) KillHates válasza Játékos (#4516) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gondolom, hogy megy a fél kézzel pelenkázás...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4521) KillHates válasza pisti88+ (#4518) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! (nem lesz választása, már a nejem hasa is kocka alakú lesz!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4522) nygma válasza KillHates (#4509) üzenetére


nygma
addikt

Most tévedtem csak ide... :B

GRAT !... :D

(#4523) pisti88+ válasza KillHates (#4521) üzenetére


pisti88+
senior tag

Reméljük nemcsak egy kis boldogság jön hanem 2 adja isten 3 :DD :DD ! Gondolom meglenne az öröm :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#4524) Játékos válasza pisti88+ (#4523) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :Y :Y Ne átkozóggyá' !!! :DDD
Hidd el nekem, elég egy, csak egészséges legyen!!!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4525) Játékos válasza KillHates (#4520) üzenetére


Játékos
addikt

Fél kézzel...haggyadcsak! :DDD Most lábbal gyakorlok. Eggyel. :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4526) pisti88+ válasza Játékos (#4524) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ez így van de senki sem tudja mit hoz a jövő, és az ultrahangon ha nem egy kis fejecske jelenik meg hanem 2 az szerintem nagyon nagy boldogság, de tény egézséges legyen más nemkell! :R :R :R :C :B

Pisti -(*_*)-™

(#4527) Elmör válasza KillHates (#4509) üzenetére


Elmör
senior tag

Lenni öröm bódottság!
Egészséges kisbabát kívánok Nektek!
Killhates Jr. már fent is lesz 7-8 év múlva mi? :DD

Nekem is van örömöm, bár kisebb. Ma voltam utoljára konzultáción BP-en a logisztikusi bizbaszon és sikerült ez a vizsgám is, tehát szeptemberben mehetek szóbelizni és ha sikerül, akkor végre meglesz a papírom! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4528) KillHates válasza nygma (#4522) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4529) Elmör válasza pisti88+ (#4526) üzenetére


Elmör
senior tag

Kettő akkor is megjelenhet, ha elnézik a fenekét fejnek! :DDD
Ami képet Attis berakott az nagyon is jól példázza! ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4530) KillHates válasza Elmör (#4527) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sikerülni fog!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4531) pisti88+ válasza Elmör (#4529) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD :DDD Csak nem nézik tán el odafigyeljen a doktor bácsi :)) :R

Pisti -(*_*)-™

(#4532) Játékos válasza pisti88+ (#4531) üzenetére


Játékos
addikt

:F Mogyoró!
Bárkiben bízhatsz, csak orvosban ne! Tapasztalatból osztom a jótanácsot! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4533) pisti88+ válasza Játékos (#4532) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha az én babámra nem figyelne a diplomás doktor úr akkor egy orosz rullet játszma után már biztos próbállná összeszedni a szürke állományt, és összpontosítani! :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#4534) Játékos válasza pisti88+ (#4533) üzenetére


Játékos
addikt

Ébresztő!!! ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4535) pisti88+ válasza Játékos (#4534) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jelen vagyok csak megy a meccs is meg a nyet is... :DDD :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#4536) pisti88+ válasza Játékos (#4534) üzenetére


pisti88+
senior tag

Amugy játékos te mit melozol hogy még szombat este is bennt kell lenni, és net is van??? :DD :DD

Pisti -(*_*)-™

(#4537) KillHates válasza pisti88+ (#4536) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ő egy driod! 4 gyereke van, fél lábbal pelenkázik, 0-24-ig itt van a neten.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4538) Játékos válasza pisti88+ (#4536) üzenetére


Játékos
addikt

Szombat este otthon leszek... :DDD
Egyébként psychiátria! :K És egy igenjó nővérkével kettesben... :K

