Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4790) HW Junkie


HW Junkie
tag

Na köszönöm a gyors válaszokat! Viszont elfelejtettem a történet egy lényeges motívumát megemlíteni. És pedig azt hogy 8800 GTS-em volt amikor megvettem a tévét és azzal is összehúzta alapban a képet. Ezért váltottam Radeon-ra ami először ugyan azt csinálta persze (rosszul is lettem kicsit) de ott megtaláltam a scaling-et a Catalysban és ez nagyjából megoldotta a problémát kivéve egyes játékokat. Na most a 7300LE már akkor is corner to corner kihúzza a képet amikor bekapcsolom a gépet 320*200-ban!
Tisztára úgy megy mint ha natív DVI-os monitor lenne a tévém, semmi scaling probléma, elképesztő. Na pont ezért vagyok kicsit beijedve hogy megveszem az XFX XXX-et és aztán jön a meglepetés. Fel nem fogom, hogy miért volt gondja a GTS-nek és miért megy jól ez a kis 5000 forintos vacak most.
Az 1920*1080 meg nem nagy szó a 24" monitorok 1920*1200-on mennek és ezer éve vannak már. Itt a képernyő üzemmód a trükk a HD 24hz-el az NTSC-vel meg a többi amit teljesen érthetetlen és véletlen szerű módon kapcsolgatnak egyes programok. Legalább is a radeon-on.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nvidia Geforce GTX 280/260 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.