KillHates:
inkább pontos úgy, hogy 4-et nevelek. A saját gyerkőcök száma 3... :B

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4539) KillHates válasza Játékos (#4538) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elöbb utóbb ő is apának fog szólítani... És akkor már le nem vakarod ezt a státuszt.
Meg különben is a felelősség a fontos. Gyereket csinálni bárki tud (többnyire :U )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4540) pisti88+ válasza KillHates (#4537) üzenetére


pisti88+
senior tag

:D :D :D :C :C :C Hát én beszarok, az új családbarát terminátor :C :C ( csak vicc de a fél lábbal pelenkázás nemlehet könnyű :R )

Pisti -(*_*)-™

(#4541) Játékos válasza KillHates (#4539) üzenetére


Játékos
addikt

Igazad van a felelősséggel kapcsolatban, de nem engedem, hogy apának szólítsanak. Van nekk apukájuk. Illetve pontosítok: nem tiltom meg, de kényelmetlenségeket szül, ha én is apa, meg az "igazi" is apa. Mondjuk az egy szociopata, faszkalap, de ezt még a srácok nem látják...

Pisti:
a fél lábbal pelenkázás nemlehet könnyű
ez a kisebbik nehézség. Mikor hazamécc vagy 50 óra meló után, és aszonggya a gyerek: apa, miután adtál reggelit, és elvitted Enit bölcsibe, játszunk rákendrollrészinget?! :Y :Y
Akkor inkább egy peluscsere, 3 lábujjal! :DDD :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4542) KillHates válasza Játékos (#4541) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen az nem venné ki magát jól ha a vérszerinti apjukat "szociopata, faszkalap"-nak szólítanák 5 évesen.
Nekem a nővérem anyai ágon volt a tesóm, és apámat "papának" szólította, apját meg apának.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4543) nygma válasza KillHates (#4537) üzenetére


nygma
addikt

Hogy fellendült a topik... :C

(#4544) KillHates


KillHates
nagyúr

Na megyek stand-by: Mindenkinek jojcakát!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4545) Játékos válasza KillHates (#4542) üzenetére


Játékos
addikt

Igen az nem venné ki magát jól ha a vérszerinti apjukat "szociopata, faszkalap"-nak szólítanák 5 évesen.

Azt hiszem, hogy nem is így van anyakönyvezve... :DDD De SAJNOS, és ezt őszintén mondom, attól még igaz...

Megígérte a srácoknak, hogy jön értük hétfőn. A srácok lelkesen összepakoltak, aztán vártak...meg azóta is... :(
Az gáz, ha egyetlenegy barátja sincs? Illetve volt neki 1, de az felakasztotta magát...
Szerintem ne rongáljuk a közhangulatot.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4546) pisti88+ válasza KillHates (#4544) üzenetére


pisti88+
senior tag

Csatlakozom GOOD NIGHT! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#4547) Játékos válasza pisti88+ (#4546) üzenetére


Játékos
addikt

Menjetek csak, lassan én is alszom, mégiscsak munkahely... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4548) Laraxior


Laraxior
titán

azannyát...hát én hamar kidőltem :B
Meglepi hogy a törökök elmosták a horvátokat...nem mintha érdekelne is a meccs,még egyet sem láttam.
Viszont kaptam segítséget a HDDVD lejátszáshoz.....csak az a baj hogy tegnap eltakarítottam a 26gigás monstrumot a gépről ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4549) Laraxior


Laraxior
titán

GTX280 3dmark
Őszinte legyek? Nem sok...mondhatni nagyon kevés,egy 4.3GHzes QXel,ez semmi,0.
G92es GTSel csináltak 18xxx körüli pontokat,és nem 4300on járó QXel,csak sima quaddal.
Úgy fest váltás lesz,ha igazak a hírek. 2x4850 bemászik a gépbe,oszt jó is.
Csak az zavar hogy míg ráteszem a vizesblokkot máris ott vagyok mintha vettem volna egy X2-t :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4550) Játékos válasza Laraxior (#4549) üzenetére


Játékos
addikt

Jó reggelt!
Hagyd már az X2-t! Azt a szart ingyen nem tenném a gépbe! :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.